Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Bloggeri Nasıl Olunur?

İnstagram Bloggeri Nasıl Olunur?
İçindekiler

  İnstagram Bloggeri Nasıl Olunur?

  İnstagram kullanıcılarının merak ettiği konuların en başında İnstagram Bloggeri Nasıl Olunur? gelmektedir. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen İnstagram bloggerlığı, kısa adı ile İnstablogger olarak bir blog sitesi açmadan, İnstagram üzerinde blok yazıları paylaşmak mümkün olmaktadır. İnstagram bloggerları; bilgilerini, deneyimleri ve hayatlarından çeşitli kesitleri bilgi verme amaçlı olmak üzere bloglarında paylaşan kişiler olmaktadırlar.

  İnstagram bloggerlerinin temel amaçları, genel olarak içerik üretmek olmaktadır. Tanınmış bir İnstagram bloggerı olabilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de, bloggerlık yapılacak olan İnstagram profilinin gelişmiş olması ve takipçi sayısının yüksek olması gerekliliğidir. İnsagram profilinde paylaşılan içeriklerin, takipçi kitlesinin beğenilerine uygun olması, instagram profilinin kısa sürede tanınmasını sağlamaktadır.

  İnstagram Bloggeri Olmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

  İnstagram uygulaması aracılığıyla, İnstagram bloggerları pek çok içerik paylaşımı yapabilmektedirler. Popüler ve başarılı bir İnstagram bloggeri olabilmek içinse, bazı hususlara özellikle dikkat etmek lazımdır. Bu faktörlere dikkat edildiği takdirde, buna paralel olarak kısa bir süre içerisinde ünlü bir blogger olma şansı da artmaktadır.

  Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram uygulamasında yapılan blogger çalışmaları, aynı zamanda çok geniş bir takipçi listesine hitap edebilme fırsatı da tanımaktadır. Bu nedenle iyi bir İnstagram bloggeri olabilmek için yapılması gerekenler ise sırasıyla şunlar olmaktadır;

  • Orijinal ve aklında kalması kolay olan bir İnstagram kullanıcı adı seçmek
  • İçerik alanı seçimlerinde dikkatli olmak
  • Kaliteli içerikler paylaşmak
  • İnstagram blog takipçileri ile iyi iletişim kurmak
  • İçerik paylaşımını düzenli yapmak

  Orijinal ve Aklında kalması Kolay Olan Bir İnstagram Kullanıcı Adı Seçmek

  Blogger olmak isteyen pek çok İnstagram kullanıcısının cevabını araştırdığı konulardan bir diğeri de, İnstagram blogger olmak için ne yapmalı? sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevabı dâhilinde yapılması gereken en önemli ayrıntılardan biri de, İnstagram paylaşımlarının yapılacağı hesap için seçilecek olan isim olmaktadır. İnstagram bloggerlığı yapılacak olan hesap adının hem akılda kalıcı, hemde paylaşılacak olan içeriklere uygun olması gerekmektedir. İlk başta bu kriterlere uygun olan isim seçimlerinin yapılması lazımdır. Bunun nedeni ise takipçi sayısının artması ile isim değişikliklerine gidilmesi, hesabın popüleritesine zarar verici olmaktadır.

  İçerik Alanı Seçimlerinde Dikkatli Olmak

  İnstagram bloggerlığının sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için kişilerin bilgili ve zevk aldığı alanlar üzerinden içerik alanları seçmeleri işin başında olması gereken en önemli faktörlerden biri olmaktadır. Çünkü yeterli bilgiye sahip olunmayan içerik alanı seçimlerinde, bir müddet sonra yapılan bloggerlık verimsiz bir hale dönüşebilmektedir. Bu nedenle İnstagram bloggerlığına başlamadan önce içerik alanı seçimlerinde çok dikkatli olunması gerekmektedir.

  Kaliteli İçerikler Paylaşmak

  İnstagram üzerinde bloggerlık yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir diğeri de, paylaşılan içeriklerin kalitesi ve özgünlüğü olmaktadır. Yapılan içerikler ne kadar dikkat çekici ve kaliteli olursa, kısa sürede İnstagram profili de buna paralel olarak hızla gelişmekte ve takipçi sayılarında büyük artışlar olduğu gözlemlenmektedir. Bu nedenle her İnstagram bloggerının özellikle taklitten ve kopyadan kaçınarak, kendine özgü olan kaliteli içerikler üretmesi büyük önem taşımaktadır.

  İnstagram Blog Takipçileri İle İyi İletişim Kurmak

  İnstagram bloglarının çabuk gelişmesi ve abone sayısının artırılabilmesi için blog takipçileri ile her zaman iyi bir iletişim içerisinde olmak gerekmektedir. Takipçileri ile iyi iletişim kurmayı sağlayan İnstagram bloggerları, kısa sürede tanınmakta ve daha hızlı takipçi toplayabilmektedirler. Bu nedenle blogu takip edenlere ilgili davranmak, onların yaptıkları yorumlara tepkisiz kalmamak ve attıkları mesajları cevapsız bırakmamak gerekmektedir.

  İçerik Paylaşımını Düzenli Yapmak

  Bir instagram blogunun hızlı bir şekilde popüler olmasını sağlamak için düzenli ve disiplinli bir şekilde içerik paylaşımlarını yapmak büyük önem taşımaktadır. Her gün belli zamanlarda olacak şekilde içeriklerin paylaşılması, bir blogun daha hızlı gelişmesini sağlamaktadır. Düzensiz ve az içerik girilen İnstagram bloglarında, bir müddet sonra takipçilerin sayısında da hızlı bir düşüş olmaktadır. İlgi çekici içerikleri göremeyen takipçiler başka bloglara yönelmektedirler. Bu nedenle takipçileri kaybetmemek açısından da düzenli içerik paylaşımının yapılması lazımdır.

  İnstagram Blog Nasıl Açılır?

  İnstagram’da blogger nasıl olunur? sorusunun cevabı dahilinde, blog açma konusu da önem taşımaktadır. İnstagram bloggeri olabilmek için açılması gereken kişisel blog için öncelikle bir İnstagram kullanıcı profiline ihtiyaç duyulmaktadır. İnstagram normal kullanıcı üyeliği oluşturulduktan sonra ise uygulamanın yönlendirmelerini takip ederek, kolaylıkla ve hızlı bir şekilde İnstagram blogları oluşturulabilmektedir. Buna bağlı olarak, İnstagram uygulamasında bir blog oluşturmak için yapılması gerekenler ise şunlardır;

  • İlk olarak İnstagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılması lazımdır.
  • Giriş yapıldıktan sonra açılan ilk sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üç nokta şeklindeki sembole tıklanmalıdır.
  • Burada açılan sayfada ayarlar kısmına girilmelidir.
  • Ayarlarda bulunan hesap kısmına tıklanmalıdır.
  • Daha sonra hesap kısmında yer alan Profesyonel Hesaba Geç seçeneğine basılmalıdır.
  • Profesyonel hesap türü için İçerik Üreticisi seçeneğine tıklanmalıdır.
  • İçerik üreticisi kategorilerinde yer alan, içerik alanı seçimi yapılmalıdır.
  • Bunlardan sonra ise istenen bilgiler, uygulamanın yönlendirmeleri ile gerekli olan yerlere girilmelidir.
  • Blog için iletişim adresleri eklenmelidir.
  • Blog ayarları kısmından, blogun görünümü herkese açık olarak ayarlanmalıdır. Çünkü kapalı olan ayar ile blog hiç bir kimsenin görüşüne açık olmamaktadır.
  • Tüm bu işlemlerin ardından, Bitti butonuna basılarak blog aktif hale getirilmelidir.

  İnstagram Bloglarının Özellikleri Nelerdir?

  En popüler sosyal mecralardan birisi olan İnstagram uygulamasında açılan blog hesapları, diğer normal hesaplar ya da işletme hesaplarına göre farklı özelliklere sahip olan hesaplar olmaktadırlar. Buna bağlı olarak İnstagram blog özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İnstagram üzerinde oluşturulan blok hesapları ile istenen profil temaları seçilebilmektedir. Böylelikle takipçilerin ilgisini çekecek temalar kolaylıkla oluşturulabilmektedir.
  • İnstagram blog hesapları ile İnstagram’da yer alan diğer bloggerlarla daha kolay iletişim kurulabilmektedir.
  • İnsagram bloglarda, her blogger istediği tarzı oluşturabilmektedir.
  • Blog ziyaretçileri, İnstagram blog sahibi ile daha kolay iletişime geçebilmektedir.
  • İnstagram bloglarda kişisel olan fikirlerin ve içeriklerin belirtilmesine olanak vardır.
  • İnstagram bloglar ile içerik paylaşımları yapılabildiği gibi aynı zamanda para kazanma olanağını da bulunmaktadır.

  İnstagram Bloggeri Para Kazanabilir Mi?

  İnstagram kullanıcı profillerinde açılan blog sayfası ile hem özgün içerikleri paylaşmak mümkün olmakta, hem de bu blog üzerinden gelir elde etme olanağı mevcut bulunmaktadır. İnstagram bloggeri olarak para kazanmak isteyen kişilerin sadece yapması gereken bloguna reklam almak olmaktadır.

  Bu nedenle bir blogun ünlü ve sevilen bir blog olması daha iyi reklam alma olanağını da otomatikman oluşturmaktadır. İnstagram bloggerlarının para kazanmak için kaliteli ve ilgi çekici olan içerikler paylaşması gerekmektedir. Takipçi sayıları çok olan ve popüler olan bir bloga firma sahipleri daha çok reklam vermek istemektedirler. Bu yüzden fenomen olan İnstagram bloggerları aldıkları reklamlarla çok iyi aylık kazançlar elde edebilmektedirler.

  Son Güncelleme: 11 Temmuz 2021

  Önceki

  Instagramda Mavi Tik Almanın Yolları Nelerdir?

  Sonraki

  İnstagramda Kefşete Düşmenin Püf Noktaları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers