Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Güvenilir Beğeni Satın Alma

İnstagram Güvenilir Beğeni Satın Alma
İçindekiler

  İnstagram güvenilir beğeni satın alma bu platformun kullanıcılara hedef kitlelerini arttırmaları, hesaplarını daha popüler hale getirmeleri için gerekli beğeniyi sağlar. Normal beğeni artışı birçok kişi tarafından yetersiz bulunduğu için satın alma, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir.

  İnstagram içerisinde çok sayıda üye vardır. Platformdaki bazı kullanıcılar kendilerini daha tanınır yapma, hedef kitlesini arttırma gibi amaçları taşır. Bunu sağlamak için pek çok yol bulunur. Beğeni arttırma da aralarından bir maddedir.

  İnstagram’da beğeni arttırmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken maddeler şöyledir;

  1. Kaliteli Gönderiler Paylaşma
  2. Düzenli Gönderiler Paylaşma
  3. Gönderileri Planlı Şekilde Yapma
  4. Etiketleri Aktif Kullanma
  5. Özgün Paylaşımlar Oluşturma

  Böylece beğenileriniz bir süre sonra yükselmeye başlar. Bu noktada İnstagram’da söz konusu maddelere dikkat etmeyen birçok kişi olduğu gibi, büyük önem gösteren hesapların da olduğu bilinmelidir. Dolayısıyla yükselmek, fenomen olmak istiyorsanız istediğiniz farkı oluşturmanız çok büyük zamanlar alır.

  Bu nedenle birçok kullanıcı İnstagram beğeni satın al deneme yoluna giderek, daha kısa çözümler bulur. Peki, beğeni nasıl arttırılı ve neden satın alınır?

  1.     Kaliteli Gönderiler Paylaşma

  İnstagram’da yükselmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok madde vardır. Bunlardan ilki gönderilerinizin kaliteli olmasıdır. Eğer paylaşımlarınız kaliteli değilse beğenileriniz de düşük olur. İnstagram’da bulunan birçok kullanıcı renkli, canlı ve özgün içeriklere önem verir. Dolayısıyla sizin de buna uygun gönderiler hazırlamanız gerekir.

  Bunun için kullanabileceğiniz çok sayıda yazılım vardır. Farklı edit programlarını tek tek deneyerek, en iyi sonuca hangisiyle ulaştığınızı görmeniz gerekir. Ardından birbirinden kaliteli fotoğraf ve videolar sunmanız mümkündür. İnstagram beğeni arttırma yollarını arıyorsanız, buna dikkat etmeniz gerekir.

  Ancak öncesinde bunun bir sır olmadığını ve hâlihazırda birçok kullanıcının buna dikkat ettiğini bilmeniz gerekir.

  2.     Düzenli Gönderiler Paylaşma

  Her sosyal medya kullanıcısı, hesabına girdiğinde takip ettiği sayfalardan güncel gönderiler görmeyi ister. Eğer uzun süre göremezse takipten çıkar. Böylece hem beğeniler, hem de takipçiler düşer. Dolayısıyla İnstagram’da beğeni arttırma yollarından biri de gönderilerinizi düzenli yapmadır.

  Peki, bunun sıklığı nasıl olmalıdır? Eğer çok sık paylaşımlar yaparsanız, bunu iki duruma neden olur. Bunlardan ilki gönderi fikirlerinizi tüketmesidir. Böylece kaliteniz düşecek veya paylaşımlarınız duracaktır. İkinci durum ise sık yapılan paylaşımların, takipçileri bir süre sonra sayfanızdan uzaklaştıracağıdır. Zira böylece konuya dair tüm ilgilerini daha çabuk kayıp edeceklerdir.

  Yapılması gereken bunların ortasında bir metot bulmadır. Haftada hangi günler uygun olduğunuzu hesaplar ve buna uygun seçenekler planlar hazırlarsanız, daha düzenli olmanız mümkündür. Ancak İnstagram keşfet bölümündeki diğer hesaplar incelendiğinde, birçok kişinin düzenli ve çok özgün paylaşımlar yaptığı görülür.

  3.     Gönderileri Planlı Şekilde Yapma

  İnstagram beğeni arttırma istiyorsanız, takipçilerinizin ve platformdaki diğer kişilerin İnstagram’ı en yoğun kullandığı zaman aralığını bulmanız gerekir. Eğer onların çok aktif olmadığı saatlerde paylaşım yaparsanız, vakitleri olmadığı için istediğiniz beğeni gelmez. Uygun olduklarında tekrar görseler dahi daha önceden bakmış oldukları için çoğu kullanıcı yeniden incelemez.

  Buna en iyi örnek insanların çalıştığı saatlerde paylaşım yapmadır. Eğer sabah ve akşam gibi herkesin evde olduğu vakitleri tercih ederseniz, daha fazla beğeni almanız da mümkün olur. Dikkat etmeniz gereken, paylaşımları önceden hazırlamadır.

  Ayrıca her gönderiyi nasıl paylaştığınız da önemlidir. Örneğin 10 gönderiniz varsa ve bunların 4’ü aynı türdeyse, ard arda bunları paylaşmak özgünlüğünüzü bozacak, böylece beğenilerinizi azaltacaktır. Dolayısıyla aralarına birbirinden farklı paylaşımlar yerleştirerek, kullanıcıların ilgisini kaçırmamanız önerilir.

  4.     Etiketleri Aktif Kullanma

  Etiketler İnstagram’da birçok kullanıcı tarafından takip edilir. Bu nedenle paylaşım yapan hesaplar popüler olanları tespit ederek, gönderilerine uygular. Böylece yapılan paylaşımlar o konu etiketini takip eden herkes tarafından görülebilir. Kaliteli paylaşımlarda böylece beğeni sayısı da yükseltilir.

  Hashtag olarak da bilinen etiketler, belirli konulardaki paylaşımları tek başlıkta toplayan unsurlardır. Birçok kullanıcı takipçi ve beğenileri arttırmak için etiket kullanır. Ancak pratikte sağladıkları çözümler çok düşüktür.

  Zira etiketlerde milyonlarca gönderi vardır. Dolayısıyla takip eden kullanıcıların sizin paylaşımlarınızı bulması oldukça düşük bir ihtimaldir. Bu başlıklarda kaliteli binlerce ve milyonlarca fotoğraf, video olduğu için aralarında ortaya çıkmanız da oldukça zordur.

  5.     Özgün Paylaşımlar Oluşturma

  İnstagram beğeni arttırma yolları arasında bir diğer madde de özgün paylaşımlardır. Bunun ilk anlamı, paylaşımlarınızın birbirini tekrar eden nitelikte olmamasıdır. Zira kullanıcılar böyle tür içerikleri sevmez. Bir süre sonra da beğeniler düşer.

  Dolayısıyla her içeriği farklı düşünmeniz gerekir. Aynı türden paylaşımlar arasında da mutlaka farklı konular olmalıdır. Böylece aldığınız beğeniyi korumanız mümkündür.

  İnstagram’da farklı hesaplardan ilham almanız mümkündür. Ancak onları kopyalamamak gerekir. Sosyal medya platformlarında kopya içerikler oldukça hızlı fark edilir. Çok beğenilen bir hesap olsanız da başka içerikleri kopyalamanız, durumu hızlıca değiştirir. Birçok takipçiniz de kopyaladığınız içeriğin sahibini merak ederek, ona yönelir. 

  İnstagram Doğal Beğeni Arttıma Dezavantajları

  Doğal yollardan beğeni arttırma, birçok kişi tarafından dezavantajlı görülür. Bu kişiler incelendiğinde hedef kitlesini arttırmak, tanınmak ve popüler olmak gibi amaçlara sahip oldukları görülür. Böyle hedefleri olan kişiler yoğun bir rekabet içerisinde olduğu için doğal beğeni aradan sıyrılmayı gerçekleştirmez.

  Zira yukarıda bahsettiğimiz kurallara İnstagram’da birçok kullanıcının harfi harfine uyduğu görülür. En bariz örneği ise İnstagram keşfet bölümüdür. Ayrıca kullanıcıların yöntemi dezavantajlı görmesinin farklı nedenleri de bulunur. Bunlardan ilki doğal beğenilerin, temelde takipçi sayısıyla orantılı olmasıdır.

  Beğenilerin büyük kısmı, hesabı hazırda takip eden kişilerden gelir. Doğal olarak takipçiler azaldığında, beğeniler de keskin şekilde düşer. Takipçilerin düşmesi de farklı nedenlerden dolayıdır. Paylaşımlarınızda en ufak bir bozukluk, büyük azalmalara neden olur. Ancak bunun nedeni her zaman bu değildir.

  Her insan tabii nedenlerle eskiden çok sevdiği konulara ilgisini kaybeder. Bu durum İnstagram için de geçerlidir. Zamanla sayfanıza eski ilgisi kalmayan bir kişi, sizi takip etmek için bir sebep görmez. Böylece takipten çıkar.

  Doğal beğeninin dezavantajlı görülme sebeplerinden biri de her an düşme olasılığı olmasıdır. Bunun temel nedeni de takipçi kaybetme ve kazanma hızlarının aynı olmamasıdır. Ancak yalnızca düşen takipçiler beğeniyi azaltmanız. Takipçi artsa dahi bu beğenilerin de çok yükseğe çıkacağını göstermez.

  Bunun temel nedeni, bir hesabı takip eden herkesin paylaşımlara beğeni vermediği gerçeğidir. Bu sebeple İnstagram aylık beğeni satın al birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu yöntemle yeni hesaplar daha hızlı yükselebilir. Zira paylaşımlarında yüksek beğeniyi görenler, kaliteli olduğunu düşünerek takip eder. Platformda birçok kullanıcı, yüksek takip ve beğeni oranlarına sahip sayfaları takip etme eğilimindedir.

  İnstagram Beğeni Satın Al

  İnstagram beğeni satın alma güvenilir bu gibi nedenlerle birçok kişi tarafından tercih edilir. Sektörde size uzun süredir sağlam alt yapısıyla hizmet veren web sitemiz, size sayfanızı yükseltmeniz için uygun fırsatlar sunar.

  İnstagram aylık beğeni satın al da dâhil tüm hizmetlerimiz uygun fiyatlı olup, sizlerin memnuniyetini sağlama amacını taşır. İşlemler İnstagram hesabınızda herhangi bir güvenlik sorununa yer açmamaktadır. Merak ettiğiniz sorularınız varsa, bizimle irtibat kurmanız mümkündür.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: İnstagram ucuz beğeni satın al

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

   

  Son Güncelleme: 27 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram gece modu nasıl aktif edilir?

  Sonraki

  Youtube’da Mavi Tik Nasıl Alınır? Youtube’da Güvenilir Bir Profil Oluşturma Yolları…

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.