Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram DM nasıl kapatılır?

Instagram DM nasıl kapatılır?
İçindekiler

  Instagram DM nasıl kapatılır? Bazı kullanıcılar diğer kullanıcılardan gelen mesajlara karşı rahatsızlık hissedebiliyor. Bu durumda yapılması gereken çok basit.

  Instagram, günümüzün en büyük sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiş durumda. Platformda yer alan pek çok özellik sosyal medyanın daha da gelişmesine katkıda bulunurken bazı özellikler kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu özelliklerden birisi de direkt mesaj özelliği olarak yer alıyor. DM özelliği Instagram kullanıcılarının birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlasa da bazı kullanıcılar diğer kullanıcıları çok rahatsız ettiği için Instagram kullanıcıları bu kullanıcılardan mesaj almak istemiyor olabilir veya DM özelliğini tamamen kapatmak istiyor olabilir.

  Kullanıcılar farklı sebeplerden dolayı da Instagram’ın direkt mesaj özelliğinden yararlanmak istemiyor olabilir. Bunlardan birisi kullanıcılar ile iletişime geçmek istemiyor olması. Sakinliği yani yalnızlığı seven pek çok kullanıcı bu yolu tercih ediyor. Bu konuda yapılması gereken 2 farklı adım bulunuyor.

  Instagram DM nasıl kapatılır?

  Instagram direkt mesaj özelliğini kapatmak isteyen fakat her kullanıcı için bu özelliği kapatmak istemeyen kullanıcılar bulunuyor olabilir. Bu durumda yapılması gereken rahatsız eden kişinin profiline girmek. Profilde yer alan üç nokta işaretine tıkladıktan sonra burada birkaç buton bulunacak. Bunlardan birisi engelleme olarak yer alıyor. Eğer kullanıcı profili engeller ise artık ondan mesaj alamaz, onunla iletişim kuramaz. Bu sayede o kullanıcı ile arasında olan iletişim kesilmiş olur. Artık kullanıcı o hesaba mesaj atamaz. Özellikle sıkça rahatsız edilen kullanıcılar bu yöntemi uygulamalı. Engelleme sonradan kaldırılabilen bir işlem.

  Profilde yer alan üç nokta işaretinde engellemenin yanı sıra sessize alma butonu da bulunmakta. Bu butona basan kullanıcılar o kullanıcıdan gelen mesajları sessize alabilir, bildirim almadan o kullanıcının mesajlarını görmezden gelebilir. Ayrıca kullanıcı topluluk kurallarını ihlal ediyor ise kullanıcıyı şikayet etmek gerekiyor. Bu da kullanıcının ceza almasına sebep olabiliyor.

  Instagram DM nasıl kapatılır?” konusunda merak edilen bir diğer detay Instagram DM özelliğini yalnızca takip etmeyenlere kapatmak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar takipçileri dışındaki herhangi kişilerden mesaj almaz. Özellikle arkadaşlarından mesaj almak isteyen fakat DM özelliğini tamamen kapatmak istemeyen kullanıcılar için bu detay oldukça önemli bir durum.
  Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle ayarlara girilmesi gerekiyor. Ayarlardan bildirimlere ve buradan direkt mesajlara geçiş yapmak gerekir. Direkt mesajlar bölümü sayesinde direkt mesajlar ile ilgili düzenlemeler bu kısımdan yapılabiliyor. Kullanıcılar bu alanda mesaj istekleri bölümüne gelerek bu bölümü kapalı yapmalı. Bu bölümün açık olması kullanıcılara mesaj isteklerinin gelebileceğini açıklıyor, eğer ki bu bölüm kapalı olursa kullanıcılar diğer kullanıcılardan mesaj istekleri alamaz. Yalnızca takipçileri veya onayladıkları kişiler ona mesaj atabilir.

  Bunun yanı sıra bu alanda bir de mesajlar kısmı yer alıyor. Bazı kullanıcılar direkt mesaj sistemini tamamen kapatmak isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken mesajlar özelliğini açıktan kapalıya almak. Bu durum sayesinde artık herhangi bir üyeden mesaj almak mümkün olmayacak.

  Kullanıcıların bu alanda yapabileceği bir diğer işlem görüntülü sohbetler ile ilgili oluyor. Bazı kullanıcılar görüntülü arama almak istemiyor olabilir. Görüntülü arama istemeyen kullanıcılar için bu özelliği devre dışı bırakmak, takip edilen kişilere açmak veya tamamen yani herkese açık bir şekilde açmak kullanıcılara bağlı. Eğer kullanıcılar diğer insanlardan görüntülü sohbet istemiyor ise bu özelliği buradan kapatabiliyor.
  Sonuç olarak bu yöntemler sayesinde “Instagram DM nasıl kapatılır?” sorusunu detaylı bir şekilde cevapladık. Özet geçmek gerekirse Instagram DM kapatma için 2 farklı yol bulunuyor. Bunlardan birisi kullanıcıyı engelleyerek yalnızca o kullanıcıdan DM almama, bir diğer yol da ayarlardan DM özelliğini tamamen kapatma. DM özelliği kullanıcının isteğine bağlı olarak ister tüm kullanıcılara ister belirli kullanıcılara kapatılabiliyor. Ayrıca görüntülü sohbet özelliği konusunda da kullanıcılara kısıtlama yapabilme imkanı sunuluyor.

  Instagram DM özellikleri

  Instagram DM özellikleri ile birlikte kullanıcılar sohbetten en iyi şekilde yararlanabiliyor. Instagram’ın DM özelliklerinden birisi birincil ve genel olarak iki farklı sohbet kutusunun bulunması. Birincil sohbet kutusu ile genel sohbet kutusunun amacı üyelerden gelen mesajlar. Aradaki fark birincil sohbet kutusunun bildirimlerinin açık olması, genel sohbet kutusunun bildirimlerinin kapalı olması. Kullanıcılar bildirim ayarlarını değiştirerek daha farklı bir kullanım gerçekleştirebilir.

  Instagram DM sisteminin bir diğer özelliği hesap değiştirme sisteminin bulunması. Kullanıcılar DM’deyken hızlı bir şekilde hesap değiştirip diğer hesabın DM kutusuna bakabiliyor. Bu da kullanıcılar için pratiklik sağlıyor.

  Instagram DM sisteminin popüler özelliklerinden birisi de mesaj yazarken fotoğraf gönderme desteğinin bulunması. WhatsApp gibi mikrofonla ses gönderme desteğinin yer almadığı bu platformda fotoğraf göndermek mümkün oluyor. Kullanıcılar isterse bu fotoğrafı belirli bir süre gösterebiliyor, yani fotoğraf bir süre sonra kayboluyor.

  DM yalnızca fotoğraf ve mesajlaşma uygulaması değil, aynı zamanda kalp göndermek için de güzel bir platform. Instagram’da mesaj gönderirken sağ tarafta bulunan kalp simgesi ile birlikte kullanıcılar karşıdaki kullanıcıya kalp gönderebiliyor. Bilindiği üzere kalp, Instagram’ın önemli bir simgesi. Çünkü bir gönderi beğenildiğinde o gönderiye kalp veriliyor. Kalp Instagram’ın direkt mesaj özelliğinde de yer bulmuş durumda. Facebook Messenger sisteminde de buna benzer bir özellik bulunuyor. Messenger’da değiştirilebilir emojiye sahip olan bu sistemde emoji daha küçük ve daha büyük şekilde gönderilebiliyor.

  Instagram DM sistemi ile birlikte farklı emojileri göndermek de mümkün. Kullanıcılar sol tarafta yer alan emoji kutusunda istediği emojiyi seçerek veya kendi klavyesinde yer alan emoji kutusunu kullanarak emoji ekleyebiliyor. Emoji kutusunda arama çubuğu olmasa da emojiler kategorilere ayrılmış durumda. Gülen yüzler ve insanlar, hayvanlar ve doğa, hareketler, objeler ve semboller kategorisinin bulunduğu emoji kutusunda sık kullanılan emojiler en üst tarafta görünürken en popüler emojiler bir alt alanda yer almış durumda. Bu sayede kullanıcılar ister kendi kullandığı emojileri ister popüler emojileri ister kategorilerden herhangi bir emojiyi hızlıca seçebiliyor olacak.

  Instagram direkt mesaj sisteminde yer alan bir diğer özellik bir kullanıcıyı direkt engelleme olması. Bunun için öncelikle engellenmesi gereken kullanıcının sohbetinin açılması gerekiyor. Bu kısımda sağ üst köşede bulunan bilgi simgesine tıklamak ve sonrasında burada gerekli işlemleri uygulamak yeterli oluyor. Engelleme butonuna basarak kullanıcıyı bu alanda engellemek mümkün oluyor. Bunun yanı sıra eğer kullanıcı topluluk kurallarına aykırı bir davranış sergiledi ise şikayet etme özelliğini kullanabiliyor, bunun yanı sıra sohbeti silerek bu alanı tamamen temizleyebiliyor. Bu kısımda yapılabilen bir diğer durum üyenin profiline girmenin mümkün olduğu.

  Instagram direkt mesaj sisteminin faydalı özelliklerinden birisi de grup sisteminin bulunması. Kullanıcılar kalem ve kağıt simgesinin bulunduğu ikona tıklayarak buradan istediği kullanıcıları seçebilir ve bir grup kurarak bu grupta kullanıcılar ile sohbet edebilir. Bu özellik topluca yani beraber sohbet etmek isteyen kullanıcılar için tercih olabiliyor.

  Bu konuda siz değerli üyelerimize “Instagram DM nasıl kapatılır?” ve Instagram DM özelliklerinden bahsettik. Umarız işinize yarayan bir konu olmuştur.

  İnstagram bayan takipçi kasma yazımız ile devam edebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 25 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Erkek Takipçi Satın Al

  Sonraki

  İnstagram Bayan Takipçi Kasma

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.