Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram gece modu nasıl aktif edilir?

Instagram gece modu nasıl aktif edilir?
İçindekiler

  Instagram gece modu nasıl aktif edilir? Bu konuda kullanıcılarımız için Instagram’ın gece modunun nasıl aktif edileceğinden bahsedeceğiz.

  Instagram, uçsuz bucaksız bir dünya gibi. 2 milyarın üzerinde aktif kullanıcıya ev sahipliği yapan bu platformdan yararlanırken sağlığa da dikkat etmek gerekiyor. Kullanıcılar Instagram’da özellikle göz sağlığı daha çok ön plana çıkıyor. Çünkü Instagram’da gezerken pek çok şeyi inceliyoruz. Geçmişte bunlar çok önemsenmese de son zamanlarda bu alanda yapılan yatırımlar kullanıcı sağlığının ön plana çıkmasına neden oldu.

  Instagram’da yer alan gece modu sayesinde geceleri ekran daha az parlak olacağı için ekrana rahatlıkla bakmak mümkün hale geliyor olacak. Bu özelliği otomatik hale getirmek gündüzleri beyaz geceleri koyu tema anlamına geliyor. Bu da dengeli bir durum. Bu konuda Instagram’ın koyu modunun nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

  Instagram gece modu nasıl aktif edilir?

  Instagram’da gece modunu açmak için öncelikle profilden ayarlara girmek gerekiyor. Ayarlarda tema seçeneği yer alıyor. Tema seçeneğine giren kullanıcılar burada 3 seçenek ile karşılaşıyor. Bunlardan birisi aydınlık, diğeri karanlık, bir diğeri sistem varsayılanı olarak yer alıyor. Kullanıcılar aydınlık temayı seçtiğinde beyaz temayı kullanmış olurken karanlık temayı seçtiğinde koyu tema ile karşılaşıyor. Şunu bilmekte fayda var ki eğer bu iki seçenekten biri seçilir ise kullanıcılar 7/24 bu temayı kullanmış olacak.

  Eğer kullanıcı “Sistem Varsayılanı” olan seçeneği belirlerse bu durumda sistemin teması kullanılmış oluyor. Eğer sistemin teması açık ise Instagram uygulaması da açık temaya sahip oluyor, koyu ise koyu tema kullanılıyor. Bazı cihazlarda sistem varsayılanı otomatik olarak değişim yapabiliyor. Yani gündüzleri açık, geceleri koyu temayı otomatik bir şekilde açabiliyor. Bu sayede kullanıcılar Instagram’ı gündüzleri canlı, geceleri daha koyu olarak kullanmış oluyor.

  Özet geçmek gerekirse kullanıcılar Instagram’ın gece modunu aktif etmek için Instagram’da ayarlara girmeli ve buradan tema ayarlarına giriş yapmalı. Bu ekranda en uygun seçenek belirlendikten sonra artık gece modu kullanılabiliyor. “Instagram gece modu nasıl aktif edilir?” sorusunu cevapladık fakat bu özelliğin avantajlarından henüz bahsetmedik. Şimdi bu konuya değinelim.

  Instagram gece modunun avantajları

  Instagram gece modunun pek çok avantajı yer almakta. Bu avantajlardan birisi gece modunun göz sağlığı açısından önemli oluşu. Bunu şu örnekle açıklamak istiyoruz. Eğer bir kullanıcı güneşli bir ortama girer ise bir binanın içerisine girdiğinde o binayı geçici olarak daha karanlık görmesine sebep olur. Bu durum gündüzleri güneşin etkisiyle pek etkilemese de geceleri daha ciddi bir şekilde etkileyebilir. Çünkü geceleri parlak bir ekrana bakarken bir anda uyuma moduna geçmek çok aydınlık bir ortamdan daha karanlık bir ortama geçiş demek. Hızlı geçiş sonucunda kullanıcılar bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor.

  Bundan dolayı yalnızca Instagram’da değil aynı zamanda diğer uygulamalarda ve diğer cihazlarda da geceleri hem gece ışığı kullanmak gerekiyor, hem parlaklığı azaltmak gerekiyor hem de koyu modu aktif etmek gerekiyor. Gece ışığı, mavi renk tonlarını azaltarak renklerin daha sıcak ve daha yumuşak görünmesini sağlıyor. Bu sayede renkler göze batmıyor. Bu durum sağlık açısından oldukça önemli bir faktör. Parlaklığın geceleri daha düşük olması da ekrana daha rahat odaklanmaya imkan tanıyor. Mümkünse parlaklığı otomatik yapıp gündüzleri parlak geceleri daha az parlak şeklinde ayarlamak gerekiyor.

  Özet geçmek gerekirse Instagram gece modunun sağlık açısından en büyük avantajı göz sağlığına iyi gelmesi. Koyu mod, gece ışığı ve parlaklığın az olarak kullanılması geceleri telefonu rahat bir şekilde kullanmaya teşvik ederken aynı zamanda kısa sürede uykunun gelmesini sağlıyor.

  Instagram gece modu nasıl aktif edilir?” sorusunu öğrenen kullanıcılar gece modunun avantajlarını da merak ediyor. Instagram gece modunun bir diğer avantajı yazılara daha iyi odaklanmak. Gündüzleri pek etkilemese de geceleri yazılara daha iyi odaklanmak için gece modunun kullanılması gerekiyor. Bu sayede geceleri yazılara ve görsellere daha iyi bir şekilde odaklanmak mümkün hale geliyor olacak.

  Akıllı cihazları kullanırken gece ışığından yararlanmak, parlaklığı en alt seviyede kullanmak ve koyu modu aktif etmek güç tasarrufu sağlıyor. Özellikle parlaklığın düşmesi en büyük güç tasarruflarından birisi demek. Ayrıca beyaz yerine siyah renk RGB ekranlarda en düşük değere tekabül ettiği için bu da büyük bir enerji tasarrufu anlamına geliyor. Bu sayede telefonu rahat bir şekilde kullanmak mümkün hale geliyor.
  Koyu modun sağladığı avantajlardan birisi de dolaylı olarak geliştiricilere olmakta. Bu özellik sayesinde geliştiriciler daha fazla gelir elde edebiliyor, Instagram sayfaları daha fazla etkileşim alıyor. Bildiğiniz üzere koyu mod göz sağlığı için önemli bir özellik. Kullanıcılar koyu mod sayesinde uygulamada daha fazla zaman geçirebiliyor. Instagram’da daha uzun süre vakit geçiren kullanıcılar diğer sayfalar ile daha çok etkileşime girdiği için bu durum Instagram sayfa sahipleri için önemli bir fırsat demek. Ayrıca Instagram’da gösterilen pek çok reklama denk gelmek ve bu reklamlar eğer kullanıcının ilgisini çekerse bu da önemli bir fayda sağlıyor.

  Örnek vermek gerekirse bir kullanıcı Instagram’da daha uzun süre durdu ve uyumadan önce denk geldiği bir reklama tıkladı. Bu reklamdaki uygulamayı beğendi ve hemen kendi telefonuna kurdu. Bu sayede geliştirici koyu modun avantajı ile yeni bir kullanıcı elde etmiş oldu. Bu gibi pek çok konuda koyu modun avantajları bulunuyor.

  Sonuç

  Instagram’ın karanlık teması veya gece modu olarak adlandırılan bu özelliği sayesinde kullanıcılar daha sağlıklı ve daha olumlu bir deneyim ile karşılaşabiliyor. Instagram’ın ayarlar menüsünde yer alan gece moduna ek olarak bir de sistem varsayılanı alanı bulunuyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak sistem varsayılanını seçerek ve buna ek olarak eğer sistem destekliyor ise koyu ve açık tema geçişini gündüz ve gece geçişlerinde otomatik hale getirerek otomatik bir şekilde Instagram koyu moddan yararlanabiliyor.

  Instagram’ın gece modu özelliği kullanıcılara sunduğu pek çok avantaj ile birlikte anılan bir özellik. Bunlardan birisi göz sağlığını koruması. Göz sağlığına iyi gelen bu özellik sayesinde kullanıcılar daha iyi bir deneyim yaşayabiliyor. Ayrıca gece modunun yanı sıra düşük parlaklık ve gece ışığı kullanmak daha iyi bir etki sağlıyor.

  Şunu da belirtmekte fayda var ki bu özellik yalnızca sağlık açısından değil uygulama açısından da önemli bir durum. Kullanıcılar gece modu sayesinde geceleri daha uzun vakit geçirebiliyor. Bu hem uygulamanın daha çok gelir elde etmesini sağlıyor hem de Instagram sayfalarının daha fazla etkileşimde bulunması konusunda önemli bir durum oluyor.

  Sonuç olarak Instagram, getirdiği gece modu özelliği ile birlikte kullanıcılara önemli bir fırsat sunuyor. Özellikle sağlık açısından çok önemli bir yeri bulunan gece modunun herkes tarafından kullanılması gerekiyor.

  Bu konuda siz değerli sosyal medya devi Instagram kullanıcılarımız için “Instagram gece modu nasıl aktif edilir?” sorusunu cevapladık. Umarız burada anlattıklarımız işinize yarayan bir yazı olmuştur.

  İlgili makalelerimiz;

  İnstagram hikaye sistemi ve özellikleri ve İnstagram keşfete nasıl çıkılır makalelerimizi okuyabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 27 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram’da nasıl popüler olabilirim?

  Sonraki

  İnstagram Güvenilir Beğeni Satın Alma

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.