Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Güvenilir Takipçi Sitesi

İnstagram Güvenilir Takipçi Sitesi
İçindekiler

  İnstagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Tanınırlığını arttırmak isteyen birçok kullanıcı, İnstagram güvenilir takipçi sitesi hizmetlerine başvurmaktadır.

  Durumun temel nedeni, doğal takipçi arttırma yöntemlerinin hem yetersiz, hem de riskli kalmasıdır. Çoğu durumda kullanıcılar, doğal metotları kullanarak istediği sonucu alamamaktadır. Dolayısıyla platformda birçok hesabın, takipçi satın almaya yönlendiği görülmektedir.

  Peki, takipçi satın almayla arasındaki fark nedir ve neden çok tercih edilmektedir? Birçok kullanıcı, en iyi takipçi sitesi ile nasıl sonuçlara ulaşabileceğini bilmemektedir. Dolayısıyla akıllarda bir soru işareti her zaman bulunmaktadır.

  İnstagram Doğal Takipçi Nedir?

  İnstagram, her gün pek çok kullanıcı almaktadır. Dolayısıyla site içerisinde kullanılan kavramlardan çoğu, bu kişiler tarafından bilinmemektedir. Doğal takipçi artışı, sayfanızı diğer kullanıcıların, kendi isteğiyle takip etmesi durumudur.

  Bunu sağlamak için İnstagram takipçi hilesi kapsamında birçok püf nokta bulunmaktadır. Ancak bunlar bir sır olmadığı için, herkes tarafından bilinmektedir. Her ne kadar platformda söz konusu püf noktalara uymayan sayısız kullanıcı olsa da, dikkatlice takip edenler de mevcuttur. Fakat takipçi hilesi yerine instagram takipçi hizmeti çok daha iyi bir seçim olabiliri.

  Bu durum adeta yeni hesaplar için bir dezavantaja dönüşmektedir. Dolayısıyla rakipleri yakalamak, neredeyse imkânsız olmaktadır. Bunda, takipçilerin de bir süre sonra takipten çıkması büyük etmen sahibidir. Önlenmesi mümkün olmadığı için, sadece bir süre ertelenmesi sağlanabilir.

  Ancak doğal takipçi arttırmada, kazanılan ve kaybedilen takipçi arasında ters orantı vardır. Yani kazanılan takipçi az, kaybedilenler fazladır. Dolayısıyla en küçük bir hatada, hesaplar ani düşüşler yaşamaktadır.

  Dolayısıyla kullanıcılar, İnstagram güvenilir takipçi sitesi tarafından sunulan hizmetler başvurarak, avantajlı durumlar yakalamaktadır. Peki, yukarıda bahsettiğimiz püf noktaların detayları nelerdir?

  1.     Kaliteli Gönderiler Paylaşmak

  İnstagram’da takipçi arttırmak istiyorsanız, her gönderiniz gerek çözünürlük, gerekse içerik bakımından kaliteli olmalıdır.

  Takipçiler, düşük kalitede paylaşımlara hiçbir zaman katlanmamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise tercih edebileceği farklı hesapların mevcudiyetidir. Sebebiniz ne olursa olsun, bir haftalık bir kötüleşme aylarca topladığınız takipçilerin kaybolmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla her bir paylaşımınız, yüksek kalitede olmalıdır.

  Bununla beraber tabii sebeplerle her zaman kaliteli gönderi paylaşılamayacağı da aşikârdır. Okul, farklı işler, sağlık veya farklı sebepler, bazı dönemlerde paylaşımlarınızı etkileyecektir.

  2.     Düzenli Paylaşımlar Yapmak

  Güvenilir takipçi hilesi püf noktalarından biri olan düzenli paylaşım, ne sıklıkla gönderi paylaştığınızı ele almaktadır. Her takipçi, ana sayfasında sizden düzenli paylaşım görmek isteyecektir. Ancak bu sık ya da seyrek paylaşım anlamında gelmemektedir.

  Eğer sık paylaşım yaparsanız, bu takipçilerinizi bir süre sonra sıkacak ve takipçi kayıpları yaşanacaktır. Hiçbir kullanıcı da seyrek paylaşımlarınız için sizi takip etmeyecektir. Dolayısıyla düzenli paylaşım yapmak oldukça önemlidir. Ancak tek başına da yeterli değildir. Eğer kaliteli paylaşımlar ile birleştirmezseniz, sonuç yine olumsuz olacaktır.

  Kurduğunuz paylaşım düzeni herhangi bir sebeple bozulursa, bu çoğu takipçiniz tarafından olumsuz karşılacaktır. Eğer kısa süre zarfında çözümler getirmezseniz, aylardır veya yıllardır sizi takip eden kullanıcı bile takipden çıkacaktır.

  3.     Etiket Kullanmak

  Hashtag olarak da bilinen etiketler, basitçe bir konuya ait gönderilerin, tek başlıkta birleştirilmesidir. Gönderilerinize etiket eklemek, o başlığı takip eden milyonlara ulaşmanız anlamına gelir. Ancak konunuzla alakalı olmayan hashtag’ler, İnstagram tarafından olumsuz karşılanacaktır.

  Her ne kadar etiketler milyonlarca kullanıcıya paylaşımlarınızı gösterse de, pratikte çözüm almanız zordur. Örneğin bir balıkçı hesabınız varsa, kullanmanız gereken temel etiketlerden biri de #fish olacaktır. Ancak güncel oalrak burada 35.8 milyon gönderi bulunmaktadır. Bu durum, 30 milyonu aşkın bir konuda görünürlüğünüzü neredeyse sıfıra indirmektedir.

  Bu konu, diğer hususlar için de geçerlidir. Her ne kadar etiketler birçok kullanıcı tarafından tek çözüm olarak görülse de, görüldüğü üzere durum tamamen farklıdır.

  4.     Özgün İçerikler Paylaşmak

  Güvenilir takipçi hilesi püf noktalarından biri de özgün içeriklerdir. Kopya içerikler, platformda size hiçbir zaman çözüm getirmeyecektir. Platforma bakıldığında birçok hesabın, gönderileri birbirinden aldığı görülmektedir.

  Ancak bu durum asında yanıltıcıdır. Zira keşfet bölümü açıldığında birbirinden farklı paylaşım yapan, çok sayıda hesap görülmektedir. Dolayısıyla bu hesaplar üzerinde sürekli bir rekabet söz konusudur.

  Özgün içerik paylaşımı, İnstagram’da dikkat edilmesi gereken en önemli kurallar arasındadır. Bu nedenle her içeriğiniz, gerek diğer sayfalardan, gerekse bir önceki paylaşımınızdan farklı olmalıdır. Ayrıca paylaşım sıralaması da düzgün olmalıdır.

  Örneğin her ne kadar paylaşıma farklı içerikler hazırlasanız da, benzer konuları ard arda paylaşmak yine aynı etkiyi yapacaktır. Dolayısıyla aynı paylaşım yapacaksanız dahi araya bir süre koymanız gerekmektedir.

  Doğal Yöntemle Takipçi Arttırmanın Dezavantajları Nelerdir?

  Yukarıda vermiş olduğumuz maddeler, hesaplarınızda takipçi arttırmanız gerek dikkat etmeniz noktalardır. Yeni kullanıcılar için bir püf nokta olsalar da aslında değildir. Zira platformda inceleme yapan herkes, bunlara dikkat eden pek çok kişi olduğunu görebilir.

  Bu durum, aynı kategoride paylaşım yapan heesapları, bir rekabet ve döngü içerisinde sokmaktadır. Ancak yeni kullanıcılar için rekabete dâhil olmak bile zordur. Zira birçok İnstagram kullanıcısı, düşük takipçili profilleri dikkate almamaktadır.

  Yüksek takipçinizin olması da bunların kalıcı olduğunu göstermemektedir. Zira kısa süreli paylaşım bozuklukları, hatta yorumlarda olan tartışmalar bile hesabızı geriye taşımaya yetecektir. Bu durum, belki de yıllardır biriktirdiğiniz takipçileri, dakikalar içerisinde kaybetmenize neden olacaktır. Zira kullanıcılar için takipten çıkmak, oldukça kolaydır.

  Dolayısıyla birçok kullanıcı, en güvenilir takipçi sitesi üzerinden, takipçi almaktadır. Böylece istenilen takipçiler, çok kısa sürede elde edilmektedir. Ancak bu avantaj, dikkatli olunmaması gerektiğini göstermemektedir.

  Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Google’da en çok aratılan kelimelerden birisi de en güvenilir takipçi satın alma sitesi hangisi olarak görülmektedir. Bunun nedeni, kullanıcıların güvenli olmayan seçenekleri doğal olarak tercih etmemek istemesidir.

  Eğer gelişigüzel bir alım yapılırsa, hesap güvenlik açısından ciddi sorunlar doğacaktır. Sağlam olmayan altyapılar, İnstagram yöneticilerini ve robotlarını şüphelendiren durumlar, içinden çıkamayacağınız sonuçlara neden olabilir.

  Dolayısıyla İnstagram takipçi hilesi, oldukça dikkat gösterilmesi gereken bir konudur. Güzel yaptığınız bir tercih, ihtiyacınız olan takipçi kaç olursa olsun, hesabınızı yükseltmede yardımcı olacaktır. Bu konuda internetten yaptığınız kullanıcı yorumları araştırması, diğer siteleri incelemek ve kurum sitesine göz atmak size yardımcı olacaktır.

  Eğer elde ettiğiniz tüm sonuçları birleştirirseniz, en iyi sonuca varmanız mümkündür.

  İnstagram Güvenilir Takipçi Sitesi

  En iyi takipçi sitesi, hesabınızı sıfır dahi olsa yükseltmede yardımcı olmaktadır. Bu hususta size detaylı ve güvenilir hizmetler veren sitemiz, size en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Gerek bireysel, gerekse kurumsal hesaplarınızın yükselmesi böylece daha hızlı gerçekleşmektedir.

  Güçlü ve sağlam bir altyapı ile hazırlanmış olan sitemizde her işleminiz güvenli şekilde yapılmaktadır. Satın alma işlemleri, sorun çıkmadan, saniyeler içerisinde yapılmaktadır. En güvenilir takipçi sitesi bakımından, aldığınız paketin hesabınıza tanımlanması da aynı dikkat ve titizlikte yapılmaktadır.

  Böylece kısa sürede, risk almadan amaçlarınıza ulaşmada size yardım edilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken, ilgili sayfamıza girmek ve seçeneklerimizden birine karar vermektir. Merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa, 7/24 hizmet verilmektedir.

  Instagram uygulamasının paketleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 14 Şubat 2021

  Önceki

  instagram takipçi hilesi nasıl yapılır

  Sonraki

  TikTok keşfet engeli nedir? Nasıl anlaşılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers