Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Beğeni Engeli Nedir?

İnstagram Beğeni Engeli Nedir?
İçindekiler

  İnstagram yalnızca gerçek olan hesapların aktif olmalarını sağlamak, botların ya da bilgisayar programlarının yönetmekte olduğu gerçek olmayan hesapları engelleyerek bu durumu ortadan kaldırmak adına çeşitli algoritmalar kullanmaktadır. Bu algoritmaların ilk başında da beğeni ve takip oranları bulunmaktadır. Herhangi bir hesap 1-2 saat içinde çok fazla içeriği beğeniyor, yorum yapıyor veya çok fazla gönderi paylaşıyorsa da kısa bir süre içerisinde engellenmektedir. Bazı hesaplar da bu tarz aktiviteleri gerçekleştirdiği anda engellendiği gibi bazıları ise bir süre sonra engellenebilmektedir.
  Yeni açılmış olan hesaplarda engelleme olayı daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyorken, gelen bu engellerin kalkması ise çok fazla zaman alabilmektedir. Çünkü zaten pek fazla takipçisi olmayan ya da fazla takip ettiği hesap bulunmayan, daha kendisini ispatlayamamış bir hesabın bir anda nasıl bu kadar aktif olduğu da dikkat çekici bir durum olmaktadır. Bu durumun peşinden de engelleme işlemleri ise kaçınılmaz olacaktır.
  İnstagram beğeni engeli nasıl düzeltilebilir hakkında sizlere bu yazımız ile beraber açıklık getirmekteyiz. Bu yazımızı inceleyerek de bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı da kolaylıkla çözebilirsiniz. İnstagram kullanıcıları olarak da her daim fark etmeden beğeni engelleri almanız da mümkündür. Bu engele takılan herkesin de kötü niyetli olduğu anlamını ortaya çıkarmak da yanlış olmaktadır. Çünkü pek çok defa insanlar yanlışlıkla da olsa bu hataya düşebilmektedirler. Uzun bir süre İnstagram da vakit geçirenlerinde oldukça sıkça başına gelen İnstagram beğeni engeli ile ilgili kurtulma yollarından sizlere bahsedeceğiz. Bu beğeni engelleri son zamanlarda çok sık karşılaşılan durumlar arasında olmaktadır. Sizlerde bu durumdan kurtulmak adına bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.


  İnstagram Beğeni Engeli Neden ve Nasıl Olur?


  Sizler daha önceden İnstagram limitleri hakkında bazı bilgiler görmüşsünüzdür. Her İnstagram hesabının 1 saat içerisinde yapabileceği etkinliklerin sayısı da bellidir. Bu sayılar üzerinde de herhangi bir hareket saptandığı zamanlarda öncelikle uyarı gelerek sonrasında da engelleme işlemleri yapılabilmektedir. Fakat hiçbir uyarı gelmeden de hesaplarınız direkt olarak engellenebilmektedir.
  Ortalama olarak 1 saat içerisinde 350 kadar beğeni yapılabilmektedir. Fakat bu sayı ise hesabın kullanıcısının daha önceki hareketlerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Eğer ki daha önceden birçok kez beğeni engelini aldıysanız sizlerin 1 saat içinde en fazla yapabileceğiniz beğeni sayısı da daha az olmaktadır. Aynı şekilde de daha önceden hiçbir şekilde beğeni engeli almayan kişiler ise beğeni yapma sayıları çok daha fazla yüksek olmaktadır. Bir defa beğeni engeli aldıktan sonra da kara listeye girmiş olacaksınız. Yani kısacası şöyle diyebiliriz bundan sonraki her hareketiniz daha yakından takip edilmektedir. Bunun sonrasında da en ufak bir limit aşımında bile anında engellenebilirsiniz.
  Bazı takipçiler ise daha önceden hiçbir şekilde engel almadığı halde aynı şeyleri yapmalarına rağmen daha sonradan engel aldıklarını da söylemekteler. Belli bir süre izlenmekte olan hesaplar da daha sonrasında anında engellenebilmektedir.


  İnstagram Beğeni Engeli Sonrasında Ne Yapılmalıdır?


  İnstagram beğeni engeli yediğinizi düşünüyorsanız ilk başta yakın bir süre içinde 350 beğeni ve üzerinde bir paylaşıma beğeni atıp atmadığınızı da belirlemeniz gerekmektedir. Eğer ki yakın bir süre içinde bu beğeni sayısının üzerinde beğenilerde bulunduysanız da 18 saatlik bir süre diliminin doldurulması da şarttır. Bu verilen sürenin de herhangi bir sebep ile kısaltılması da mümkün olmamaktadır. Bu süre dolana kadar beklemekten başka çözüm yolu yoktur.
  Bu 18 saatlik süre zarfının bitmesinin ardından beğeni işlemleri yeniden açıldı ise bundan sonraki süreçlerde bu hususta daha dikkatli bir şekilde beğeni butonunu kullanmanız gerekmektedir. Çünkü aynı hesabın birden fazla beğeni engeli alması en sonunda bu hesabın tamamen kapatılmasına da sebebiyet vermektedir. Eğer ki bu süre zarfının sonunda ise hesabınızdaki beğeni engeli kalkmadıysa da daha öncesinde beğeni engeli alıp almadığınızı değerlendirmeniz de gerekmektedir. Eğer ki daha önceden beğeni engeli almışsanız da bu sürecin daha fazla olması da normal bir durumdur ve beklemeye devam etmeniz gerekmektedir. Daha önceden beğeni engeli almadıysanız ve 18 saatlik süre zarfından sonra engel ortadan kalkmadıysa “Sorun Bildir” kısmından İnstagram ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.


  İnstagram Beğeni Engeli Hakkında Bazı Bilgiler


  Sizlerde bu beğeni radarına takılmışlar arasındaysanız ve İnstagram da beğeni yapamıyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz. Öncelikli olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi son 1-2 saat içindeki yaptığınız beğenileri hatırlamaya çalışın. Eğer ki aşmadığınızı düşünüyorsanız ve buna rağmen engel aldıysanız büyük bir sorun da olabilir. Beğeni limitini aşmadığınıza dair İnstagram uygulamasına mesaj göndermeniz gerekecektir. Yani kısacası yapmanız gereken hesaplarınızın incelemesini beklemek olacaktır.
  Eğer ki daha önceden hesaplarınızın şifresini herhangi bir yerde paylaştığınızı düşünüyorsanız ve bu karşılaştığınız sorunun bu nedenden dolayı olduğunu düşünüyorsanız da yapacağınız ilk işlem şifre değiştirme işlemi olmaktadır. Yani bu tarz durumlarda hesapların incelenmesini beklemek de bu sorunların çözümlerine bir katkı sağlamayacaktır. Eğer ki sizlerde böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız, şifrelerinizi değiştirerek düzelip düzelmediğini de kontrol edebilirsiniz. Bu hususta sizlere önerimiz ise hiçbir şekilde hesap şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız olmaktadır.


  İnstagram Limitleri Hesaptan Hesaba Farklılık Gösterir Mi?


  Tüm herkesin hesapları kendine özel olduğu gibi İnstagram limitleri de kişilere özel yani hesaplara özel olmaktadır. Hesaplar bazında İnstagram güncel beğeni limitleri de aşağıdaki gibidir;
  Güvenilir Hesaplar
  Beğeniler: Eğer ki zamanlama araçlarından kullanıyorsanız, her 28 ile 36 saniye arasında bir şeyleri beğenebilirsiniz. Ya da tek bir seferde 1000 beğeni bile yapabilirsiniz. Bu yöntemleri tercih ederseniz de limitlere ulaştığınız için de yeniden beğeni yapmadan önce 24 saat ara vermeniz de gerekmektedir.
  Takip Etme: Takip istekleri gönderme konusunda da aynı beğenideki durum gibi 28 ile 36 saniye de bir istek gönderilebilmektedir. Fakat bir gün içinde 1000 gibi bir rakama ulaşırsanız da 24 saat boyunca beklemeniz gerekmektedir. En fazla takip isteği gönderme de genel olarak günlük 1000 olmaktadır.
  Yorumlar: Yorumları saatte 12 ile 14 arasında tutmanız ve her biri arasında da 350 ile 400 saniye ara vermeniz de gerekmektedir.
  DM: DM için genel olarak bilinen bir sınır bulunmamaktadır. Fakat güvenilir olan hesaplar günde 50 ile 100 DM gönderimi yapabilmektedir.


  Yeni Hesaplar İçin Bu Durum Nedir?


  Yeni olan hesaplarda ilk 12 ile 20 gün boyunca herhangi bir işlem arasında kesinlikle 36 ile 48 saniye beklemeniz gerekmektedir. Bunlara ek olarak da en büyük İnstagram limiti ise günde sadece toplam 500 işlem yapabilmek olmaktadır. Bu durum takip istekleri, beğenileri ve yorumları içermektedir. Yani yeni olan hesaplar için toplam limitler günlük 500 olmaktadır.
  Bunun yanı sıra yeni olan hesaplar da günlük 20 ile 50 arasında DM gönderebilmektedir.
  Pek çok İnstagram uzmanı, yeni hesap açtığınızda daha da yavaş başlamanızı ve bunun ardından da sayfanızın daha iyi bir şekilde kuruldukça hareketleri artırmanız gerektiğini de önermektedir.

  Takipçi sayınızı mı büyütmek istiyorsunuz o zaman sizi instagram takipçi satın al sayfamıza bekliyoruz.

  Son Güncelleme: 06 Aralık 2020

  Önceki

  Facebook Sayfa Birleştirme İşlemleri

  Sonraki

  İnstagram Hesabı Neden Kapatılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.