Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
İçindekiler

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Bu konuda Instagram’da paylaşım yapanların dikkat etmeleri gereken detaylardan bahsedeceğiz.

  2010 yılında kurulan ve 2012 yılında Facebook şirketine geçiş yapan Instagram, o zamanlar küçücük bir ekibe sahipti. Instagram yeni özellikler ile birlikte büyüdükçe daha iyi bir platform haline geldi. Önceleri amatörce, yalnızca fotoğraf ve video paylaşma amaçlı kullanılan Instagram, sonraları profesyonellerin de dikkatini çekmeye başladı. İnsanlar bu platformu öylesine kullanırken Instagram bir anda çok hızlı bir büyüme kazandı.

  Instagram’ın çok büyük bir kitleye sahip olması kullanıcıların da ilgisini çeken bir durum olmaktaydı. Profesyonellerin dahi kullandığı bir platform haline dönüşen Instagram’da paylaşılan gönderiler de eskisine göre daha fazla önemsenmeye başladı. Google SEO denilen bir kavram bulunuyor. SEO, arama motoru optimizasyonu olarak açıklanabilir. Kullanıcılar web sitelerini daha fazla ön plana çıkarmak için sitelerini arama motoru algoritmasına uygun bir şekilde düzenliyor.

  Arama motoru algoritmasına en uygun olan ve doğru bilgi içeren siteler üst sıralarda görülürken diğerleri alt sıralara düşüyor. Rekabet bu şekilde devam ediyor. Aynı şekilde Instagram da böyle bir ortama dönüşmüş durumda. Kullanıcılar Instagram’ın algoritmasından en iyi şekilde yararlanarak keşfette veya ana sayfada daha fazla ön plana çıkmaya, diğer sayfalarla rekabet etmeye çalışıyor. Instagram’da ön plana çıkmak aslına bakılırsa zor bir işlem değil.

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

  Instagram’da ön plana çıkmak için bazı bilgileri öğrenmeli, bu konuya çok iyi hakim olmalıyız. Instagram’da herkes için yer var. Bu platformda büyümek isteyen ve sayfasını daha çok geliştirmek isteyen kullanıcılar sosyal medya ağını kullanarak daha büyük kitlelere ulaşabilir. Instagram’da dikkat edilmesi gereken pek çok şey bulunuyor.

  Instagram’da bir gönderi paylaşırken paylaşılan fotoğrafların veya videoların kalitesi ve düzgünlüğü önemli bir olay. Kullanıcılar bir paylaşımda en fazla 10 fotoğraf ve video yükleyebiliyor. 1 dakikadan uzun videolar IGTV ile paylaşılabiliyor. Bir sosyal medya kullanıcısı, Instagram’da bir gönderi paylaşırken gönderide yer alan fotoğrafın ve videonun kalitesinin yüksek olması önemli bir durum. Düşük kalite olsa da sorun olmaz fakat yüksek kalite yani kalitesi iyi bir video kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilebilir, incelenebilir. Her kaliteli video tutar diye bir şey demek söz konusu değil fakat videoların kaliteli olması bu konuda önemli bir yer ediniyor. Tabii kalitesi düşük, samimiyeti yüksek videoların da tutma ihtimali bir hayli fazla. Bu durum videodan videoya değişiklik gösterebilir.

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?” sorusuna verilebilecek bir diğer cevap yazılan yazı olmakta. Kullanıcı ister bir video ister bir fotoğraf paylaşsın eklediği yazı konu ile uyumlu olmalı. Ayrıca yazım kurallarına uygun, anlatım bozukluğu olmayan bir yazı tercih edilmeli, biraz da samimiyet katılmalı. Emojilerle birlikte desteklenmiş bir yazı daha güçlü durabilir. Yazıları bu şekilde hazırlamanın amacı diğer kullanıcıların daha çok ilgisini çekmesini ve yazının düzgün olmasıyla birlikte kullanıcıların daha fazla incelemesini sağlamak.

  Bir Instagram gönderisi için yazı paylaşırken etiketlere de önem göstermek gerekiyor. Etiketlerin genellikle alt kısımda olması en doğru karar olur. Çünkü etiketler üst kısımda olursa yazılar altta kalacağı için kullanıcı alttaki yazıyı fark etmeyebilir ve o gönderiyi hızlıca geçebilir. Bir kullanıcının gönderiyi incelemesi etkileşim oranında önemli bir fark oluşturabilir. Özet geçmek gerekirse konuyu üst kısma, etiketleri de alt kısma yazmak gerekiyor.

  Bir gönderide en fazla 30 etiket eklenebiliyor. Gönderinin etiketler ile birlikte süslenmesinin nedeni paylaşımın etiketlerde gözükmesini sağlamak. Özellikle popüler etiketleri kullanmak daha fazla kullanıcıya ulaşmada önemli bir yer tutuyor. Kullanıcılar bir etikete girdiğinde veya etiketi takip ediyor ise ana sayfada etiket paylaşımlarını görebilir. Bu da o paylaşımın farklı bir kullanıcının ana sayfasına düşmesini sağlıyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken detay gönderinin etkileşim oranının yüksek olması. Eğer gönderinin etkileşim oranı bir anda yükseldiyse etiketi takip eden kullanıcılar o gönderi ile daha fazla karşılaşabilir. Bu da etkileşim oranının bir anda kat kat artmasına bile neden olabilen bir durum.

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?” konusunda dikkat edilmesi gereken detaylardan birisi de konum ve kişi etiketi olmakta. Kişi etiketinden başlayalım. Kişi etiketi, eğer karşı tarafın izni aktif ise o kişinin gönderileri arasında görülmeye imkan tanıyor. Yani bir profilde yer alan “Etiketlenen Gönderiler” kısmı bu işe yaramakta. Bazı kullanıcılar hayranlarının etiketlenen gönderilerine baktığı için burada ön plana çıkmak mümkün hale gelebilir. Bundan dolayı kişi etiketini kullanmak gerekiyor.

  Konum etiketi ise konumda ön plana çıkmak için tercih edilmeli. Bazı kişiler bir konum hakkında bilgi almak istediğinde o konumda paylaşılan gönderileri inceleyebilir. Bu durumda çok büyük bir etkisi olmasa da ön plana çıkılabiliyor. Ayrıca hikayelerde de konum paylaşmak konum hikayelerine bakanlar tarafından görülmeye imkan tanıyor.

  Eğer bu anlatılanlar yeterli olmadıysa yapılabilecek en etkili yöntemlerden birisi Instagram izlenme, beğeni ve takipçi gibi hizmetleri kullanmak. Bu hizmetler, Instagram etkileşim oranını hızlı bir şekilde yükselttiği için keşfette ön plana çıkmak mümkün hale gelir, ana sayfada daha fazla ön planda görülür.

  Instagram’da kaliteli paylaşım yapmanın yararları

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?” sorusunun yanı sıra bu işlemlerin sağladığı avantajlar da kullanıcılar tarafından merak edilen bir diğer konu. Instagram’da kaliteli paylaşım yapmanın en büyük faydalarından birisi daha fazla takipçiye ulaşmak. Takipçi sayısının artması demek etkileşim oranlarının da yavaş yavaş yükselmesi anlamına geliyor. Takipçi sayısı yüksek olan bir sosyal medya kullanıcısı kendisini daha iyi motive edebilir, bu işe daha iyi ayak uydurabilir.

  Instagram’da kaliteli paylaşım yapmak pek çok konuda etkili olabiliyor. Bunlardan birisi de etkileşim oranının yükselmesi. Etkileşim oranını yükselten bu durum kullanıcıların daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor. Kullanıcıların daha fazla ön plana çıkması demek daha fazla takipçiye kavuşması anlamına gelir. Bundan dolayı bu tür detaylara dikkat etmek, buna göre paylaşım yapmak gerekiyor.

  Instagram’da kaliteli paylaşım yapanların elde ettiği önemli yararlardan birisi de gelir elde etmek diyebiliriz. Kullanıcılar yüksek takipçi sayısına ve yüksek etkileşim oranına sahip olduğunda para kazanmak için birçok seçeneği bulunuyor. Önceleri Instagram amatörce kullanılan bir sosyal ağ olsa da günümüzde profesyonelleşen bir yer haline geldi. Birçok kullanıcı bu platformda ön plana çıkıp gelir elde etmeye çalışıyor, profesyonel çalışmalar paylaşıyor.

  Instagram’da gelir elde etmek için birçok yol bulunuyor. Bu yollardan birisi sponsorluktan gelir elde etmek. Bazı firmalar yüksek etkileşim oranına sahip firmalara sponsorluk teklifi sunabilir. Bunun yanı sıra kullanıcılar kendi reklam fiyatlarını ister gönderi olarak ister hikaye olarak paylaşarak küçük sayfaların büyümesinde katkı sağlayabilir. Gönderi, hikaye, yorum ve bio gibi pek çok reklam seçeneği bulunuyor. Sosyal ağ kullanıcıları bu gibi yöntemlerle kısa sürede büyüyen bir sayfa haline geliyor.

   

  İlgili İçerikler: İnstagram Video Görüntüleme Nedir ? ve İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme

  Son Güncelleme: 09 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?

  Sonraki

  En popüler meslek: Youtuberlık

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.