Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram canlı yayından para kazanılır mı?

Instagram canlı yayından para kazanılır mı?
İçindekiler

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı? Instagram’da popüler olmak isteyen kullanıcılar Instagram’da para kazanmanın yollarını arıyor.

  Instagram, koronavirüs salgını sonrasında sıkça tercih edilen bir yer haline geldi. İş bulmakta zorlananlar ve yeni iş arayanlar Instagram işine girerek fenomen olmayı denedi ve bu işten gelir elde etmeye çalıştı. Instagram’da gelir elde etmek zor bir iş değil fakat zor olan kullanıcı kitlesi. 2 milyarın üzerinde aktif kullanıcıya hitap eden böylesine büyük bir platformda ön plana çıkmak zor iş. Bunun sebebi milyonlarca sayfanın ön plana çıkmaya çalışması. Bu kadar çok sayfa arasından öne çıkmak için algoritmadan çok iyi şekilde yararlanmak gerekiyor.

  Bazı Instagram kullanıcıları Instagram hesabını yönetirken canlı yayını kullanarak nasıl gelir elde edileceği konusunda düşüncelere kapılıyor. Instagram’ın canlı yayın özelliğini kullanarak gelir elde etmenin pek çok yöntemi bulunuyor.

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı?

  Instagram canlı yayın sistemiyle gelir elde etmek için kullanıcıların pek çok seçeneği bulunuyor. Şu anda test aşamasında olan bir özellik sayesinde kullanıcılar Instagram’dan gelir elde edebiliyor olacak. Bunun yanı sıra platformda gelir elde etmek için çeşitli yöntemler de yer alıyor.

  Ek olarak şu bilgiyi de vermeliyiz ki Instagram’a daha öncesinde gelen IGTV özelliği sayesinde kullanıcılar 1 dakikadan daha uzun videolar paylaşabiliyordu. IGTV özelliğinin yakın zamanda reklam göstermesi planlanıyor. Bu sayede IGTV üzerinden video paylaşımı yapan kullanıcılar reklamlardan gelir elde edebiliyor olacak. Henüz canlı yayın rozeti ve reklam sistemi test aşamasında olduğu için kullanıcılar tam olarak yararlanamıyor olsa da on binlerce kullanıcı şimdiden rozet özelliğine kavuşmuş durumda.

  Instagram canlı yayından gelir elde etme yolları

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı?” sorusuna evet diyebiliriz. Bunun yöntemlerinden birisi henüz testleri bitmemiş olan rozet sistemi. Rozet sistemi sayesinde Instagram’da canlı yayın yapan bir kullanıcı rozet satabiliyor olacak. Rozetleri alan kullanıcıların yorumları ön plana çıkacak. Bu da canlı yayını yapan kullanıcının o yorumu okuyabilmesine olanak tanıyacak. Canlı yayın izleyicileri için önemli bir özellik olması beklenen bu sistemin yayıncılar için de önemi bulunuyor.

  Instagram canlı yayın sisteminden gelir elde etmek isteyen bir kişinin uygulayabileceği bir diğer yol bağış sistemini kullanmaktır. Kullanıcılar yayın yaparken izleyicilerden zaman zaman bağış isteyerek yayındaki izleyicileri teşvik edebilir, yayıncıyı desteklemek isteyenlerin yayıncıya belirli adres üzerinden bağış yapmasına olanak tanıyabilir. Bu durum gelir elde etme yollarından birisi olarak yer alıyor.

  Instagram canlı yayın özelliğinden yararlanan bir kullanıcının gelir elde edebileceği bir diğer yol satış yapmaktır. Bazı kullanıcılar ürettikleri yerli ürünleri nasıl satacağını düşünebiliyor olabilir. İster dijital olsun ister fiziksel olsun bu ürünleri satmak için kullanıcılar canlı yayından faydalanabilir. Özellikle yüksek takipçi sayısına sahip Instagram kullanıcıları canlı yayın sırasında oldukça fazla izleyici kitlesine sahip oluyor ise bu durum canlı yayının daha aktif geçmesine ve daha kazançlı olmasına sebep olabilir. Bundan dolayı canlı yayın yaparken kitlenin de bir önemi bulunuyor.

  Kullanıcı canlı yayın sırasında zaman zaman ürünlerini tanıtarak veya yayının başında, ortasında ve sonunda ürünlerden bahsederek o ürünlerin reklamını yapabilir, ürünlere nasıl ulaşılacağı konusunda bir bilgi paylaşabilir. Bu gibi durumlar kullanıcıların gelir elde etmesinde önemli bir yol sunuyor. Kullanıcılara ışık tutacak olan bu yöntem sayesinde gelir elde etmek kolay bir hale geliyor.

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı?” sorusuna verilebilecek bir diğer cevap dropshipping olabilir. Kullanıcılar dropshipping hizmetinden yararlanarak internet üzerinden gelir elde edebiliyor. Normal bir pazarlamacı ürünlerini kendi deposunda depolayarak masrafa girerken dropshipping sayesinde farklı bir tedarikçiden yararlanarak ürünü uygun fiyattan satmak mümkün hale geliyor. Tabii ki dropshipping yaparken dikkat edilmesi gereken ürünün düşük fiyattan satılması. Bu sayede diğer mağazalar ile rekabet yapmak mümkün olacak. Instagram canlı yayın esnasında ürün reklamları yaparak kullanıcıların ilgisini çekmek mümkün hale geliyor.

  Instagram canlı yayın sistemi ile birlikte gelir elde etmek isteyen bir kullanıcının yapabileceği yöntemlerden birisi de web sitesi veya dijital bir hizmetin tanıtımı olmalıdır. Eğer ki kullanıcı ürün üretecek kadar veya dropshipping yapacak kadar iyi bir durumda değilse yapılması gereken hemen web sitesi kurmak ve bu sitenin tanıtımını yapmak. Web sitesi bir blog sitesi veya bir forum sitesi olarak kullanılabilir. Kullanıcılar web sitesinden gelir elde etmek için ise Google Adsense gibi bir reklam aracını kullanmalı. Instagram’da bu sitenin reklamını yapmak kullanıcılara gelir elde etme fırsatı sağlıyor.

  Bir diğeri de az önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi dijital hizmet. Web sitesinin yanı sıra sunucu işletmek de düşük bir masrafa sahip. Kullanıcılar uygun fiyata güvenli bir firmadan bir sunucu alarak veya ücretsiz sunuculardan şansını deneyerek bu sunucu üzerinde elde ettiği fikir ile birlikte gelir elde etmeye başlayabilir. Fikir üretmek kullanıcıya kalmış bir durum. Instagram canlı yayında bu sunucunun reklamını yaparak sunucuya daha fazla kullanıcı çekilebilir. Ek olarak şunu belirtmek gerekiyor ki ücretli ve ücretsiz sunucular arasında büyük farklar olabiliyor. Ücretsiz sunucular çok kısıtlı iken ücretli bir sunucu almak daha fazla imkanlardan yararlanmaya olanak sağlıyor.

  Instagram’dan gelir elde etmenin avantajları

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için “Instagram canlı yayından para kazanılır mı?” sorusunu cevaplayıp Instagram’dan nasıl gelir elde edilebileceği konusunda bir yazı paylaştık. Instagram gelir elde etme yollarının yanı sıra bu işin ne kadar avantajlı olduğu ve ne kadar gelir sağladığı merak edilen bir diğer detay oluyor.

  Instagram’da şu anda büyük bir sayfa olup çok büyük meblağlar kazanan insanlar yer alıyor. Örneğin milyonlarca dolar kazanan sayfalar da var, yüzlerce dolar kazananlar da var. Bu durum tamamen kullanıcının elde ettiği fikir ve sayfanın popülerliği ile alakalı bir durum. Bazı kullanıcılar çok etkileyici bir fikir üretmiş olsa da sayfasını yeterince ön plana çıkaramadığı için büyütemezken bazıları küçük fikirler ile bir anda büyüyen bir sayfa yapısına bürünebilir.

  Instagram’dan gelir elde etmenin avantajlarından birisi kendi geçimini sağlamaktır. Bazı kullanıcılar Instagram’dan yeterli miktarda gelir elde ederek kendini bu işe adar ve bu iş için birçok çalışma yapar. Instagram’dan gelir elde etmek günümüzün mesleklerinden biri haline geldi.

  Instagram’dan gelir elde etmenin avantajlarından birisi de kendi hayatını kurmak, sorumluluk sahibi olmak ve istediklerini alabilmektir. Özellikle yüklü miktarda gelir elde eden kullanıcılar hayatını daha iyi idare edebiliyor, bu işten elde ettiği gelir ile istediklerine sahip olabiliyor. Instagram bu gibi pek çok konuda kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

  Sosyal medya devi Instagram’da gelir elde etmenin faydalarından bir diğeri yüksek instagram organik takipçi sayısına ulaşıldığı için daha fazla gelir elde etme imkanının mümkün olduğu. Kullanıcılar üretecekleri bir fikir ile gelir miktarını katlayabilir. Bu durum tamamen kullanıcının hayal gücüne bağlı.

  Son Güncelleme: 28 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Takipçi Hilesi Şifresiz

  Sonraki

  Youtube’da Abone Kazanma Yolları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.