Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da toplu mesaj silme nasıl yapılır?

Instagram’da toplu mesaj silme nasıl yapılır?
İçindekiler

  Instagram’da toplu mesaj silme işlemi bazı kullanıcılar için hayat kurtarıcı bir işlem olabilir. Çünkü bazı kullanıcıların çok fazla mesajı birikebiliyor.

  Instagram uygulamasında toplu mesaj silmeyi isteyen bir kullanıcının pek çok nedeni olabilir. Bu nedenlerden birisi kişiye çok mesaj gelebiliyor olması. Kullanıcılar çok mesajın mesaj kirliliği olduğunu düşündüğü için bu mesajları komple silmek istiyor olabilir. Bunun yanı sıra bazıları yanlışlıkla bir mesaj attığında bu özelliği arayıp yanlış olarak attığı mesajı kaldırmak istiyor olabilir. Mesajları komple silmek için bazı yöntemler bulunuyor. Bu konuda bu yöntemlerden hızlıca bahsedeceğiz.

  Instagram’da tek tek mesaj silme işlemi

  Instagram’da mesajları tek tek silmenin yolu bir sohbete girmek ve sohbet içerisinde mesajı silip kaldırmak. Bunun için bir mesajın üzerine gelip basılı tutunca bazı seçenekler kullanıcıyı karşılıyor olacak. Bu seçeneklerden birisi de “Gönderimi Geri Al” seçeneği olarak yer alıyor. Bu seçeneğe basınca mesaj silinmiş oluyor.

  Kullanıcıların bu konuda merak ettiği konulardan birisi mesajın herkes için mi yoksa kullanıcı için mi silinip silinmediği. Mesaj hem karşı taraf için hem de kullanıcı için yani herkesten silinmiş oluyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki eğer mesaj geç silindiyse bu mesaj daha önceden kullanıcı tarafından görülmüş olabilir. Bundan dolayı silindiğinde yine herkesten siliniyor fakat daha önce kullanıcı mesajı fark etmiş olabiliyor.

  Bazı kullanıcılar tek bir sohbet üzerindeki mesajları topluca silmenin yolunu arıyor olabilir. Bir sohbet üzerinde birden fazla mesajı topluca silmenin bir yolu bulunmuyor. Bunun yerine farklı bir yöntem yer alıyor. Bu yöntemi bir diğer konu başlığında detaylıca anlatacağız.

  Instagram’da toplu mesaj silme işlemi

  Instagram uygulamasının direkt mesaj sisteminde topluca mesaj silme özelliği bulunuyor. Bu özelliği kullanmak için sohbet içerisinde değil sohbet sekmesinde olmak gerekiyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki bu yöntem bir sohbetteki tüm mesajları temizliyor. Yani birkaç tane mesaj silmek için elle işlem yapmak gerekiyor. Bir sohbeti silmek için öncelikle sohbet sekmesinde yer alan ve sağ üst kısımda bulunan üç çizgi işaretine tıklamak gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonra sohbetlerin sol kısmında yuvarlak bir simge yer alıyor olacak.

  Bu simgeye tıklayan kullanıcılar tik işareti ekliyor olacak. Bu özellik sayesinde mesajları toplu bir şekilde silmek mümkün oluyor. Kullanıcı ister tek mesajı ister birden fazla mesajı bu şekilde silebiliyor. Bu yöntem eğer bulunmuyor ise hesabın işletme veya profesyonel hesap olarak kullanılması gerekiyor olabilir. Hesabı bu şekilde ayarladıktan sonra tekrar bu yöntemin denenmesi gerekiyor. Bu yöntem ile birlikte tüm mesajları silen kullanıcı artık ferah bir ortama kavuşuyor olacak.

  Instagram toplu mesaj silme uygulamaları

  Instagram’da toplu mesaj silme özelliğinin yanı sıra toplu mesaj silme uygulamaları da merak edilen yazılımlar arasında yerini almış durumda. Bazı kullanıcılar herhangi bir sorundan ötürü Instagram toplu mesaj silme uygulamalarından faydalanmak istiyor olabilir. Bu tür uygulamaların sayısı o kadar fazla ki en güvenilir olanını bulmak için puanı en yüksek olanı ve en iyi yorumlara sahip olanı tercih etmek en mantıklı karar olacak. Instagram toplu mesaj silme uygulamalarına ulaşmak için ister Android olsun ister iOS olsun hemen uygulama mağazasına girerek buradan “Instagram delete all messages” benzeri bir arama yapmak gerekiyor. Bu arama sonrasında kullanıcılar pek çok otomatik mesaj silme yazılımına ulaşabiliyor olacak. Instagram’da bu tür uygulamaların bazı riskleri de bulunuyor. Bu riskleri bir diğer konu başlığında detaylıca anlatacağız.

  Instagram toplu mesaj silme uygulamaları güvenilir mi?

  Hem Android için hem de iOS için bulunabilen Instagram toplu mesaj silme uygulamaları hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konulardan birisi de güvenlik olarak yer almakta. Güvenlik, günümüzde herkesin önemsediği bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar kendi güvenliğine önem vermeli. Bir kişi gerçek hayatta nasıl bir evin kapısını kilitliyorsa bir telefonu da bu şekilde güvenli tutmalı, en doğru adımları atmalı. Telefon, gerçek hayatın bir yansıması olarak düşünülebilir. Telefonun güvenliği ne kadar iyi olursa hayatın gizliliği de o kadar düzgün olur. Buna bir örnek vermemiz gerekiyor. Örneğin telefon hacklenirse ve kameraya erişim sağlanırsa, bunun yanı sıra telefondaki özel bilgilere ulaşılır ise bu durum pek çok verinin karşı tarafa geçmesine sebep olan bir durum olabilir.

  Instagram toplu mesaj yazılımlarını kullanırken de dikkat etmek, izinleri dikkatlice seçmek gerekiyor. Kullanıcılar bu tür uygulamalara doğrudan güvenmemeli, temkinli yaklaşmalı. Bu gibi uygulamaların bazıları doğrudan Instagram girişi isteyebilir. Bazıları da şifre sorabiliyor. Bu tür uygulamaların bazılarının şifre çaldığını unutmamak gerekiyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer durum eğer Instagram hesabına bağlanarak giren bir uygulama var ise bu uygulama Instagram verilerini toplayarak kendi veritabanında biriktireceği olmakta. Bu gibi uygulamalar kullanıcı bilgilerini toplayarak kendi ağını oluşturmaya çalışır.

  Özet geçmek gerekirse Instagram için geliştirilmiş olan toplu mesaj silme uygulamaları belki işini güzel bir şekilde halleder fakat bu uygulamaların bazılarının veri topladığını da unutmamak gerekiyor. Zaten günümüzde Facebook, Google, Microsoft gibi firmalar da kullanıcı verilerini topluyor. Bu konuda yapılması gereken en doğru uygulamaları kullanmaya çalışmak. Bu sayede güvenlik daha iyi seviyede yer alır.

  Instagram direkt mesaj özellikleri

  Instagram’da toplu mesaj silme özelliğini öğrenen kullanıcılar direkt mesaj özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor olabilir. Instagram direkt mesaj sistemi kullanıcılara sunduğu özellikler ile onları mutlu ediyor. Instagram direkt mesaj uygulamasında yer alan özelliklerden birisi kullanıcının gönderdiği mesaj ile ilgili olmakta. Gönderilen bir mesaj üzerinde yapılabilecek 4 farklı işlem bulunuyor. Bu işlemlerden birisi mesajı beğenmek. Mesaja uzun bir süre dokununca beğen seçeneği ile karşılaşmak mümkün. Bir diğer seçenek ilet özelliği olarak yer alıyor. Bir mesajı iletmek o mesajı başka bir kullanıcı ile paylaşmak anlamına geliyor. Ayrıca bu mesajın üzerine yeni bir mesaj ekleyerek o mesaj hakkında bilgi vermek de mümkün oluyor. Şu ek bilgiyi de vermek gerekirse iletme özelliği birden fazla kullanıcıya göndermeyi destekliyor.

  Instagram’da bilindiği üzere normal paylaşımlar üzerindeki yorumların mesajlarını kopyalamak mümkün değil. Bu konuda bazı kullanıcılar DM üzerinden o mesajın aynısını isteyebilir. Bunun sebebi o mesajı kopyalayabilmek. Instagram DM sisteminin bir diğer özelliği kopyalama olmakta. Kullanıcılar istediği bir mesajı kopyalayarak istediği bir yere yapıştırabiliyor. Bu da pek çok kullanıcı için işe yarar bir özellik. Instagram mesajının yanında yer alan yanıtlama seçeneği de o mesaja cevap vermek için kullanılan bir özellik. İfade simgesinin olduğu kısım ise bir mesaja kalp dışında farklı bir ifade vermeyi amaçlıyor.

  Direkt mesaj sisteminde diğer kullanıcının mesajı şikayet edilebiliyor. Eğer kullanıcı yanlış bir şey yazdıysa veya topluluk kuralını ihlal ediyorsa bu durumda mesajı Instagram’a şikayet etmek mümkün hale geliyor.

   

  İnstagram ile ilgili diğer benzer içeriklerimiz olarak İnstagram'dan DM Nasıl Kapatılır ? ve İnstagram Mağaza Özelliği Nasıl Kullanılır ? okuyabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 07 Mart 2021

  Önceki

  Twitter Hile: Takipçi Kasma

  Sonraki

  TikTok efektleri nasıl yapılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.