Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları

Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları
İçindekiler

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları kullanıcıların hayatını kolaylaştıran önemli bir yenilik olarak yer alıyor. Çünkü bu yöntem oldukça pratik.

  Instagram, günümüzün en değerli sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiş durumda. Pek çok kullanıcı Instagram’da yaptığı paylaşımlar ile fenomen olmaya çalışıyor. 2010 yılında kurulan ve 2012 yılında Facebook tarafından satın alınan Instagram, kendini geliştirerek gittikçe daha büyük bir platform haline geldi.

  Instagram’da sıkça kullanılan özelliklerden birisi takip etme ve takipten çıkma olarak yer alıyor. Her kullanıcının takip etme ve takipten çıkma özelliğini kullanmasının farklı sebepleri olabilir. Örneğin bir kullanıcı birden fazla hesabı karşılıklı takip amaçlı takip ediyor ise bu hesaplardan sonradan takipten çıkmak için bu yöntemi deniyor olabilir. Bunun yanı sıra temizlik yapmak istiyor olabilir. Bundan dolayı bazı takiplerden çıkmak istiyordur.

  Kısacası Instagram’da takipten çıkmak için her kullanıcının farklı sebepleri bulunuyor. Bu sebepler çeşitli olabiliyor. Bazı kullanıcılar takipten çıkma işlemini yüzlerce kullanıcı için yapacağından bu işlem oldukça uzun sürebilir. İnsanlar yüzlerce, belki de binlerce takipten çıkma işlemi için bu işlemi tek tek yani elle yapmak yerine otomatik bir şekilde yapmak istiyor.

  Instagram’da takipten çıkma nasıl yapılır?

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları çeşitli olmakta. Öncelikle normal takipten çıkma işleminden bahsetmek istiyoruz. Bunun pek çok yolu bulunuyor. Bu yollardan birisi ana sayfa üzerinden takipten çıkmak. Örneğin kullanıcı ana sayfada gezerken beğenmediği bir sayfaya denk geldi veya tanımadığı bir sayfa gördü. Bu durum genellikle sayfa satıldığında veya sayfanın ismi değiştiğinde yaşanabiliyor. Böyle bir durumda sayfadan takipten çıkmak için üç noktaya basıp takibi hızlıca bırakabiliyor.

  Instagram uygulamasında takipten çıkmanın bir diğer yolu profile girip buradan takibi bırakmak. Kullanıcılar profildeyken üst kısımda yer alan insan işaretine bastıktan sonra gerekli işlemi yapıp takipten seri bir şekilde çıkabiliyor. Sosyal medya devi Instagram’da takipten çıkmanın bir diğer yolu profil üzerinde yapılıyor. Kullanıcılar en üst kısımda takip sayısının belirtildiği alana girip buradan istediği kullanıcıdan takipten çıkabiliyor.

  Takipten çıkmanın bir diğer yolu da sohbet ortamında gerçekleşebiliyor. Kullanıcılar eğer bir takipçisi tarafından rahatsız ediliyor ise bu durumda yapılması gereken işlem hemen hızlı bir şekilde takipten çıkmak. Eğer kullanıcının takipçisi olmayanlara DM kapalıysa artık o kullanıcıdan mesaj alınmayacak.

  Instagram hızlı takipten çıkma nedir? Nasıl yapılır?

  Bazı kullanıcılar Instagram’da hızlı bir şekilde takipten çıkmanın yolunu arıyor olabilir. Uygulama, kullanıcılara pek çok avantajı sunuyor. Instagram’da hızlı bir şekilde takipten çıkmak isteyen kullanıcıların yapabileceği pek çok işlem bulunuyor. Bu işlemlerin bazılarından kısaca bahsetmek istiyoruz.

  Instagram’da hızlı takipten çıkmanın uygulama kullanmadan yapılabilecek yöntemi insan gücüne dayanıyor. Bildiğiniz üzere uygulama içerisinde takip edilenlerin bulunduğu bir menü yer alıyor. Burada takip edilen tüm kullanıcılar bulunuyor. Kullanıcılar yapacağı bir pratiklik ile bu işlemi hızlı bir şekilde halledebilir. Örneğin basacağı butonları ezberleyen kullanıcı, artık bu işlemi otomatik bir şekilde hızlı yapmaya başlayabilir. Eğer oldukça fazla takip var ise bu durumda bilgisayar üzerinden otomatik basma işlemi yapan uygulamaları kullanarak bu işlem gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcı Instagram’da çok fazla takibe sahip ise ve bu işlemi mobil üzerinden yapmak istiyor ise bunun için pek çok seçeneği yer almakta.

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları

  Instagram’da çok fazla takibe sahip olan ve bu takiplerden çıkmaktan zorlanan birçok kullanıcı bulunuyor. Bu işlem genellikle takip temizliği amaçlı yapılıyor. Kullanıcılar Instagram hesapları üzerinde yer alan takipten tek tek çıktığında bu işlem bir süre sonra sıkıcı hale geliyor olabilir. Ayrıca işlemi tek tek halletmek hem yorucu bir durum hem de kullanıcıların kısa sürede yorgun düşmesine sebep olan bir problem olabilir. Bu konuda hayat kurtarıcı bir çözüm bulunuyor.

  Sosyal medya devi Instagram’da hızlı bir şekilde takipten çıkmak isteyen kullanıcıların uygulayabileceği yollardan birisi de takipten çıkma uygulamalarından yararlanmak. Instagram’da hızlı takipten çıkma uygulamaları, Instagram kullanıcısının takip ettiği hesaplardan seri bir şekilde çıkma işlemine olanak sağlıyor. Bu işlem sayesinde kullanıcılar rahat bir şekilde kafa dinleyebiliyor, tek tek Instagram hesaplarından çıkmak zorunda kalmıyor.

  Hızlı takipten çıkma uygulamaları güvenli mi?

  Güvenlik, günümüzün en önemli olaylarından birisi haline gelmiş durumda. Geçmişte geleneksel güvenlik yöntemleri ile güvenlik sağlanırken günümüzde dijital ortama aktarılan veriler güvenlik kavramını da dijitalleştirdi. Gerçek hayatta kullanıcılar evin, arabanın veya herhangi bir nesnenin güvenliğini sağlamak için gerekli adımları atıyor, kilit kullanıyor. Dijital ortamda da tablet, bilgisayar veya telefon gibi teknolojik cihazların güvenliğini sağlamak için yalnızca cihaza şifre koymak yetmez, aynı zamanda sosyal medya güvenliği gibi hesap güvenliklerine de önem göstermek gerekir.

  Hızlı takipten çıkma uygulamaları da dikkat edilmesi gereken konulardan birisi olarak yer alıyor. Bu tür uygulamalar her ne kadar kullanıcıların hesaplarında bazı işlemler yapıp hızlı takipten çıkma yolunu uygulasa da bu tür uygulamaların bazıları veri toplama amaçlı olabiliyor. Özellikle şifre isteyen uygulamalara karşı daha dikkatli olmak gerekir. Çünkü Instagram hesabı ve şifresini isteyen bir uygulama belki bu işlemi yapıyor olabilir fakat hesabın şifresini de kendi veritabanına aktarıyor olabilir. Bu oldukça riskli bir süreç.

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları konusunda etkili bir süreç yöneten bu tür uygulamalar bazı kişisel verileri topluyor olabilir. Instagram hesabı için erişim verildiğinde o hesabın bilgileri sisteme ulaşıyor. Bu durum sistemi yöneten kişinin niyetine bağlı olarak veriler toplanabilir. Özellikle herkese gizli bir hesaba sahip bir kullanıcının verilerinin buraya aktarılması belki gelecekte bir sorun olmaz fakat eğer o sistem hacklenirse verilerin çalınmasına ve dağıtılmasına sebep olabilir.

  Bu tür uygulamaları kullanırken dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi verilen izinler olmakta. Bazı uygulamalar gereğinden fazla izinler alıyor olabilir. Örneğin dosya veya galeri kontrolü isteyen bir uygulamaya şüpheli yaklaşmak gerekiyor. Çünkü Instagram işlemi yapacak olan bir uygulamanın bu tür izinlere ihtiyacı bulunmuyor. Bu gibi durumları da akıldan çıkarmamak, en doğru işlemi yapmak gerekir.

  Bu tür uygulamalar hesapta sorun oluşturur mu?

  Bu tür uygulamaları kullanmak uygulamanın yapacağı işlemlere göre güvenlik riski oluşturabilir veya oluşturmaz. Bu tamamen uygulamaya bağlı. Bundan dolayı güvenli uygulamaları tercih etmek gerekiyor. Güvenlik uygulamaları seçmek için kullanıcı yorumları, yüksek indirme sayısı ve olumlu değerlendirmeler önemli yer kaplıyor.

  Bu tür uygulamaların oluşturacağı sorun hızlı takipten çıkma olarak açıklanabilir. Instagram’da takipten çıkma limiti bulunuyor. Örneğin 1 saat içerisinde hızlı bir şekilde takipten çıkma işlemi yapıldığında Instagram bu durumu spam olarak algıladığı için kısa sürede yüzlerce takip bırakma işlemi yapmak mümkün olmuyor.

  Hızlı takipten çıkma uygulamaları

  Instagram’da hızlı takipten çıkma yolları için pek çok uygulama bulunuyor. İster App Store olsun ister Play Store olsun kullanıcılar en iyi uygulamaları seçerek hemen kullanmaya başlayabilir. Play Store’da yüksek puana sahip ve sıkça indirilmiş uygulamalar arasında Unfollow Easy, Instagram Pro for Instagram, Unfollow Users, Unfollow for Instagram Free gibi uygulamalar bulunuyor.

   

  İlgili İçerikler: İnstagram'da Nasıl Reklam Alınır ? ve İnstagram Güvenilir Beğeni Satın Alma ilginizi çekebilir.

   

  Son Güncelleme: 08 Mart 2021

  Önceki

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?

  Sonraki

  Instagram’da nasıl fotoğraf paylaşılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.