Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Hesap Çalma

İnstagram Hesap Çalma
İçindekiler

  İnstagram Hesap Çalma

  Son zamanlarda Instagram hesapları daha fazla rağbet görmeye başladı. Sosyal medya platformları arasında tüm dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu platform sayesinde kullanıcılar daha geniş alanlara hitap etmeyi başardı. Bazı anlarda fenomen olmak isteyen kişiler kendileri için yüksek takipçisi yer alan hesaplar açarken bazen de satış sayfaları tercih ediyor. Bir sayfada ne kadar takipçi sayısı fazla olursa güvenilirlik o kadar ön plana çıkıyor. Çevrede yer alan insanların takip etmesi için genel olarak takipçi sayılarına dikkat ettikleri de bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Tabi ki bu sayfalar diğer sayfalara oranla daha çok güven veren adresler arasında yer alsa bile bazı anlarda bu durumlar geçerli olmayabilir. Aksine beraberinde daha büyük sorunları getirebiliyor.

  Instagram hesap çalma gibi durumlar meydana gelebiliyor. Bu noktada insanların hesaplarına daha çok dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle onaylı olan takipçiler ve yüksek takipçilerin yer aldığı sayfalar bu durumu daha çok beraberinde getiriyor. Aksi durum yaşamamak için takipçiler her ne kadar güvenlik önlemlerini tam olarak alıyor olsalar bile yine de farklı sorunlar yaşamaları söz konusu olabiliyor. Kimse böyle anlar ile karşı karşıya kalmak istemez. Fakat bazı anlarda karşılaşılması gibi durumlar da meydana gelebiliyor. Bu noktada eğer böyle bir şey yaşanıyorsa da kullanıcılar tarafından en merak edilen durum Instagram hesap çalma ya da geri alma nasıl olur kısmında meydana geliyor.

  Instagram Hesaplar Nasıl Geri Alınır?

  Instagram hesapları nasıl geri alınır kısmı son zamanların en çok araştırılan detayları arasında yer alıyor. Eğer sizlerin de onaylı hesapları ya da çok takipçisi olan hesaplarınız çalındıysa geri almak biraz zor olabilir. Bu noktada belirli adımları her zaman gözler önüne almak gerekir. Hesapları geri  almak için kendinizin yapabilecek olduğu yöntemler incelenecek olduğu zaman;

  1. Mail adresi ile; Eğer mail adresiniz çalan kişiler tarafından değiştirilmediyse bu noktada hesaplarınıza mail ile geri alma adımlarını deneyebilirsiniz. Şifremi unuttum diyerek mail adresine bir şifre gönderebilirsiniz. Gelen şifre ile beraber yeni bir şifre belirleyebilir ve tekrar erişim elde edebilirsiniz.
  2. Telefon numarası ise; Eğer hesaplar çalındığı zaman çalan kişiler tarafından telefon numaraları değiştirilmediyse bu noktada hesapları geri telefon numaraları ile alabilirsiniz. Hesaplarınıza giriş yapmak için Instagram ana sayfa kısmına girebilecek ve buradan şifremi unuttum diyebileceksiniz. Şifremi unuttum dedikten sonra telefonlara bir kod gelecek. Bu kod yardımı ile yeni bir şifre belirleyebilir ve böylece hesaplara yeniden giriş yapabileceksiniz.
  3. Destek ekibi; Eğer hesapları çalan kişiler telefon numarası ve gmail hesaplarını değiştirdilerse bu noktada geriye sadece sizlerin yapabileceği destek ekibi ile iletişime geçmek kalacak. Sizler de Instagram destek ekibi ile iletişime geçerek durumu izah edebilirsiniz. Sizlerden ilk kayıt olurken eklediğiniz mail adres, telefon numarası ve kimlik bilgileri isteyecektir. Bunları her ne kadar doğru bir şekilde verseniz bile yeniden hesapları sizlere vermeleri söz konusu olmayacaktır.

  Instagram hesabı geri almak için yapılacak bu adımlar ilk denenmesi gerekenlerdir. Fakat hesapları çalan kişiler genel olarak ilk başlarda telefon numarası ve mail adresini değiştirirler. Destek ekibi ile her ne kadar iletişim kısmından iletişime geçiliyor olsa bile bu durum yine de yeterli gelmeyebilir. Bu noktada sizler de https://takipcim.com/ farkı ile bizlerden destek alabilirsiniz. Her an kaliteli hizmetler ile sizlere destek vermek için buralarda yer alacağız. Anında iletişime geçmek yeterli olacaktır.

  Instagram Hesaplarınızı Artık Kurtarabileceksiniz…

  Sosyal medya platformlarında siber saldırıların artış göstermesi ardından onaylı, takipçi sayısı fazla olan ya da gerçekten başarılı olan Instagram hesapları genel olarak çalınıyor. Bu noktada sizlerin de hesaplarınız çalındıysa ve hesaplarınızı geri almak istiyorsanız bu noktada bizlerden yardım alabilirsiniz. Bilgilerinizin bir başkası eline geçmesine engel olmak ve başınıza farklı sorunlar açmasına engel olmak için hesaplarınızı anında kapatmayı ya da geri almayı tercih edebilirsiniz. Hesapları çalan kişiler genel olarak art niyetli kesimlerden olmasından dolayı hesap çalınması gibi durumlar söz konusu olduğu an yeniden almak için uğraşmalısınız. Fakat bu noktada büyük bir iş yükü düştüğünü unutmayın.

  Kullanıcılar her ne kadar kendi hesaplarını kurtarmak için büyük bir mücadele verse bile kendilerinin yapabilecekleri yöntemler yukarıda saydığımız kadar kısa olmaktadır. Bu yüzden kendiniz çok fazla vakit kaybı yaşamak yerine bir an önce sayfamızdan destek alabilirsiniz. Bizler hizmetlerimize başladığımız ilk günden bu yana kadar Instagram hesap kurtarma konusunda en başarılı isimler ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu alanda alanında başarılı ve bilgili isimler ile çalışmalarımıza devam ediyor olduğumuz için aksi bir sorun yaşamamız söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden sıradan sayfalar ile mücadele etmek yerine her zaman sizler için destek vermeye devam ediyoruz. İlerleyen dönemlerde art niyetli sayfalar ya da isimler tarafından sorun yaşamamak için çalınan hesaplarınız için bizlerden gerekli destekleri alabileceksiniz. Bu noktada her şeyi bizlerden almayı tercih etmeniz yeterli olacaktır.

  Instagram Hesaplarınızı Anında Kurtarabileceksiniz…

  Şu an Instagram platformları üzerinde çalınan Instagram hesapları kurtarma yöntemleri olarak birçok yöntem yer alsa bile bunlar kişisel olarak yapılacak şeyler değildir. Genel olarak tıklanan linkler ile kişilerin bilgileri ele geçirilmek istenir. Bu yüzden güvenilmeyen sitelerden elde edilen bilgiler ya da gösterilen linklere göre hareket etmek yerine kaliteli adreslerden yardım almanız gerekir. Bizler bu güne kadar https://takipcim.com/ farkı ile çalışmalarımızı sunuyoruz. Eğer sizler hesaplarınız çalındığı zaman bir şey olmaz diye düşünerek hareket ederseniz farklı sorunlar yaşamanız sorunlar olacak. Özellikle bahis siteleri ya da kaparo alan adresler dolandırıcılık yapmak için Instagram hesaplarını çalmaya devam ediyor. Belirli isimlerin hesaplarını ele geçirdikten sonra o hesaplar üzerinden dolandırıcılık yaparak adreslerin bilgilerini ele geçirerek dolandırıcılık gibi olaylarda isimlerini geçiriyorlar.

  İlerleyen dönemlerde kimse Instagram hesabım çalındı diye sorun yaşamak istemez. Çalındığının fark edildiği an bu alanda harekete geçmek ve destek almak gerekir. Bizler Instagram konusunda kendisini tam geliştirmiş uzman ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmaları büyük bir titizlik ile sunan adres olmamızdan dolayı kimse bizden memnun kalmadan ayrılmaz. Hesaplarınızı anında geri almak, paylaşılan gönderilere ve takipçilerinize erişmek istiyorsanız anında destek alın. Çünkü bizim her zaman ilk amacımız bizleri tercih eden isimlerin sorun yaşamalarına engel olmaktan geçiyor. Bu sayede tüm kullanıcılar çalınan hesaplarına yeniden erişmenin ne kadar kolay ve pratik olduğunu görebilecek.

  Instagram hesapları çalındı diye dert ederken kendiniz kurtarmak için gerekli tüm yöntemleri denemenize rağmen geri alamadıysanız anında iletişime geçin. Kendinizi güvenilir ellere bırakarak sayfalarınızı sizler için yeniden kurtarmamızı sağlayabilirsiniz. Bu kadar başarılı bir ekip ile çalışmanın rahatlığını görmek için hemen iletişime geçin. En uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına sizler için burada yer alıyoruz. O halde dertlenmeyi ve üzülmeyi bir kenara bırakarak sayfamızdan destek almayı tercih edin.

  Son Güncelleme: 09 Aralık 2021

  Önceki

  Instagram 1000 Takipçi Hilesi

  Sonraki

  Instagram Takipçi Kasma 1000 Takipçi Ücretsiz Şifresiz

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers