Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen
İçindekiler

  İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

  Instagram’da birçok kullanıcı daha fazla takipçi sayısına ulaşmak ister. Ne var ki Instagram’da en çok takipçisi olan Türkler 2020 yılında olduğu gibi, 2021’de de büyük bir rağbet görür. Zira her yıl bu liste yenilendiği için, insanlar güncel listeyi sıkça merak eder. Bu liste fenomen hesaplar için şöyledir;

  1. Çağrı Taner
  2. Cezmi Kalorifer
  3. Karikatürhane
  4. Reyn
  5. Aykut Elmas
  6. Regloloji
  7. Danla
  8. Enes Batur
  9. Şükran Kaymak
  10. Berk Atan
  11. Yasemin Sakallıoğlu
  12. Pelin Su
  13. Selin Ciğerci Çıra
  14. Tuhaf Bilgiler
  15. Kızların İç Sesi
  16. Eylül Öztürk Özkan
  17. Nez Demir

  Eğer hem takipçisi fazla olan hesapları merak ediyorsanız, bunları tek tek inceleyerek ne paylaştıklarına bakabilir, isterseniz siz de takip etmeye başlayabilirsiniz.

  1.      Çağrı Taner

  Erkeklerin İç Sesi ve Hüzünlü Bir Ponçik kitaplarının yazarı olan Çağrı Taner, Instagram hesabında oldukça eğlenceli paylaşımlar gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar 20,475 paylaşım yapmış olan fenomen, hiç kimseyi takip etmemektedir.

  Buna rağmen kendisini Instagram üzerinde 16,3 milyon kişi takip eder. Eğer hesabına ulaşmak istiyorsanız, https://www.instagram.com/cagritaner/?hl=tr linkini takip edebilirsiniz.

  2.      Cezmi Kalorifer

  Instagram’da en çok takipçiye sahip olan Cezmi Kalorifer, yıllardır sosyal medya platformunda olan hesaplar içindedir. Hesabında eğlenceli gönderiler paylaşan fenomen, sadece 4 kişiyi takip etmektedir. Kendisini 9 milyon kişi takip etmektedir.

  Reels ve IGTV paylaşımları da yapan Cezmi Kalorifer’e ulaşmak istiyorsanız, https://www.instagram.com/cezmikalorifer/?hl=tr adresini takip edebilirsiniz

  3.      Karikatürhane

  Eğer en çok takipçisi olan karikatür sayfalarını merak ediyorsanız, Karikatürhane bunlardan biridir. En fazla takipçisi olan Instagram hesabı arasında bulunmakta olup, 8.4 milyon kişi tarafından takip edilir.

  Karikatürhane 233 kişiyi takip etmekte olup, 23.329 gönderisi vardır. Eğer komik ve eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız https://www.instagram.com/karikaturhane/?hl=tr linkine girerek karikatürlerini inceleyebilir, isterseniz siz de takip edebilirsiniz.

  4.      Reyn

  Reyn, Instagram’da en fazla takipçisi olan fenomenler arasındadır. 289 kişiyi takip etmekte olup, kendisinin 7,1 milyon abonesi vardır. https://www.instagram.com/reynmen/?hl=tr linkinden ulaşmanız mümkün olup paylaşımlarını inceleyebilirsiniz.

  Eğer son paylaşımlarını kaçırmak istemiyorsanız, takip ederek zaman akışınızdan izleyebilirsiniz.

  5.      Aykut Elmas

  Dijital içerik üreticisi olan Aykut Elmas, Instagram’da en çok takipçisi olan Türk 2021 yılı listesi içerisinde yer almaktadır. Video ve IGTV paylaşımları gerçekleştiren fenomen, kendi hesabından 351 kişiyi takip etmektedir.

  999 paylaşımı bulunan Aykut Elmas’ın, 6.5 Milyon takipçisi vardır. Eğer kendisini takip etmek istiyorsanız, https://www.instagram.com/aykutelmas/?hl=tr adresini giderek hem videolarına bakabilir, hem de abonelik bırakabilirsiniz.

  6.      Regloloji

  Eğer kız kıza eğlenebileceğiniz bir hesap arıyorsanız, Regloloji takip etmeniz gereken sayfalardan biridir. Instagram’da en çok takipçisi olan kadınlar arasında sayabileceğimiz olan hesap, bugüne kadar 7,927 gönderi hazırlamıştır.

  8 kişiyi takip etmekte olup, kendisi 5,8 milyon takipçiye sahiptir. IGTV ve Reels türünde de paylaşım yapmakta olup, hesaba https://www.instagram.com/regloloji/?hl=tr linkinden ulaşabilirsiniz. Açık hesap olduğu için tüm paylaşımlarını görüntüleyebilir, eğer severseniz abone olabilirsiniz.

  7.      Danla

  Danla Bilic Instagram’da en çok takipçisi olan kadınlar arasında yer alır. Kendisi 574 kişiyi takip etmekte olup, günümüze kadar 255 paylaşım gerçekleştirmiştir. Reels videoları da paylaşmakta olup, kendisinin 5,8 milyon takipçisi vardır.

  https://www.instagram.com/danlabilic/?hl=tr adresinden ulaşabileceğiniz olan fenomen, Instagram adresinde YouTube hesabının da linkini bulundurur. Dolayısıyla kendisini YouTube’dan bulamıyorsanız, böylece kolayca göz atabilirsiniz. Hesabı açık olup, tüm paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

  8.      Enes Batur

  Video içeriği üreticisi olan Enes Batur, hesabından 802 kişiyi takip etmekte ve 5,4 milyon kişi tarafından incelenmektedir. Toplamda 64 gönderisi mevcut olup, kendisine https://www.instagram.com/enesbatur/?hl=tr linkinden ulaşmanız mümkündür.

  Açık bir hesaba sahip olduğu için takip etmeden gönderilerini görebilir, eğer kaçırmak istemiyorsanız siz de takip edebilirsiniz.

  9.      Şükran Kaymak

  Instagram’da yemek tarifleri sunan Şükran Kaymak, birbirinden farklı tarifler ve bunların malzemelerini takipçileri ile paylaşır. 2,988 paylaşımı mevcut olup, 5.2 milyon takipçisi vardır. Kendisi ise 313 kişiyi takip etmektedir.

  IGTV ve Reels paylaşımları da mevcut olup, kendisine https://www.instagram.com/sukrankaymak/?hl=tr linkinden ulaşmanız mümkündür. Eğer kendisine YouTube üzerinden erişmek istiyorsanız, Instagram hesabında takip edebileceğiniz bir linki de vardır. Şayet yeni tariflere meraklıysanız neler paylaştığını inceleyebilir, abone olabilirsiniz.

  10. Berk Atan

  Berk Atan, Instagram’da en çok takipçisi olan 2020 listesi içerisinde olduğu gibi, 2021 listelerinde de yerini edinmektedir. Kendisinin 5 milyon takipçisi olup, 185 kişiyi takip etmektedir. Instagram’da https://www.instagram.com/berkatan/?hl=tr linkinden ulaşmak mümkün olup, böylece paylaşımlarını inceleyebilirsiniz.

  11. Yasemin Sakallıoğlu

  Instagram’da 4,6 milyon takipçisi olan Yasemin Sakallıoğlu, Reels ve IGTV şeklinde de paylaşımlar gerçekleştirmektedir. 380 gönderisi olup, 187 kişiyi takip etmektedir. Hesabı açık gizlilik olduğu için https://www.instagram.com/yasemoz88/channel/?hl=tr linkine girerek paylaşımlarını incelemeniz ve takibe almanız mümkündür.

  12. Pelin Su

  Kadınlar için açılmış bir mizah ve dedikodu sayfası olarak kendini tanıtan Pelin Su, hesabında oldukça eğlenceli paylaşımlar gerçekleştirmektedir. Yalnızca 10 kişiyi takip etmekte olup, kendisini 4,2 milyon Instagram kullanıcısı takip etmektedir.

  Reels ve IGTV yayınları da yapmakta olan Pelin Su’ya https://www.instagram.com/pelinsu_/?hl=tr linkinden ulaşabilir, ne tür paylaşımlar yaptığını inceleyebilirsiniz. Eğer ilginizi çekerse takip ederek, ana sayfanızdan yeni gönderilerini kaçırmayabilirsiniz.

  13. Selin Ciğerci Çıra

  Selin Ciğerci Instagram’da en çok takipçisi olan kadınlar arasında bulunmaktadır. IGTV ve Reels videosu türünden de paylaşım olup, 602 kullanıcıyı takip etmektedir.

  4.1 milyon Instagram üyesi tarafından takip edilen Selin Ciğerci’nin hesabına https://www.instagram.com/selincigerci/?hl=tr linkinden ulaşabilir, neler paylaştığını inceleyebilirsiniz.

  14. Tuhaf Bilgiler

  Eğer zaman akışınızda ara ara ilginç bilgiler görmek ve böylece bilginizi arttırmak istiyorsanız, Tuhaf bilgiler bunlardan bir tanesidir. 4 milyon kişi tarafından takip edilen hesap, 37 kişiyi takip etmektedir.  32.111 gibi çok sayıda paylaşıma mevcut olup, Reels ve IGTV türünden de gönderileri vardır.

  Hesabı açık olduğu için tüm paylaşımlarını incelemeniz mümkündür. Eğer nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, https://www.instagram.com/tuhafamagercekbilgiler/?hl=tr linkini takip ederek hesaba kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  15. Kızların İç Sesi

  Eğer Instagram hesabınızın ana sayfasında eğlenceli videolar görmek istiyorsanız, Kızların İç Sesi bunlardan bir tanesidir. 38 kişiyi takip etmekte olan hesap, 27.368 gibi büyük bir gönderi sayısına sahiptir. Normal paylaşımlarına ek olarak, IGTV ve Reels gibi gönderileri de vardır.

  3.6 milyon takipçiye sahip olan Kızların İç Sesi’ne Instagram’dan kolay bir şekilde ulaşabilir, takip ederek son paylaşımlarını kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

  16. Eylül Öztürk Özkan

  Eylül Öztürk Özkan, Instagram’da en çok takipçisi olan 2021 listesi arasında yer almaktadır. 3.5 milyon gibi geniş bir takipçiye sahip olup, 1000 kişiyi takip etmektedir. 1514 paylaşımı mevcut olup bunların arasında Reels ve IGTV paylaşımları da vardır.

  Eğer neler paylaştığını merak ediyorsanız, https://www.instagram.com/eylulonline/ linkini ziyaret edebilirsiniz. Açık hesaba sahip olduğu gönderilerini incelemeniz mümkündür.

  17. Nez Demir

  Nez Demir 3.4 milyon takipçiye sahiptir. 234 gönderisi olup, 217 kişiyi takip etmektedir. Eğer paylaşımlarını kaçırmamak istiyorsanız, https://www.instagram.com/nezdemir/ linkine girerek hepsini kontrol etmeniz mümkündür. Zira hesabı açık gizliliğe sahiptir.

  Son Güncelleme: 22 Haziran 2021

  Önceki

  Instagramdan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır

  Sonraki

  İnstagram Fenomenleri Nasıl Para Kazanıyor

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.