Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?

Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?
İçindekiler

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır? IGTV videosu nasıl çekilir? Reels nasıl kullanılır? Bu gibi pek çok sorular üyelerin merak ettiği bazı konular olmakta.

  Instagram, profesyonelleşen ve gittikçe büyüyen bir sosyal ağ olmaya devam ediyor. Instagram sayfası kurup burada büyümeye çalışan ve Instagram takipçi, Instagram beğeni veya Instagram izlenme gibi hizmetlerden yararlanıp etkileşim oranını yükseltmeye çalışan birçok kişi bulunuyor. Bu kullanıcıların amacı genellikle daha fazla takipçi sayısı ve etkileşim oranına erişip daha popüler bir sayfa haline gelmek. Popüler bir sayfa haline gelmenin pek çok avantajı bulunduğu için kullanıcılar böyle bir işlem yapmak istiyor. Örnek vermek gerekirse popüler olan bir sayfa sponsor alabilir veya reklamlardan gelir elde edebilir.

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?

  Instagram’da fotoğraf paylaşma konusu merak edilen konular arasında yerini almış durumda. Özellikle yeni kullanıcılar veya bu zamana kadar gönderi paylaşmamış kullanıcılar bu özelliğin nasıl kullanıldığı sorusunu sorabilir. Instagram’da mobil üzerinden fotoğraf paylaşmak için öncelikle Instagram uygulamasını başlatmak ve hesaba giriş yapmak gerekiyor. Bu işlemlerden sonra alt kısımda “+” işareti yer alacak. Bu işarete basınca galeri görünecek. Sosyal ağ kullanıcısı buradan istediği fotoğrafı veya videoyu seçebilir, bunun yanı sıra toplu seçim yapabilir. Bir gönderi paylaşılırken en fazla 10 fotoğraf veya video paylaşımı yapılabiliyor. Bunu da unutmamak gerekir.

  Paylaşılmak istenen fotoğraf ve videolar seçildikten sonra paylaşım ekranı geliyor. Bu ekranda yazı ekleyerek medya içerikleri hakkında bilgi verilebilir, etiketler eklenerek paylaşımın daha fazla kullanıcıya erişmesi sağlanabilir. Şunu da belirtmekte fayda var ki bir gönderide en fazla 30 etiket yer alabilir. Üye buna göre en doğru etiket seçimlerini yapmalıdır ki bu kadar çok etiket dahi zaten yeterli olacaktır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak konum ve kişi etiketi eklenebilir. Bu sayede medya içeriğinin daha fazla etkileşim alma ihtimali yükselir. Sonrasında paylaşım yapılır. İlk gönderiniz hayırlı olsun!

  Paylaşılan bir gönderiyi hikayeye eklemek

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?” sorusunun yanı sıra merak edilen bir diğer soru sosyal mecra üzerinde paylaşılan bir gönderiyi veya kullanıcının kendi paylaştığı bir gönderinin hikayeye eklenip eklenmediği. Bazı kullanıcılar aynı şeyleri hikaye üzerinde de göstermek istiyor olabilir. Bunun için en baştan uğraşmak yerine doğrudan gönderiyi paylaşmak güzel bir seçenek olabiliyor. Bu konuda Instagram bir çözüm sunmuş durumda.

  İster farklı bir kullanıcının olsun ister kendi gönderisi olsun kullanıcılar gönderiyi hikayeye ekleyebiliyor fakat şu var ki her gönderiyi hikayeye eklemek mümkün değil. Bunun sebebi bazı kullanıcıların buna izin vermiyor oluşu. İzin veren kullanıcıların gönderilerini hikayeye eklemek mümkün. Aynı şekilde sosyal ağ kullanıcısı da isterse gizlilik ayarlarından yaptığı paylaşımların diğer kullanıcılar tarafından hikayede paylaşılmasına izin verebilir veya vermeyebilir.

  Bir gönderiyi Instagram hikayesi olarak paylaşmak için kullanıcı öncelikle gönderinin üzerine gelmeli. Üye gönderinin altında yer alan kağıt uçak simgesine tıkladıktan sonra burada hikayeye ekleme butonunu görecek. Bu butona bastıktan sonra gönderi hikaye düzenleme ekranında görülür. Kullanıcı isteğe bağlı olarak gönderiyi istediği gibi gösterebiliyor. İster gönderideki yazılarla birlikte ister yalnızca görsel ile birlikte gönderiyi hikayede paylaşmak mümkün. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra hikayeyi paylaşarak diğer kullanıcılara gösterilmeye başlanabilir.

  Bir gönderiyi farklı bir kullanıcıya paylaşmak

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?” sorusunun yanı sıra merak edilen sorulardan birisi de bir gönderinin nasıl farklı bir kullanıcı ile paylaşıldığı olarak yer alıyor. Kullanıcılar Instagram’da dolaşırken çok beğendiği bir gönderiyi başka bir kullanıcıya paylaşıp onun da eğlenmesini veya incelemesini sağlayabilir. Bunun için yapılması gereken işlem gönderiyi direkt mesaj olarak paylaşmak. Bu işlem hikaye paylaşmak kadar kolay adımlara sahip. Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki gönderiyi paylaşan sayfanın herkese açık olması gerekiyor. Eğer sayfa herkese açık değilse sayfanın takipçisi olmayanlar gönderiye ulaşamaz. Bu detaya dikkat edilmesi önemli bir durum.

  Instagram gönderisini başka bir kullanıcıya paylaşmak için önce hikaye paylaşma konusunda olduğu gibi kağıt uçak simgesine basmak gerekiyor. Kağıt uçak simgesine bastıktan sonra direkt mesaj özelliğinden yararlanmak için gönderilmek istenen kullanıcıyı seçmek gerekiyor. İster tek ister birden fazla kullanıcı belirlenebilir. Kullanıcı seçimi tamamlandıktan sonra üst kısımda bir yazı yazarak tüm kullanıcılara paylaşım yapılabilir. Bu işlemler sonrasında kullanıcılar direkt mesaj yoluyla içerikleri almış olacak.

  Instagram profiline internet sitesi ekleme

  Bazı kullanıcılar kendi geliştirdiği web sitesini Instagram profiline ekleyerek sayfa üzerinde reklam yapmak istiyor olabilir. Bunun yanı sıra reklam aldıysa da bu yöntemden yararlanıyor olabilir. Bu işlem oldukça kolay olmakta. Bunun için öncelikle Instagram uygulamasında profile girmek gerekiyor. Profile girdikten sonra “Profili Düzenle” butonuna basmak gerekir. Bu butona bastıktan sonra “Profili Düzenle” sekmesi açılacak. “İnternet Sitesi” kısmını bulduktan sonra buraya bir internet sitesi eklenebilir. Site eklendikten sonra artık profilde görünmeye başlayacak.

  Instagram gönderisini kaydetme

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?” sorusunun yanı sıra merak edilen bir diğer soru da beğenilen bir Instagram gönderisini kaydetme olmakta. Bazı kullanıcılar Instagram’da gezerken ister keşfet olsun ister ana sayfa olsun güzel bir gönderiye denk gelebilir ve bu gönderiyi daha sonra tekrar incelemek için kayıt etmek isteyebilir. Bunun birçok yolu var fakat Instagram’a daha öncesinde eklenen kaydedilenler özelliği sayesinde bu işlem hızlı bir şekilde yapılabiliyor. İster eğlence amaçlı olsun ister alışveriş amaçlı olsun herhangi bir gönderiyi kaydetmek mümkün.
  Bir Instagram gönderisini kaydetmek isteyen kullanıcı öncelikle gönderinin olduğu kısma gelmeli. Gönderinin sağ alt kısmında yer alan flama simgesine bastıktan sonra gönderiyi kayıt edilmiş oluyor fakat gönderiyi bir koleksiyona ekleyerek daha düzenli bir kayıt alanı oluşturulabilir. Bu sayede kategori sistemi ile gönderiler incelenebiliyor. Örnek vermek gerekirse oyun, sinema, eğlence gibi kategoriler oluşturularak her kategoriye gerekli gönderiler eklenebilir. Bu sayede herhangi bir konuda bir şey arandığında gerekli kategori incelenebilir.

  Instagram’da yer alan bir gönderiyi siteye ekleme

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?” sorusunun dışında merak edilen konulardan birisi Instagram’da yer alan bir gönderinin nasıl bir web sitesinin sayfasına eklendiği. Bu soru özellikle web sitesine sahip kullanıcıların merak ettiği konular arasında yerini almış durumda. Bunun için yapılması gereken işlem oldukça basit. Öncelikle web sitesine eklenilecek olan gönderiyi açmak gerekiyor. Burada yer alan üç nokta simgesine bastıktan sonra “Sitene Göm” seçeneğini seçmek yeterli oluyor. Instagram bir süre kodu oluşturduktan sonra oluşturulan kodu ekrana yazdırıyor. Kullanıcılar ister elle ister aşağıda yer alan butondan kodu kopyalayarak istediği yere yapıştırabiliyor. Bu kodun bir HTML kodu olduğunu unutmamak, HTML arasına yapıştırılması gerektiğini bilmek gerekiyor.

  Bu özellikten yararlanırken bilinmesi gereken durumlardan birisi gönderiyi paylaşan hesabın herkese açık olması. Eğer kullanıcının hesabı herkese açık değilse gönderi web sayfasında yalnızca o sayfayı takip eden kullanıcılar tarafından görülür. Eğer hesap herkese açık ise herhangi bir problem meydana gelmez.

   

  İlgili içerikler: İnstagram güvenilir beğeni satın alma ve İnstagram Ucuz beğeni satın al ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 09 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları

  Sonraki

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.