Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram'da Takipçi Sayısının Önemi Nedir?

İnstagram'da Takipçi Sayısının Önemi Nedir?
İçindekiler

  İnstagram'da takipçi sayısının önemine bakacak olursak. İnstagram takipçileri satın al yöntemi ile takipçi sayınızı artırmanızı sağlamış olacaktır. Profilinizi takip ederek çok daha fazla kişi ile iletişime girmenize neden olacak ve bu takipçi ve izlenme sayınızda artacaktır. İnstagram takipçileriniz fotoğraflarınıza yorum yaparak ve anlatarak izleyerek sizi arayarak bu da daha çok sizi takip eden takip etmesine neden olacaktır. Sosyal medya uygularından biri olan instagram hesap yaptığınız paylaşımlar ne kadar çok beğeni ve yorum alırsa, o kadar çok takipçi ve bununla birlikte hesabın iletişime girmesi artmış olacaktır. Takipçileriniz, gönderileri beğenir, hikayelerinizi paylaşır ve dm yolu ile arkadaşlarına gönderip yayınlalarsa böylece hesaplarınız ön plana çıkarken daha fazla kişiyle etkileşim kurmasına neden olacaktır. Bu yolu izleyerek hesabınızı aktif hale getirmek mümkün hale geliyor. Takipçi satın alarak ya da bunun yanı sıra gerçek takipçiler satın alarak profillerin ön plana çıkarmasına neden olacaktır. İnstagram takipçileri satın almak ve gerçek Türk takipçileri satın almak son derece popüler hale geldi. Elbette İnstagram takipçileri satın al ucuz takipçi önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmakta. Sosyal medya platform hesaplarındaki ne kadar çok sayıda kişi takip ederse o kadar çok etkileşiminiz artmaktadır. Bu öylesine instagram takipçi satın alanların sayıları son derece popüler hale gelmiştir. Bunun yanında çok sayıda aktif hesapla çok sayıda takipçiye sahip olan hesaplar sizin kalabalığın içinde bulunmanıza ve görüntülenmenize yarar sağlayacaktır. Bu gerçek takipçi hesaplarının takibi ile bu mümkün olmaktadır. Bunun yanında gerçek takipçi satın alma ile birlikte, instagram profilinizde hesap ve aktif kullanıcılardan oluşmuş fotoğraf ve videolara gelen beğeni ve yorum sayısının fazla olması gibi unsurların sayısı artmış olacaktı gelecek takipçi sayısıyla doğu orantılı bir takipçi sayısı artacaktır nedeni ile profilin keşfete düşmesi kolaylaşacak ve takipçi sayısı artacaktır.

  İnstagram'da Takipçi Sayısını Artırmak

  İnstagram'ın son dönemde oldukça sık kullanılan uygulamalardan biri haline gelmesinin nedenlerine baktığımızda birçok unsur karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde eskiye oranla daha çok sosyal medya platformlarının sağladığı konforla iletişim kurulmakta. Bununla birlikte insanlar daha çok sosyal medyanın önem kazanmış ve her geçen gün daha çok önem kazanmaya devam etmiştir. Günümüzde bakarsak teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık insanların arzuları ve beğeniler değişmesinin yanı sıra aynı zamanda değerler de değişikliğe uğramıştır. Son yıllarda instagram uygulamasının takipçi sayısı ve beğeni sayısı ile çokça insan için kullanım rahatlığı ve birçok ihtiyaca cevap vermesi nedeniyle vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu nedenlerle sosyal medya hesapları için ucuz takipçi satın almak özellikle bot hesaplar yerine gerçek takipçi hesaplarının satın almak önemlidir. İnstagram’da takipçi kazanmak için özgün ve dikkat çekici kaliteli fotoğraflar paylaşılarak takipçi sayışınızın artması sağlanabilir. İnstagram’da daha çok takipçi kazanmak için artık daha profesyonel fotoğraflar ile paylaşım yapmak ve bunun yanı sıra dikkat çekici özelliklere sahip olmak takipçi sayısının artmasına ve keşfette yer bulmanıza neden olacaktır. Sosyal medya platformlarında takipçi sayısının çok önemli olmasının nedenine baktığımızda çok eski zamanlardan bir alışkanlık olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Takipçi Satın Almanın Yöntemi

  Güncelde instagram takipçi satın almakla ilgili konular önem kazanmıştır. Takipçi satın almanın yöntemleri sıkça araştırılan bir konu olmaktadır. Bunun yanında ucuz takipçi satın almak daha avantajlı bir dudumdur tabi ki bu takipçilerin bot değil tük takip eden takipçi daha doğru olacaktır. Sosyal medya platformlarından takipçi sayısı ve gönderilerin beğenilerinde ki sayı ne kadar fazla sosyal medya hesabınız o kadar ön plana çıkar ve tanınırlığınız artış gösterir. Bunun sonunda ise sosyal medya haspalarına bu oranla reklam ve tanıtımlar yaparak gelir kazanabilirsiniz. Böylece para kazanmaya başlamanız mümkün olacaktır. Günümüzde çok sayıda kişi sosyal medya hesaplarından maddi kazanç elde eden başarılı bir instagram profili oluşturmuşlardır. Günümüzde sosyal medya platformlarındaki ünlüler takipçi sayıları kıyaslanarak popülerliği ortaya çıkmaktadır bu hangi ünlünün takipçisi daha fazla ise o kişi daha ünlü olarak düşünülmektedir. Bu takip instagram takipçi satın al gibi işlemler yoğunluk kazanmıştır. Aynı zamanda satmak ucuz takipçi satın almak istediği bir gerçektir aynı zamanda bot değil gerçek hesap olması bu önemlidir. Aynı zamda takipçi satın almak öncelik olmalıdır. Sosyal medya platformlarında, takipçi sayısı az olan ünlüler ise daha geri planda kaldığı görülmektedir. Sosyal medya platformundaki takipçi sayısı artık sosyal bilgi genişliğinin, ne kadar ünlü ya da ne kadar popüler olduğu bir kanıtı haline geldi.

  İnstagram'da Takipçi Sayısı Yüksek Olursa Ne Olur?

  İnstagram’da takipçi sayısı yüksek olması son derece önemlidir. Özellikle günümüzde sosyal medya platformlarının ön plana çıkması ile birlikte oldukça fazla araştırılan konular arasında instagram takipçi satın alma, ucuz satın ve bot hesapların değil gerçek takipçi satın almak gibi işlemler günümüzde çokça önem kazanmıştır. Sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısının fazlalığı daha popüler ve ünlü haline getirilmektedir. Başka sözlerden başka bir kişi başka bazı firmalarda bu ikinci kelime olarak popüler hale getirmeye çalışmaktadır. Bu isimler, sanatı sosyal medya platformlarına sahip olanlar için yani sanatılar ya da ünlü firmalar ve mecra sosyal medya platformlarına sahip olanlar için takipçi satın alma yoluna daha ünlü ve popüler olarak tanınmayı amaçlayarak bu yolsa yöntem denemezler. İnstagram takipçileri satın al yöntemleri, profilinizi takip ederek daha fazla kişiyle iletişime geçerek seçmeyi içerir. İnstagram takipçileri resimlerinize yorum yapabilir ve hikayenizi izleyebilir. Sosyal medya hesaplarınız paylaşımlarınız için ne kadar çok beğeni ve yorum alırsanız, o kadar çok takipçi takip devam edecek. Takipçiler, gönderileri beğenerek, hikâyeleri paylaşarak ve dm yaz arkadaşlarına gönderip yeniden yayınlayarak iş veya sosyal medya hesaplarınızı çıkarabilir ve daha fazla etkileşim kurabilir. Bu yöntemi kullanarak hesabınızı daha aktif hale getirirken satın almanın yanı sıra bot hesabı satın alan gerçek takipçileri almak önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden instagram takipçileri satın almak ve gerçek Türk takipçileri satın almak son derece popüler hale gelen bir yöntemdir.

  İnsanlar çok sayıda takipçi ve yüksek beğeni oranı ile ilgili ve başarılı kişilerin buna sahip olduğunu düşünmektedirler. İnstagram uygulamasında profillerde ne kadar çok takipçi beğen ve yorum var ise hesabınız o kadar çok popüler hale gelmektedir. Bunun yanı sıra bu yöntemi kullanan bazı firmalar vardır ve bu firmalar daha popüler hale getirmeye çalışır. İnstagram takipçileri satın al ile ilgili özellikle bu ünlüler, sanat veya şirketler, yani birçok farklı medya platformuna sahip şirketler, sosyal medya platformları için takipçi satın alma ve bu yolla daha ünlü ve popüler olarak tanınmak için birden fazla yöntem deniyor. Günümüzde birçok kişi sosyal medya hesaplarından maddi fayda sağlamak için başarılı bu yöntemi denemiştir. Sosyal medya hesabınızda çok sayıda takipçi olacağınızdan sosyal medyadaki görünürlüğünüz artırabileceğiniz bir ortama sahip olacaksınız. İnstagram takipçileri satın alma önemli hale gelmiştir.

  Benzer İçerikler: İnstagram'da Hızlı Takipten Çıkmanın Yolları

  instagram takipçi satın al

  Son Güncelleme: 12 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’dan Para Kazanmak İçin En Etkili Yollar

  Sonraki

  Youtube Abone Sayısı Arttırmak İçin Kullanılabilen 9 Farklı Yöntem

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.