Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Karanlık Mod Nedir?

İnstagram Karanlık Mod Nedir?
İçindekiler

  İnstagram uygulaması kullanıcılarına sunduğu özelliklerle kendi adından sıkça bahsettirmeye devam etmektedir. İnstagram uygulamasının kullanıcılarına sunduğu özellikler arasında karanlık mod özelliği bulunmaktadır. İnstagram gece modu olarak bilinen bu özellik sayesinde artık kullanıcılar İnstagram uygulamasını Siyah mod olarak kullanabilecektir. İnstagram karanlık mod özelliğini kullanıcılar isterlerse Android veya iOS işletim sistemleri içerisinde kullanabilir. Bu işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlarda bu özellik rahatlıkla kullanılabilir. Bu işletim sistemlerine sahip olan telefonlara bu özelliği içeren bir güncelleme gelmiştir. Kullanıcılar kendi güncel işletim sistemi ve güncel uygulamayla birlikte bu özelliği kullanabilir. Günümüzde son derece popüler olan İnstagram uygulamasının getirdiği bu özellik birçok kullanıcı tarafından hoş karşılanmıştır. Bu özellik aynı zamanda Dark Mod olarak bilinir.
  İnstagram Gece modu özelliği veya Dark mode ile anılan bu özellik uygulamanın içerisinin artık siyah olması anlamına gelir. Önceden uygulamanın başı boş kısımları sürekli olarak Beyaz rengindeydi. Sayfanın etrafında bulunan beyaz kısımlar bu özellikle birlikte artık siyah olacaktır. İnstagram kullanıcılarının etrafı siyah görmesiyle birlikte daha şık bir ortam sunulmuş olur. Özellikle iOS işletim sistemine sahip olan kullanıcılar arka plan içerisinde tüm ekranın siyah olmasını sağlayabilir. Gece modu özelliği sayesinde insanların gözleri yorulmuyor. Beyaz renk parlak bir ışık yaydığı için kişiler uygulama içerisinde daha az vakit geçirebiliyor.

  İnstagram Gece Modunun Faydaları


  Birçok kişi bu uygulamayı kullandığı zaman faydaları olabileceğini düşünebilir. Karanlık mod görmek isteyen kullanıcılar için bu özellik son derece güzel bir uygulamadır. Kullanıcılar için karanlık mod yalnızca görsel açıdan bir fark yaratır. Kullanıcı açısından tercihen kullanılabilecek olan bu özelliğin ekstra bir faydası bulunmamaktadır. İnstagram karanlık mod uygulamasını kullanmaya başladığınızda yalnızca telefonunuzun şarjı daha uzun süre dayanmaz. Kullanıcılar açısından en fayda verici durum kişilerin gözünü daha az yormasıdır. Özellikle gün içerisinde akılı telefon kullanımına saatlerce maruz kalan gözler için güzel bir faydadadır. İnsanların uyumadan önce daha az yorulması için bu uygulama kullanılabilir. İnstagram karanlık mod özelliğini herkes kullanabilir. Bazı kişiler akıllı telefonunda neredeyse her yeri karanlık olarak kullanır. Bu şekilde alışan kişiler İnstagram uygulamasını da karanlık olarak kullanabilir. Görsel açıdan daha sade olunması adına bu işlem kullanılabilir.


  İnstagram Karanlık Mod Nasıl Yapılır?


  İnstagram uygulamasını kullanmaya devam ediyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Bunun için kullanıcıların ekstra olarak işlem yapması gerekir. Otomatik olarak karanlık olan bir sistem değildir. Bu özelliği kullanabilmek için kullanıcıların ayarlara girmesi gerekir. Normal zamanlarda İnstagram bir özellik duyurduğu zaman direk olarak bunu kullanıcılarına sunardı. Ancak bu özelliği kullanmak için Android veya iOS işletim sistemlerinde olan ayarlar üzerinden işlem yapmak gerekir. Bu özellik için telefonların işletim sisteminin güncel olması gerekir.


  iOS İnstagram Siyah Mod


  iOS işletim sistemi için kişiler cihazlarında bu özelliği kullanabilir. iPhone ve iPad cihazlarında İnstagram karanlık mod kullanılabilir. Bu özelliği kullanabilmek için en güncel işletim sistemini telefonunuza yüklüyor olmanız gerekmektedir. İşletim sisteminiz güncel değilse telefonunuzda yer alan ayarlar üzerinden telefonunuzu güncelleyiniz. Bunun için Ayarlarda yer alan işletim sistemi güncellemesi seçeneğini karşınıza çıkar. Seçenekler üzerinden işletim sisteminizin güncel olmadığı kolaylıkla anlaşılabilir. Bu noktada kırmızı bir işaretle karşılaşmanız olasıdır. Güncelleme ekranına geldiğiniz zaman indir ve kur seçeneğinin aktif olduğunu anlayabilir ve işaretleyebilirsiniz. İnstagram karanlık modunu aktif hale getirmek için ayarlar kısmına tekrar giriş yapın. Ayarlar menüsü üzerinden ekran ve parlaklık kısmını seçiniz. Bu kısımda yer alan Koyu mod özelliğine dokununuz. İnstagram için seçtiğiniz Koyu mod özelliği birçok uygulama içerisinde kullanılabilir. Uygulamanın arka planı bu şekilde değişebilir. Bu koyu mod özelliğini kullanıcılar isterlerse belirli saatlerde kullanacak şekilde ayarlayabilir. Gündüz saatlerinde İnstagram uygulamasını Beyaz olarak kullanabilirsiniz. Gündüz saatlerinde siyah mod özelliği sizi alışık olmayan bir görünüme götürebilir. Bu özellik daha çok akşam saatlerinde ve geceleri kullanılabilecek bir özelliktir. Tercihe göre değişiklik gösterir fakat birçok kullanıcı geceleri bu özelliği kullanabilmektedir. İnstagram uygulamasının getirdiği bu özellik sayesinde kullanıcılar diğer uygulamalarla birlikte bu uygulamayı da siyah olarak kullanabilir.


  Android Telefonlarda İnstagram Siyah Mod Nasıl Kullanılır?


  Android telefonlarda İnstagram karanlık modunu kullanmak mümkündür. Bu uygulamayı kullanmak için kişilerin yapması gereken bazı ayarlar bulunur. Bu ayarlar sayesinde kullanıcılar artık uygulamayı siyah olarak kullanabilir. İnstagram karanlık mod özelliğini kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz.
  • Öncelikle Android telefonunuzda yer alan Google Play Store uygulamasını açınız. Bu ekranda İnstagram uygulamasını bularak açınız. İnstagram uygulaması karşınıza geldiğinde Beta sürümüne katıl yazısına dokununuz.
  • Google Play Store menüsünde uygulamalarım ve oyunlarım alanı bulunur. Bu kısımda İnstagram uygulamasının yanında yer alan Yükle butonuna dokununuz.
  • Bu işlemlerin ardından telefonunuzun arama kısmından karanlık mod şeklinde arama yapınız. Bunun yanı sıra Gece modu şeklinde de aratabilirsiniz. Çıkan ayarlardan karanlık modunu seçerek İnstagram uygulamasını açınız.
  Bu işlemlerle birlikte artık İnstagram uygulamasını açtığınızda karşınıza karanlık mod içeren İnstagram uygulaması gelecektir. Telefonunuzda İnstagram uygulaması için karanlık moda geçtiğinde siyah olacaktır. Akıllı telefon birçok kullanıcı esasında diğer uygulamalar içerisinde karanlık mod özelliğini kullanıyordu. Örnek olarak Mail uygulamaları veya mesajlaşma uygulamalarında karanlık mod özelliğini kullanan kişiler bulunmaktadır. İnstagram uygulamasının getirmiş olduğu bu özellik sayesinde kullanıcılar Siyah ekranda uygulamayı kullanabilmektedir. Diğer uygulamalarda kullanılabilen bu özellik diğer uygulamalarla birlikte kullanıldığında ortaya bir bütünlük çıkmaktadır.


  Akıllı Telefon Karanlık Moda Geçtiğinde Neler Değişecek?


  Akıllı telefon karanlık moda geçtiği zaman tüm renkler bir anda değişecektir. Özellikle en keskin hissedilen renk değişimi beyaz rengi olacaktır. Beyaz rengi yerine İnstagram uygulamasında artık siyah ekran gelecektir. Daha önceden uygulamaya giriş yapıldığında yazılar siyah renginde görülüyordu. Bu özellikle birlikte yazıların rengi artık beyaz renginde olacaktır. Arka plan renginin siyah olmasıyla birlikte yazı renkleri de değişime uğramıştır. İnstagram uygulaması dahil telefon komple karanlık mod içerisinde olduğunda renk değişimini yapabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz renk üzerinden değişim yapabilirsiniz. Akıllı telefon için karanlık mod özelliğini getirdiğinizde uygulama içerisinden mesajlaşırken yazıların rengi değişecektir. Yorumlar, kullanıcı adları ve açıklama kısımlarındaki renklerin tümü değişir. İnstagram uygulaması karanlık moda geçtiği zaman özellikle fotoğraflar daha net görünebilir. Siyah ekran kullanıcıların gözünü daha az yorduğu için ve parlaklık bulunmadığı için kullanıcılar fotoğrafa daha dikkatle bakabilir. Her şeyin siyah bir arka plan içerisinde görünmesini sağlayarak yeni bir deneyime şans verebilirsiniz. Artık mesajlarınızı siyah bir ekran üzerinden okumak istiyorsanız bu özelliği gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu özellik yalnızca Android ve iOS işletim sistemleri için geçerlidir. Özellikle birçok kişi bilgisayar üzerinden web sayfalarının siyah olmasını isteyebilir. Ancak bilgisayar üzerinde buna yönelik bir uygulama yoktur. Dark mod özelliği geldiğinde daha kişiselleştirilmiş bir alan kullanıcıların olacaktır. Standart olarak kullanılan renklerin yanı sıra kullanıcıların kendisini daha özgün hissetmesi açısından bu uygulama birçok rengi değiştirecektir. Sizde yapacağınız ayarlamalarla bu özelliği deneyebilirsiniz. İnstagram beğeni satın al hizmetimiz ile karanlık modda kaç kişinin beğendiğini görebilirsiniz.

   

  İnstagram hakkında Yeni güncellemelerden haberdar edecek yazımız İnstagram video indirme ile okumaya devam edebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 08 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Hesabı Neden Kapatılır?

  Sonraki

  İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.