Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram canlı yayından para kazanma

Instagram canlı yayından para kazanma
İçindekiler

  Instagram canlı yayından para kazanma yolları çeşitli olmakta. Pek çok konuda para kazanılacağı gibi Instagram’da da gelir elde etmek mümkün.

  Instagram, salgın sonrası süreçte çok fazla kullanılmaya başlandı. Uygulamanın kullanımının artmasıyla birlikte kullanıcılar bu platformda daha fazla gelir elde etme işine girmeye çalıştı. Instagram’dan gelir elde etmek günümüzde daha zor olmakta. Örnek vermek gerekirse YouTube’da 2012 yılında az kullanıcı olduğu için reklamlardan gelen gelir daha yüksekti. Günümüzde kullanıcı sayısı yükseldikçe her kullanıcının pastadan aldığı pay bölünüyor. Bu da reklamlardan elde edilen gelirin azalmasına yol açıyor. Instagram’da da buna benzer bir durum yaşanıyor. Instagram eskisine göre milyarlarca kullanıcıya hitap ettiği için bu platformda ünlü olmak için daha çok çabalamak gerekiyor.

  Instagram’da canlı yayın ile para kazanmak mümkün mü?

  Öncelikle Instagram’da canlı yayını kullanarak para kazanmak mümkün mü bu sorunun cevabını bulalım. Instagram’da gelir elde etmek için şu anda test aşamasında olan bir sistem bulunuyor. Bu sistem rozet sistemi olarak belirtilmiş durumda. Kullanıcılar Instagram canlı yayın sistemini kullanarak gelecekte gelir elde edebilecek. Şu anda bu sistem henüz resmî olarak yayınlanmadı.

  Ek olarak şu bilgiyi de vermek istiyoruz. Instagram’da 1 dakikadan uzun videolar paylaşmaya imkan sağlayan IGTV ile birlikte kullanıcılar reklamlı paylaşımlar yapabiliyor olacak. Bu sayede reklamdan gelir elde etmek mümkün hale gelecek. Henüz bu özelliğin de test aşamasında olduğunu belirtmek gerekiyor.

  Instagram canlı yayından para kazanma yolları

  Instagram’da gelir elde etmenin yollarından birisi rozet sistemi olarak yer alıyor. Henüz beta sürecinde bulunan bu özellik ile birlikte canlı yayın üzerinden gelir elde etmek mümkün hale geliyor. Rozet sistemi, canlı yayında kullanılan ve kullanıcıların ayrıcalıklara sahip olduğu bir sistem. Bir kullanıcı canlı yayın sırasında rozet alır ise bu rozet sayesinde yaptığı yorum ön plana çıkacak. Bu da yayıncının o yorumu hemen fark etmesini sağlayacak. Bu özelliğin en büyük avantajı izleyicinin kendini ön plana çıkarması, yayıncının ise para kazanması olacak.

  Instagram canlı yayından para kazanma yollarından bir diğeri de bağış olmakta. Kullanıcılar yaptıkları çalışmalardan ötürü bağış isteyerek izleyicilerden yardım alabilir. Bu da para kazanmanın yöntemlerinden birisi. Bu durumun daha etkili olabilmesi için kullanıcının yaptığı çalışmaları ve projeleri Instagram sayfası üzerinden ve canlı yayından paylaşması önemli bir durum. Bu sayede daha fazla izleyici eğer o projeyi desteklemek isterse daha büyük bağışlar yapmasına vesile olabilir. Bundan dolayı zaman daman kullanıcıları bağış yapmak için teşvik etmek gerekiyor fakat kullanıcıları sıkmadan aynı şeyleri çok tekrarlamamak önemli bir durum.

  Yerli ürünler, günümüzde büyük bir öneme sahip. İster yazılım olsun ister fiziksel bir ürün olsun ister bir hizmet olsun kullanıcılar yaptıkları satışları canlı yayında bilgi verici bir şekilde anlatarak izleyiciler ile ticaret yapabiliyor. Özellikle izleyici sayısı yüksek olan yani Instagram kitlesi büyük olan sayfalar canlı yayın yaptığında elindeki ürünleri daha hızlı bir şekilde satabiliyor. Instagram’ın canlı yayın özelliğini kullanarak ticaretten gelir elde etmek birçok kişi için önemli bir durum olabilir. İster el örgüsü olsun ister üretim tesisinde üretilen bir ürün olsun her şeyi satmak mümkün olmakta.

  Instagram canlı yayından para kazanma yöntemlerinden bir diğeri de reklam yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar bir ürün geliştirdiğinde, bir sunucu kurduğunda veya herhangi bir hizmette zaman zaman o ürünün veya o hizmetin reklamını yaparak kullanıcıları o bağlantıya yönlendirebilir. Bu sayede canlı yayın üzerinden gelir elde etmek mümkün olur.

  Instagram’da canlı yayın üzerinden gelir elde etmenin bir diğer yolu da dropshipping olarak yer alıyor. Dropshipping hizmetinden bahsetmek gerekirse bu hizmet kullanıcıların depo maliyeti olmadan kendisinde bulunmadığı bir ürünü başka bir tedarikçiyi kullanarak satması durumu. Bu sistem sayesinde dropshipping satıcıları uygun fiyata satış yapan bir tedarikçi bulup üzerine kendi kârını ekleyerek o ürünü başka bir yere satabiliyor. Şunu da belirtmek gerekiyor ki ürünlerin diğer mağazaya göre uygun bir fiyata sahip olması gerekiyor. Bu sayede başarılı bir iş yapmak mümkün oluyor.

  Dropshipping yapmak için öncelikle uygun bir mağaza bulmak gerekiyor. Sonrasında bir Instagram sayfası açıp sayfada satılacak ürünleri paylaşmak ve fiyatını yazmak gerekiyor. Eğer bir müşteri ürün almaya gelirse bu durumda yapılması gereken müşteriden parayı almak ve sonrasında müşterinin istediği ürünü adresine yollamak. Bu hizmeti verirken kargo ücreti ve vergileri de almayı unutmamak gerekiyor. zaman zaman yayın açarak ürünlerin reklamını yaparak daha aktif bir satış gerçekleştirmek mümkün olur.

  Instagram canlı yayından para kazanma yolları arasında dijital bir hizmet sunmak yer alıyor. Kullanıcılar canlı yayın esnasında verdiği bir hizmetin reklamını yaparak o web sitesine yönlendirme ekleyebilir. Örneğin bir web sitesinde reklamlardan veya üyelik sisteminden para kazanılıyor. Instagram sayfasına sahip olan kullanıcı bu sayfanın reklamını yaparak daha büyük kitlelere ulaşmayı başarabilir. Bunun yanı sıra bir oyun sunucusu veya herhangi bir sohbet sunucusunun dahi reklamı yapılabilir. Bu sunuculardan gelir elde etmek kullanıcının hayal gücüne kalmış bir durum. Örneğin bir web sitesinde reklam almak için Google Adsense bulunurken bir oyun sunucusunda gelir elde etmek için sponsorluk veya üyelik satışı gibi hizmetler yer almakta.

  Bazı kullanıcılar grafik tasarımda daha iyi olabilir, bazıları C# programlama yapabilir. Instagram canlı yayın sırasında kullanıcı yaptığı bu gibi hizmetleri belirterek kendi yeteneklerini canlı yayında gösterebilir ve daha çok müşteriyi üzerine çekebilir. Bu da kişinin daha çok gelir elde etmesini sağlamaktadır.

  Instagram’dan para kazanmanın avantajları

  Instagram canlı yayın sistemi ile birlikte gelir elde eden kullanıcıların pek çok avantajı yer almakta. Bu avantajlardan birisi eğer kullanıcı yeterli miktarda gelir elde etmeye başladıysa artık bu platform sayesinde kendisine bakacak şekilde para kazanabiliyor oluşu olmakta. Instagram’da milyonlarca dolar kazanan da var, binlerce lira alan da var. Bu tamamen kullanıcının yapacağı çalışmalara bağlı bir durum.

  Instagram’dan gelir elde etmenin bir diğer avantajı kullanıcıların gelirlerini yapacağı yeni bir proje ile katlayabilmesi olmakta. Bazı kullanıcılar yüz binlerce takipçi sayısına ulaşarak büyük gelirler elde ediyor olabilir. Eğer bu fırsatı çok iyi kullanırsa ve daha farklı gelir elde etme fikirleri düşünürse gelirlerini bir anda katlamaya başlayabilir. Örnek vermek gerekirse sponsorluk ve reklamdan kazanan bir kişi ürün satışı işine girip mağaza kurarsa bu ona daha çok kazanç sağlayacak bir yöntem olacak.

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için Instagram canlı yayından nasıl gelir elde edileceği konusunda bazı fikirler verdik. Bu fikirleri sizler için detaylı bir şekilde anlattık. Instagram’da canlı yayından gelir elde etmek için yapılması gereken doğru fikri bulmak ve bu fikri en iyi şekilde doğru zamanda uygulamaktır. Umarız burada verdiğimiz bilgiler sizin için faydalı olur.

  Son Güncelleme: 02 Mart 2021

  Önceki

  Güvenilir Instagram Abone Satın Al

  Sonraki

  Instagram’dan nasıl reklam alınır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers