Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram benzeri uygulamalar

Instagram benzeri uygulamalar
İçindekiler

  Instagram benzeri uygulamalar son zamanlarda sıkça aranmaya başlandı. Bu konuda bu tür uygulamalardan bahsederek sizleri bilgilendireceğiz.

  Instagram, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Uygulamada milyarlarca aktif kullanıcı bulunuyor. Oldukça büyük bir kitleye hitap eden Instagram’ın yanı sıra kullanıcılar farklı uygulamaları da merak ediyor olabilir.

  Konuya geçmeden önce Instagram’ın özelliklerinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Instagram fotoğraf, video ve resim paylaşımı odaklı bir sosyal medya uygulaması. Her paylaşım bir medya içeriyor. Bir profil medya içerikleri ile donatılmış durumda. Kullanıcılar paylaştığı bir medya içeriğine yazı ekleyebiliyor.

  Kısacası Instagram’ın temel odak noktası medya içerikleri olmakta. Medyanın ağırlıkla yer aldığı bu platformun diğer özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse direkt mesaj, hikaye paylaşımı, IGTV, Reels ve keşfet açıklanabilir. Bunun yanı sıra mağaza ve etiket gibi daha birçok özellik var fakat biz şimdi asıl konumuza dönelim.

  Tumblr

  Instagram benzeri uygulamalar arasında yer alan Tumblr platformu da Instagram gibi bir medya paylaşım alanı. Platformda yalnızca görsel paylaşımı olmasa da, yazı paylaşımına da yer verilse platformda görsel ağırlıklı paylaşımlar daha fazla yer alıyor. Tasarımı ile Instagram’ı andıran platform, Instagram’ın web sürümündeki gibi paylaşımları tek tek göstermiyor, aynı anda birden fazla paylaşım ekrana sığabiliyor. Bu sayede ekranın kenarları boş kalmıyor. Tumblr yalnızca web sürümü için değil aynı zamanda mobil sürümü için de yer alıyor.

  Kullanıcılar isteğe bağlı olarak mobil sürümünü indirerek platformda dolaşmaya başlayabiliyor. Platformun özelliklerinden birisi etiket sistemi olarak yer alıyor. Etiketler sayesinde platformda ön plana çıkmak mümkün olmakta. Her profilin blog olarak nitelendirildiği bu platformda kullanıcılar paylaşım yapabiliyor, diğer kullanıcılar o paylaşıma not ekleyebiliyor.

  Özelleştirilebilir tasarıma sahip Tumblr platformunda metin, fotoğraf, GIF, alıntı, sohbet, ses, video ve soru özelliği bulunuyor. Popüler sosyal medyalardan birisi olan Tumblr’nin Instagram’dan en önemli farkı bu platformda görselin yanı sıra yazının da paylaşılabiliyor olması.

  Snapchat

  Instagram’ın hikayeler özelliği Snapchat’ten geliyor. Hikayeler özelliğinin hikayesine indiğimizde Facebook’un kurucusu olan ve Instagram’ın sahibi olan Mark Zuckerberg, Snapchat’ı satın almak istemiş. Snapchat yönetimi buna karşı çıktığı için Mark Zuckerberg, Snapchat’ın özelliği olan hikayeler sistemini Instagram’a ve sonrasında diğer platformlara eklemiş. Snapchat’ın sahibi bu konuda “Taklitler aslını yüceltir.” benzeri bir yorum yapsa da uygulamanın bu şekilde bir büyüme gerçekleştirmediği öne çıkıyor.

  Snapchat, Instagram gibi bir sosyal medya platformu olarak kullanıcıları karşılıyor. Instagram’da hikayeler özelliğini deneyen bir kullanıcı Snapchat kullandığında Snapchat’ın Instagram’a veya bazı özelliklerine ne kadar benzediğini fark etmiş olabilir. Bunun sebebi de az önce de bahsettiğimiz gibi Instagram’ın bazı özellikleri Snapchat’tan alması. Snapchat’ta yer alan hikaye sistemi sayesinde kullanıcılar ister belirli kullanıcılara ister tüm kullanıcılara hikayeyi gönderebiliyor. Snapchat kullanıcısı diğer kullanıcıların hikayesini inceleyerek onların paylaşımlarına bakabiliyor.

  Snapchat’ta paylaşılan her bir hikayenin süresi de bulunuyor. Kullanıcılar 10 saniyeye kadar hikayenin ne kadar görüntüleyebileceğini belirleyebiliyor. Ayrıca Snapchat yalnızca hikaye paylaşma alanı değil. Hikaye odaklı bir platform olsa da Snapchat uygulamasında Instagram gibi akış ekranı da yer alıyor. Akış ekranında diğer kullanıcıların paylaşımları incelenebiliyor, kullanıcılar kendi paylaşımlarını yapabiliyor.

  Pinterest

  Instagram gibi dolu dolu bir medyaya sahip olan Pinterest, bir pinleme uygulaması. Uygulamanın temel amacı kıyıda köşede bulunan güzel içerikleri depolamak ve bir koleksiyon haline getirmek. Örneğin Pinterest uygulamasında gezinirken kullanıcı güzel bir içeriğe denk geldi. Bunun yanı sıra herhangi bir web sitesinde de olabilir. Bu içeriği kaydederek o içeriğe sonra da ulaşılabiliyor.

  Pinterest yalnızca bir kayıt uygulaması değil, aynı zamanda koleksiyon yapmak için ve bu koleksiyonu diğer kişilerle paylaşmak için de ideal. Instagram benzeri uygulamalar arasında yer alan Pinterest uygulamasında örneğin ortaçağ mimarisine ait bir koleksiyon oluşturuldu. Bu koleksiyonda ortaçağ mimarisine uygun yapılar ekleniyor. Bu koleksiyon diğer kullanıcılar ile paylaşıldığında herkes bundan yararlanabiliyor.

  Pinterest’in en önemli özelliği olan pinleme yani kaydetme özelliği ile birlikte kullanıcı istediği kadar koleksiyon oluşturabilir veya bir oluşturduğu koleksiyonu ister herkese açık ister gizli bir hale getirebilir. Burada yer alan pek çok koleksiyon kullanıcıların işine yarayabilir.

  Imgur

  Tumblr uygulamasına benzerliği ile dikkat çeken bu uygulama üzerinde Instagram gibi sosyal medya paylaşımları yapılıyor. Daha çok GIF paylaşımı için tercih edilen bu platformun Instagram’dan farklı olan özellikleri arasında teması ve meme generator içermesi yer alıyor. Uygulamada kullanıcılar ister hazır görselleri kullanarak ister kendi görselini ekleyerek üzerine yazı eklenebilen bir meme yani eğlenceli bir içerik hazırlayabiliyor. Meme, bilindiği üzere yabancılarda eğlenceli ve üzerine yazı eklenen görsellere verilen bir kavram.

  Kullanıcılar Imgur ile birlikte video, fotoğraf, GIF ve meme oluşturup bunu yayınlayabiliyor. Oldukça güzel bir uygulama olan Imgur, kullanımı kolay bir arayüze sahip. İster Android ister iOS olsun her iki platform için uygulama desteği yer alıyor.

  Flickr

  Instagram benzeri uygulamalar arasında yer alan Flickr, sağladığı özellikler ile birlikte kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Instagram gibi medya paylaşım platformu olan Flickr, 10 Şubat 2004 tarihinde kurulan bir paylaşım ağı. Fotoğraf ve video barındırma hizmetine olanak tanıyan bu platform 2005 yılında Yahoo tarafından satın alındı. Kullanıcılar ister gizli ister herkese açık bir şekilde platform içerisinde paylaşım yapabiliyor.

  Flickr platformunu Instagram’dan ayıran pek çok özellik bulunuyor. Bu platforma giren bir kullanıcı keşfet menüsü ile karşılaşıyor. Bu menüde birçok kullanıcının paylaştığı içerikler yer alıyor. Bilindiği üzere Facebook ve Instagram paylaşılan bir videonun kalitesini düşürüyor. Yani ne kadar kaliteli fotoğraf çekilirse çekilsin o fotoğrafa yaklaşıldığında normalde olduğu kadar kaliteli görünmez. Flickr’de durum tam tersi. Fotoğraf kalitesi aynı şekilde korunur ve kaliteli bir yakınlaşma yapmak mümkün hale gelir.

  Flickr’nin kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik paylaşılan bir fotoğrafın hangi kamera ile çekildiği. Fotoğrafın altında yer alan bu özellik sayesinde kameranın detaylarını görmek mümkün oluyor. Ayrıca kamera ile çekilen diğer fotoğraflar da kamera ile ilgili sayfada yer alıyor. Eğer bir kişi kamera almak istiyor ise bu siteye girerek o kamera ile çekilen fotoğrafları inceleyebilir, buna göre kameranın nasıl olduğunu anlayabilir.

  Instagram benzeri uygulamalar arasında yer alan Flickr, sağladığı kaliteli fotoğraf yükleme sistemi ve bu fotoğrafları ister herkese açık ister gizli bir şekilde paylaşma özelliği ile birlikte kullanışlı bir uygulama olmakta. Hem fotoğraf hem de video barındırmanın mümkün olduğu bu ortamda kullanıcılar en fazla 1.000 fotoğraf veya videoyu sınırsız bir şekilde ekleyebiliyor. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki 1 TB sınırı da bulunuyor. Yani hangisine önce ulaşılır ise o zaman sınıra yaklaşılmış oluyor. Örneğin 500 içerik varsa ve 1 TB alan doldurulduysa veya 300 GB alan dolu iken 1.000 içerik bulunuyor ise sınıra gelinmiş oluyor. Bu da ücretsiz planın bir limiti.

   

  Sosyal medya'da başarının sırrı yazısı size ışık olabilir.

  Son Güncelleme: 17 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Shadow Ban Nasıl Kaldırılır?

  Sonraki

  İnstagram Ucuz Beğeni Satın Al

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers