Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

 Instagram Fenomeni Olmanın 10 Yolu

 Instagram Fenomeni Olmanın 10 Yolu
İçindekiler

   Instagram Fenomeni Olmanın 10 Yolu

  Instagram fenomeni olmanın 10 yolu ile tanınmak mümkündür. Kişiler genel olarak zamanının birçoğunu sosyal medya içerisinde geçirir. Bu nedenle sosyal medya insanın artık kimliği haline gelmiştir. Bazıları ise sosyal medya üzerinden kazanç sağlar ve kendisine uygun gelir elde eder. Milyarlarca kullanıcının bulunduğu Instagram’da takipçi sayısı oldukça önemlidir. Kişiler takipçi sayısına bağlı olarak yüksek kazançlar elde edebilirler. Üstelik fenomen olan kişiler daha fazla takipçi çeker ve her zaman yükselen bir grafik izlerler. Ancak bazı taktikler vardır ki, bu taktiklere uyulduğu zaman fenomen olmak çok daha kolay bir hal alır.

  Özgünlük

  Sosyal medyada milyarlarca farklı kullanıcı vardır. Bu kişilerin arasından sıyrılmak oldukça önemlidir. Instagram fenomeni olmanın yollarından birisi de özgün içerikler paylaşmak olacaktır. Bir profile girildiği zaman diğer profiller ile benzer olmamalıdır. Kişiler bu tür hesapları takip etmek istemeyecektir. Çünkü sosyal medya üzerinde birbirine benzer birçok farklı hesap bulunur. Kişiler güzel zaman geçirebilmek adına farklı hesapların arayışına girerler. Bu nedenle profilde paylaşılan her gönderi kişiyi yansıtmalıdır. Kişi gönderilerinde kendisini doğru bir şekilde ifade etmelidir. Yalnızca paylaşım yapmak amacı ile gönderi paylaşılmamalıdır. Bütün paylaşılan gönderiler tamamen kişinin içine sinmelidir.

  Takipçiler İle İletişim

  Takipçiler ile iletişim kurmak da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bunun asıl sebebi takipçilerin karşılık bulamadıklarında sıkılmasıdır. Kişiler bir hesabı takip ettikleri zaman birçok farklı nedeni bulunur. Bazı hesapların paylaştığı bilgilerden faydalanırken, bazı hesaplara da sempati duydukları için ilgi duyarlar. Bu nedenle hesabın konsepti oldukça önemlidir. Eğer sağlık ya da spor önerileri verilen bir hesap var ise iletişim büyük önem taşır. Kişiler sordukları sorulara yanıt almak isterler. Bu hesaplara daha fazla ilgi duyar ve her an iletişimde kalmayı tercih ederler. Eğer sempati sebebi ile bir hesap takip ediliyor ise iletişim kurmamak soğuk bir görünüm oluşturur. Takipçiler iletişim kurabildikleri hesapları takip etmeyi tercih ederler.

  Her Zaman Gelişen Bir Hesap

  Sıradanlık takipçilerin asla istemediği bir özellik olacaktır. bu nedenle her zaman gelişen bir hesaba sahip olmak gereklidir. Hesap tekdüze olduğu zaman kişiler artık bir sonraki gönderiyi tahmin edebilecektir. Ancak bunun yerine sürprizler yapmak gereklidir. Bir gün sakin bir gönderi paylaşılıyor ise bir gün de eğlenceli gönderi paylaşılabilir. Ne olursa olsun hesap her zaman ileriye taşınmalıdır. Fotoğrafların kalitesi artmalı ya da paylaşılan bilgiler derinleşmelidir. Bir süre sonra sıradan olan hesaplar ilgi çekmeyecektir.

  Hashtag Kullanın

  Hashtag kullanımı sosyal medya için vazgeçilmez özelliklerden birisidir. Eğer bir kişi fenomen olmak ister ise doğru hashtag kullanımları gerçekleştirmelidir. Doğru hashtag kullanımları ile kişi kolayca fenomen olabilir. Her gönderinin altına belirli bir sayıda hashtag kullanma sınırı bulunur. Genelde hesaplar daha fazla takipçi kazanabilmek adına daha çok hashtag kullanmayı tercih ederler. Bu sebeple 30 sınırını doldururlar. Ancak bu sınırın tamamen doldurulması değil de insanlara hitap etmesi daha önemlidir. Hashtag, mutlaka gönderi ile alakalı olmalıdır. Bu sayede hesap ile ilgilenen kişilerin takipçi olarak kazanılması çok daha kolay olacaktır.

  Gönderileri Beğenme

  Hesap ne üzerine ise bu hesapla ilişkili başka hesaplar da takip edilmelidir. Örneğin bir spor sayfası var ise bu sayfa spor eşyaları ve beslenme önerileri hakkında paylaşım yapan hesapları takip edebilir. Bu alanların hepsi bir noktada birbiri ile bağlıdır. İlgili hesaplardaki gönderilere beğeni yapılarak kişilerin ilgisi çekilebilir. Bir hesabın birden fazla gönderisini beğenmek ilgi çekmek için yeterli olacaktır. Hesap ile ilgilenebilecek diğer profillerle arkadaş olmak fenomen olmayı hızlandıracaktır. Kişi sayısı ne kadar çok ise fenomen olmak o kadar kolay olacaktır. Kişiler birbirlerini profillerinde paylaşabilir ve daha çok kişinin duymasını sağlayabilir.

  Düzenli Paylaşım

  Sosyal medyayı doğru kullanmak oldukça önemlidir. Kişiler takip ettikleri hesaplarda her zaman bir hareketlilik görmek ister. Eğer bir hesap çok az gönderi paylaşıyor ise kişi beklediği verimi alamaz. Hesabın ne amaçla kullanıldığı bu noktada önemsiz kalır. Kişiler paylaşım yapan ve kendilerine değişik şeyler sunan hesapları takip etmeyi tercih ederler. Takipçilerin hesabı unutmaması ve her zaman ilgisini uyanık tutmak için paylaşım yapmak gereklidir. Bunun için gönderi paylaşımları arasında zaman konulsa bile hikaye atılması tavsiye edilir. Düzenli paylaşım yapılarak takipçilerin her zaman hesapla etkileşim kurmasına destek sağlanabilir.

  Doğru Filtre Kullanma

  Günümüzde birçok kişi farklı filtreler kullanarak gönderilerini paylaşır. Filtreler bir fotoğrafı en güzel ortaya çıkaran detaylardan birisidir. Basit bir fotoğraf bile güzel bir filtre ile eğlenceli bir hal alabilir. Böylelikle takipçilerin ilgisi daha kolay çekilmiş olur. Fakat bunu doğru bir şekilde yapmak gereklidir. Kişiler filtre kullanırken abartıya kaçmamalıdır. Bazı gönderilerde filtre kullanılırken renklerle tamamen oynanır ve fotoğrafın orijinalliği kaybolur. Bu durumda takipçi, takip ettiği hesap ile gönderi arasında bir bağlantı kuramaz. Doğru filtre kullanma ile kişiler her zaman ilgi çekici bir profil elde etme şansı yakalayabilirler. Bu sayede profile öylesine giren kişiler de hesaba karşı ilgi duyabilecektir.

  Diğer Sosyal Medya Hesaplarını Kullanma

  Kişiler yalnızca Instagram kullanarak fenomen olmak isterler ise oldukça yavaş ilerleme kaydederler. Daha hızlı bir şekilde fenomen olmak için diğer sosyal medya hesaplarından da destek almak gereklidir. Twitter ya da Facebook profili üzerinden Instagram hesabının adresi paylaşılabilir. Böylelikle bu sosyal medyalardaki takipçiler de Instagram’da takipçi olarak gelecektir. Aslında var olan takipçileri bu sosyal medya platformunda da kullanmak için oldukça etkili bir taktiktir. Paylaşım yapan kişiler, kısa bir süre sonunda takipçi sayılarının hızlı bir şekilde arttığını görebilirler.

  Gündemi Takip Etmek

  Bir fenomen kesinlikler gündemi takip etmek zorundadır. Aksi bir durumda takipçiler hesabı sıkıcı bulacaklardır. Bu nedenle sosyal medyada aktif olunması gereken bazı saatler bulunur. Kişiler işe gidiş, öğle arası ve işe dönüş saatlerinde aktif bir şekilde gönderi paylaşmalıdır. Belirtilen saatlerde paylaşılan gönderiler daha fazla kişiye hitap edecektir. Gönderide gündeme ait olan herhangi bir konu başlığı değerlendirilebilir. Kişiler isterlerse videolu olarak, isterlerse de yazılı olarak değerlendirme yapabilirler. Gündemi her an takip eden bir kişi fenomen olmaya daha yakın demektir. Gündem değişken olduğu için aktif olmak oldukça fazla önemlidir.

  Takipçi Satın Almak

  Fenomen olmak isteyen kişilerin ilk yaptığı işlemlerden birisi de takipçi satın almak olacaktır. Kişiler bir hesabın gönderi sayısı ne olursa olsun bazen takipçi sayısını ele almaktadır. Takipçi sayısı daha fazla olan hesaplar daha ilgi çekici gelir. Bu sayede takipçi kazanmak daha kolay olacaktır. Eğer bir hesap takipçi satın alır ise, keşfette çıkma olasılığı artacaktır. Keşfete çıkan hesaplar kendilerini daha fazla kullanıcıya duyururlar. Böylelikle kişiler daha fazla hesaba hitap ederek, daha fazla takipçi elde etme şansı yakalarlar. Keşfet alanında yer alan kişiler gönderilerinin kalitesine bağlı olarak takipçi kazanırlar. Kaliteli gönderiler ile takipçi kazanmak daha kolay bir iş olacaktır.

  Son Güncelleme: 29 Haziran 2021

  Önceki

  Postegro Apk Liliapp APK İndir

  Sonraki

  İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.