Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’dan Para Kazanma Yolları

Instagram’dan Para Kazanma Yolları
İçindekiler

  Birçoğumuz günlük hayatlarımızda aktif birer Instagram kullanıcısıyız. Anılarımızı; arkadaşlarımızla ve dostlarımızla paylaşmak gibi nedenlerden dolayı Instagram kullanıyoruz. Fakat, Instagram’ı bu amaçların ötesinde de kullanmak mümkün. Instagram’ı doğru şekilde kullanırsanız Instagram’dan para kazanmak mümkün. Bu içerikte Instagram’dan gelir elde edebilmeniz için yapabileceğiniz şeyleri bir Istara açıklayacağız. İşte Instagram’dan para kazanmak için yapılması gerekenler.

  Para Kazanmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Instagram başta olmak üzere sosyal medyadan para kazanmak elbette mümkün fakat çok kolay bir iş olduğu söylenemez. Bu konuda ilk karşımıza çıkan şey genellikle satış yapmak olacaktır. Bu herkese hitap eden bir yöntem olmayabilir. Bu yüzden farklı yöntemleri de içeriğimizde bulmanız mümkün. İçeriğimizde yer alan yöntemleri uygulayabilmek için dikkat etmeniz gereken birtakım şeyler bulunuyor. Peki, nedir bu dikkat edilmesi gereken şeyler?

  Sabırlı Olun

  Sabırlı olmak, bu işin en önemli noktalarından birisi. Eğer bu işi yapmaya yeni başlayacaksanız sabırlı davranmanız gerekiyor. Hemen para kazanmaya başlamak, yüksek gelirler elde etmek kolay değil. Emek vermeniz ve emeklerinizin sonuçlarını alabilmek için beklemeniz gerekiyor. İhtiyaç duyacağınız takipçi kitlesini elde edene kadar, yolunuza emin adımlarla devam ettiğiniz takdirde istediğiniz sonuçları almanız mümkün.

  Hemen Para Kazanmaya Başlama Hayallerinizi Unutun

  Evet, para kazanmak mümkün fakat bu bir anda olmayacak. Bu yüzden hemen kazanç sağlama hayalleriniz varsa bu hayallerinizi unutmanız gerekiyor. Takipçi sayınızı yükseltmeniz, hesap etkileşimlerini arttırmanız ve prestijli bir hesap haline gelmeniz gerekiyor. Takipçi sayısını yükseltmek pekte kolay bir iş değildir. Bu yüzden ihtiyaç duyacağınız anlarda Instagram takipçi satın al gibi hizmetlerden destek alabilirsiniz. Bu sayede yolcuğunuzu kısaltmanız mümkün.

  Analiz Yapmayı İhmal Etmeyin

  Analiz, Instagram hesaplarının etkileşimini arttırmanın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Peki, nedir bu analiz? Öncelikle, hesabınızda paylaştığınız şeyler Instagram kullanıcılarının ilgisini çekiyor mu sorusunu net bir şekilde cevaplandırmanız gerekiyor. Konseptinizin benzediği diğer hesapların nasıl bir yol izlediklerine bakmakta da fayda var. Ayrıca paylaştığınız gönderiler arasında en çok etkileşim alanlar hangisi gibi konulara da hakim olmanız gerekiyor. Gönderi türü, gönderinin açıklamasına eklenecek hashtagler, gönderinin paylaşılma saati gibi konuların tamamı hakkında araştırmalar yapmalı ve en çok etkileşim alacağınız şekilde karar vermelisiniz. Böylelikle nokta atışı yapmanız ve Instagramdan para kazanma serüvenine daha hızlı bir şekilde başlamanız mümkün.

  Kalitenizden Asla Ödün Vermeyin

  Instagram’dan gelir elde eden kişilere baktığımızda, işlerini oldukça iyi bir şekilde yapmakta olduklarını görüyoruz. Instagram’da bu iş için çabalayan birçok insan olduğunu, rakiplerinizin sayısının çok fazla olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu hesapların arasından sıyrılabilmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bu yüzden kaliteden asla vazgeçmemelisiniz. İşinizi iyi bir şekilde yapmalı ve takipçilerinize kaliteli içerikler sunmalısınız.

  Instagram’dan Para Kazanmak İçin Kaç Takipçi Gerekiyor?

  Baktığımız, zaman Instagram’dan kazanç sağlamak için takipçi sayılarınız elbette önemlidir. Fakat bundan daha da önemlisi etkileşim sayısı olacaktır. Durumu daha iyi açıklamak adına bir örnek vermek gerekirse; 1 milyon takipçiye sahip olan bir hesabın aylık etkileşiminin 2 milyon olduğunu varsayalım. Diğer yanda da 50 bin takipçisi olan bir Instagram hesabının aylık etkileşimi 3 milyon olsun. Bu noktada 50 bin takipçiye sahip olan hesap, daha fazla para kazanabilmektedir. Bu yüzden organik ve etkileşim veren takipçilerin olması oldukça önemli bir noktadır. Bu tarz takipçilerin sayısını yükseltmek pek kolay olmayacaktır. Bu seviyeye gelmek için ciddi bir emek ve zaman harcamanız gerekebilir. Ayrıca bunu daha hızlı sağlayabilmek adına Instagram organik takipçi satın al gibi çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bunları sağladıktan sonra para kazanma yolculuğuna atılabilirsiniz.

  Instagram’dan Para Kazanma Yöntemleri

  Instagram’dan para kazanmak için kullanabileceğiniz yöntemleri sizler için hazırladık. Bu yöntemler dışında da bazı para kazanma yolları mevcuttur. Fakat genel olarak bu yöntemler sayesinde para kazanılmaktadır. Yöntemler hakkında bilgi vermeden önce bu yöntemlerle kesin bir sonuca varacağınızın garantisi olmadığını söylemekte fayda var. Genel olarak kullanılan Instagramdan para kazanma yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

  Satış Yaparak Para Kazanmak

  Satış yapmak, Instagramdan para kazanmanın en etkili ve kolay yöntemi olarak değerlendirilebilir. Diğer yöntemlerle kıyaslandığında çok daha fazla para kazanmanız mümkün. Satış yaparak para kazanmak için öncelikle takipçi kitlenizi iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Örneğin, takipçilerinizin büyük bir kısmı erkeklerden oluşuyorsa, bu hesap üzerinden takı ya da kozmetik gibi ürünlerin satışını yapmanız çok mantıklı bir hareket olmayacaktır. Ürünlerin tanıtımını iyi bir şekilde yapın ve insanların ürünlerinizi tanımasını sağlayın. Bunun en iyi yollarından birisi de ürüne ait etkileyici fotoğraflar paylaşmak olarak değerlendirilebilir. Ürünlerin öne çıkan özelliklerini iyi bir şekilde vurgulayın. Diğer yandan, ürün satışını arttırmak adına influencer marketing yöntemine de başvurabilirsiniz. Bu yöntem, satış yaptığınız sektörde paylaşımlar yapmakta olan bir fenomene, marka ya da firmanız hakkında reklamlar verebilirsiniz. Böylelikle, doğrudan müşteri potansiyeli taşıyan kişileri hesabınıza çekmiş olursunuz.

  Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

  İnternetten para kazanma yöntemleri arasında en sık rastlanılanlardan bir tanesi de satış ortaklığıdır. Satış ortaklığı, bir firma ya da işletmenin ürün ve hizmetlerinin reklamını yapmak ve gerçekleşen satış başına komisyon almak olarak açıklanabilir. Örneğin, video oyunları ile ilgili içerikler ürettiğiniz bir hesabınız var. Bu hesapta, online bir oyun için, oyunun bağlı olduğu firma ile gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra, oyun içi eşya satışına dair linkler paylaştınız. Paylaşmış olduğunuz link üzerinden gerçekleşen satın alımlarda, firma ile anlaştığınız tutarda komisyon kazanırsınız. Bu noktada, takipçilerinize özel bonuslar vermek gibi şeyler yaptığınız takdirde satışları arttırmanız ve daha fazla gelir elde etmeniz mümkündür.

  Hesap Satışı Yaparak Para Kazanmak

  Instagram hesabı satarak para kazanmak en eski yöntemlerden bir tanesidir. Organik takipçilere sahip olan, etkileşim sayısı yüksek olan hesaplar genelde birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Takipçi sayısı yüksek olan hesaplarınızı, çeşitli e – ticaret siteleri üzerinden satarak ciddi bir şekilde gelir elde etmeniz mümkündür. Bu yöntem, diğer yöntemlere göre genelde daha az kazandırmaktır. Fakat daha az emek harcamanızı gerektirir ve bunun yanı sıra gelir elde etmeniz de çok daha kolaydır. Fakat bu yöntemde, hesapların bot takipçiler kullanılarak yükseltilmemiş olması gibi konular oldukça önem arz etmektedir.

  Reklam Yaparak Para Kazanmak

  Instagram para kazanma yolları arasından en çok bilinen ve en etkili olanlardan birisi de reklam yapmak olacaktır. Özellikle de orta seviyede takipçi sayısı bulunan hesaplarla, reklam paylaşarak para kazanmanız mümkün. Reklamlar genellikle bir gönderiye yorum yapmak, gönderilerde bir ürün ya da hizmeti paylaşmak, bir mekanda yer bildiriminde bulunmak ve Instagram hikayesi paylaşmak olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Eğer takipçi sayınız yeterli seviyelerde ve iyi bir etkileşim alıyorsanız, bu yöntemi uygulamanız mümkün. Bunun için çeşitli web siteleri üzerinden firma ya da markalarla iletişime geçebilirsiniz. Bu yöntemde genellikle paylaşılan gönderi ya da yapılan yorumlar başına para kazanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, çoğunlukla kadın takipçilerden oluşan bir hesabınız varsa bu hesap üzerinden kozmetik ürünleri gibi paylaşımlar yaparak para kazanmanız mümkün.

   

  Bir diğer makalemiz olan instagram canlı yayından para kazanma konusu ile bilgilenebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 29 Aralık 2020

  Önceki

  Instagram takipçi satın al

  Sonraki

  YouTube'dan para kazanmanın yolları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers