Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Bayan Takipçi Kasma

İnstagram Bayan Takipçi Kasma
İçindekiler

  İnstagram’da takipçi kasma yolları pek çok kişi tarafından merak edilir. Konu oldukça geniş olmakla beraber, bayan takipçiler bunlardan biridir. Birçok İnstagram hesabı sayfasında özellikle kadın takipçileri arttırmak ister. Bunun nedeni erkeklere göre daha fazla beğeni, yorum gibi etkileşimler bırakmalarıdır.

  Takipçileri arttırma yöntemleri kullanıcılar tarafından her zaman merak edilmiştir. Hesabını büyütmek, kitlesini genişletmek isteyen pek çok kişi yeni yöntemlere göz atar. Günümüzde kullanılan metotlar,

  1. Kaliteli içerikler paylaşma,
  2. Özgün içerikler paylaşma,
  3. Planlı şekilde paylaşım yapma,
  4. Düzenli paylaşım yapma,
  5. Etiketler kullanma gibi seçeneklerdir.

  Bunları kullanmak İnstagram bayan takipçi kasma üzerine yardımcı olur. Ancak bu yöntemler birçok kullanıcı tarafından kullanılır. Maddelere dikkat etmek sizi onlara uyum sağlamayan kişiler arasından çıkarır.

  Lâkin maddelere harfi harfine dikkat eden kişilerin bulunduğu konuma getirir. Buradan çıkmak söz konusu yöntemlerle oldukça zordur. Bu nedenle birçok kişi takipçi satın alma yöntemlerine başvurur.

  1.     Kaliteli içerikler paylaşma

  Kadın takipçi kasma istiyorsanız paylaşımlarınızın kaliteli olması gerekir. Ne kadar renkli ve canlı gönderileriniz olursa hesabınızın artış hızı o kadar yükselir. Zira bu tür paylaşımlar birçok kişi tarafından ilgi çekici bulunur.

  Tavsiye edilen bu noktada fotoğraf-video editasyon programlarını kullanmanızdır. Böylece daha farklı çözümler almanız mümkündür. Tercih edebileceniz çok sayıda yazılım vardır ve bunlardan herhangi birinden yararlanılabilir.

  Ancak bu esnada başka kullanıcıların da söz konusu programları kullandığı hatırlanmalıdır. İnsagram içerisinde çok sayıda kaliteli paylaşım vardır. Onlarla yarışabilmek istiyorsanız tüm maddelere dikkat etmeniz gerekir; lâkin yöntemler onların arasından çıkmanızı sağlamaz.

  2.     Özgün içerikler paylaşma

  Özgünlüğün iki temel anlamı vardır. Bunlar başkalarından kopya içerik almamak ve kendini tekrar etmemektir.

  Eğer başka bir hesabın paylaşımlarını çok sevmişseniz, ondan ilham almanız ve özgün şekilde ortaya koymanız gerekir. Onu kopyalamak takipçi artışınızda yardımcı olmaz. Aksine diğer kullanıcılar fark ettiğinde sizi kötü gösterir. Birçok takipçiniz de kopyaladığınız hesabı merak ederek, ona yönelir.

  Kendinizi tekrar etmemek de özgünlük içindedir. Eğer aynı tür paylaşımları üst üste yapıyorsanız, takipçileriniz bir süre sonra sıkılır. Dolayısıyla sizi takipten çıkmaya başlar. Ayrıca dışarıdan gören kullanıcılar da aynı şeyleri gönderdiğinizi gördüğünde takibe almaz.

  Dolayısıyla yaptığınız her paylaşımda bu kurala büyük önem gösterilmelidir. Bununla beraber hâlihazırdan keşfette bulunan hesapların tamamen bu kural çerçevesinde olduğu da bilinmelidir.

  3.     Planlı şekilde paylaşım yapma

  İnstagram bayan takipçi arttırmak için planlı paylaşımlar yapmanız gerekir. Günün herhangi bir saatinde yapılan gönderiler size maksimum etkiyi göstermez. Zira bir kişi dersteyse veya işteyse gönderinizi görse dahi takip edecek zamanı olmayabilir.

  Dolayısıyla insanların hangi saatlerde platformu kullandığını tespit etmeniz gerekir. Bu genellikle sabah 7-9 civarı ve akşam 7-8 sonrasıdır. Eğer planlı paylaşım yapmazsanız, insanlar gönderinizi çok sevmiş olsa dahi inceleyecek vakit bulamayabilir. Böylece potansiyel beğeni ve takipçiler kaybedilebilir.

  Ayrıca paylaşımlarınızı nasıl yaptığınız da önemlidir. Şayet aynı türden paylaşımlarınızın arasına farklı gönderiler koymazsanız, özgünlüğe dikkat etmemeniz anlamına gelir. Kısa süre sonra takipçileriniz da aynı şeyleri paylaştığınız için sizi bırakır.

  4.     Düzenli paylaşım yapma

  Günümüzde pek çok İnstagram kullanıcısı takip ettiği hesaplarda güncel paylaşımlar görmek ister. Eğer buna dikkat edilmezse takipçiler kaybedilir.

  Paylaşımlarınızı çok sık yaparsanız, kısa süre içinde takipçileriniz ilgisini kaybederek takipten çıkacaktır. Ancak çok seyrek yapmak da aynı neticeyi doğurur. Dolayısıyla bunların arasında bir karar bulunmalıdır. Bunu yaparken kendi plan-programınıza göre, sizi zorlamayacak tercihler yapılmalıdır.

  Böylece takip etmeyenler hesabınızı incelediğinde düzenli aralıklarla paylaşımları görerek sizi takibe alabilir. Tabii bu arada paylaşımların da kaliteli olması gerekir. Düzenli ve kalitesiz gönderiler size fayda getirmez.

  İnstagram içerisinde bulunan keşfet bölümü incelendiğinde kurala uyan birçok hesap olduğu görülür. Dolayısıyla hesabınızı yükseltmek, popüler olmak istiyorsanız büyük bir rekabetin içine gireceğinizi bilmeniz gerekir.

  5.     Etiketler kullanma

  Her sosyal medya platformunda etiketler popüler olarak kullanılır. İnstagram’da da birçok kullanıcı bunları uygular.

  Hashtag olarak da bilinen etiketler, temelde belli konudaki paylaşımları tek başlık altında toplar. İnstagram bayan takipçi kasmak istiyorsanız böylece tüm gönderilerinizi etiketi takip eden kişilere sunar. Teorisel olarak ilgili etiketi izleyen herkes onu görebilir.

  Ancak pratikte durum böyle değildir. Zira bir etikette milyonlarca gönderi vardır. Bunların arasında sizin paylaştıklarınızın görülmesi oldukça zordur.

  Doğal Takipçi Arttırmanın Olumsuz Yönleri Nelerdir?

  Kullanıcıların bir hesabı kendi isteğiyle beğenmesi doğal takipçi olarak adlandırılır. Herkes bu tür artış hızını yükseltmek için yukarıda anlattığımız yollara başvurur. Ancak hesabını geliştirmek, kitle sahibi ve popüler olmak isteyenler için yeterli gelmez. Zira platformda saydığımız her maddeyi uygulayan çok sayıda kullanıcı vardır.

  Dolayısıyla İnstagram takipçi satın alma yöntemleri daha çok tercih edilir. Bunun nedeni doğal takipçilerin dezavantajlı olarak görülmesidir. Doğal takipçi kazanma ve kaybetme hızı aynı değildir. Aylar boyunca uğraşarak kazandığınız takipçileri kaybetmeniz, yalnızca dakika ve saatlerinizi alır.

  Bunu önlemek için paylaşımlarınıza yukarıdaki maddeler hususunda dikkat etmeniz gerekir. Ancak onlara uymak her zaman mümkün değildir. Ayrıca bahsettiğimiz gibi birçok İnstagram sayfası da onlara önem gösterir.  Her şey güzel olsa dahi takipçiniz artık sizden sıkılmışsa, paylaşımlarınıza ilgisini kaybetmişse yine takipten çıkar.

  Satın Alma Neden Tercih Edilir?

  Peki, İnstagram bayan takipçi kasma neden tercih edilir? Eğer takipçilerinizi yükseltmek istiyorsanız, satın almak size daha kısa sürede sonuç sağlar. İnstagram’a her gün yeni üyeler katılır. Bunların arasında da pek çok kişi hesabını yükseltmek ister.

  Ancak yeni hesapların takipçi artış hızı daha da yüksektir. Temel nedeni ise yeni olması, takipçi sayısının yüksek olmamasıdır. Platformda birçok kişi düşük takipçili hesapları takip etmez. Lâkin takipçi almak bu durumdan sizi kurtarır. Zira yüksek takipçi sayınızı gören diğer kullanıcılar da sizi takip etmeye başlar.

  Bu durum rekabet halinde olduğunuz sayfalarla da aynıdır. Onların arasından çıkmak her şeyi kaliteli ve zamanında yapsanız dahi yeterli olmaz. Zira karşınızdaki kişi de uygular. Ancak takipçi satın almak sayılarınızı kısa sürede yükselir. Böylece diğer kullanıcılar sizin daha popüler olduğunuzu düşünür. Doğal takipçi artışı da böylece etkilenir.

  Takipçi Satın Alma

  Bu durumlar pek çok İnstagram hesabının takipçi satın almasına sebep olmuştur. Her geçen gün daha fazla kullanıcının Google’dan İnstagram bayan takipçi konusuna baktığı görülür.

  Takipçi satın alma konusunda hizmetler sağlayan sitemiz, müşteri memnuniyeti kapsamında hesaplarınızı yükseltmede yardımcı olur. Güvenli ve güçlü bir alt yapıyla verdiğimiz servislerimiz, kısa sürede istediğiniz noktaya ulaşmada size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken, farklı seçeneklerimiz arasında size yeterli gelecek hizmete karar vermedir.

  İşlemleriniz hızlı şekilde yapılmakta olup, tercihiniz İnstagram hesabınıza çok kısa sürede tanımlanır. Güvenli şekilde yapılmakta olup, hesabınızı riske atmaz. Böylece tanınmak için ihtiyacınız olan takipçi sayısına hemen ulaşmanız mümkündür. Sizlere 7 gün 24 saat iletişim imkânı verilir. Hizmet öncesi ve sonrası bize istediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram bayan takipçi satın al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!

  Önceki içerik: Türk Takipçi Satın al

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

   

  Son Güncelleme: 25 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram DM nasıl kapatılır?

  Sonraki

  Youtube Güvenilir Abone Satın Alma

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.