Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da nasıl popüler olabilirim?

Instagram’da nasıl popüler olabilirim?
İçindekiler

  Koronavirüs salgınının etkisiyle birlikte son zamanlarda “Instagram’da nasıl popüler olabilirim?” sorusu yaygınlaşmaya başladı.

  Teknoloji son yıllarda çok hızlı bir gelişme kaydetti. 20. yüzyılın başında henüz bilgisayar yoktu, bunun yerine bazı teknolojik makineler bulunuyordu. 20. yüzyılın ilerleyen dönemlerine doğru ortaya çıkan bilgisayarlar o zamanlarda bile günler süren birçok işlemi dakikalara indirmişti. Bu çağın en büyük yeniliklerinden biriydi. Bu teknolojiye ağırlık veren firmalar, bilgisayarların daha çok gelişmesini sağladı.

  Bilgisayarlardan sonra gelen internet ise bilgisayarların birbirleriyle bağlantı kurması için bulunuyor. Günümüzde de zaten durum bu şekilde işliyor. Instagram’da gezerken bile bir profile girildiğinde o profil sunuculardan çekiliyor ve kullanıcıya yansıyor. Çok uzun mesafeler kat edilerek yapılan bu işlemler milisaniyeler içerisinde yaşanıyor.

  Bilgisayarların ve internetin gelişmesi yalnızca mühendislik alanında kolaylık sağlamadı, aynı zamanda yeni iş alanlarının da ortaya çıkmasına olanak tanıdı. Freelancer kavramı da bu dönemlerde oldukça popüler oldu. Son yıllarda teknoloji hızla gelişmeye devam ederken internet üzerinden yani uzaktan müşterilere hizmet vermek popülerliğini arttırıyor. Instagram’da hem popüler olmak isteyen hem de bu işten gelir elde etmek isteyen pek çok kişi bulunuyor. Instagram, milyarlarca kullanıcısı ile bu konuda en uygun platformlardan birisi olarak yer alıyor.

  Instagram’da nasıl popüler olabilirim?

  Instagram’da popüler olmak için birçok yol bulunuyor. Platformda her ne kadar başka gönderiler ile etkileşime geçmek, etiket kullanmak gibi durumlar yer alıyor olsa da en etkili şekilde takipçi kazanmak ve kısa sürede popüler bir hale gelmek için Instagram takipçi ve beğeni gibi hizmetlerden yararlanmak gerekiyor. Bu gibi hizmetler Instagram’da yükselmek için en kaliteli yöntemler arasında yer almakta. Instagram’da popüler olmak için bu konuda yalnızca bu değil aynı zamanda trend konulardan nasıl yararlanılacağı, nasıl reklam çalışması yapılacağı, etiketlerin nasıl kullanılması gerektiği gibi daha birçok detaydan bahsedilecek. Bu sayede konu sonunda artık Instagram kullanıcısı popüler olmanın yollarını öğrenmiş olacak.

  Profili düzenli bir şekilde yönetmek

  Bir sosyal medya kullanıcısı, hangi sosyal medyayı kullanıyor olursa olsun sosyal medyada profilini düzenli ve güzel bir şekilde yönetmeli. Instagram’da da bu durumun önemli bir yeri bulunuyor. Instagram profili güzel görünen bir kullanıcının hesabının kısa sürede popüler olması muhtemel. Bunun için öncelikle Instagram profilinin profil fotoğrafı, biosu ve paylaşımlarına özen gösterilmeli. Yapılan her paylaşımın sayfanın temasına uygun bir tasarımı olmalı. Örneğin ortaçağ bilgileri paylaşan bir sayfada ortaçağ temasına uygun bir konsept hazırlanmalı ve bu konsepte göre paylaşım yapılmalı. Aynı şekilde ortaçağ yerine bilim kurgu filmleri ile ilgili paylaşımlar yapan bir sayfanın da fütüristik veya fantastik bir temaya sahip olması gerekiyor. Bu tamamen sayfanın temasına bağlı bir durum.

  Instagram takipçi ve beğeni gibi hizmetlerden yararlanmak

  Instagram takipçi ve Instagram beğeni gibi hizmetler bir sayfanın en etkili şekilde yükselmesine katkı sağlıyor. Bazı kullanıcılar popüler olmak için birçok yolu denese de hatta reklam yapsa da halen aynı noktada sayıyor olabilir. Bunun nedeni Instagram’ın milyarlarca kullanıcıya hizmet veriyor oluşu. Bu durum diğer Instagram kullanıcıları arasında büyük bir rekabet olduğu anlamına geliyor. Yani Instagram kullanıcısının popüler olması için daha ciddi bir çalışma gerçekleştirmesi gerekiyor.

  Bu durumda keşfette çıkmaya ve ana sayfada diğer takipçilerin önüne çıkmasına yardım etmeye yarayan Instagram takipçi ve Instagram beğeni hizmeti sayesinde kullanıcılar kısa sürede popülerliğe kavuşabilir. Bazı sayfalar ne kadar kaliteli olursa olsun diğer kullanıcılar tarafından fark edilmediği için ön plana çıkamıyor. Bu hizmet paketi sayesinde Instagram etkileşimini ve takipçi sayısını doğal olarak arttırmak mümkün oluyor, kısa sürede diğer kullanıcılar tarafından fark edilmeye başlanıyor.

  Instagram’da nasıl popüler olabilirim?” sorusunun en önemli cevabını yanıtlayan bu maddenin en büyük avantajı keşfette daha çok ön plana çıkabilmek. Bu sayede kullanıcılar tarafından sayfanın daha çok fark edilmesi sağlanıyor. Hızlı bir şekilde popüler olmak isteyen sayfaların bu hizmetten yararlanması tavsiye edilir.

  Popüler sayfalar ile etkileşime girmek

  Instagram’da çok etkili olmasa da takipçi kazandırmaya ve etkileşimi arttırmaya yönelik çalışmalardan birisi de popüler sayfaları takip edip bu sayfalardaki paylaşımları beğenmek, paylaşımlara yorum yapmak. Bu durum diğer kullanıcıların o sayfayı keşfetmesine olanak sağlayabilir. Örneğin bir kullanıcı gezerken sayfanın yaptığı yoruma denk geliyor ve sayfayı merak edip giriyor. Sayfada yapılan paylaşımları beğenen kullanıcı bu sayfayı takip etmeye başlayabiliyor.

  Etiketlerden yararlanmak

  Instagram’ın en büyük nimetlerinden birisi de etiketler olmaktadır. Etiketler Instagram’da üç farklı şekilde kullanılıyor. Bunlardan birisi normal etiket, diğeri kişi etiketi, diğeri konum etiketi olmakta. Kişi etiketi, Instagram fotoğrafında yer alan bir kişiyi etiketleme amaçlı kullanılıyor. Bu işlem sayesinde ünlü kişinin etiketlenen fotoğrafları arasında yer almak mümkün, tabii kişi etiketlenen kişileri göstermeye izin veriyorsa.

  Instagram’ın bir diğer etiket sistemi konum etiketi olmakta. Konum etiketi kullanmak konum etiketine giren kişinin o konumda yapılan paylaşımları görmesine olanak tanıyor. Bu durum da takipçi kazanmaya imkan sağlayabiliyor. Ayrıca konum etiketi hikayeye eklenirse konum sayfasında yer alan hikayelerde görülme fırsatı da bulunuyor.

  Instagram’daki etiketler sisteminin temel özelliği de yazıya eklenen etiketler. Bu etiketler bir gönderiye en fazla 30 adet eklenebiliyor. Hikayeye ise en fazla 1 etiket eklenebiliyor. Kullanıcılar gönderiye eklediği her etikette görünebiliyor. Örneğin gönderiye “#flower” etiketi yer alan bir gönderide bu etiketi inceleyen bir kullanıcı veya bu etiketi takip eden bir kişi etiket içerisindeki paylaşımlara ulaşabiliyor. Bu da popüler olmanın bir diğer yolu.

  Düzenli paylaşım yapmak

  Instagram’da nasıl popüler olabilirim?” sorusuna verilebilecek bir diğer yanıt düzenli olarak paylaşım yapmak. Instagram’da popüler olmanın anahtarlarından birisi de düzenli olarak paylaşım yapmak. Örneğin günlük bir paylaşım yaparak kullanıcıların o sayfanın aktif olması hissi oluşturulabilir. Bazı kullanıcılar aktif sayfayı takip etmek istiyor olabilir. Bundan dolayı sayfanın aktif görünmesi yeni gelen kullanıcılar için önemli bir durum olmakta.

  Trend konulardan yararlanmak

  Instagram’da paylaşım yaparken paylaşımı zaman zaman trend konular arasından belirlemek gerekiyor. Trend konular arasında yer alan bir konuyu düzenleyerek güzel bir şekilde paylaşmak ve uygun etiketleri kullanmak o paylaşımın kısa sürede yükselmesine ve daha çok etkileşim almasına sebep olabiliyor. Bu konuda kullanıcı üretkenliğini kullanmalı ve en doğru içerikleri üretmeli. Ayrıca kullanıcının ilgisini çeken içeriklere de ağırlık verilmeli.

  Reklam çalışması yapmak

  Reklamlar, pek çok alanda olduğu gibi Instagram’da da sıkça karşılaşılan çalışmalar. Kullanıcılar, kendi sayfalarının reklamını yapmak için büyük sayfalara reklam verip veya farklı sitelere reklam verip o sayfanın kısa sürede büyümesini isteyebilir. Reklam en doğru şekilde ve kaliteli bir halde hazırlanmalı. Bu durum her zaman başarılı olmayabilir. Bundan dolayı Instagram takipçi ve etkileşim hizmeti paketlerinden yararlanmak pek çok durumda en doğru tercih olabiliyor. Hem uygun fiyatlı hizmet arayanlar için hem de daha popüler olmak için tavsiye ediliyor.

   

  İlgili içerikler olarak Instagirl Instaboy Nedir Nasıl Olunur ? ve Sosyal medyada başarının sırrı makalemizi okuyabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 26 Şubat 2021

  Önceki

  Youtube Güvenilir Abone Satın Alma

  Sonraki

  Instagram gece modu nasıl aktif edilir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.