Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Butik Hesabı Açtım Satış Yapamıyorum

İnstagram Butik Hesabı Açtım Satış Yapamıyorum
İçindekiler

  Bunda en büyük etmen, platformun geniş bir kitleye sahip olmasıdır. Zira İnstagram içinde milyonlarca üye vardır. Her gün bunlara yenisi eklenir. Pek çok kişi her gün saatlerini burada harcar. Dolayısıyla satış yapmak için güzel bir pazar anlamına gelir.

  Ancak birçok kişinin satış yapamadığı ya da istediği seviyeye erişmediği görülür. Bunun nedeni İnstagram’da satış yapmanın, klasik metotlardan farklı olmasıdır. Platformda yoğun olarak görülen butik hesaplarında bu sıkça görülür.

  İnstagram butik hesabı açtım satış yapamıyorum bu tür hesapların sıkça sorduğu sorulardan biridir. Peki, satışlarınızı arttırmak için ne yapmanız gerekir?

  Farklı Butik Hesaplarını İnceleyin

  İnstagram’da satış arttırma gerek butik, gerekse diğer tür hesaplarda aynı etmenlere sahiptir. Zira burada temel amaç satış yapmaktır. Farklılaşan reklam içerikleri ve stratejileri, paylaşım yapma şekilleri gibi konulardır.

  Peki, butik hesaplarında ne yapmak gerekir? Bunun için öncelikle farklı butik hesaplarını incelemek önerilir. Her ne kadar onlar sizin rakibiniz de olsa, rakipleriniz hakkında bilgi edinmeden büyümeniz ve plan hazırlamanız imkânsızdır. Onların ne yaptığını, nasıl yaptığını, paylaşımlarını incelemek, size büyük fikirler verir. Ancak bu onları kopyalayın demek değildir.

  Burada onlardan bilgi almak, bunun üzerine yoğunlaşıp kendine özgü bir tarz belirlemeniz gerekir. Özellikle satış işlerinde yeniyseniz bu büyük öneme sahiptir. Yeni değilseniz, ancak platforma yeni dâhil olmuşsanız da bu geçerlidir.

  Zira sosyal medyadan satış yapmak ve mağazacılık büyük farklılık gösterir. Farklı sitelerden bilgi almak bir yol planı çizmenizi sağlar.

  Yorumlarınızı Arttırın

  İnternet ortamında bir ürün veya hizmet alınmadan önce birçok kullanıcı yorumlarına bakar. Bu onların ürün hakkında bilgi edinmesini, alıcıların memnuniyet durumlarını gösterir. Örneğin bilgisayar alacak bir kişi, yorumlarına mutlaka bakarak insanların sevip, sevmediğini anlamaya çalışır.

  İlk önce İnstagram’da bu yok gibi görülebilir; ancak bu büyük bir hatadır. Zira yorumlar burada devreye girer. Eğer olumsuz yorumlarınız varsa ve İnstagram butik hesabı açtım satış yapamıyorum diyorsanız, sebeplerinden biri negatif görüşlerdir. Zira kimse eleştirilen bir ürünü çoğu kişi almayı tercih etmez.

  Bunun için ürünlerinizi daha güzel fotoğraflarla ve düzgün metinlerle ouşturmanız önerilir. Böylece zaman içerisinde olumlu yorumlarınız da artar. Ancak bunun için sabretmeniz gerekir. Zira değişikliklerinizin 1-2 gün içerisinde sonucunu göstermeyebilir.

  Beğenilerinizi Arttırın

  İnstagram satış sayfası nasıl açılır yalnızca birkaç dakika sürer. Ancak asıl mesele satış yapmak ve müşterilere ulaşmaktır. Birçok kişi çok kolay olduğunu düşünse de kısa sürede yanılgıya düşer.

  Eğer satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, ürünlerin beğenilerini de yükseltmeniz gerekir. Bu da yorum arttırmayla aynı etkiyi yapar. Zira bir İnstagram kullanıcısı alacaksa, kaç beğenisi olduğuna da bakar. Beğeni ne kadar yüksekse, insanların size o kadar fazla güvenir.

  Hesabınızın satışları yüksek değilse, sebeplerinden biri de beğenidir. Bu nedenle beğenilerinizi yükseltmek gerekir. Bunun için paylaşımlarınızı daha değer vererek yapmanız şarttır. Zira platformdan alış yapacak kişiler büyük bir inceleme sonucu alır.

  Ürünlerinizi Daha İyi Tanıtın

  İnstagram butik hesabı açtım satış yapamıyorum için diğer dikkat etmeniz gereken ürünlerinizi nasıl tanıttığınızdır. Eğer yanlış tanıtıyorsanız, güzel yanlarını tam anlamıyla gösteremiyorsanız satışlarınız etkilenir. Ayrıca fotoğrafları düzgün seçmemek, kalitesiz olması da satışların artmama/düşme nedenlerindendir.

  Düzgün bir Türkçe kullanmıyorsanız da satışlarınız düşer. Dolayısıyla tüm bu maddelere dikkat etmeniz gerekir. Peki, bunun için ne yapmalısınız? Önce ürünü hangi fotoğrafının daha iyi göstereceğini bulmanız önerilir. Ardından yüklerken kaleme aldığınız Türkçe doğru, anlaşılır olmalıdır. Eğer karışık ve zor anlaşılacak bir Türkçe’nin işe yarayacağını düşünüyorsanız, durum tam tersidir.

  Zira insanlar metni anlamıyorsa, almaktan vazgeçer. Ardından da bir işletme gözünden değil, alıcı gözünden metin oluşturulmalıdır. Ancak yazı kurumsal dille ele alınmalıdır. Metinde okuyucu, istediği her sorunun cevabını bulabilmelidir.

  1.     Influencerlar İle Anlaşın

  İnstagram 2010 yılından beri kullanılır. Teknolojinin ve imkânların da etkisiyle günümüzde pek çok Influencer bulunur. Bu kişiler yüksek takipçili ve çok beğenilen kişilerdir. Dolayısıyla markalarla reklam işbirliği yaparak, tanıtımlarını bir ücret karşılığı yaparlar.

  Peki, bunun önemi nedir? Influencerlar, takipçileri tarafından sevilen hesaplardır. Dolayısıyla tanıttıkları bir ürün, çoğu zaman beğeniyle karşılanır. Bu da ürün satışını arttıran bir etmendir. Eğer onlarla anlaşma yaparsanız, satış sorununuzu önemli ölçüde çözmeniz mümkündür.

  Ancak öncesinde hesabı da incelemek gerekir. Zira takipçi sayısı yüksek, ancak etkileşimi çok düşükse anlamı aslında o kadar da sevilmediğidir. Ancak takipçisi az bir Influencer’ın beğenisi aşırı derecede yüksekse, bir fenomen olduğunu gösterir. Dolayısıyla ürününüzden aldığınız sonuç daha fazla olacaktır.

  Tabi yüksek takipçi ve beğeni sahibi hesaplar da bununla aynı etkiyi yapar. Dolayısıyla ürününüzü kimin daha iyi reklam yapacağını bulmanız gerekir. Aksi halde yanlış bir tercih, size istediğiniz sonucu vermez.

  2.     Size Atılan Fotoğrafları Kullanın

  İnstagram’da daha sempatik hesaplar, kullanıcılar tarafından daha fazla sevilir. Ancak bu kurumsallığınızı bozmanız anlamına gelmez. Duruşunuzu bozmadan, onların ilgi ve sempatisini kazanma yollarını aramanız gerekir.

  Bunlardan biri de onların size attığı fotoğraflardır. İnstagram’da satış arttırma yapmak istiyorsanız, söz konusu fotoğrafları gönderi yapmak büyük bir ilgi kaynağı olacaktır. Birçok farklı hesabın bunu kullandığı görülür.

  Böylece takipçiler işletme olduğunuz halde kendilerini sizden alışveriş yapmaya daha yakın hissedebilir. Alışveriş olmasa dahi beğeniler ve yorumlar artacağı için, bunları gören farklı kullanıcılar sevildiğinizi görerek, sizi tercih edecektir.

  Bu sayede büyük bir kâr elde etmeniz mümkündür.

  3.     Özel Etiket Kullanın

  İnstagram butik hesabı açtım satış yapamıyorum diyorsanız kendinize ve markanıza özel etiket kullanmak bir değişiklik yapabilir. Etiketler bir konuya ait her gönderinin toplandığı yerdir. Ancak tercih edeceğiniz etiket kimse tarafından daha önce kullanılmamış olmalıdır.

  Zira bu sizin marka etiketinizdir. Çoğu kullanıcı etiketi merak ederek tıklayacak, böylece onun altında her paylaşımınızı görecektir. Eğer Hâlihazırda olan etiketleri kullanırsanız, görünürlüğünüz azalır. Eğer etiketin kullanılıp, kullanılmadığından emin olamıyorsanız arama kısmında aratarak, sonuçlara bakabilirsiniz. Şayet burada görülüyorsa farklı bir seçenek düşülmelidir.

  4.     Saatli Paylaşım Yapın

  İnstagram satış fikirleri için saatli paylaşım yapmak büyük bir stratejidir. Zira hatalı saatte yaptığınız paylaşımlar istenen etkiyi yapmaz. Örneğin iş saatinde yaptığınzı gönderiyi çalışanlar beğense de satın alamaz. Eve gittiğinde ise çoktan unutacak veya ilgisini kaybedecektir. Böylece potansiyel bir müşteri kaybedilir.

  Dolayısıyla insanların plan ve programlarını düşünüp, buna göre hareket etmek gerekir. Çalışanların saati farklı olabilse de genellikle 07:00 – 09:00 arasında öğrenciler de çalışanlar da platformu kontrol eder.

  Ancak bu saatten sonra kimse uygun değildir. İnsanların eve geldiği saatlerden sonra paylaşım yapmak, daha olumlu olur. Örneğin 19:00 ve ardından paylaşım yaparsanız, daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  5.     Hesap Özelliklerinize Bakın

  Eğer İnstagram’ın size hangi özellikleri verdiğini bilmiyorsanız, satışlarınızı istediğiniz seviyeye çıkaramazsınız. Zira sayfanızın istatistik bilgilerini bilmiyorsanız, gerekli düzeltmeleri yapmanız da neredeyse olanaksızdır.

  Son Güncelleme: 23 Şubat 2021

  Önceki

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

  Sonraki

  Instagram takipçi satın almanın zararları ve faydaları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.