Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Etiketlerini Kullanmanın Yararları

İnstagram Etiketlerini Kullanmanın Yararları
İçindekiler

  İnstagram, milyonlarca kişiye hitap eden bir platformdur. Her gün birçok paylaşım, farklı amaçlarla yapılmaktadır. İnstagram etiketlerini kullanmanın yararları, burada devreye girerek hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır.

  Günümüzde İnstagram, bireysel ve işletme hesapları bulundurmaktadır. Bireysel hesaplarda birçok kişi, Influencer ya da fenomen olmak için çabalamaktadır. İşletme hesapları ise ürünlerini, daha fazla kullanıcıya gösterme arzusu taşımaktadır.

  İnstagram, global çapta milyonlar tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu durum, bir paylaşımın herkes tarafından görülebileceğini göstermemektedir. Görüntülenmenizin artması için, beğenilerin yükselmesi gereklidir. Böylece keşfet bölümüne düşeceği için görünümü artacaktır.

  İnstagram etiket kullanma bu konuda size yardımcı olmaktadır. O konu başlığını inceleyen herkese, videolarını göstermektedir. Dolayısıyla doğru kullanılan bir etiket, çaba harcamadan görüntülenmenizi yükseltmektedir.

  Ancak bu kalitesiz paylaşım yapmanız gerektiğini göstermez; zira hashtag’ler de sıralamayı bir algoritlamaya göre düzenlemektedir. Burada aldığınız beğenilerin önemi büyüktür.

  1.     Etiket Nedir?

  Peki, Etiket nedir? Günümüzde birçok kişi etiketi yüzeysel olarak bilmektedir. Ancak ayrıntılı bilen kişilerin sayısı oldukça azdır. Bu nedenle kullanımı konusunda pek çok hataya da düşülmektedir.

  Bilindiği üzere etilet, # işareti arkasından, işarete bitişik olarak gelen kelimelerdir. Kelimeler arasında sayılar da mevcut olabilir. Bunların amaçları, belirli bir konuya ait olan paylaşımları sınıflandırmadır. Böylece kullanıcılar ilgili konuya ait paylaşımları, daha kolay görmektedir.  Bunların hepsi, farklı kullanıcılardan gelmektedir. Etiket, sadece başlıkların hepsini toplayarak, bir arada sunmaktadır.

  2.     Etiketlerin Önemi Nedir?

  İnstagram etiketlerini kullanmanın yararları, hashtag’lerin önemi bilinince daha iyi anlaşılacaktır. Etiketler, yalnızca gönderilerinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlamamaktadır.

  Zira etiketler, başka kişiler tarafından takip edilebilmektedir. Böylece değişiklikler, kolayca görülebilmektedir. Etiketi doğru kullanmak, o kategori altında daha önlerde çıkmanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların kişisel akışlarında da daha önde yer alınmaktadır.

  Eğer İnstagram SEO çalışması yaparak bir anahtar kelime belirlerseniz, o anahtar kelimeyi aratanlar da sizin hesabınıza yönlendirilecektir. Böylece görüntülenmeniz de yükselecektir.

  Peki, bunların anlamı nedir? Bu sayede fenomen olmak isteyen kullanıcılar, kısa sürede bu amaçlarına ulaşabilir. Zira paylaşımlarınız kaliteliyse, kimse sizi kaçırmak istemeyecektir. Eğer işletme hesabıysanız ve ürün satıyorsanız, kaliteli ürünler birçok kişi tarafından ilgi görecektir.

  3.     Etiket Kullanmada Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

  İnstagram, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle kendi içerisinde uyulması gereken kuralları vardır. Bunlara İnstagram hashtag kuralları da dâhildir.

  Bunların farkında olmayan pekçok kişi, hatalı kullanım yaparak fayda görmemektedir. Bunlardan biri, güncel ve çok takip edilen konularda, ard arda paylaşım yapmaktır. Bu durum, insanların bir süre sonra o gönderileri görmemek istemesine yol açacaktır.

  Aynı zamanda konunuzla ilgisiz bir etiket kullanırsanız, bir süre sonra kullanıcılar rahatsız olmaya başlayacaktır. Her ne kadar çoğu kişi etiketi takip etmeyi bırakmayacak olsa da, bilmeniz gereken sizin paylaşımlarınızı engelleyebildiğidir.

  Eğer sizin herhangi bir paylaşımınızın altında bulunan üç noktaya tıklayarak, bunu görmek istemediği belirtirse, İnstagram bir daha ona sizin paylaşımlarınızı göstermeyecektir. Böylece birçok kişi tarafından fark edilmeden engel alınacaktır.

  İnstagram hashtag kuralları sadece diğer kullanıcılar için geçerli değildir. Aynı zamanda İnstagram da fazla ve yoğun etiket kullanımından hoşlanmamaktadır. Dolayısıyla fazla, gereksiz ve hatalı kullanmanız durumunda, size kısıtlama uygulanması muhtemeldir. Burada ne kadar etiket kullanabileceğinizi de bilmek gerekmektedir.

  İnstagram’da yaptığınız normal bir paylaşım, maksimum 30 etikete izin vermektedir. Hikâyeler ise 10 ile sınırlıdır. Bu sayıların üzerinde hashtag ekleme izni bulunmamaktadır.

  En çok yapılan yanlışlardan biri de fazla takipçiye sahip olan etiketleri tercih etmektir. İnstagram’da özellikle kısa etiketler, daha fazla ilgi görmektedir. Bu nedenle kullanıcıları ve izleyicileri oldukça fazladır. Bu durum, en başta bunların hepsine görüntülenme fırsatı gibi görünebilir; aslında bu tam olarak doğru değildir.

  Zira rekabet ne kadar çoksa, görünmeme durumunuz da artacaktır. Ancak rekabetin az olduğu, yani daha az kişi tarafından takip edilen etiketleri kullanırsanız, insanların sizi görme yüzdesi yüklecektir.

  Bu konuyla ilgili bilmeniz gereken bir diğer İnstagram etiket taktiği de aynı etiketi, çok fazla kullanmamaktadır. Zira bu durumda Shadow Ban denilen kısıtlama size uygulanacaktır. Eğer bunların hepsinden kaçınırsanız, etiketlerin faydalarından yararlanabilirsiniz.

  4.     İnstagram Etiketlerini Kullanmanın Yararları Nedir?

  İnstagram içerisinde milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Herkes gün içerisinde uzun saatlerini, burada geçirmektedir. Bu durum, kısa süre sonra işletmeler tarafından da fark edilmiştir. Böylece her geçen gün platforma kayıt olan iş yerleri artmaya başlamıştır.

  Buna en olarak İnstagram’da bulunan fenomenlerde birçok kişinin bu konuma ulaşma isteğine neden olmaktadır. Platformu kullanma amacınız ne olursa olsun, dikkat etmeniz gereken konu sizi kaç kişinin görüntülediği, takip ettiği ve beğeni bıraktığıdır. Ama bunlarla uğraşmak yerine instagram beğeni satın al hizmetiyle anında beğeni alabilirsiniz.

  Günümüzde öncelikle yüksek kaliteli paylaşımlarla bunun çözüleceği düşünülmektedir. Bu durum, bir yere kadar doğrudur. Zira kalitesiz ve kullanıcının istediğini karşılamayan çok sayıda paylaşım vardır. Ancak kaliteli, düzenli ve ilgi toplayan paylaşımların sayısı  da artmaktadır. Böylece bu hesaplar arasında yoğun bir rekabet başlamaktadır.

  İnstagram etiketlerini kullanmanın yararları da burada devreye girmektedir. Ancak belirttiğimiz üzere bu sadece doğru kullanım için geçerlidir.

  Etiketler, paylaşımlarınız ya da ürününüzün göründüğü kişi sayısını arttıracaktır. Eğer kaliteli paylaşımlar yapıyorsanız ve sunduğunun ürün / hizmetler de aynı şekildeyse, insanlar sizi kısa sürede fark edecektir. Böylece ulaştığınız kitle aşamalı olarak yükselecektir.

  Birçok kişi etiket kullansa da İnstagram etiket taktiği bakımından hatalara düşmektedir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz minvalde paylaşım yapmak fenomen olma yolunda size büyük yarar sağlayacaktır.

  5.     İnstagram Etiketlerinde Anahtar Kelime Kullanımı

  İnstagram etiket çoğu kişi tarafından, popüler konulardan seçilmektedir. Ancak popüler olan etiketler, en çok aratılanlar değildir.

  Eğer etiketlerde anahtar kelime kullanırsanız, İnstagram tarafından kullanılan robotlar bunları daha net algılayacak, ardından sonuçlarda görüntülenmenizi de yükseltecektir. Ancak öncelikle anahtar kelimelerin, hesabınızla ilgili olması gereklidir.

  Örneğin kozmetik üzerine paylaşımlar yapıyorsanız, edebiyat üzerine anahtar kelime hem İnstagram, hem de kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanacaktır.

  Peki, anahtar kelimeyi nasıl bulabilirsiniz? Bunun için tek yapmanız gereken, önce konunuz ile ilgili bir takım kelimeler not almaktır. Ardından bunları arama sonuçlarına yazarak, hangi başlıkların çıktığı not alınmalıdır. Zira bunlar, kullanıcılar tarafından ilgiyle aratılan konulardır.

  Ardından tek yapmanız gereken, bunları etiket olarak kullanmaktır. Böylece videolarınız ve profiliniz, bir kullanıcı arama yaptığında daha yukarıda gösterilecektir.

  6.     Biyografi Bölümünde Etiket Kullanımı

  İnstagram hashtag Kuralları, yalnızca fotoğraf, video ve hikâye gibi unsurlara yönelik değildir. Aynı zamanda biyografide de etiket kullanımı vardır.

  Birçok marka incelendiğinde, biyografisine 1-2 etiket eklediği görülmektedir. Böylece görünürlük oranları da yükselmektedir. Eğer konunuzla ilgili ve popüler anahtar kelimeleri buraya eklerseniz, aldığınız sonuçlar da yükselecektir. Bunun haricinde belirlediğiniz anahtar kelimeler de biyografi bölümünde kullanılmalıdır.

  Eğer bu kurallara dikkat ederseniz, etiketleri daha etkili şekilde kullanmanız mümkündür. Doğru bir etiket kullanımı, takipçi ve etkileşim sayınızda hızlı bir yükseliş sağlayacaktır. İnstagram etiketlerini kullanmanın yararları içerisinde olan söz konusu maddeler, dolayısıyla dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

   

  İlgili içerik olarak İnstagram yasaklanan kelimeler makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 12 Şubat 2021

  Önceki

  Nereden takipçi satın alınır?

  Sonraki

  TikTok hediyeleri kaç TL? Yayıncılar ne kadar kazanıyor?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers