Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram hikaye sistemi ve özellikleri

Instagram hikaye sistemi ve özellikleri
İçindekiler

  Instagram hikaye sistemi ve bu sistemin özellikleri hakkında kullanıcıların bilmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda hikayelerden bahsedeceğiz.

  Instagram, uçsuz bucaksız bir dünya gibi. İçerisinde o kadar çok şey var ki kullanıcıların tüm gönderileri tek tek incelemesi yıllar geçse dahi bitmeyecek şekilde. Çünkü platformda milyarlarca aktif kullanıcı bulunuyor. Bu kullanıcılar her gün yaptıkları paylaşımlar ile sosyal ağdaki verileri daha da genişletiyor.

  Instagram’da sık sık tercih edilen özelliklerden birisi de hikayeler özelliği olarak yer alıyor. Kullanıcılar hikayeler sistemi ile birlikte o an yaptığı bir şeyi kaydedebilir, o anı ölümsüzleştirebilir. Zaten adından da anlaşılacağı gibi hikaye sistemi, o gün kullanıcının yaşadığı olaylardan kısaca bahsetmesi ve medya içerikleri ile desteklemesi için yer alıyor.

  Bu konuda bir örnek vermek gerekirse mesela turizm kentinde gezen bir kullanıcı, gün boyunca neler yaptığını ve bu aktivitelerle ilgili bazı kesitleri paylaşabilir. Hikaye sistemi bu gibi durumlar için geliştirilmiş olsa da sistem zamanla gelişerek daha genel bir hale büründü. Yani kullanıcılar yalnızca o gün yaptıklarını paylaşmıyor aynı zamanda farklı paylaşımlar da yapıyor. Örneğin kullanıcı hikaye sistemi ile birlikte anket paylaşabiliyor, test ekleyebiliyor, müzikli paylaşımı kullanabiliyor. Bunun gibi pek çok örnek verilebilir.

  Instagram hikaye sistemi nedir?

  Sosyal medya ağı Instagram’ın sağlamış olduğu hikaye sistemi, kullanıcıların 24 saat süreyle hikaye paylaşmasına olanak tanıyor. Sosyal medya kullanıcıları, paylaştığı hikayeler ile bu hikayeleri diğer kullanıcılara gösterebiliyor. Kullanıcıların hikayelere ulaşması için Instagram’ın ana sayfasında en üst kısmı incelemesi gerekiyor. Bu kısımda yuvarlak şekilde hikayeler yer alıyor olacak. Her kullanıcının hikayesi 24 saat boyunca görülüyor, sonrasında ortadan kayboluyor. Tabii kullanıcılar isterse bu hikayeyi öne çıkarıp profil sayfasında sürekli gösterime açabiliyor. Sosyal medya devlerinden birisi olan Instagram, sağladığı bu özellik ile birlikte pek çok kullanıcıyı memnun etmiş durumda. Çünkü hikayeler sistemi dünya genelinde sıkça kullanılan özelliklerden birisi olarak bulunmakta.

  Instagram hikaye sistemi nasıl kullanılır?

  Instagram hikaye sistemini kullanmak oldukça basit bir işlem. İster güncel bir olay olsun ister test olsun ister anket olsun veya farklı bir şey olsun. Instagram’da hikaye türünde paylaşım yapmak isteyen bir kullanıcının yapması gereken işlem öncelikle Instagram hesabına girip ana sayfaya ulaşması. Ana sayfada sol üst kısımda profil görüntüsü ve artı işareti yer alacak. Artı işaretine dokunan bir kullanıcı, hikaye eklemek için hazır. Şunu da belirtmek gerekiyor ki hikaye eklemek yalnızca bu şekilde yapılmıyor. İsteyen kullanıcılar bir fotoğraf paylaşırken Instagram hikayeler ile bu fotoğrafı yayınlayabilir.

  Hikaye ekranı açıldıktan sonra metin ekleme, GIF ekleme, müzik ekleme veya çıkartma ekleme gibi herhangi düzenlemeleri yaptıktan sonra artık devamında bu hikayeyi paylaşmak kalıyor. Hikayeyi paylaştıktan sonra 24 saat boyunca diğer üyelere gözüküyor olacak.

  Instagram hikaye sistemi ve özellikleri

  Instagram hikaye sistemini kullanmak oldukça kolay. Bu sistemden yararlanmak isteyen pek çok kullanıcı sistemin detaylı özelliklerini de merak ediyor. Instagram’ın hikaye sistemi birçok imkanı da sağlamış oluyor. Bu imkanlardan şimdi siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

  Instagram’ın hikayeler sistemi ile birlikte gelen özelliklerinden birisi müzik ekleme olanağı sunması. Kullanıcılar hikaye ekranında hikayesini daha da özelleştirmek için bir müzik seçip müziği paylaşıma ekleyebiliyor. Örneğin yaz temasına sahip bir fotoğraf veya video atıldığında kullanıcı buna uygun bir müzik ekleyip hikayeyi daha da güzelleştiriyor. Müzik uygulaması hakkında bilinmesi gereken detaylardan birisi en fazla 15 saniye müzik eklenebiliyor olması. Bunun sebebinin telif olduğu açıklanıyor. 15 saniyeye kadar müzik eklemenin telife girmediği belirtiliyor. İsteyen kullanıcılar müziği 15 saniye yerine daha kısa tutabiliyor. Müzik seçen bir kullanıcı bu müziğin görüntüsünü dahi değiştirebiliyor. Müzik görüntüsü hem sözlü şekilde hem klip görüntüsü şeklinde  hem de sade bir şekilde yer almakta.

  Instagram hikayeler sistemi ile birlikte kullanılabilen özelliklerden birisi de test özelliği olmakta. Kullanıcılar istediği fotoğraf veya videonun üzerine test sorusu ekleyerek bir soru sorabilir ve kullanıcıları sınayabilir. Örneğin bu bir bilgi sorusu olabilir, kişisel bir soru olabilir veya daha farklı sorular olabilir. Bu durum tamamen kullanıcının tercihine kalmış bir durum. Bu sistemin kullanımı da oldukça basit. Kullanıcı menüden testi seçtikten sonra soru ekliyor ve en fazla 4 şık ekleyebiliyor. Sonrasında hangi şık doğru ise onu seçiyor ve testi bu şekilde kayıt edip istediği yere yerleştiriyor.

  Hikayelerin bir diğer özelliği anket olmakta. Anket sistemi, kullanıcıların hikayeye anket eklemesine izin veriyor. Anket, kullanıcıların ne düşündüğünü öğrenmek için güzel bir yol. Bir hikayeye anket eklemek için öncelikle menüden anket seçilmesi gerekiyor. Sonrasında bir soru sorulur ve 2 şık eklenir. Kullanıcılar kendine en uygun şıkkı seçerek anketi oylar. Bu özellik sayesinde kullanıcıların tercihini öğrenmek mümkün oluyor.

  Instagram hikayelere eklenebilen bir diğer özellik metin olarak yer alıyor. Kullanıcılar hikayelerine yazılar ekleyerek bu yazının boyutunu değiştirebilir, istediği konuma yerleştirebilir. Yazılar, bir hikaye hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Kullanıcılar yazıları istediği renge boyayabiliyor, üzerinde bazı değişiklikler yapabiliyor.

  Instagram’ın hikayeler özelliği ile birlikte gelen bir diğer sistem çıkartmalar olmakta. Instagram uygulamasında pek çok çıkartma yer alıyor. Zaman zaman özel günler ile eklenen çıkartmalar da uygulamada yerini almış durumda. Bir hikayeye çıkartma ekleyerek o hikayenin daha da özelleştirilmesi, daha estetik görünmesi sağlanabiliyor.

  Hikayeler sisteminin sağladığı bir diğer özellik etiket eklemek. Kullanıcılar ister konum ister kişi ister normal etiket olsun bu etiketleri ekleyerek hikayesinin daha çok kitleye ulaşmasını sağlayabilir. Özellikle o etiketleri takip eden kullanıcılar bu tür paylaşımlara denk gelebiliyor. Örneğin bir konumu incelerken o konumda nelerin olduğuna dair hikayelere bakmak mümkün.

  Instagram hikayeler sistemiyle birlikte gelen bir diğer özellik hikayeleri öne çıkarmanın mümkün olduğu. Kullanıcılar daha önce paylaştığı bir hikayeyi arşivden seçerek bu hikayeyi öne çıkanlara ekleyebilir. Öne çıkan hikayeler 24 saatten daha uzun bir şekilde yani sürekli görülüyor.

  Hikayeler özelliğini kullanmanın yararları

  Instagram hikayeler sisteminin kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajlardan birisi hikayeler sisteminin gönderilere göre daha fazla etkileşim alma ihtimalinin bulunması. Bazı kullanıcıların gönderileri ön plana çıkmıyor olabilir fakat hikaye paylaşmak daha fazla görüntülenme elde etmenin mümkün olduğu anlamına geliyor. Çünkü kullanıcılar gönderilerden çok hikayeleri inceliyor olabilir. Hikayeler en üstte olduğu için sık sık takip edilebiliyor.

  Instagram hikayeler sistemi yalnızca görüntülenme değil aynı zamanda diğer üyelere de ulaşmanın bir yolu. Hikayelerde bol bol etiket kullanmak diğer kullanıcıların o hikayeyi daha fazla fark etmesini sağlayacak. Çünkü örneğin konum etiketi eklendiğinde konum etiketini takip edenler hikayeyi görebiliyor olacak. Bu durum fenomen olmak isteyen kullanıcılar için önemli bir durum olabiliyor. Bundan dolayı Instagram’da hikaye paylaşırken hem estetik duruşuna hem de etiketlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekiyor. İnstagram hikaye izlenme satın al hizmeti ile beraber izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 14 Mart 2021

  Önceki

  Youtube İçerik Hazırlama Rehberi

  Sonraki

  Youtube’da Trend Videolar Arasına Girmek İçin Neler Yapılmalı?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.