Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram'da Blogger Nasıl Olunur?

Instagram'da Blogger Nasıl Olunur?
İçindekiler

  Blog; blog sitesi sahibi olan ve düzenli olarak blog içeriğine giren kişilere verilen addır. Bir blog ile yapılacak ilk şey; bir blog açın ve kendi zevkinizi ve beğenilerinizle ilgili fotoğraf tavsiye ve birçok şeyi anlatmaya başlayın. Bunun üzerine isteklerinizi sıralayıp, bu doğrultu da hareket göndermeye devam edebilirsiniz. Profesyonel blog yazarları, kendi zaman kendi alanında ve bilgi sahibi bireyler olmuştur. Bu işlemler gereken işlemler ve atmanız gereken inceleme. Çünkü hayatınıza bu doğrultuda yön vermeniz için iyi bir başlangıç olacaktır. Sizi sizden daha iyi tanıyacak kimse olamaz bu nedenle hayatınızla ilgili her şeyi yansıtabilirsiniz. Arzunuz ve yönünüz size nasıl başarılı olacağınız konusunda rehberlik edecektir. Bu nedenle eğlence amaçlı kullanılan ve hayatın önemli bir parçası olan bir sosyal medya ağı olan İnstagram’da yaygın olarak keşfedilmiş ve kullanılması tavsiye edilmiştir. Instagram, fotoğraf ve videoları paylaşmak, gelişmek ve kısa sürede farklı bölgelere açılmak amacıyla kurulmuştur.

  İnstagramı blok gibi kullanmakta olan ve hesap üzerinden hizmet ürün gibi tavsiyelerde bulunan kişilere blogger denir. Ancak sadece bir iki ürün önermek ile blogger olunmuyor. Takipçi olabilmek için merak edilen ve çekici ürünler hakkında yorum ve önerilerde bulunmalıyız. Nerede bir blogcu olmak isterseniz isteyin, o alanda bir izleyici kitlesine sahip olmanız gerekir. Kısa sürede bu izleyiciye sahip olamayacağınız unutulmamalıdır. Uzun süren bir blog için en önemli şeylerden biri paylaşılan fotoğrafların kalitesidir. Sıradan fotoğraflarla yapılan yorumlar göz ardı edilecek ve ilgi çekici olmayacaktır. Bu yüzden fotoğrafları rötuşlamak ve ilgi çekici hale getirmek önemlidir. Paylaşılan ürünlere yapılan yorumlarda son derece samimi olunmalıdır. Ürünü anlatırken, ürünü satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri belirtmelidir. Belli başlı konular için genel yorumlarınız samimi içten bulunması halinde sizi takip eden kişi sayısı artacaktır. Sosyal ağlar artık hayatımızın merkezinde ve hiçbiri olmadan günümüz geçmez hale gelmiştir. Sürekli bir paylaşım ve kontrol isteği içinde bir günde çokça paylaşım yapmamıza neden oluyor. İnstagram’da son birkaç fotoğraf ve video paylaştığımızda artık birçok şey hakkında bilgi sahibi olabildiğimiz bir uygulama. Bunun yanı sıra deneyip verebildiğimiz, çeşitli indirim ve çekilişler hakkında anlık haberdar olduğumuz güç içinde çokça bakmamıza neden olmaktadır. Sevdiğimiz ünlüleri ve hayatlarını takip ettiğimiz gerçekten müthiş bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu müthiş platformu sadece fotoğraf ve video paylaşan kullanmak isteyenler ise blogger olarak bu biraz da farklı bir boyuta taşıyor diyebiliriz.

  Instagram ‘da Blogger Olmak Nedir?

  Instagram'da bir blogger'ın insanları çeşitli blog türleriyle tanıştıran, onlara kendi görüş ve önerilerini sunan ve bize bu konularda bilgi veren biri olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bunun için hangi blog yazarı olmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Son olarak Instagram'da en yaygın makyaj ve güzellik bloggerı olduğunu söyleyebiliriz. Blogger olmak için öncelikli olarak çok sayıda takipçiye sahip olması gerekmektedir. Sayfanızda çeşitli makyaj malzemeleri ile birlikte etkili fotoğraflarla bilgi ve önerilerinizi anlatarak içtenlikle bu önemli bir aşama olmaktadır. Özellikle ilginiz olan keyfi aldığınız konulara öncelik göstermeniz faydalı olacaktır, Hayatımızın merkezine yerleşmiş olan Instagram, sürekli olarak bir paylaşım yapma ya paylaşım yapma isteğinde ortaya çıkarıyor. İnstagram'da kıyafet ürün ya da belli konularda tavsiye ve önerileri ile bloggerlar, farklı konularda birçok blog hazırlayabilirler. Kadın takipçileri isteyen, güzellik ve makyaj üzerinde bir hesap geliştir. Başarılı bir blogger olabilmek için konu ile ilgili ürünleri test etmek ve konu ile ilgili fotoğraflar paylaşarak güven sağlamak gerekir. Güvenilirliği sağlamak için sağlıklı olmalısınız. Kendinize göre tüm deneyimlerinizi, önerilerinizi, olumlu ve olumsuz bilgilerinizi samimi bir dil ile aktarmalısınız. Moda, dekorasyon, yemek, kozmetik, giyim, giyim mekanları gibi blog sayfalarını açabilirsiniz. Blogger olmak için mutlaka ürünler hakkında yeterli sahip olmanız gerekiyor. Sürekli kendinizden yola çıkarak elde deneyimleri, tavsiyeleri, olumlu ve olumsuz bilgilendirmeleri takipçilerinizle paylaşmanız gerekir. Yeni ürünler keşfetmeli ve sayfayı her zaman güncel tutmalısınız.

  Paylaşmış fotoğrafların ilgi çekici olması önemlidir. Sadece ürünün fotoğrafını çekip yükünde, bu takipçilerde olumsuz bir etki bırakacaktır. Fotoğrafınızı çeşitli objelerle süsleyerek etkili bir paylaşım yapabilirsiniz. Cevap verin ve takipçilerinize cevap verin. Elbette hangi alanda blogger olmak istediğiniz büyüklükte kalmış. İsterseniz moda, dekorasyon, yemek tarifleri ve hava durumu üzerine blog yazarı da olabilirsiniz. En çok ilgilendiğiniz kişiler hakkında bilgi, tavsiye ve tavsiye vermeniz önemlidir. Ne yazık ki, Instablogger olmak göründüğü kadar kolay değil. Bu nedenle, sınırsız konuya sahip bir blogcu olmak yerine tek bir konuyu içeren içeriğe odaklanmanızı öneririz. Böylece enerjinizi tek bir zamanda toplamış olacak ve Instablogger yaşını daha kolay bir hale getirmiş olacaksınız. Seçtiğiniz konu ile ilgili doğru bir konuya işaret ettiğinizi söyleyebiliriz. Ama elbette yeni şeyler denemekten korkmayın. Kendi profilinizi eklemek için başka bir blog veya popüler sayfayla iletişime geçmelisiniz. Elbette bu, bu tür bir iletişime saygı duyulduğunu gösteriyor. Bazı şekillerde, bu örnek olarak kendi sayfalarında gösterilebilir. Özellikle takipçileriniz ile olan etkileşiminize vermeniz gereken önem çok faydalı olacaktır böylece organik bir bağ kurmayı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kalıcı bir bağ ile takipçileriniz artmaya devam edecektir ve profiliniz daha başarılı olacaktır. Takipçileriniz ile iletişim halinde kalmanız, samimi davranmanız çok önemli. Özellikle siz takip eden kişiler olan bağınızı asla koparmayın. Önemsediklerini hissetmelerini sağlayabilirseniz, sizinle birlikte olmayı tercih edeceklerdir böylece takipçi sayınız artmaya devam edecektir. En önemlisi, adınız duyulmaya devam ettikçe profiliniz büyümeye devam edecektir. Böylece takipçi sayınız her geçen gün artmaya devam edecek keşfete düşen profiliz ile daha çok takipçi kazanmaya başlayacaksınız.

  İyi Bir Blogger Olmak İçin Öneriler

  Paylaşım yapılacak hesaba verilecek isim çok önemli. Hesabın adının hem olması hem dikkat çekici hem de hesabınızın yansıtması gerekiyor olması gerekir. Takipçi sayısı arttıkça hesap isminin büyük sıkıntı yaratır. Bu şifreli ilk adımda doğru ve etkili bir blog ismi bulunmalıdır. Modaya uygun olmayan bloglar için, paylaşabileceğiniz bir alana gitmeniz gerekiyor. Blog yazarları için temel kıstas içerik paylaşmaktır ve ilgili alanlarınıza özellikle dikkat etmeniz daha başarılı bir profil oluşturacaktır. Blogun yaygınlaşması ve takipçi sayısının artması için ilginç ve paylaşmaya değer içerikler yapmak gerekiyor. Paylaşımın gözden geçirmek için yapılması ve içeriklerin üretilmesi, takipçilerin dersin okunması. Bu kadar paylaşımda çok önemlidir. Bloggerların takipçilerinin yorumlarına ve mesajlarına cevap vermesi gerekir. Bu adım onları önemsediklerini göstererek, hesaba olan bağlılığı artıracaktır. Çoğunluk tarafından onaylanan konular hakkında ya da herhangi bir konuda verdiğiniz tavsiyelere güven duyulmaktadır. Kullanıcıları, samimi bir dil ile marka ve ürün önerileri yapıyor. Bu duruma influencer pazarlama denilmektedir. Instagram kullanımının artması ile artık birçok kişi alışverişini instagram üzerinden yapılmaktadır. Tanıtılan ürün ve verilen tavsiye önemsenir. Bu tür marka pazarlamacıları tarafından influencer pazarlama konusunda markalara müşteri kazandırması yönünden oldukça kazançlı bir profil oluşturmasını sağlayabilir.

   

  İlgili İçerikler: İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri ve İnstagram Video İndirme ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 11 Mart 2021

  Önceki

  Instagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

  Sonraki

  İnstagram Keşfete Nasıl Çıkılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.