Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram'da Reels İzlenmesi Nasıl Arttırılır?

İnstagram'da Reels İzlenmesi Nasıl Arttırılır?
İçindekiler

  İnstagram Reels İzlenmesi arttırma paketlerimiz

  İnstagram 1.000 Reels İzlenme = 4,99 TL Satın Al
  İnstagram 2.500 Reels İzlenme = 9,99 TL Satın Al
  İnstagram 10.000 Reels İzlenme = 29.90 TL Satın Al
  İnstagram 50.000 Reels İzlenme = 99.99 TL Satın Al


  İnstagram tarafından sunulan reels, kısa sürede büyük bir kullanıma ulaşmıştır. Bu nedenle İnstagram'da reels izlenmesi nasıl arttırılır, merak edilen konulardan da birini oluşturur.

  İnstagram, her geçen gün büyüyen ve yeni özellikler sunan platformlar arasındandır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan İnstagram, günümüzde çok farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Zira günümüzde fenomen ya da Influencer olmak isteyen, pek çok hesap vardır. Aynı zamanda işletmeler de her geçen gün sayısını yükseltmektedir.

  Reels İnstagram, bu kapsamda her hesap türü tarafından, yoğun şekillde kullanılır. İzlenmenin daha fazla artması, keşfete düşmeyi, dolayısıyla geniş bir kitleye görünür olmayı getirir. Eğer bu maddelere dikkat ederseniz, izlenmelerinizi kısa sürede arttırarak, sonuçlarınızı iyileştirebilirsiniz.

  1.     Videolarınızı Kaliteli Çekin

  Eğer gönderilerinizden verim almak istiyorsanız, izleyen gözünden bakmanız gerekir. Dolayısıyla onların ne istediği, her zaman önce gelmelidir. Bu bakımdan her videonuz, en üst düzey kalitede olmalıdır. Zira düşük kalitede izlemek isteyen kullanıcılar, ayarlar kısmından değiştirme sonucunda her videonun kalitesini azaltabilir.

  Ancak bu durum, sizin düşük kaliteli çekmeniz gerektiğini göstermez. Kullanıcılar bir videoyu izlerken HD olmasını talep eder. Dolayısıyla öncelikle buna uyum sağlamanız şarttır. İnstagram video görüntüleme sayısı arttırma için ilk şart, dolayısıyla videolarınızın kalitesiyle ilgilenmektir.

  2.     Özgün Düşünün

  İnstagram üzerinde her gün milyonlarca video paylaşılır. Bu durum, öncelikle pek çok rakip olduğunu, rekabetin de imkânsız olduğunu düşündürebilir. Aslında olay tam tersidir. Zira gönderilerin önemli kısmı, başka kullanıcıdan alıntı veya taklit şeklindedir.

  Bu durum, her kullanıcı tarafından fark edilir. Bilmeniz gereken, bu tür videoları taklit eden veya çalanların, aslında karşı tarafın reklamını yaptığıdır. Zira böylece kullanıcılar, çeken kişinin diğer videolarını da tabii olarak merak eder.

  İnstagram video görüntüleme nasıl arttırılır sorusuna yanıt arıyorsanız, dolayısıyla her video özgün olmalıdır. Ancak burada, konu bakımdan değil, video içeriği bakımından özgün olunmalıdır. Zira konular bellidir ve farklı bir konu çıkartmanız imkânsızdır.

  Ancak yaratıcı düşüncenizi kullanarak farklı bir yorum getirebilir, böylece tüm dikkatleri de kolaylıkla üzerinize toplayabilirsiniz.

  3.     Düzenli Paylaşım Yapın

  İnstagram üzerinde düzenli paylaşım yapmak, en önemli meseleler arasındadır. Tüm kullanıcılar, akışlarına girdiğinde güncel konular görmek ister. Zira eski videolarınız ne kadar kaliteli olursa olsun, 2-3 izleme ardından etkisini kaybeder.

  Dolayısıyla paylaşımlarınız, belirli bir düzende olmalıdır. Ancak burada uzun aralıklı paylaşımlar yapmanın, ilgiyi arttırmadığı da bilinmelidir. Eğer uzun süre paylaşımda bulunmazsanız kişilerin yeni videoları daha fazla beğeneceğini düşünüyorsanız, bu oldukça yanlıştır. Zira paylaşım bir süre olmazsa, takipçi sayınız da azalır. Bu izlenmenin düşmesi demektir. Çünkü takipten çıkanlar, sizi aslında aktif olarak kontrol edenlerdir.

  Reels İnstagram videoları çekmek oldukça zordur. Zira konuya farklı bir yorum getirmek, kaliteli ve özgün olmak büyük bir emek ister. Dolayısıyla bunları belirli gün aralıklarla yapmanız gerekir. Örneğin haftada 3 reels videosunu çok kaliteli şekilde paylaşabiliyorsanız, bu başlamak için oldukça iyidir. Eğer haftada 10 tane çekebileceğinizi düşnüyorsanız, bunun etki vermeyeceğini bilmeniz gerekir.

  Zira videolar arttıkça özgünlük ve yaratıcılık ta azalacaktır. Kalite düştüğü için, takipçiler ve beğeniler doğru orantılı etkilenir. Dolayısıyla kısa sürede çok sayıda video çekmek de önerilmez.

  Bunun için kullanıcılar, ikisinin arasında, ancak kendisini zorlamayacak çözümler bulmalıdır.

  4.     Yorumlara Dönüş Yapın

  Reels izlenme arttırma istiyorsanız, yorumlara dönüş yapmanız da tavsiye edilir. Zira bu sadece dönüş alan kişiyi mutlu etmez. Aynı zamanda bunu gören diğer kullanıcılar üzerinde, hakkınızda olumlu duygular bırakır.

  Bu da videolarınızın, daha fazla izlenmesi anlamına gelir. Çok yorum alıyorsanız, hepsine dönüş yapmanız doğal olarak mümkün değildir; Ancak elinizden geldiği kadar çok sayıda kişiye yazılmalıdır.

  5.     Beğeniler Bırakın

  İnstagram üzerinde fazla takipçisi olan birçok kullanıcı, sevdiği gönderilere beğeni bırakmaz. Bunun pek çok nedeni olsa da büyük bir hatadır.

  Zira bir hesabı takip edenler, onun beğendiği içeriklere denk gelirse, sizin beğendiğinizi de görür. Zira beğeniler kısmında “Y ve x kullanıcı bunu beğendi” şeklinde bir ifade geçer. Bura “y” olarak bahsettimiz kişi, videolarına beğeni almak isteyen kişilerdir. Böylece takipçilerinizin aklında sürekli canlı kalmanız, videolarınıza devamlı izlenme almanız da mümkün hale gelir.

  6.     Etiketleri Doğru Kullanın

  İnstagram hashtag kullanımı, her ne kadar önemsense de yanlış kullanılır. Burada bir hata, güncel olmayan etiketlerdir.

  Zira platform, oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullandığınız etiket, artık eskide kalmış olabilir. Bu, daha az takipçi tarafından bakılmasına, dolayısıyla daha az izlenmeye nedendir. Dolayısıyla yapılması gereken, sık sık kontrol sağlamadır.

  7.     Anahtar Kelime Bulun

  İnstagram SEO çalışması konusunda olan anahtar kelime kullanımı, videolarınızı daha yukarıda gösterir. Zira bu kelimeler, platformun robotlarına sinyal göndererek, video sıralamanızı yükseltmede yardımcı olur. Bu da rakipleriniz arasından sıyrılma demektir.

  Bunun için öncelikle anahtar kelime tespiti yapılır. Örneğin edebiyat ile ilgili bir sayfaysanız, İnstagram’a “edebiyat” yazarak sonuçları okumak, o kelimeye yakın hangi kelimelerin sıklıkla aratıldığını gösterir. Bunları kullanmak, İnstagram robotlarının sizi sıralamasında yardımcı olur.

  Kullanım şekli hem açıklamalarda, hem de etiketlerde olur.

  8.     Anahtar Kelimeleri Açıklamada Kullanma

  İnstagram SEO için anahtar kelime bulunca yapmanız gereken ilk şey nasıl kullanacağınızı bilmedir. Bunlardan biri açıklamadır.

  Günümüzde birçok kullanıcı, kaliteli videolar çektiğini, ancak gerekli Reels izlenme sayısına ulaşmadığını dile getirir. Bunun en büyük nedeni, paylaşım ve düzenleme esnasında fark etmeden yanlış yapılmasıdır. Her ne kadar pek çok kullanıcı kalitesiz paylaşım yapsa da, bunun anlamı herkesin böyle olduğu değildir.

  Rakiplerinizin önüne geçmek için, ilk yapmanız gereken yukarıda bahsettiğimiz şekilde anahtar kelime bulunca, bunu yeni videolarınıza eklemedir. Açıklamalar, çoğu kişi tarafından yanlış kullanılır. Zira anahtar kelimeler çoğu kişi tarafından burada kullanılmaz.

  Ancak belirlediğiniz anahtar kelimeyi, açıklama kısmında ayrı bir şekilde yazarsanız, videonuzun görünürlüğü yükselir. Zira robotlar bunu tanıyacağı için sizi daha üstte sıralar. Böylece sıralamanız, büyük ölçüde artar.

  9.     Anahtar Kelimeleri Etiketlerde Kullanma

  Anahtar kelimeleri hashtag olarak kullanma, ilk olarak popüler olmadığı için olumsuz düşüncelerle karşılanabilir. Ancak anahtar kelimeler kullanıcıların görmesi için değil, robotların tanıması içindir.

  Dolayısıyla seçtiğiniz anahtar kelimeler, mutlaka etiketlere eklenmelidir. Böylece keşfet bölümünde videonuzun görünürlüğü de yükselir.

  10.                       Anahtar Kelimeyi Biyografide Kullanma

  İnstagram SEO çalışması, sadece video görüntülemeyle ilgili değildir. Aynı zamanda hesaba ulaşılırlığı da etkiler.

  Kullanıcıların hesabınızı daha kolay bulması, elde ettiğiniz takipçi ve beğeni sayısını, dolayısıyla izlenmenizi arttırır. Bunun için biyografi kısmınızı düzenlemek, yeterlidir. Ancak burada küçük cümleler yazmak daha önemlidir.

  İnstagram üzerinde bulunan markaların çoğu incelendiğinde küçük cümleler kullandığı görülür. Bilinmeyen ise bu kelimelerin, aslında birer anahtar kelime olduğudur. Eğer biyografinizi tekrar düzenler ve buraya anahtar kelimeleri eklerseniz, alacağınız sonuçlar da yükselir.

  İnstagram’da reels izlenmesi nasıl arttırılır, görüleceği üzere pek çok yönteme sahiptir. Her kullanıcı, bu yöntemlerin hepsini bir arada kullanabilir. Böylece izlenme sayısı da artar.

  takipçi satın al paketlerimizede göz atarak fenomenliğe bir adım yaklaşa bilirsiniz

  Instagram uygulamasının paketleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 12 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Story Tasarım Uygulamaları

  Sonraki

  Nereden takipçi satın alınır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers