Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

Instagram Hesabı Nasıl Büyütülür?
İçindekiler

  Instagram hesabı nasıl büyütülür ? 2010 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen Instagram, yaklaşık olarak 1 milyar kullanıcı bünyesinde barındırmaktadır. İlk aşamalarda yalnızca IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıma uygun olsa dahi, uygulamaya olan ilginin artmaya başlamasından dolayı Anroid sistemi için yeniliğe gidilmiştir. Instagram, ilk çıktığı dönemlerde IOS kullanıcıları tarafından yalnızca bir fotoğraf editleme uygulaması olarak kullanılmaktaydı. Zaman geçtikçe kullanıcı sayısı artan ve kısa süre içerisinde popüler sosyal medya uygulamaları arasında yerini alan Instagram, her geçen gün yenilenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Günümüzde ise Instagram üzerinden yapılan ticaretler ve tanıtımlar bu durumu doğrular niteliktedir.

  1. Kaliteli ve Özgün İçerik

  ‘’ Instagram hesabı nasıl büyütülür ?’’ dendiğinde akla gelen ilk maddelerden biri kalite ve özgün içerik üretmektir. Nitekim her platformda olduğu gibi Instagram’da da kalite ve özgün içeriklere son derece önem verilmekte ve gönderilerin ön sıralara çıkmasına yardımcı olmaktadır. Paylaştığınız gönderilerde diğerlerinin bakmadığı açılardan bakarak bir içerik oluşturabilir ve bunu takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Özgün içerikler Instagram hesaplarının doğal bir şekilde büyümesine en çok etki eden durumlardan biridir.

  1. Hashtag (Etiket) Kullanımı

  Instagram platformunda kişilere ulaşma amacıyla en çok etkisini gösteren durumlardan biri hiç şüphesiz hashtag kullanımıdır. Kişiler, paylaşmış oldukları gönderilerde etiket kullanarak daha çok kişiye erişim sağlayabilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi geren durum ise, yapılan etiketin gönderilerden alakasız şekilde kullanılmamasıdır. Instagram, kullanıcılara kullanması amacıyla toplamda 30 etiket hakkı vermektedir. Fakat bazı kullanıcılar hesaplarının düşeceği algısıyla etiket haklarının tamamını kullanmamaktadır. Etiket kullanımında fazlalığın tercih edilmemesinin sebebi aslında tamamen oluşacak görüntüdür. Nitekim büyük markalarda 30’a varan etiket kullanımı pek de hoş durmamaktadır. Bu konuda kişiler tercih olarak 30’un altında da etiket kullanabilirler.

  1. Düzenli Olarak İçerik Paylaşmak

  Instagram platformunda günde yaklaşık olarak 5 ya da 7 adet içerik paylaşmak yapılan en büyük yanlışlar arasındadır. Her ne kadar komedi sayfaları vb. fazla içerik gerektiren hesaplar için bu durum tartışılır olsa da ticareti ve kişisel olarak kullanılan hesaplar için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Sonuç olarak kullanıcıların geneli, sürekli ana sayfa kısmına düşen gönderilerden rahatsız olabilmektedir. Instagram da bu durumu pek hoş bir şekilde karşılamamaktadır. Bu nokta çok sık bir şekilde içerik paylaşımından kaçınılmalıdır. Çok içerik yerine düzenli içerik paylaşmak gerekmektedir.

  Instagram, düzenli ve kaliteli olarak paylaşılan gönderileri daha ön plana çıkarmaktadır. Son zamanlarda popüler hesaplardan yapılan ‘’Her Cuma 17:00’da yeni gönderi ve video’’ tarzında paylaşımlar da bunu doğrular niteliktedir. Ticari amaçlı Instagram hesaplarında ise ürünlerin dikkatli bir şekilde açıklanması ve müşteriler ile etkin bir şekilde iletişim kurulması oldukça önemlidir. Bu durum kaliteli stüdyo fotoğrafları ile desteklendiğinde büyüme konusunda daha çok desteği olmaktadır. Instagram üzerinde paylaşılan içeriklerin yanı sıra, paylaşım yaptıktan sonra işleyen süre de oldukça önemlidir. Gönderilerin ardından geçen ilk 60 dakika, paylaşımın öne çıkması için oldukça mühim bir fırsattır. Bu süre içerisinde birtakım taktikler uygulayabilir ve sürenizi değerlendirebilirsiniz. Bu süre geçtikten sonra gönderilen görülme oranı daha aza inmektedir.

  1. Takipçilerle İletişim İçerisinde Olmak

  Takipçilerle etkileşim içerisinde olmak, etkileşim arttırmanın ve keşfete çıkmanın en önemli noktalarından biridir. Siz de haftanın belirli zamanlarında anket yapabilir, takipçilerinize çeşitli sorular sorabilirsiniz. Bu durum, takipçilerinizle aranızda olan iletişimi güçlendirecek ve etkileşim almanızı da olumlu yönde etkileyecektir.  1. Hikaye, Reels ve Canlı Yayın Kullanmak

  Instagram hesabı nasıl büyütülür ? Instagram hesaplarını büyütmenin en etkili yollarından biri ise, gündemde olan ya da yeni çıkan Instagram özelliklerini kullanmaktır. Yeni çıkan özelliklere olan paylaşımlar ilk zamanlarda daha çok ön plana çıkmakta ve birçok kişinin etkileşim kazanmasına yardımcı olmaktadır. Siz de Reels ve canlı yayın gibi Instagram özelliklerini kullanarak daha çok kişiye erişim sağlayabilirsiniz.

  Instagram’da gönderilerden daha çok takip edilen bir kısım varsa o da ‘’Hikayeler’’ kısmıdır. Ticari ya da kişisel, hangi hesap türünü kullanıyorsanız hikayeler kısmında aktif bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Yine bu kısımda da paylaşılan içeriklerin kaliteli olması daha iyi bir izlenim oluşturmaktadır. Hikayeler kısmını gönderileriniz ya da etkinliklerinizi haber vermek adına geri sayımlar kullanarak da kullanabilirsiniz.

  1. Destek Gruplarına Katılmak

  Destek gruplarına katılmak, kimi hesaplar için pek cazip gelmese de çeşitli platformlardan üzerinden büyüme sağlayan kişilerin önerileri arasında gelmektedir. Destek grupları Instagram üzerinde kurulabildiği gibi Facebook sayfalarında da kurulabilmektedir. Bu işlemin Youtube kanallarında kullanımı daha yaygın olmakla birlikte Instagramda da oldukça popülerdir. Siz de destek gruplarına katılarak takip, beğeni ve yorum gibi konularda hesabınıza destek alabilirsiniz. Eğer destek gruplarına katılmak gibi bir amacınız yok ise hesabınızı doğal bir şekilde kaliteli içerikler büyütmeye özen göstermeniz de iyi bir seçenek olacaktır.  1. Instagram Takipçi Satın Alma

  Instagram üzerinde genellikle ticari amaçlı bulunan kurumlar, takipçi satın alma işlemlerine daha olumlu bakmaktadır. Nitekim yüksek takipçi sayısı, kişilere güven aşılayan etmenlerin arasında yer almaktadır. Yüksek takipçili bir hesapla piyasaya atılmak ve devamında paylaşılan kaliteli içeriklerle organik takipçiye ulaşmak, ticari hesaplar için oldukça önemlidir. Bu noktada Instagram takipçi satın alma işlemlerinin mutlaka güvenilir kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Alanında deneyimli olan kurumlar, Instagram takipçilerini organik bir şekilde yükseltmeye ve gönderilen takipçilerin düşüşe uğramamasına dikkat etmektedir. Siz de Instagram üzerinden takipçi satın alarak dilediğiniz işe bir adım atabilirsiniz.

  Instagram takipçi satın almanın tercih edildiği hesaplardan biri de kişisel hesaplardır. Kişisel hesapların yüksek takipçiye ulaşması ve etkileşimlerinin fazla olması; reklam anlaşmaları yapabilmesi adına önem arz etmektedir. Bu noktada kişiler zaten var olan takipçilerini küçük bir adım ile arttırma eğiliminde bulunabilirler. Fakat, takipçi ve etkileşim uyumunu korumak adına bu işin fazla abartılı bir şekilde yapılmamasına özen göstermek gerekmektedir. Yoksa Instagram algoritması bu durumu olumsuz bir şekilde algılayabilmektedir. Takipcim farkı ile en iyi hizmeti alabilirsiniz.

  1. Instagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

  Instagram takipçisi satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında gizlilik kuralları gelmektedir. Hangi site ve işlem olursa olsun, takipçi satın alma işlemlerinde kişilerden kesinlikle şifre bilgisi talep edilmemektedir. Bu noktada hesap bilgilerinizi ikinci bir kişi ile paylaşmama konusuna özen göstermelisiniz. Instagram hesabı büyütme konusunda etkisi olan işlemlerden biri takipçi satın almak olsa da bu konuda organik yükselişe desteği bulunan siteler tercih edilmelidir. Alanında bilgili kişiler mutlaka bu özelliklere dikkat edecektir.

  Instagram ve çeşitli platformlardan satın alınan takipçiler, bir süre geçmesinin ardından düşüşe uğrayabilmektedir. Bu sayfanız için kötü bir izlenim oluşturabilir. Nitekim bir sayfanın takipçi sayısının sürekli olarak düşmesi takipçi satın alındığını doğrular nitelikte olabilir. Bu noktada satın alacağınız takipçilerin düşmeyeceğini vadeden kişilerle çalışabilirsiniz. Deneyimli kişiler tarafından yapılan takipçi yükleme işlemleri düzenli ve kaliteli içeriklerle buluştuğunda hesabınızın büyümesine katkı sağlayacaktır.

   

  İlgili İçerikler: İnstagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır ? ve Instagram benzeri uygulamalar ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 10 Mart 2021

  Önceki

  En popüler meslek: Youtuberlık

  Sonraki

  Instagram'da Blogger Nasıl Olunur?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.