Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da satış yapmanın yolları ve yöntemleri

Instagram’da satış yapmanın yolları ve yöntemleri
İçindekiler

  Instagram’da satış yapmanın yolları Instagram’da sayfa açıp bu sayfayı mağazaya çevirmek isteyen kullanıcılar tarafından merak edilen bir durum.

  Sosyal medya platformu Instagram’da satış yapmanın pek çok yöntemi bulunuyor. Kullanıcılar bu yöntemlerden istediğini seçerek kendine en uygun olanı belirleyebilir, bu yöntem ile birlikte kazanç elde etmeye başlayabilir.

  Instagram’da satış yapmanın yolları

  Instagram’da satış yapmanın pek çok yolu bulunduğunu belirtmiştik. Bu konu başlığında kısa bir özet geçmek istiyoruz. Bu konuda kullanıcılar kargo sistemini de kullanarak ürün satabileceği, dijital hizmet sunarak daha az masraf ile ürün satışı yapabileceği, sunucu hizmetleri ile gelir kapısını aralayabileceği, reklam ve sponsorluktan kazanabileceği, dropshipping ile gelir elde edebileceği başlıkları yer alacak.

  Konumuzda yalnızca Instagram’da nasıl para kazanılacağı ile ilgili başlıklar bulunmuyor. Kullanıcılarımız Instagram’da gelir elde etmek için neler yapmalı? Nasıl bir adım atmalı? Nasıl başarılı bir şekilde gelir elde edebilir? Bu gibi soruların cevabı da konumuzda yer bulacak.

  Ürün satıp kargolamak

  Instagram’da son zamanların popüler hizmetleri arasında yer alan ürün satıp kargolama işlemi sıkça tercih ediliyor. İnternet sitesi açmak yerine Instagram profili ile birlikte ürün satışı yapmak isteyen birçok kullanıcı bulunuyor. Kullanıcı kendine bir Instagram profili oluşturuyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyor. Bu işe girerken bir kargo firması ile anlaşmak da önemli bir adım. Çünkü kargo ücretini müşteri için daha uygun bir hale getirmek gerekebilir. Bu da hem mağaza hem de müşteri için önemli bir avantaj sağlıyor.

  Instagram kullanıcıları ürün satışı için bir sayfa kurduğunda o sayfanın biosuna da özen göstermeli. Bioda yer alacak bilgiler o sayfanın mağazasının özellikleri hakkında kısa bilgi içermeli. Örneğin kargo ücretli mi ücretsiz mi? Alışveriş yapan kullanıcının ürünleri kargoya ne zaman gönderiliyor? EFT veya güvenli ödeme var mı? Bu gibi sorular kullanıcıların merakını giderir.

  Instagram’da satış yapmanın yolları arasında yer alan Instagram sayfası açarak ürün satmak günümüzde oldukça popüler bir hizmet. Bu hizmeti kullanan bazı kullanıcılar kendi ürettikleri ürünleri de kullanıcılara gönderebilir. Örneğin el yapımı yünden bir kazak bile Instagram’da başarılı bir satış sağlayabilir. Şunu da belirtmekte fayda var ki kullanıcıların Instagram sayfasına güvenmesi için kampanya düzenlemek, güvenilir insanlardan destek almak ve Instagram takipçi hizmeti gibi paketlerden faydalanmak gerekebilir.

  Dijital hizmet sunmak

  Instagram’da kullanıcıyı popülerliğe yaklaştıran bir diğer satış fikri dijital hizmet olmakta. Dijital hizmetin kargolu ürün satışına göre büyük bir avantajı bulunuyor. Bu hizmetin maliyeti oldukça düşük. Kullanıcılar için tek gereken şey bilgisayar, internet ve elektrik. Kullanıcılar internetten hizmet sunarak Instagram’da gelir elde edebiliyor.

  Örnek vermek gerekirse grafik tasarım hizmeti konusunda bir kullanıcı kendini çok geliştirdi ve artık profesyonel çizim ve logo tasarımı gibi çalışmalar yapabilir hale geldi. Bunun için hemen bir Instagram sayfası kurma kararı alan sosyal medya kullanıcısı, kurduğu sayfada yaptığı grafik tasarım çalışmalarını paylaşarak referans çalışmalar gösteriyor. Diğer kullanıcılar bu kullanıcının ne kadar güzel çalışmalar yaptığını görünce ondan müşteri olarak hizmet almaya yöneliyor.

  İnternet, günümüzün en büyük nimetleri arasında yer almakta. Instagram’ı kullanarak verilebilecek hizmetler arasında tasarım hizmetinin yanı sıra makale hizmeti, SEO danışmanlığı, rehberlik hizmeti, video kurgu ve PHP programlama hizmeti gibi daha birçok hizmet yer alıyor. Kullanıcılar bu hizmetler arasından istediği hizmeti seçerek kendine en uygun olanı seçebilir.

  Şunu belirtmekte fayda var ki insanların güvenini kazanmak gerekiyor. Bunun için pek çok yol bulunuyor. Örneğin diğer iletişim adreslerini paylaşmak veya kullanıcıların firma hakkında yaptığı yorumlar güven arttırıcı hareketler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar ile zaman zaman iletişim kurmak samimiyeti arttıracağı için güvenilirliği de yükseltebiliyor.

  Sunucu hizmetleri sağlamak

  Sunucu hizmetleri ile ilgilenmek Instagram’da satış yapmanın yolları arasında yerini almış durumda. İnternette sunucu açıp sunucudan para kazanmak da çok sık olmasa da bazı kişilerin tercih ettiği bir yol. Bir web veya oyun sunucusu kuran kişi Instagram sayfası açarak sunucu hakkında paylaşım yapabiliyor ve bu sunucuda yaptığı satışlar hakkın bilgi verebiliyor. Örneğin genellikle sunucularda VIP üyelik veya özellik gibi satışlar oldukça popüler olmakta.

  Örnek vermek gerekirse kullanıcılar Minecraft sunucusu kuran bir Instagram kullanıcısı hemen bu sunucu ile ilgili bir sayfa kuruyor ve bu sayfada paylaşımlar yapıyor. Mesela sunucudaki yapıları paylaşabilir, sunucu hakkında bilgiler verebilir. Kullanıcılar bu bilgileri öğrenerek sunucunun nasıl bir yer olduğunu daha iyi anlıyor. Sunucu kitlesini Instagram sayesinde arttıran kullanıcı yavaş yavaş güçlenmeye başlıyor.

  Oyun sunucusu için kurulan Instagram sayfası yeterince büyüdükten sonra artık reklam yapmaya ve gelirlerini arttırmaya hazır bir hale gelmeye başlıyor. Bu durumda yapılması gereken işlemlerden birisi hemen bir satış gönderisi paylaşmak. Güzel bir şekilde hazırlanan satış gönderisi diğer kullanıcıların ilgisini çekmeli ki başarılı bir satış stratejisi olsun.

  Reklam ve sponsorluktan kazanmak

  Normal bir şekilde kurulan ve popüler olan Instagram sayfalarının da gelir elde etmesi mümkün. Örneğin eğlence amaçlı bir sayfa kuran sosyal medya kullanıcısı, kitlesini arttırdıkça daha büyük bir hale geliyor. Eğer ki kitlesi yeterince güçlü değilse bu konuda yapması gereken hemen bir Instagram takipçi veya beğeni gibi hizmetlerden yararlanmak. Bu sayede sayfa daha çok keşfete çıkar ve doğal olarak takipçi artışı yaşanır.

  Instagram sayfası yeterince yükseldikten sonra artık zaman zaman reklam ve sponsorluk fiyatları paylaşabilir. Bu sayede diğer küçük sayfaların büyümesine katkıda bulunabilir. Satış paylaşımı ister hikaye üzerinden ister biodan ister öne çıkan hikaye şeklinde ister gönderi şeklinde olabilir. Bu durum tamamen kullanıcının tercihine bağlı bir durum. Şunu da belirtmekte fayda var ki bazı büyük sayfalar ile sponsor firmalar iletişime geçebiliyor.

  Dropshipping ile satış yapmak

  Instagram’da satış yapmanın yolları ve yöntemlerinden birisi de dropshipping olmakta. Instagram üzerinden kargo ve depolama maliyetleri ile uğraşmadan gelir elde etmenin yolu bulunuyor. Kullanıcılar dropshipping yaparak internetten para kazanmaya başlayabilir. Dropshipping, tedarikçi olup kullanıcılara ürün satmak olarak açıklanabilir. Dropshipping ile uğraşan bir kişi dropshipping izni verilen bir mağazada istediği ürünü seçerek daha yüksek fiyata müşteriye gönderebilir. Şunu da belirtmekte fayda var ki ürünün fiyatının uygun olması gerekiyor, yoksa müşteriler tarafından rağbet görmeyebilir. Günümüzde birçok ucuza satan tedarikçi firma var.

  Instagram’da satış yapanlara öneriler

  Instagram’da satış yapmanın pek çok yolunu sizler için açıkladık. Şimdi de bazı öneriler sunmak istiyoruz. Instagram’da gelir elde etmek isteyen kullanıcılar profil sayfasını özenli bir şekilde hazırlamalı. Bir sayfa ne kadar samimi ve güvenilir görünür ise, yani kullanıcıyı kendisine ne kadar çok çekerse o kadar popüler olma ihtimali artıyor.

  Instagram’da görünürlük dışında bir de ödeme yöntemleri önemli. Güvenli ödeme yöntemini kullanmak büyük bir avantaj sağlıyor. İnternette popüler olan pek çok güvenli ödeme sitesi bulunuyor. Bu sitelere kayıt olarak güvenli ödeme hizmeti sunmak mümkün.

   

  Ürün tanıtımınızı yaparken İnstagrama paylaşım yaparken dikkat etmeniz gerekenler yazısını okuyarak paylaşmanız daha sağlıklı olacaktır.

  Son Güncelleme: 18 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Ucuz Beğeni Satın Al

  Sonraki

  Instagram Butik Takipçisi Satın Al

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.