Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da Butik Hesabı Açacaklara 10 Tavsiye

Instagram’da Butik Hesabı Açacaklara 10 Tavsiye
İçindekiler

  Instagram’da Butik Hesabı Açacaklara 10 Tavsiye

  Butik hesapları Instagram üzerinde oldukça kolay bir şekilde açılabilir. Bu sebeple platform üzerinden para kazanmak isteyen birçok kişinin ilk tercihidir. Instagram’da butik açmak her ne kadar oldukça kolay olsa da gerek vergi sorunları yaşamamak, gerekse müşterinizin gözünde olumlu bir imaj çizebilmek için bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda bazı tavsiyeler şöyledir;

  1. Şirket oluşturun
  2. Etkileyici bir isim keşfedin
  3. Logo tespit edin
  4. Açık profilden satış yapın
  5. Ödeme ve kargo yöntemlerini tespit edin
  6. Diğer hesapları inceleyin
  7. Ürün bilgilerini eksiksiz şekilde yazın
  8. Kaliteli fotoğraf kullanın
  9. Etiketler kullanın
  10. Düzgün bir iletişim belirleyin

  Eğer bunlara dikkat ederseniz, daha sorunsuz bir şekilde başlayabilirsiniz.

  1.      Şirket Oluşturun

  Instagram’da satış yapmak istiyorsanız bir şirket açmanız gerekmez; ancak oluşturmamak müşterilerin size güvenmemesine sebep olur. Ayrıca Instagram’da butik açmak vergi için de olumsuz bir etkisi vardır.

  Zira ülkemiz kanunları kapsamında internetten satış yapan kişilerin, kurumların gelir vergisi ve KDV gibi bazı vergileri vermelidir. Buna dikkat etmemek, vergisiz satış yapma sebebiyle yasal yükümlülüklerle sonuçlanır.

  Ancak bir şirketiniz olursa hem yasalara uyabilir, hem de müşterilerin güvenini kazanabilirsiniz.

  2.      Etkileyici Bir İsim Keşfedin

  İsim işletmeleri tanıtan kimlikler niteliğindedir. Herkes sizi buradan tanıyacağı için güzel bir isim belirlememek, reklamınızı güzel yapamamanız anlamına gelir. Dolayısıyla tavsiye edilen, kurmadan önce detaylı bir şekilde düşünmedir.

  Burada hatırlamanız gereken, ismin farklı bir kurumu çağrıştırmaması gerektiğidir. Belirlediğiniz ismin akılda kalıcı olmasına dikkat etmek, insanların sizi daha kolay hatırlamasına yardım edecektir. Dolayısıyla sade isimlerin tercihi önerilir.

  3.      Logo Tespit Edin

  Bir isim belirledikten sonra, sırada kendinize ait bir logo tasarlamak vardır. Logolar bir işletmeyi en iyi şekilde tanıtan araçlardır. Vermek istediğiniz mesajı karşı tarafa en iyi ileten ve reklamınızı yapan başlıca unsurlardandır.

  Bir logo sahibi olmak, akılda kalıcı olmanızı da sağlar. Eğer insanların kolay hatırlayacağı ve günlük hayatta da sizi anımsatacak bir tasarım düşünürseniz, reklam masraflarını ciddi bir oranda kısmanız dahi mümkündür.

  Tek dikkat etmeniz gereken, logonun özgün olmasıdır. Zira farklı bir firmayı anımsatırsa, başka bir kişinin reklamı yapılır. Eğer profesyonel yardım alırsanız, Instagram’da butik açmak sonucunda daha iyi neticeler alabilirsiniz.

  4.      Açık Profilden Satış Yapın

  Instagram’da kapalı profilden paylaşım yapmanın temel amacı, kullanıcılarda bir merak oluşturmadır. Böylece takipçi sayıları da yükseltilmeye çalışır. Ancak bilmeniz gereken, neredeyse hiçbir kullanıcının merak ettiği bir hesabı incelemek için takip isteği atmayacağıdır.

  Dolayısıyla bir butik hesabı açacaksanız, insanlar sizi takip etme zorunluluğu olmadan inceleyebilmelidir. Satın almak için takip etme gibi zorunluluk olmadığı için, gizli bir profil sadece müşterilerinizi kaybetmeniz anlamına gelir.

  5.      Ödeme Ve Kargo Yöntemlerini Tespit Edin

  Eğer butik açacaksanız ve Instagram butik toptancıları konusunda endişeleniyorsanız, aslında bu oldukça gereksizdir. Zira tercih edebileceğiniz birçok seçenek vardır. Kalite ve fiyat ikilisine dikkat ettiğinizde, uygun butik malzemeleri bulmak çok kolaydır.

  Ancak asıl önemli olan ödeme ve kargodur. Her tüketici güvenli bir alışveriş yapmak ister. Eğer bunu onlara sağlamazsanız, bir süre sonra kimse sizden alışveriş yapmaz. Ayrıca kargo için bir firma ile anlaşmak önerilir. Böylece gönderimler daha iyi yapılır.

  Her müşteri ödeme ve kargo yöntemleri hakkında bilgilenmek istediği için, bunu butik hesabınızda gerekli şekilde açıklamak, onları daha fazla memnun edecektir. Zira çoğu kişi ödeme yöntemlerinin neler olduğu sorusunu sorarak vakit kaybetmek istemez.

  6.      Diğer Hesapları İnceleyin

  Instagram üzerinde butik açacaksanız, her şeyden önce ilk ve son olmayacağınızı bilmeniz gerekir. Dolayısıyla sizden önceki tarihlerde açılan hesaplara göz atmak, daha iyi fikir sahibi olmanıza yardımcı olur.

  Böylece onların neler yaptığını ve nasıl bir yol izlediğini görebilir, paylaşımda kullandığı dili inceleyebilir, bunlara göre kendi planınızı belirleyebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken aldığınız fikirleri özgün bir şekilde kullanmanız gerektiğidir.

  Zira özgün olmamak, sadece kopyaladığınız işletmeyi yükseltecek bir durumdur.

  7.      Ürün Bilgilerini Eksiksiz Şekilde Yazın

  Butik hesabı açacaksanız bir satıcı gözüyle değil, alıcı gözüyle düşünmeniz gerekir. Böylece her alıcının ürün bilgilerini tam olarak okumak istediği gerçeği kolay bir şekilde öne çıkar. Her ne kadar Instagram’da butik açmak için önemli olsa da, birçok hesap buna önem göstermez. Durum böyle olunca da satışlarınız istediğiniz gibi olmaz.

  Bu sebeple bir ürün eklediğinizde onun tüm özelliklerini belirtmeniz gerekir. Avantajlı yollarını öne çıkarmak, bir müşteriye onu neden alması gerektiği hakkında bilgi verir. Dikkat etmeniz gereken, tüm cümlelerin özgün olması ve sizin tarafınızdan kaleme alınmasıdır. Zira ürünü satan kişi olarak hakkında yazacağınız kelimeler daha ilgi çekici olacaktır.

  8.      Kaliteli Fotoğraf Kullanın

  Instagram içerisinde satış yapmak istiyorsanız kurumsallığı ve platformun trendlerini birleştirmeniz gerekir. Zira aşırı kurumsal bir hesap sıkılmalara neden olur. Ancak bunu elden bırakmanız da güvensizliği ortaya çıkarır.

  Bu bakımdan dikkat etmeniz gereken maddelerden bir tanesi de fotoğraflardır. Instagram’da her kullanıcı kaliteli bir fotoğraf görmek ister. Eğer onlara bunu sağlamazsanız, oldukça olumsuz bir düşünce ortaya çıkar.

  Dolayısıyla güçlü bir kameranız olması şarttır. Ayrıca fotoğrafları yüklerken, ürünü tam anlamıyla gösterdiğinden de emin olmanız gerekir. Böylece müşteriler daha iyi inceleyebileceği için, almak için daha hevesli olabilir.

  9.      Etiketler Kullanın

  Her sosyal medya platformunda olduğu gibi, Instagram içerisinde de etiketler yoğun olarak kullanılır. Bunun temel sebebi, bir paylaşımı milyonlarca kişiye aynı anda gösterebildiği içindir.

  Bir butik hesabı olarak bunlardan yararlanmak, sizi takip etmeyen çok sayıda kullanıcıya hitap edebilme fırsatını doğurur. Ancak tek dikkat etmeniz gereken nasıl kullandığınızdır. Zira sosyal medya platformları, etiketlerin nasıl kullanıldığına büyük özen gösterir. Şayet paylaşımla alakasız bir etiket varsa bu istediğiniz sonucu getirmez.

  Örneğin sporla ilgili bir etiket kullanarak onlara hitap etmeye çalışmak, en başından yanlış bir stratejidir. Nitekim platform bir süre sonra size kısıtlama bile verebilir.

  10. Düzgün Bir İletişim Belirleyin

  Günümüzde sosyal medya hesaplarında bir gelir kazanmaya çalışanların sayısı hızlı şekilde yükselir. Bunun için en çok tercih edilen Instagram butik açmak olmaktadır. Zira platform içerisinde bir hesap, ücretsiz bir şekilde oluşturulabilir.

  Instagram’ı milyonlarca kişi her gün aktif kullandığı için, bu durum potansiyel çok sayıda müşteri anlamına gelir. Ancak nasıl hareket edeceğinizi bilmezseniz, bu pazardan hiçbir şey kazanamamanız da olasıdır.

  Burada dikkat etmeniz gereken konulardan bir diğeri de iletişimdir. Teknolojinin geliştiği günümüzde, saniyeler içerisinde dünyanın öbür ucuyla bağlantı kurulabilir. Eğer sizin için bu geçerli değilse, keskin bir güven sarsıntısına sebep olacaktır.

  Dolayısıyla hesabınızda kullanıcıların sizinle nasıl iletişim kurabileceğini belirlemeniz gerekir. Tavsiye edilen hem mail, hem de telefon kullanmadır. Zira bazı kişiler yazarak irtibat kurmayı da tercih edebilir.

  Eğer müşterilerinize 7 gün 24 saat aktif bir irtibat hattı sunarsanız hizmet öncesi, hizmet sırası ve hizmet sonrasında onların soru ve problemlerini dinleyip, çözüme kavuşturabilirsiniz. Böylece mutlulukları da artacaktır.

  Son Güncelleme: 15 Haziran 2021

  Önceki

  Postegro Liliapp Benzeri Uygulamaları 2021 Güncel

  Sonraki

  Beni Stalklayanları Nasıl Görebilirim?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers