Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’dan para kazanmanın yolları (Kolay yöntemler)

Instagram’dan para kazanmanın yolları (Kolay yöntemler)
İçindekiler

  Instagram’dan para kazanmanın yolları kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu konuda kullanıcıların merakını gidermek istiyoruz.

  İnternet üzerinden gelir elde etmek birçok kullanıcı için güzel bir iş gibi görünebilir fakat her işte olduğu gibi bu işin de zorlukları bulunuyor. Öncelikle bu işin yoğun bir talebi var. Bundan dolayı kullanıcılar para kazanma konusunda başlangıçta zorlanabilir.

  Instagram sayfası kuran bir kişi o sayfayı en iyi şekilde düzenlemeli ve uygun bir hale getirmeli. Bir sayfa diğer kullanıcıların gözünde ne kadar güzel durursa o kadar etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Kısacası öncelikle sayfanın düzenli olmasını ve güzel paylaşımlar yapmasını sağlamak gerekir. Sayfanın büyümesi zor oluyor ise Instagram organik takipçi veya beğeni gibi hizmetlerden faydalanarak daha çok takipçiye ulaşılabilir.

  Instagram’dan para kazanmanın yolları

  Instagram’dan gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için bu konuda pek çok yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntemlerden kısaca bahsedersek dijital hizmet sunmak, alışveriş mağazası kurmak, sponsorluktan kazanmak, dropshipping yapmak ve el yapımı ürünler satmak gibi başlıkları açıklayabiliriz. Yalnızca bu maddeler değil konu içerisinde daha birçok madde kullanıcılara yol gösterecek. Kullanıcıların öğreneceği bu yöntemler onun daha çok para kazanmasını sağlayacak.

  Dijital hizmet sunmak

  İnternet üzerinde en popüler hizmetlerden birisi dijital bir hizmet sunmak. Dijital hizmet sunmanın en büyük avantajı depo veya kira maliyetinin olmaması. Evden yapılan bu iş sayesinde kullanıcı daha az masraf ile daha çok iş yapabiliyor. Bu işin düzenli olan tek masrafı elektrik ve internet olarak açıklanabilir. Bu masraflar aylık olarak ödeniyor. Zaten elde edilen gelir elektrik ve internet masrafını rahat karşılıyor.

  Diğer masraflar da vergiler ve stopaj gibi kesintiler olmakta. Bu kesintiler ülkemizde gelir elde eden herkesin ödemesi gereken meblağlar. Bundan dolayı ciddi bir işten gelir elde ederken şahıs şirketi kurup vergi ödemek gerekiyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki belirli bir yaşa kadar şahıs şirketi kurmak vergi muafiyeti sağlıyor.

  Instagram profili oluşturarak dijital hizmet ile para kazanma konusunda kullanıcıların önünde birçok seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden bahsetmek gerekirse makale yazarlığı, web tasarımcılığı, oyun geliştiriciliği, bir firma için Android uygulaması geliştirme veya danışmanlık denebilir. Bunun gibi pek çok sektör yer alıyor. Kullanıcılar kendilerine en uygun yapabileceği sektörü tercih ederse o işte daha başarılı olur.

  Alışveriş mağazası kurmak

  Instagram’dan para kazanmanın yolları arasında yer alan alışveriş mağazası kurma, Instagram’ın bir özelliği olarak bulunuyor. Instagram alışveriş sekmesi pek çok kullanıcının dikkatini çekmiş olmalı. Alışveriş sekmesinde bazı Instagram sayfaları kendi ürünlerini satarak buradan gelir elde etmeye çalışıyor. Bu sekmeye katılmak için bazı şartlar bulunuyor. Kullanıcılar gerekli şartları karşıladıklarında Instagram alışveriş mağazasında yer alabiliyor.

  Kullanıcıların Instagram alışveriş mağazasına katılmadan da ürün satması mümkün. Bunun için ürünlerini Instagram sayfasında paylaşması yeterli oluyor. Ek olarak şu ipucunu da vermek istiyoruz. Instagram alışveriş profili oluşturduktan sonra bio kısmını önemli bilgiler ile düzenlemek kullanıcıların o sayfa hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlar. Örneğin ödeme yöntemleri, kargo sistemi vs. bu alanda yer alabilir.

  Sponsorluk ve reklam hizmeti vermek

  Instagram’dan gelir elde etmek isteyen bir kullanıcının sadece ürün veya hizmet satışı sayfası kurmasına gerek yok. Bunun yanı sıra normal bir Instagram sayfasından da gelir elde etmek mümkün olmakta. İster bir eğlence sayfası olsun ister bilim sayfası olsun bu sayfa takipçi kazandıkça ve daha da büyüdükçe etkileşim oranında bir artış yaşanıyor.

  Yaşanan bu artış büyük firmaların radarına girdiğinde sponsorluk o sayfaya sponsorluk teklifi sunulmasına yol açabiliyor. Bu sayede sponsorların teklifini onaylayarak reklam vermek mümkün hale geliyor. Bunun yanı sıra Instagram sayfasına sahip kullanıcı kendi reklam ücretlerini yayınlayarak daha küçük sayfaların reklamını yapabilir, bu işten gelir elde edebilir.

  Sunucudan gelir elde etmeye çalışmak

  Instagram’dan para kazanmanın yolları yalnızca ürün satarak veya sponsorluk şeklinde olmamakta. Bunun yanı sıra kullanıcı kurduğu web sitesinden veya oyun sunucusundan da gelir elde edebiliyor. Web sitesinden gelir elde etmek isteyen bir kullanıcının Instagram kullanmasının amacı Instagram kitlesini web sitesine çekmek.

  Örnek vermek gerekirse web sitesinde premium üyelik satışı yapılabilir veya bir özellik satılabilir. Bunun yanı sıra web sitesine özel bir para birimi bulunuyor ise bu para birimi para ile alınabilir. Aynı şekilde bir oyun sunucusu kurulduğunda da oyun sunucusunda para ile satılan pek çok hizmet olabiliyor. Örneğin oyun parası veya üyelik hizmeti.

  Instagram sayfasında hem kitle kazanmaya çalışmak hem de bu sayfanın reklamını yaparak paralı ürünleri paylaşımlarda göstermek sunucunun daha çok gelir elde etmesini sağlayabiliyor. Milyarlarca aktif kullanıcıya sahip Instagram, bu konuda hedefi güçlendirebilir.

  Dropshipping ile para kazanmak

  Geleneksel mağazalar kendi ürünlerini depolayarak bu ürünleri kargo ile birlikte satıyor. Günümüzde dropshipping sayesinde ürün depolama sıkıntısı olmadan evden satış yapmak mümkün. Dropshipping, bir tedarikçi firma ile anlaşarak üzerine bir miktar kâr payı ekleyip satış yapmak.

  Bunun için şunu da belirtmekte fayda var ki en uygun fiyatlı ürünleri seçip diğer mağazalara göre uygun bir fiyat belirlemek gerekiyor. Hatta mümkünse bir kademe indirimli ürün satarak rekabet daha da güçlendirilebilir. Instagram’da alışveriş sayfası açarken kullanıcı anlaştığı bir dropshipping mağazası ile birlikte bu mağazadan istediği ürünleri seçip fiyatını belirleyerek gönderi olarak paylaşabilir.

  El yapımı ürünler satmak

  Instagram, herkes için tercih edilebilir bir platform. Pek çok farklı konsept burada yer alıyor. Instagram’dan para kazanmanın yolları arasında el yapımı ürünler satmak da bulunmakta. Bazı kişiler el yapımı örgü örebilir veya güzel yemekler yapabilir. Özellikle uzun süre dayanan yiyecekler kargoda sorunsuz bir şekilde gider. Bunun yanı sıra yakın adrese de hizmet verilebilir. Kullanıcılar ürettiği ürünleri Instagram sayfasına ekleyerek müşterilere ürün göndermeye başlayabilir.

  Instagram’dan gelir elde etmek için püf noktaları

  Instagram’dan gelir elde etmek için birçok yöntemi sizler ile paylaştık. Şimdi gelir elde etmenin püf noktalarından bahsetmek istiyoruz. Gelir elde etmek isteyen bir kullanıcı EFT yerine güvenli ödemeyi tercih etmeli. Güvenli ödeme yöntemi banka kartı kullanarak ödemenin mümkün olduğu bir sistem. Güvenli olması dolayısıyla pek çok müşteri bu yöntem ile ödeme yapmak istiyor olabilir. Teknolojinin de etkisiyle günümüzde güvenli ödeme yöntemini firmaya entegre etmek oldukça kolay. Shopier web sitesi olan veya sosyal medya hesabından satış yapan kullanıcılara güvenli ödeme desteği sunuyor. Güvenli ödeme ile elde edilen gelir haftalık olarak dağıtılıyor.

  Instagram’dan gelir elde etmenin avantajları

  Instagram’dan para kazanmanın yolları sayesinde kullanıcıların sağlayacağı en önemli avantaj gelir elde etmek. Gelir elde eden bir kullanıcı yaşamını güzel bir şekilde sürdürebilir, sevdiği aktiviteleri gerçekleştirebilir. Ayrıca şunu belirtmekte fayda var ki güvenli ödeme kullanan bir Instagram kullanıcısı gelirlerini katlayabilir. Dediğimiz gibi güvenli ödeme kullanıcılar için önemli bir sistem.

  Son Güncelleme: 20 Şubat 2021

  Önceki

  Bayan Takipçi Satın Alma

  Sonraki

  Instagram takip etme sınırı kaç?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.