Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?

Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?
İçindekiler

  Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?” sorusu son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıkça merak edilmeye başlanan konular arasında yer alıyor.

  Dünyanın en büyük sosyal medya mecralarından birisi olan Instagram’da yapılabilecek o kadar çok şey var ki insanlar da bazen yaptığı şeylerden dolayı hataya düşebiliyor. Örneğin bir kullanıcı yanlışlıkla bir gönderiye beğeni attı ve o gönderiyi kaybetti. Bunun yanı sıra kullanıcı beğendiği gönderileri görmek isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken işlem beğenilen gönderileri incelemek.

  Instagram uygulamasında beğenilen gönderileri görmek için birkaç adımı takip etmek gerekiyor. Bu adımları sorunsuz bir şekilde uygulayan sosyal medya kullanıcısı, Instagram hesabında hangi gönderileri beğendiğine hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

  Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?

  Instagram uygulamasında beğenilen gönderilere ulaşmak için öncelikle Instagram uygulamasının başlatılması gerekiyor. Uygulama başladıktan sonra profile giriş yapılmalı. Profilin sağ üst kısmında yer alan 3 çizgi işaretine bastıktan sonra burada yer alan “Ayarlar” kısmına girilmeli.

  Ayarlar içerisinde hareketlerin, bildirimler, reklamlar ve ödemeler gibi pek çok seçenek yer alıyor. Burada bizim işimize yarayacak olan “Hesap” seçeneği olmakta. Bu seçeneğe dokunduktan sonra asıl gönderinin olduğu yere yavaş yavaş ulaşmış oluyoruz. Hesap sekmesi içerisinde kaydedilenler, yakın arkadaşlar, dil ve bağlı hesaplar gibi pek çok buton bulunuyor. Burada kullanıcının basması gereken buton altta yer alan “Beğendiğin Gönderiler” olmakta. Bu butona bastıktan sonra beğenilen tüm gönderiler burada yer alıyor.

  Beğenilen gönderilere ulaşmak ne işe yarar?

  Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?” sorusunu cevapladık. Şimdi de bu sekmenin ne işe yaradığından bahsedeceğiz. Bu sekmenin pek çok amacı bulunuyor. Bazıları öylesine bazıları da önemli durumlar olabiliyor. Bunlardan birisi kullanıcının merakı olmakta. Bazı kullanıcılar bu zamana kadar neleri beğendiğini merak edebilir ve buraya girerek yaptığı aktiviteleri inceleyebilir. İnceleme yapmak, neleri beğendiğini görmek ve hangi aktiviteleri incelediğini keşfetmek hem nostaljik olur hem de kullanıcının eski anlarını aklında canlandırmasına neden olur.

  Instagram’da beğenilen gönderilere ulaşmak yanlışlıkla beğenilen bir gönderinin geri çekilmesinde de yardımcı oluyor. Bu durum gönderi ekranında da yapılabilir fakat şöyle bir örnek düşünelim. Bir kullanıcı sevmediği bir kişinin gönderisini inceliyor. Yanlışlıkla kalp tuşuna bastı ve o sırada heyecandan uygulamayı kapattı. Uygulamayı tekrar açtığında gönderi kaybolmuştu, yani yeni gönderiler görülmeye başlanmıştı. Kullanıcı o telaş ile gönderiyi aramakla uğraşmak istemiyordu.

  Bu konuda yapılması gereken beğenilen gönderileri incelemek ve gereken işlem uygulamaktı. Hemen beğenilen gönderileri incelemeye başlayan kullanıcı, sevmediği kişinin gönderisindeki beğeniyi geri çekerek hızlı bir tepki vermiş oldu. Bu durum bu gibi acil durumlarda çok işe yarayabiliyor.

  Bu sekmenin bir diğer kullanılma amacı beğenilen gönderileri inceleme amaçlı olabiliyor. Bazı kullanıcılar beğendiği gönderileri inceleyerek ilham almak istiyor olabilir. Bunun için her ne kadar kayıt özelliği bulunsa da bu sistem kayıt özelliği gelmeden önce daha sık tercih edilen bir durum idi. Günümüzde kullanım oranı azalmış durumda.

  Instagram’da nasıl beğeni atılır?

  Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?” konusunda önemli olan bir diğer detay Instagram kalp ve beğeni ile ilgili sorular olmakta. Kullanıcılar Instagram’da nasıl beğeni atılma işlevinin olup olmayacağını merak ediyor. Instagram’da beğeni atmak isteyen bir kullanıcının beğeni atma işlemi oldukça kolay ve hızlı olmakta. Öncelikle bir kullanıcının neden beğeni atmak istediğini açıklayalım. Bir kullanıcı bir ürünü sevdiğinde veya bir diziyi beğendiğinde o şey için mutluluk duyar, onu daha çok tercih edebilir. Instagram’da da aynı şekilde bir gönderi kullanıcının hoşuna giderse kullanıcı o gönderiyi beğenebiliyor.

  Instagram’da bir gönderiyi beğenmek isteyen bir kişinin yapması gereken işlem ana sayfa, keşfet veya bir kullanıcı profili gibi herhangi bir alandaki gönderiyi incelemek. Gönderiyi inceledikten sonra kullanıcı eğer bu gönderiyi beğenirse ister görsele iki kez dokunarak kalp atabilir ister kalp simgesine basarak gönderiyi beğendiğini belli edebilir.

  Instagram uygulamasında bir beğeniyi geri çekme

  Sosyal medya devi Instagram uygulamasında bazen kullanıcılar yanlışlıkla beğeni atabiliyor. Bu durumda yapılması gereken işlem daha kolay. Eğer bir kullanıcı beğeni atılan bir ekrana tekrardan çift dokunduğunda veya herhangi bir şekilde ekrandaki gönderiye bastığında beğeninin geri çekilmediği fark edilmiş olmalı ki bu durum gönderinin tekrar beğenilmesini sağlamıyor. Yalnızca beğenilen gönderinin üzerinde tekrar kalp görülüyor. Bir gönderideki beğeniyi çekmek için yapılması gereken işlem kırmızı renkli kalp simgesine basmak. Kırmızı renkli kalp simgesine basıldığında gönderideki beğeni çekilmiş oluyor. Üst kısımda da anlattığımız gibi bir Instagram kullanıcısının beğeniyi çekmesi için pek çok sebebi bulunabiliyor.

  Bir Instagram gönderisinde yapılabilen işlemler

  Sosyal medya devi Instagram uygulamasında bir gönderi için yapılabilecek pek çok işlem bulunuyor. Bu işlemlerden birisi az önce de anlattığımız gibi beğeni yapmak ve beğeniyi geri çekmek oldu. Uygulama içerisinde beğeni atmanın dışında bir gönderiye yapılabilecek pek çok fonksiyonu bu konuda açıklayacağız.

  Instagram gönderisinin sol alt kısmında kalp simgesi yer alıyor. Bu simge beğeni atmaya yarıyor. Yanında yer alan sohbet balonu simgesi ise gönderi ile ilgili yorum yapmayı sağlıyor. Kullanıcılar yorum yaparak gönderi hakkında düşüncelerini açıklayabiliyor. Sohbet balonu simgesinin yanında yer alan uçak simgesi de paylaşma ve direkt mesaj özelliğine yönlendiriyor. Kullanıcılar bu simgeye tıklayarak gönderiyi hikayesine ekleyebiliyor veya başka kullanıcılar ile paylaşabiliyor. Gönderiyi diğer kullanıcılar ile paylaşırken dikkat edilmesi gereken durum o gönderinin herkese açık olup olmadığı. Eğer gönderi herkese açık değilse ve mesaj giden kullanıcı sayfanın takipçisi değilse bu durum gönderinin karşı taraftaki kullanıcı tarafından görülmemesine sebep olur.

  Instagram gönderisinin sağ alt kısmında bir flama simgesi bulunuyor. Flama simgesi, Instagram’da kayıt yapmayı temsil ediyor. Kullanıcılar bu simgeye tıklayarak gönderiyi istediği şekilde kayıt edebiliyor. Kullanıcılar gönderiyi ister doğrudan ister bir kategori içerisine ekleyerek kayıt yaparak sonrasında bu gönderiye profilden ulaşabiliyor.

  Instagram gönderilerinin sağ üst kısmında üç nokta simgesi yer alır. Bu simge, gönderi üzerinde pek çok işlemi yapmaya olanak tanıyor. Bu işlemlerden birisi şikayet etme butonu olarak belirtilmekte. Şikayet butonu, eğer topluluk kurallarına aykırı bir gönderi var ise bu gönderiyi şikayet etmeye yarıyor. Takibi bırakma butonu ise bu sayfadaki takibi bırakmaya olanak tanıyor. Eğer bir kullanıcı sayfanın gönderilerini beğenmiyor ise veya bu sayfayı artık takip etmek istemiyor ise profile girmeden hızlıca takipten çıkabilir.

  Menünün ilerleyen kısımlarında yer alan gönderiye gitme butonu, gönderiyi tek bir sayfa üzerinde gösterir. Paylaş butonu gönderinin paylaşılmasına imkan tanırken bağlantıyı kopyalama butonu gönderiyi kopyalamaya imkan tanır. Alt kısımda yer alan siteye gömme seçeneği ise gönderinin bir web sitesinde görünmesi amacıyla kullanılıyor.

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için “Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Bununla birlikte Instagram beğeni butonu ile ilgili detaylı bilgiler sunduk. Ayrıca Instagram gönderilerinin işlevselliğinden bahsedip sizleri daha çok bilgilendirdik.

   

  İnstagram ucuz beğeni satın al ve instagram beğeni engeli nedir ? makalelerimiz dikkatinizi çekiyorsa okuyabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 06 Mart 2021

  Önceki

  Twitch Takipçi Hilesi Ücretsiz

  Sonraki

  TikTok hesabı nasıl gizliye alınır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.