Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram butik hesabı nasıl açılır?

Instagram butik hesabı nasıl açılır?
İçindekiler

  Instagram butik hesabı nasıl açılır? Butik hesabı açmak ve bu tür bir hesabı işletmek isteyen pek çok kullanıcı bulunuyor.

  Instagram, günümüzde Facebook kadar büyük olan ve milyarlarca aktif kullanıcıya ev sahipliği yapan bir platform. 2010 yılında iki geliştirici tarafından kurulan Instagram, o zamanlar henüz çok büyük olmasa da zamanla milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Facebook tarafından dikkat çeken bu büyüme Instagram’ın Facebook’a katılmasını sağladı. Facebook ile birlikte hızlı bir büyüme yaşayan Instagram, kısa sürede milyarlarca kullanıcıya hitap etmeye başladı.

  Böylesine bir platformun bir anda milyarlarca kullanıcıya ulaşması ve daha fazla etkileşim alması firmaların ve diğer kullanıcıların da dikkatini çekti. Eskiden internetten para kazanmak bu kadar kolay değilken artık internetten iş yapmak sıradan bir hale gelmiş durumda. Zaman ilerledikçe teknoloji gelişiyor, internet fırsatları da artıyor. Instagram, kullanıcılara güzel fırsatlar sağlayan sosyal medya ağlarından birisi.

  Instagram butik hesabı nedir?

  Butik, normalde giysi ürünleri satan mağazalara verilen isim. Instagram’da ise butiğin anlamı daha farklı bir hale bürünmüş durumda. Instagram butik hesabı, satış yapan mağazaları belirtmek için kullanılıyor. Örneğin bir butik hesabında ürün satışı yapılabiliyor, müşterilere bilgi sunulabiliyor.

  Instagram butik hesabı açmak isteyen bir kullanıcı henüz bu konuda profesyonel değil ise butik hesabı açması için yapması gerektiği bazı şeyler bulunuyor. Instagram’da butik hesabı açmak normal bir sayfa açmak kadar kolay fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken bir durum bulunuyor.

  Instagram butik hesabı nasıl açılır?

  Daha yüksek kazançlar elde etmek isteyenlerin tercihi olan Instagram butik hesabı açmak için öncelikle bir marka belirlemek gerekiyor. Marka adını belirlerken telife girmemesi için daha önce kullanılmamış bir adın seçilmesi doğru olur. Hatta isteğe bağlı olarak bu markanın patenti dahi alınabilir. Marka ismi belirlendikten sonra hemen Instagram uygulamasına girip uygulamada kayıt kısmına gelinmeli.

  Kayıt işlemi sırasında markanın adının doğru bir şekilde yazıldığına dikkat edilmeli. Marka ismi ile aynı bir isim kullanmak gelecekte markanın isminin başka kullanıcı tarafından alınıp dolandırıcılık yaşanmamasını sağlayabilir. Çünkü bazı kullanıcılar markanın ismi ile aynı isme sahip kullanıcı adlarını araştırıyor olabilir. Büyük bir sayfa oldukça bu durumun önemi daha da artıyor.

  Marka ismi belirlendikten sonra artık sıra diğer ayarları yapmaya geldi. Öncelikli olarak kayıt işlemini doğru bir şekilde ve düzgünce tamamlamak gerekiyor. Kayıt işlemi sonrasında artık Instagram sayfası hazır hale geliyor. Eğer işletme hesabına geçilmediyse Instagram sayfasının işletme hesabı olarak belirlenmesi gerekiyor.

  Instagram’a girdikten sonra uygulama ayarlarına girmek gerekiyor. Ayarların en altında işletme hesabına geçme seçeneği yer alacak. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra işletme ile ilgili detaylı bilgilerin girilmesi gerekiyor. Bu adımları uygulayan kullanıcılar artık Instagram’da bir işletme hesabına sahip oluyor.

  Butik hesabın dikkat etmesi gereken noktalar

  Instagram, çok büyük bir platform olmasına karşın rekabetin de bol olduğu bir yer. Bundan dolayı bir Instagram profilinin ne kadar iyi olduğu önemli bir durum. Instagram profili ne kadar güzel bir şekilde düzenlenirse profilin diğer kullanıcılar tarafından çekiciliği de bir o kadar artar. Dediğimiz gibi platformda milyarlarca kişi var ve birçoğu kendini öne çıkarmak için uğraşıyor. Diğer kullanıcılardan farklı ve etkileyici olmak öne çıkmanın önemli kuralları arasında. Bu konuda önemli olan özgün bir fikir üretmek. Fikirler, çağlar boyunca insanların daha çok gelişmesine ve yeni buluşlar üretmesine sebep oldu. Instagram’da da bu gibi detaylara dikkat ederek bir iş yapmak gerekiyor.

  Profesyonel bir şekilde Instagram hesabı yönetmek isteyen bir kullanıcı hesabın profil kısmına önem göstermeli. Profil, bir hesabın olmazsa olmazlarından. Çünkü kullanıcılar Instagram’da bir gönderiye denk gelince ve özellikle bir ürün gönderisi ise mağazayı incelemek için profile girebilir. Bundan dolayı profilin özenli bir şekilde düzenlenmesi, detaylı bir şekilde ayarlanması gerekir.

  Profilde dikkat edilmesi gereken detaylardan birisi profil görüntüsü olmakta. Profil görüntüsü profilin üst kısmında yer alıyor. Profilin üst kısmında yer alan profil görüntüsü diğer kullanıcılara en iyi şekilde görünmeli. Bir profil görüntüsü seçerken o profil görüntüsünün mağazaya en iyi şekilde yakışması lazım. Bu konuda yapılabilecek en doğru işlem bir marka logosu belirlemek ve marka logosunu profile yerleştirmek. Şunu da söylemeliyiz ki marka logosunu profile yerleştirirken düzgün bir şekilde ve ortalayarak koymak gerekiyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu marka logosunun mağazanın temasına uygun olması. Bu sayede mağaza daha güzel görünür.

  Instagram butik hesabı nasıl açılır?” konusuna kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir Instagram profilinde önemli olan kısımlardan birisi de profilin üst kısmında yer alan bio yani biyografi kısmı. Kullanıcılar arasında bio olarak bilinen bu kısmın asıl adı biyografi olarak geçiyor. Bu kısım işletme hesaplarında biyografi amaçlı değil bilgi vermek amaçlı kullanılıyor. Bio kısmına mağazanın profiline girenleri karşılayacak doğru bir yazı yazılmalı. Örneğin mağaza hakkında kısa bilgiler verilebilir. Misal mağazanın kargo destekleyip desteklemediği, kargo ücretlerinin kaç lira olduğu veya ücretsiz kargo imkanının olup olmadığı, ürünlerin ödeme yöntemleri gibi bilgiler müşterilerin mağaza hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

  Instagram profilinin dikkat çeken kısımlarından birisi de öne çıkan hikayeler olmakta. Birçok butik hesabı öne çıkan hikayeler kısmını bilgi amaçlı kullanabiliyor. Örneğin kullanıcılar ödeme yöntemleri kısmı için özel bir kategori açıyor, mağaza ile ilgili bilgiler için özel bir kategori oluşturuyor, kargo ile ilgili özel bir kategori açıyor veya kampanyalar ile ilgili bir kategori oluşturup kullanıcıları bilgilendiriyor. Bir Instagram hesabı kurarken bu gibi özelliklerden yararlanmak mağaza hesabının daha profesyonel görünmesine ve daha iyi hizmet vermesine imkan tanıyacak. Şu bilgiyi de vermek gerekiyor ki Instagram’da öne çıkan hikayeler özelliğinden yararlanırken hikayenin tasarımının da güzel olması önemli bir detay.

  Instagram mağaza sayfasında önemli olan kısımlardan birisi de yapılan paylaşımlar olmakta. Butik hesap için paylaşımlar yaparken paylaşımların tasarımının yani temasının uygun bir şekilde olması gerekiyor. Her bir paylaşımın özenle yapılması, kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanması kullanıcıları mağazaya çekecek bir faktör. Daha sonra tema değişikliği yapıldığında yeni paylaşımlar bu tasarıma göre yapılır fakat genel olarak aynı tasarımı veya benzer tasarımları kullanmak en mantıklı karar olacak.

  Butik hesabı için şartlar gerekiyor mu?

  Milyarlarca aktif kullanıcıya sahip olan Instagram’da butik hesabı kurup diğer kullanıcılara ürün satmak güzel bir fikir olabiliyor. Çünkü Instagram’da popüler olmak için Instagram takipçi ve beğeni gibi hizmetler yeterli oluyor. Instagram’da butik hesabı açmak isteyen kullanıcılar herhangi bir şartın gerekip gerekmediğini de belirtiyor. Butik hesabı açarken bir şart gereksinimi bulunmuyor. Doğrudan butik hesabı açmak mümkün.

  Bu konuda sizler için “Instagram butik hesabı nasıl açılır?” sorusuna cevap verdik. Umarız sizin için yararlı bir konu olmuştur.

  Son Güncelleme: 04 Mart 2021

  Önceki

  Güvenilir Youtube Abone Satın Al

  Sonraki

  Şifresiz Ücretsiz Twitter Takipçi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.