Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Fenomenleri Nasıl Para Kazanıyor

İnstagram Fenomenleri Nasıl Para Kazanıyor
İçindekiler

  İnstagram Fenomenleri Nasıl Para Kazanıyor?

  İnstagram uygulamasında, İnstagram fenomenleri nasıl para kazanıyor? sorusunun cevabı pek çok kişi tarafından merak edilip, araştırılmaktadır. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram üzerinden, oluşan popülerliğe bağlı olarak da para kazanmak her zaman mümkün olmaktadır.

  Tüm dünyada birçok İnstagram kullanıcısı bu yolla çok iyi kazançlar elde edebilmektedirler. İnstagram uygulaması, Google Play Store uygulama mağazasından indirilebilmektedir. Bütün akıllı telefonlarla ve cihazlarla uyumlu olan İnstagram uygulamasını indirmek ve üye olmak için herhangi ücret talep edilmemektedir.

  Kullanılmak istenilen bu uygulamada sadece üye olma şartı aranmakta olup, kullanıcı adı, şifre ve geçerli olan bir e-mail adresi ile İnstagram’a üyelik hızlı ve kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. İnstagram’a üye olduktan sonra sosyal medya paltformunun tüm özellikleri kullanılabilir bir hale gelmektedir.

  İnstagram Üzerinden Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

  İnternetten para kazanmanın en iyi yollarından birisi olan İnstagram uygulaması ile para kazanmak için izlenmesi gereken bir takım yollar bulunmaktadır. Bu yollar sayesinde İnstagram’a üye olarak, hemen kazanç elde edebilmek için çalışmalara başlanabilmektedir. İnstagram uygulaması aracılığı ile para kazanabilmek için izlenmesi gereken yollar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İnstagram kullanıcısının kendi ürettiği ürünleri İnstagram aracılığı ile satması
  • Başka sayfaların ya da firma ürünlerinin reklamını alarak
  • Satış ortaklığı yolu ile para kazanmak
  • İnstagram uygulamasında paylaşılan resimleri beğenerek
  • İnstagramda paylaşılan gönderilere ya da resimlere yorum yaparak
  • Özgün içerikler üreterek
  • Karşılıklı takipleşme yolu ile para kazanmak
  • İnstagram botları satarak
  • İnstagram takipçi satarak

  İnstagram’da Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

  İnstagram sosyal medya platformunda gelir elde edebilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önde geleni ise İnstagram kullanıcı profillerinin özenle ve büyük bir titizlikle düzenlenmesi gerekliliğidir. Dikkat çekici olmayan bir İnstagram profili ile yüksek takipçi sayısı elde etmek de mümkün olmamaktadır.

  İnstagram’da para kazanabilmek için en önemli unsurlardan birisi olan takipçi sayısını çoğaltabilmek için dikkat çekici bir profil düzeni ve akılda kalıcı bir kullanıcı adı kullanmak gerekmektedir. Bu yüzden İnstagram profilinin özenle düzenlenmesi şarttır.

  Daha sonra ise takipçi sayısını arttırmaya yönelik olarak, İnstagram kullanıcı profili üzerinde yapılan paylaşımların ve fotoğrafların özgün olmasına dikkat etmek gerekmektedir. İlgi çekici paylaşımların yapılması sosyal medya platformlarının hepsinde ve İnstagram’da her zaman takipçi sayılarının da hızla artmasını sağlayan, en önemli etkenlerden birisi olmaktadır.

  İnstagram’da özellikle reklam alarak, ürün tanıtımları yaparak ya da diğer yolları kullanarak gelir elde etmek için takipçi sayıları büyük önem taşımaktadır. Reklam veren firmalar ilk önce İnstagram kullanıcılarının takipçi sayısına bakmakta ve İnstagram üzerinde ne derece dikkat çekici bir profil olduğunu incelemektedirler.

  Bu yüzden pek çok kişi İnstagramda 1 milyon takipçisi olan ne kadar kazanır? konusunu merak etmektedir. Buna bağlı olarak İnstagram uygulamasında ürünlerini tanıtmak isteyen firmalar ve iş yeri sahipleri bir milyonun üzerinde takipçi sayısına sahip olan İnstagram fenomenlerini daha çok tercih etmektedirler.

  İnstagram profilinin takipçi sayısının çok olması, ürünlerin daha çok görülmesini sağlamakta ve böylelikle daha geniş kitlelere kolaylıkla ürün tanıtımları yapılabilmekte, buna bağlı olarak bu yolla ürünlerin satışlarının çoğalması sağlanabilmektedir. Aynı zamanda yüksek takipçi sayısına sahip olan İnstagram fenomenleri, her zaman daha güven verici bir profil sergilemektedirler.

  İnstagram’da Takipçi Sayısına Göre Ne Kadar Para Kazanılır?

  İnstagram fenomenlerinin yani diğer adı ile influencer’ların takipçi sayılarının yüksek olması, her zaman daha iyi kazançlar elde edilmesini sağlamaktadır. Burada dikkat edilecek olan tek nokta ise bu takipçi sayılarının organik olması gerekliliğidir. Günümüzde pek çok İnstagram kullanıcısı kısa zamanda profillerinde ki takipçileri yükseltmek için bu işi yapan bazı firmalardan ücretli olarak takipçi satın almaktadır.

  Bu alınan takipçiler ise organik olmayıp, profili olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu yüzden İnstagram’da takipçi edinirken, bunların gerçek kişilerden oluşmasına yani organik olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Yüksek ve organik takipçi sayısına sahip olan İnstagram fenomenleri kısa zamanda rahatlıkla iyi gelirler elde edebilmektedirler.

  Bütün bunlara bağlı olarak elde edilen İnstagram fenomenleri reklam ücretleri de, kişilerin takipçi sayılarına göre farklıklık göstermektedirler. Genel olarak 2021 yılı verilerine göre, İnstagram fenomenlerinin takipçi sayısına göre elde ettiği kazançlar ise şunlar olmaktadır;

  • 000 takipçi sayısına sahip olan bir İnstagram fenomeninin reklam başına kazancı: 14.000 TL
  • 000 takipçi sayısına sahip olan bir İnstagram fenomeninin reklam başına kazancı: 9.000 TL
  • 000 takipçi sayısına sahip olan bir İnstagram fenomeninin reklam başına kazancı: 4.000 TL

  İnstagram üzerinden gelir elde edebilmek içinse en az 10.000 takipçi sayısına ulaşmak yeterli olmaktadır. 10.000 abone sayısı ile ilk başlarda düşük gelirler elde edilse de, zamanla takipçi sayıları bu reklamlar sayesinde daha hızlı artabilmektedir. Bu yüzden 10.000 takipçi sayısına sahip olan İnstagram kullanıcılarının da reklam alma işlerine başlamaları her açıdan iyi olmaktadır.

  Burada önemli olan bir diğer nokta ise takipçi sayısı yüksek ya da düşükte olsa takipçilerin, İnstagram kullanıcısının profilinde aktifliğinin de yüksek olması lazımdır. Bunun anlamı ise takipçilerin yapılan İnstagram paylaşımlarına en az % 15 oranında yorum ve beğeni yapması olmaktadır.

  İnstagram Canlı Yayınlarla Para Kazanmak

  İnstagram’a yeni gelen bir özellik olan İnstagram canlı yayın ile çok iyi gelirler elde etmek mümkün olmaktadır. Yüksek takipçi sayısına sahip olan İnstagram fenomenleri de, son zamanlarda İnstagram üzerinden sıklıkla yaptıkları canlı yayınlar ile iyi paralar kazanmaktadırlar. Canlı yayınlar İnstagram profilinde bulunan canlı yayın özelliği ile hemen açılabilmekte ve bu canlı yayınları takip edenler yayıncıya chat panelinden para atabilmektedirler.

  Bu para atma işlemleri rozet olarak olmakta ve bu rozetler satın alınarak, canlı yayın sahiplerine atılmaktadır. Ay boyunca toplanan bu rozetlerin parası, ay sonunda İnstagram kullanıcısının hesabına yatmaktadır. İnstagram tarafından canlı yayınlarda kullanılmak üzere satılan bu rozetlerin satın alma ücretleri ise şu şekilde olmaktadır;

  • 1 rozet ücreti: 8.99 TL
  • 2 rozet ücreti: 18,99 TL
  • 3 rozet ücreti: 46,99 TL

  Bu rozetlerin ücretlendirilmeleri ise her ülkenin kendi para birimi üzerinden yapılmakta olup, bu rozetler canlı yayın izleyen takipçiler tarafından istenilen adette satın alınabilmektedir.

  İnstagram IGTV ile Para Kazanmak

  İnstagram uygulamasına yeni gelen özelliklerden birisi olan IGTV, İnstagram kullanıcıları için ek gelir kazanabilme imkânı vermektedir. Bu özellik sayesinde İnstagram profillerinde 15 saniyelik reklam ve tanıtım videoları paylaşılabilmektedir.

  Bu video gösterimlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmı ise İnstagram tarafından içerik üreticilerine verilmekte, böylelikle Youtube para kazanma özelliği gibi yüksek oranlarda izlenen videolar ile iyi gelirler elde edilebilmektedir.

  Bu şekilde İnstagram IGTV özelliği ile reklam tanıtımları da daha iyi şekilde yapılabilmektedir. Takipçi sayısı yüksek olan İnstagram kullanıcıları ise her zaman daha yüksek oranlarda izlenmeye kısa yoldan sahip olabilmektedirler.

  Son Güncelleme: 23 Haziran 2021

  Önceki

  İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

  Sonraki

  İnstagramda Takipçi Artırmak İçin Uygulamanız Gereken 10 Adım

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.