Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da çekilişle takipçi nasıl alınır?

Instagram’da çekilişle takipçi nasıl alınır?
İçindekiler

  Son yıllarda sürekli uygulamaya giren onlarca sosyal medya hesabı yer alsa bile kişiler arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi olarak Instagram dikkatleri çekiyor. Bu ortam içerisinde kişiler diledikleri gibi fotoğraf ya da video paylaşımlarını kalıcı bir şekilde yapabildikleri gibi bir yandan da hikayeler ile 24 saat kalıcı bir şekilde yapabilirler. Yaptıkları her hareket ile kişiler takipçi kazanarak iyi bir hayran kitlesine sahip olmak için adımları yerine getirebilir. Takipçi sayıları gerçekten de yüksek olan kişiler genel olarak fenomen olarak kabul edilir ve internet aracılığı ile birçok çalışmalarda yer almaları tercih edilir.

  İnternet aracılığı ile çalışmalarında yer almak isteyen kişilerin aslında dikkat etmeleri gereken en önemli adımlardan bir tanesi de gerçekten hali sayılır bir takipçi sayısına sahip olmaktan geçiyor. Takipçi sayıları yüksek olan kişilere birçok firma reklam verebilecekleri gibi aldıkları reklamlar ile iyi bir gelir elde etme imkanına sahip olabilirler. Tabi ki bu alanda elde edilen kazançlar da bir olmuyor. .Takipçi sayısı kişilerin ne kadar çok olursa reklamlardan elde edecek oldukları gelirler de o kadar artış gösterebiliyor. Büyük markaların reklam verdikleri kişilere bakılacak olursa genel olarak gerçekten takipçi sayılarının bir hayli yüksek olduğu kişiler olacaktır. Düşük bütçeli olan firmalar bu kadar çok ücret ödememek yerine ona oranla daha az takipçisi olan kişiler ile anlaşır. Yani takipçi satın al kısmı ile beraber kişiler güven kazanarak daha çok reklam alabilecek ve buna paralel olarak kazançları daha üst düzeylere kadar artış gösterebilecek.

  Güvenilir takipçi satın alma işlemleri…

  Güvenilir takipçi satın alma işlemleri için kişilerin gerçekten de iyi bir araştırma yapması gerekir. Her ne kadar bu alanda hizmetlerine devam eden onlarca firma yer alsa bile gerçekten güvenilir bir adres bulmak zor olabilir. Bu yüzden kişilerin ilk olarak gerçekten güvenilir bir firma bulması, uzman ve deneyimli isimler ile anlaşmalar sağlaması gerekir. Instagram’da çekilişli takipçi satın alma işlemleri için firmaların kişilere özel olarak sundukları şartlara da bakması gerekir. Bazı firmalar hesapları çalmak için hesap bilgileri ya da şifre gibi şeyler isteyebilirler. Bu anlarda genel olarak böylesi firmalardan uzak kalmak gerekir. Asıl güvenilir bir şekilde hizmet vermek isteyen firmalar sadece kullanıcı adı ile beraber takipçi satma işlemlerini yerine getirebilir.

  Ucuz Instagram takipçi satın alma işlemleri

  Ucuz Instagram takipçi satın alma işlemleri genel olarak kişiler tarafından daha çok tercih edilir. Bu noktalarda ne kadar az ücret ödenirse kişiler için o kadar iyi olacaktır. Bu yüzden sizler de sıradan adreslerde alım işlemleri yapmak yerine genel olarak gerçekten kalitesinden emin olunan adreslerden hizmet almak gerekir. Bizler bu alanda her zaman bizleri tercih eden müşteriler için sorunsuz hizmetler vermek adına yer alıyor ve gerçekten kalıcı uygun fiyatlı takipçiler ile yer almaya devam ediyoruz. Sitemizde sunduğumuz uygun fiyatlar ile hem fenomenler hem de ünlü büyük markalar diledikleri  an iletişimlere geçerek bizlerden takipçi alma fırsatlarının sahibi olabilecekler. Kişilere takip ettikleri sayıda takipçi verebiliyor ve onlara yardım ediyoruz. Ucuz fiyatlar ile sunduğumuz hizmetler sırasında kişilere güvenilir hizmetler verilir. Adresimizde birçok kesme hitap etmesi için birçok paket düzenledik. Bu paketler ile kişiler kendilerine uygun olanlara göz atabilir ve diledikleri an bizler ile iletişime geçerek gerekli yardımları alabilirler.

  Instagram Türk Takipçi Satın Al

  Instagram Türk takipçi satın almak isteyen kişiler için de her an yer almaya devam ediyor. Kişiler Instagram hesapları içerisinde hangi kitleye hitap edeceklerse buna ilk olarak karar vermek gerekir. Bir hesabın takipçi sayısında ne kadar artış olursa gönderiler de o kadar çok keşfet alanlarında yer alacaklardır. Bu alan üzerinden istedikleri gibi hitap etmek istedikleri kullanıcılara erişebilecekler ve gerçek takipçi sayılarının artması konusunda gerekli hizmetleri alabileceklerdir. Sadece farklı ülkelerde değil kendi ülkemizde de Instagram hesaplarını geliştirmeye devam eden kişiler istedikleri an Instagram Türk takipçi satın al kısmını gerçekleştirmesi ön görülür. Eğer kişilerin hesaplarında Türk takipçiler ne kadar çok olursa karşıda olan kişilere karşı güvenilirlik adımları o kadar iyi bir şekilde sağlanacaktır. Eğer kişiler genel olarak Türk kesim için hitap eden gönderiler paylaşmaya devam edecekse hesaba ona göre yüklenme yapılmalıdır. Çevreden gelenlerin dikkatlerini çekmek için yapılan Türk takipçi miktarındaki fazlalık diğer kişilerin güvenlerini kazanmak konusunda çok etkili olacaktır.

  Her ne kadar farklı takipçiler satılıyor olsa bile hesaplarda yer alan Türk takipçiler daha gerçekçi durmasına yardımcı olacak ve diğer kişilerin hesaba karşı duydukları güvenlerin artmasına etki edecektir. Bu yüzden de genel olarak kişiler Türkler için paylaşım yapacaksa bu alanda takipçi satın alması gerekir. Türk olmayan takipçiler hesaptan çok farklı bir halde duracak ve kişilerin aslında bu hesap güvenilir değil mi diye düşünmesine neden olacaktır. Eğer Türklere hitap etse bile genel olarak yabancı takipçi yer alırsa kişilerin istemsiz bir şekilde istedikleri verimi elde edememelerine neden olur. Bu yüzden ilk dikkat edilmesi gereken hangi alanlara hitap edilen paylaşımlar yapılacaksa ona göre takipçi kasmak gerekir. Sitemiz tarafından her zaman bizleri tercih eden müşteriler için sadece kendi odak noktalarına uygun takipçi almaları önerilir. İstedikleri başarıları elde edebilmek için kişilerin Instagram takipçi satın alma işlemine dikkat ederek yapması gerekir.

  Instagram Global Takipçi Satın Al

  Instagram bilindiği üzere tüm dünya üzerinde kullanılan uygulamaların en başında geliyor. Bu yüzden de bazı anlarda kişiler sadece bir alana hitap etmek yerine gerçekten tüm dünya üzerine hitap eden Instagram global takipçi satın almak isteyebilir. Bu sayede hangi alana hitap etmek isterse kişiler rahat bir şekilde bunu belirleyebilecekler ve en ufak sorun olmadan işlemlerine devam edebileceklerdir. Global olarak satın alınan bu takipçiler gerçekten de her zaman kişilerin hesaplarının daha güvende olmasına yardımcı olacaktır.

  Aslına bakılacak olursa kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar bir Instagram fenomeni olmak ya da satış gibi alanlarda iyi bir hesaba kim sahip olma istiyorsa onlara yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Akla gelen her alanda sunulan hizmetlerimiz kişilerin Instagram hesaplarını diledikleri gibi geliştirmelerine yardımcı oluyor. Bizlerden sadece Türk ya da global olarak yer alan takipçi satımı yapmak ile sınırlı kalmayacaksınız. İsteyenler için Instagram alanında yer alan beğenilerden izlenme sayılarına takipçilere varana kadar her alanda hizmetleri veriyoruz. Bunun ve benzeri olarak yer alan sosyal medya hesapları ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizler ile iletişime geçenler için birçok farklı paket sunarak her işlemi oldukça uygun fiyatlar ile almalarına yardımcı oluyoruz. Asıl amacımız kısa sürede kişilerin sosyal medya hesapları üzerinde istedikleri kadar alana takipcim farkı ile rahat bir şekilde erişimlerini sağlamak oluyor. Bu sayede sizlerin her an yanlarında yer almayı başarmış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  İlgili içerik: İnstagram Blogger Nasıl Olunur ?

   
  Son Güncelleme: 07 Mart 2021

  Önceki

  Twitch yayıncıları ne kadar kazanıyor?

  Sonraki

  Instagram hesabı nasıl kalıcı olarak silinir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.