Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Kadın Yorum Satın Al

Instagram Kadın Yorum Satın Al
İçindekiler

  Sosyal medya kullanıcılarının en çok merak ettiği seçeneklerden birisi de Instagram kadın yorum satın al işlemidir. Üyeler yorum alarak daha fazla popülariteye ulaşmayı amaçlar ve yüksek takipçi elde etmek isterler. Bu yöntemi farklı marka sahipleri özellikle uygularlar. Çeşitli mizah sayfalarının da uyguladığı bir yöntem olarak yer alır. Bir mizah sayfası içerisinde erkek takipçi çok ise kadınlar bu sayfaya yorum atmaktan çekinir hatta beğeni bile yapmazlar. Bu nedenle sayfanın takipçi oranı da etkileşim oranı da düşer. Sayfalar kadın takipçilerin yorumlarını satın alır ve gönderilerinin altında kadın yorumları bulundurur. Böylelikle kişiler sayfaya güven içerisinde girer ve sayfadaki gönderilere hızlı bir şekilde yorum yapar. Birçok sayfa takipçi yükseltmek adına hashtag kullanır. Ancak yorum satın alma işlemi ile bu hizmet daha hızlı şekilde kişilerin eline geçecektir. Özellikle fenomen olmak isteyen kişiler için gönderilerdeki yorum sayısı oldukça önemlidir. Bir kişinin gönderisi ne kadar yorum alıyor ise kişi o kadar popüler sayılır.

  Neden Kadın Yorum Satın Almalıyım?

  Kişiler yorum satın alma işlemlerini gördükleri zaman bu işleme ilgi duyarlar. Ancak neden kadın yorum satın almalıyım sorusunu sorarlar. Çünkü erkek yorumların da önemli olup olmadığı kişiler tarafından oldukça merak verici bir konudur. Sosyal medya içerisinde kadınlar sürekli başka hesaplar tarafından eklenir ve mesaj alırlar. Bu nedenle kadınlar sayfalar içerisinde bile kendilerini gizlemeyi tercih ederler. Eğer bir sayfanın profili gizli değilse kolay kolay takip etmez ve beğeni yapmazlar. Beğeni yapmayı dahi tercih etmeyen kadın kullanıcılar, hiçbir şekilde yorum yapmayı tercih etmezler. Bu durum özellikle sayfada erkek çoğunluğu varsa daha fazladır. Kişiler de bu durum içerisinde kadın takipçilerinin de aktif olmasını ister ve keşfet alanında yer almak isterler. Kadın takipçilerin yaptığı yorumlar ile birlikte sayfadaki diğer kullanıcılar bu yorumları görür ve sayfaya karşı güven duyarlar. Bir sayfada ne kadar çok kadın var ise diğer kadın takipçiler de ona göre aktiflik gösterirler. Böylelikle kişiler Instagram gönderilerinde daha fazla kadının aktif olmasını sağlayabilir ve daha fazla kadın takipçi çekebilirler.

  Profilinizi gören bir kadın, eğer çok kadın takipçiniz var ise sizi takip edecektir. Özellikle makyaj malzemesi ya da moda gibi konuları ele alan bir sayfaysanız kesinlikle kadın yorum satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gereklidir. Çünkü bu tarz sayfalar kadınlara hitap eden sayfalardır ve kadın takipçilerin yorum atması daha gerçekçi olacaktır. Eğer kadınlara hitap eden bir marka ya da sayfa sahibiyseniz kadın yorumları satın alabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kadın takipçi elde edebilir ve satışlarınızı ya da reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Satın alma işlemi yaptığınız zaman bunun size daha fazla gelir halinde dönüş yapacağını unutmamanız gereklidir. Sayfalar genelde güveni arttırmak adına satın alma işlemi gerçekleştirebilirler.

  Keşfet Kısmında Yer Almak

  Keşfet kısmında yer almak için sayfaların izleyebileceği birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Sayfalar hashtag yaparak ya da diğer sayfalar ile etkileşim kurarak keşfet alanında yer almak için çabalayabilirler. Keşfet kısmında yer alan her sayfa kendisini daha fazla tanıtır ve daha çok takipçiye ulaşma ihtimali olur. Genellikle sayfalar keşfet alanında yer aldıkları zaman takipçileri, beğenileri ve yorumları artış gösterir. Bu etkenlerin yükselmesi de sayfanın reklam gelirlerinin ya da satışlarının artmasına neden olur. Bu nedenle kişiler keşfet alanında yer aldıkları zaman oldukça fazla verimle dönüş alabilirler. Gönderilerinize ne kadar fazla yorum alırsanız, o kadar fazla keşfet kısmında yer alma ihtimaliniz olacaktır. İnsanlar çok yorum alarak keşfet kısmına düşen gönderinize bakacak ve gönderinizin ilgi çekici olması sonucunda sayfanızı merak edecektir. Bu nedenle yorum aldığınız gönderi de oldukça önemlidir. Eğer gönderiniz dikkat çekmeyen bir gönderi ise keşfet kısmından istediğiniz verimi elde edemezsiniz. İstediğiniz verimi elde etmek için ilgi çekici ve güzel gönderilerinize yorum satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gereklidir. Profilinizi gören her üç kişiden birisinin hesabınızı takip edeceğini düşürseniz, bu satın alma işleminden oldukça fazla kar elde edebilirsiniz. Takipçileriniz ne kadar fazla ise o kadar fazla reklam alma ihtimaliniz olacaktır.

  Eğer Instagram hesabınızı bir satış amacı ile yürütüyorsanız yorum satın alma işlemi sizin için oldukça önemli olacaktır. Yorum satın aldığınız takdirde hesabınız keşfet kısmında yer alacak ve daha fazla profile kendinizi gösterme şansı bulacaksınız. Bu kısımda en çok özen göstermeniz gereken detay hangi gönderi için yorum satın aldığınızdır. Eğer yorum satın alma işlemini çoğunlukla beğeni toplayabilecek ve ilgi çekebilecek bir gönderi için alırsanız daha fazla verim alırsınız. Ancak çoğu kişinin beğenmeyeceği tarzda gönderiler için yorum satın alırsanız, bu satın alma işlemi hesabınıza herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Her gönderi için yorum satın almanıza gerek yoktur, doğru gönderiler için yorum satın alarak bu işlemden verim elde edebilirsiniz.

  Takipçi Satın Alma İşlemi Neden Yapılmalıdır?

  Yorum satın alan kişiler için takipçi satın alma işlemi neden yapılmalıdır? Bu konu oldukça önemlidir ve takipçi satın alma işlemi, yorum satın alma işleminin yanında yapılmalıdır. Kullanıcılar genellikle sadece birisinin yeterli olup olmadığını araştırırlar. Ancak takipçi satın alma işlemi ile birlikte profilinizin potansiyelini ortaya koymuş olursunuz. Eğer takipçi satın almazsanız az takipçili ve çok yoruma sahip bir sayfa olursunuz. Bu yolla fenomen olmanız ya da markanızın satışlarını yükseltmeniz oldukça düşük olacaktır. Ancak bir takipçi satın alma işlemi ile birlikte yorum satın alma işleminizi desteklerseniz, oldukça fazla dönüş alabilirsiniz. Önemli olanın çok takipçi ve çok yorumlu bir hesap oluşturmak olmadığını bilmeniz gereklidir. Asıl önemli olan tam verime sahip ve kaliteli bir sosyal medya profiline sahip olmaktadır. Bu nedenle 1000 yorum satın almak yerine 500 yorum ve 500 takipçi satın alabilir ve hesabınızı bir denge içerisinde tutabilirsiniz. Üstelik takipçi satın alarak yorumlarınızı da daha gerçekçi bir şekilde gösterebilirsiniz. Çünkü 100 takipçili bir hesaba yapılacak 1000 yorum oldukça sahte duracaktır. Profilinizi gerçekçi göstermek için yorum sayınız ile takipçi sayınızı aynı oranda almanız gereklidir. Bu satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra hem fenomen olabilir hem de markanızın satışlarını yükseltebilirsiniz.

  Yorum Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Yorum satın alınırken nelere dikkat edilmelidir sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Kişiler internet içerisindeki her siteye güvenmemelidirler. Siteler kimi zaman insanlar için verimli olurken kimi zaman da kişileri zarara uğratabilir. Bu nedenle yorum satın alma işlemi sağlanacak olan sitenin güvenilir olması gereklidir. İnternet üzerinde sitenin yorumlarını araştırabilir ve bu yorumlar doğrultusunda sayfaya güvenip güvenmemeye karar verebilirsiniz. Ayrıca site, sizden ne olursa olsun şifre istememelidir. Şifre isteyen birçok sayfa kişilerin hesaplarını çalar ve kişiler zor durumda kalır. Emek verdikleri sayfaları gider ve dolandırılırlar. Bu nedenle satın alma işlemi gerçekleştirirken sitemiz gibi güvenli noktaları tercih edebilir ve bütün işlemlerinizi güven içerisinde halledebilirsiniz.

   

  İnstagram butik hesabı açtım satış yapamıyorum tam size göre bir makale olabilir, ziyaret edip okuyabilrisiniz.

  Son Güncelleme: 21 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram takip etme sınırı kaç?

  Sonraki

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.