Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?

Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?
İçindekiler

  Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Son zamanlarda bazı kullanıcılar Instagram hesabını silmek için bunun cevabını aramaya başladı.

  Dünyanın en popüler platformlarından birisi olan Instagram’da fenomen olmak için birbirlerini geçmek isteyen birçok kullanıcı bulunuyor. Milyarlarca kullanıcıya hitap eden bu platformda milyonlarca kişinin öne çıkmak için uğraştığını düşünürsek platformda nasıl bir rekabetin olduğunu ve öne çıkmanın nasıl olduğunu yansıtabiliriz.

  2010 yılında görsel medya paylaşma amacıyla kurulan bu uygulama, o zamanlarda ilk paylaşımını almıştı. Kısa sürede milyonlarca aktif kullanıcıya yalnızca çok küçük bir ekip ile hizmet veren Instagram, Facebook’a satıldıktan sonra daha da büyüdü ve kısa sürede milyarlarca kullanıcıya hitap etmeye başladı. Günümüzde çok büyük bir platform olan Instagram’da kullanıcılar zaman zaman hesap dondurma veya hesabı tamamen kapatma işlemi gerçekleştirmek istiyor olabilir. Kullanıcıların hesap kapatma işlemi yapmak istemelerinin pek çok sebebi bulunuyor. Bu konuda hem bu durumun sebeplerinden bahsedeceğiz hem de hesabın nasıl kapatılabileceğini açıklayacağız. Buna ek olarak bir de hesap kapatmanın avantajları ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.

  Kullanıcıların hesap silme nedenleri

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?” sorusunun cevabına geçmeden önce biraz bunun nedenlerini konuşmak istiyoruz. Kullanıcılar Instagram’da güzel vakitler geçirir, burada doyasıya eğlenir ve güzel paylaşımlar yapar. Bazı durumlarda kullanıcılar belirli nedenlerden dolayı Instagram hesabını kapatmak istiyor olabilir. Bu nedenlerden birisi Instagram’dan sıkılan ve uygulamayı bırakmak isteyen kullanıcı olarak açıklanabilir. Kullanıcılar bu işlemi yaparken sosyal medyadaki izini de silmek ister. Çünkü kendisi uygulamadan ayrılınca başkalarının kendi hesabına girmesini istemez. Bu durumda kullanıcı hemen hesabı silmek için işlemler uygulamaya başlar.

  Instagram hesabını silmek isteyen kullanıcıların bir diğer amacı yeni hesap açmak olabilir. Bazı kullanıcılar yeni bir hesap açarak temiz, bembeyaz bir sayfa ile hayatına devam etmek ister. Kişi eski hesabında yaşadığı bazı sorunlardan dolayı bu hesabı artık kullanmak istemeyebilir ve yeni hesapta eski yaşantılarından ders alarak o hesabı daha güzel bir şekilde yönetmeye başlar. Bu sebeple de platformda hesap silme işlemi zaman zaman yapılabiliyor.

  Platformda hesabını silmek isteyen bir kullanıcının bu işlemi tercih etmesinin bir diğer nedeni oyun olabilir. Bazı kullanıcılar her ne kadar doğru olmasa da iddiaya girerek eğer iddiayı kaybederse o hesabı sileceğini açıklıyor. Bu durum kullanıcı kaybettiğinde hesabın silinmesi anlamına geliyor. Bu tür oyunlar doğru olmadığı gibi risk alınmaması gereken durumlar.

  Instagram hesabını kapatmak isteyen bir kullanıcının bu seçeneği tercih etmesinin nedeni Instagram’ı beğenmiyor olması olabilir. Bu oldukça düşük bir ihtimal olsa da bazı kullanıcılar bu nedenden dolayı Instagram uygulamasını kaldırıyor. Şunu belirtmekte fayda var ki kullanıcılar Instagram’ı tercih ediyor ise bunun sebebi arkadaşlarının orda olması olabiliyor. Bu da kullanıcıları Instagram’da tutan bir durum fakat her kullanıcı bu kadar şanslı olmayabilir.

  Instagram hesabını kalıcı olarak silme

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?” sorusunun cevabına geçme vakti geldi. Sosyal medya platformu Instagram’da bir hesabı hem geçici hem de tamamen silmek mümkün olmakta. Kullanıcılar ister bir süreliğine Instagram’a ara verebilir ister tamamen silerek Instagram hesabından kurtulabilir. Kullanıcıların öncelikle bu bağlantıya tıklaması gerekiyor. Bu bağlantıda, Instagram hesabının tamamen silinmesini sağlayan web sayfası.

  Bağlantıya girdikten sonra eğer oturum açık değilse hesaba giriş yapılması gerekiyor. Zaten hesaba giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı belirtiliyor. Eğer kullanıcı adı doğru ise diğer aşamaya geçilebilir. Kullanıcılar bu ekranda öncelikle hesap silme nedenini belirtmeli. Instagram, kullanıcılara bu konuda bazı öneriler sunuyor. Eğer kullanıcı bu önerilerden yararlanmak istemiyor ise bu aşamayı geçebilir.

  Hesap silme nedeni belirlendikten sonra yapılması gereken asıl işlem geliyor. Kullanıcılar “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” yazılı butona basarak hesabın kalıcı olarak kapatılması sürecini başlatmış oluyor. Dediğimiz gibi bu işlem sonrasında hesap tamamen silinmiyor, bir süreç başlıyor.

  Instagram hesabını kalıcı olarak silme işlemi sonrasında kullanıcıların bu kararından vazgeçmesi muhtemel bir işlem olabilir. Bundan dolayı Instagram hesabı silmeden önce 1 aylık bir süre tanıyor. Bu süre sonunda eğer hesaba tekrar giriş yapılmaz ise hesap tamamen silinmiş oluyor.

  Instagram hesabını geçici olarak silme

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?” sorusunun yanı sıra geçici olarak kapatma işlemi de merak ediliyor. Instagram hesabını tamamen silmek istemeyen, daha sonra tekrar etkinleştirmek isteyen kullanıcılar bu bağlantıya tıklayarak hesabı dondurduktan sonra tekrardan aktif edebiliyor. Bu bağlantı üzerinden hesabı geçici olarak kapatmak için öncelikle hesabın nedeen kapatıldığını açıklamak gerekiyor. Kullanıcı gerekli açıklamayı yaparken Instagram, hesap için bazı önerilerde bulunuyor. Kullanıcı bu öneriler ile uğraşmak istemiyor ise önerileri atlayabilir. Bu aşama sonrasında hesap şifresi giriliyor ve Instagram hesap dondurma işlemi aktif hale geliyor.

  Artık başka bir kullanıcı o hesabın içeriklerini göremez, o hesap ile etkileşime geçemez. Bu durum hesap aktif olana kadar geçerli olur. Hesabı donduran bir kullanıcı hesabın nasıl tekrardan aktif olacağını merak ediyor olabilir. Hesabın tekrar aktif olmasını isteyen bir kişinin yapması gereken tek işlem hesaba giriş yapmak. Hesaba giriş yapıldığında o hesap çözülüyor ve aktif hale gelmiş oluyor.

  Hesap silmenin yararları

  Instagram’da bir kullanıcı hesap sildiğinde bunun pek çok faydasını görebilir. Bu faydalardan birisi artık kafasının eskiye oranla daha rahat olması. Kullanıcı Instagram’dan sürekli bildirim geldiği için daha çok stresli hale bürünüyor olabilir. Stres, pek çok hastalığın başında yer alıyor. Bu hastalıklardan uzaklaşmak için stresli bir ortamda yaşamamak gerekiyor. Stres yönetimi iyi olmayan insanlar bu durumdan daha çok etkilenebiliyor. Instagram hesabını kaldıran bir kişi stressiz bir şekilde, sürekli gelen bildirimlere bakmadan rahat bir şekilde hayatını yaşayabiliyor.

  Instagram hesabını kaldıran bir kullanıcı bir süreliğine bu işlemi yaptığında ve doğayla iç içe olan bir yere gittiğinde orada rahatlıkla kafa dinleyebiliyor, doğanın keyfini çıkarabiliyor. Özellikle bir süreliğine tatile çıkmak ve sosyal medyadan uzak yaşamak isteyenler için bu durum oldukça önemli bir olay.

  Hesap silmenin zararları

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?” sorusunun cevabını alan kullanıcılar bu durumun zararlarını da merak edebilir. Instagram hesabını silmenin zararlarından birisi diğer arkadaşların Instagram’da neler yaptığını, neler paylaştığını bilmemek olarak yer alıyor.

  Instagram’ı bırakmanın bir diğer dezavantajı psikolojik olabiliyor. Bazı kullanıcılar Instagram’ı bıraktığında bu durum psikolojik olarak kullanıcıyı depresif hale sokabilir. Çünkü kullanıcılar Instagram’a alıştığı için bir anda böyle bir karar almak sigara bağımlılığı gibi bir etkiye neden olabiliyor. Bu durumda yapılması gereken sakin kalmak, motive olmak ve keyifli zamanlar geçirmek.

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için Instagram hesabının nasıl kalıcı olarak silinebileceğini, bunun yanı sıra geçici olarak hesap kapatma yönteminden de bahsettik. Instagram hesabını silmek isteyen kullanıcıların bu kararı alma nedenlerinin yanı sıra bu tür bir işlemin avantajları ve dezavantajlarından da bahsettik. Umarız bu konu işinize yaramıştır.

   

  İlgili İçerikler: İnstagram hikaye sistemi ve özellikleri ve İnstagram Butik Hesabı Nasıl Açılır ? ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 08 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da çekilişle takipçi nasıl alınır?

  Sonraki

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.