Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram akış yenilenmiyor hatası

Instagram akış yenilenmiyor hatası
İçindekiler

  Instagram akış yenilenmiyor hatası ve bu hatanın çözümü kullanıcıların karşılaştığı bir sorun olduğu için merak edilen konular arasında bulunmakta.

  Sosyal medya kullanıcısı kalabalık bir mecra olan Instagram’ı her ne kadar düzgün kullansa da bazı durumlarda bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bu gibi sorunların meydana gelmesi normal karşılanmalıdır. Çünkü her firm ne kadar kaliteli yazılım kodlasa da o yazılımda bug olma ihtimali bulunuyor. Örneğin dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Microsoft, neredeyse her Windows 10 güncellemesinde ciddi sorunlar ile karşılaşabiliyor. Instagram’da da bu gibi sorunların meydana gelmesi normal karşılanacak bir durum fakat şunu bilmek gerekiyor ki bazı durumlar kullanıcı kaynaklı olabiliyor.

  Instagram akış yenilenmiyor hatası ve nedenleri

  Instagram akış yenilenmiyor hatasının pek çok sebebi bulunabilir. Bu sebeplerden birisi uygulama kaynaklı olabiliyor. Instagram bazen güncelleme yaptığında Instagram hesaplarının buga girmesine yani bir hata ile karşılaşmasına sebep oluyor. Yaşanan bu hata Instagram’da eski gönderilerin görünmesi, yeni gönderilerin yüklenmemesine neden olurken bazı durumlarda Instagram’da herhangi bir gönderinin gözükmemesini dahi sağlayabilir. Bu durumun neden yaşandığını anlamak için sorunun kaynağına inmek gerekiyor. Instagram, güncelleme sonrası bu gibi durumlar ile karşılaşabilir. Bu durum her zaman gerçekleşmez.

  Instagram akış yenilenmiyor hatası internet kaynaklı da olabilir. Eğer ki telefon internet varken diğer sitelere veya diğer uygulamalara girmiyorsa internet kaynaklı bir sıkıntı bulunabilir. Aynı şekilde internet yoksa yine internet olmadığı için akış yenilenmez, yani internet üzerinden veriler yenilenemediği için yeni gönderiler yüklenmez.

  Instagram akış yenilenemedi sorunu bazı durumlarda Instagram’ın önbelleği veya verilerinden dolayı yaşanabilir. Instagram önbelleği veya verileri güncelleme sonrasında, hesap değişikliğinde, ayar değişikliğinde veya herhangi bir durumda buga girdiği için bu sorunun yaşanması muhtemel bir durum.

  Instagram’da bu tür sorunun gerçekleşmesinin sebeplerinden birisi de işletim sistemi kaynaklı olabiliyor. Bazı işletim sistemlerinde yaşanan yazılımsal sorunlar telefonda internet sorunlarına veya diğer yazılımların bazı sorunlar yaşamasına sebep olabilir. Özellikle ROM yükleyen kullanıcıların başına bu durumun gelme ihtimali bulunuyor. Bundan dolayı kaliteli ve güvenli ROM yükleme işlemi yapmak gerekir.

  Instagram’ın akış yenilenmeme sorununun meydana gelmesinin nedenlerinden birisi de donanımsal olabiliyor. Örneğin internete girmekle ilgili bir sorun yaşandığında ve bu donanım ilgili ise bunu elle veya yazılımsal bir şekilde düzeltmek zor olabilir. Bu konuda yapılması gerekeni diğer konu başlığında detaylı bir şekilde açıklayacağız.

  Instagram akış yenilenmiyor hatasının çözümü

  Instagram akış yenilenmiyor hatası bunun gibi pek çok sebeplerden kaynaklanıyor. Bu sorunu çözmek için yapılabilecek en basit ve işe yarar yöntemlerden birisi veri temizliği olmakta. Eğer internet varken akış yenilenmiyor ise uygulanması gereken bir adım olan bu adım sonrasında tüm veriler silineceği için hesaba tekrardan giriş yapmak gerekiyor. Öncelikli olarak önbelleği temizleyerek durumun düzelip düzelmediğine bakılması gerekiyor fakat bu sorun genel olarak önbellek yerine hesap verileri ile alakalı olmakta.

  Eğer önbellek temizliği sonrasında halen Instagram’da yeni gönderiler gözükmüyor ise Instagram’ın verilerinin tamamen silinmesi gerekiyor. Instagram uygulamasına ait tüm veriler silindikten sonra yeniden hesaba giriş yapmak sorunu büyük ihtimal çözüyor. En etkili çözüm yöntemlerinden biri olsa da dediğimiz gibi uygulama sıfırlanıyor. Uygulama verilerinin temizlenmesi sorun oluşturan verilerin de silinmesi anlamına geliyor.

  Instagram akışı yenilenmiyor ise bir diğer çözüm yöntemi internet kontrolü olmakta. İnternet olmadığı durumlarda böyle bir sorun ile karşılaşmak mümkün. Eğer mobil veri açık ise mobil veriyi kontrol etmek, WiFi üzerinden bağlantı sağlanıyor ise ve bağlantı aktif görünüyor ise modemi kontrol etmek gerekiyor. İnternetin olmadığı görülür ise Instagram’a giriş yapılmamasının sebebi doğrudan internet kaynaklı olmakta. Bu durumda yapılması gereken internetin gelmesini beklemek veya internet sorununu çözmeye çalışmak.

  Instagram akış yenilenmeme sorununun çözümü için yapılabilecek bir diğer çözüm yolu DNS düzenlemek olacak. DNS ayarlarını değiştirmek bu sorunun çözümü olabiliyor. Bu yöntemi uygulamak isteyenler internet olduğuna emin olmalı. Eğer internet var ise ve Instagram akışı yenilenmiyor ise bu sorun çözüm oluşturabilir. Yapılması gereken WiFi bağlantısı üzerinden DNS ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarlamak. Bu işlemler sonrasında sorunun çözülme ihtimali bulunuyor.

  Instagram akış yenilenmiyor hatası uygulama kaynaklı ciddi bir problem de olabiliyor. Instagram uygulamasını tamamen kaldırıp tekrar kurmak bu sorunun çözüme kavuşmasını sağlayabilir fakat daha önce de belirttiğimiz gibi eğer Instagram verilerini temizlemek işe yaramadıysa denenmesi gereken yöntem bu olmalı. Bu yöntem sonrasında veriler tamamen kaldırıldığı için akış başarılı bir şekilde yenilenebilir.

  Instagram’da akış yenilenmiyor ise uygulanabilecek son çözüm yöntemlerinden birisi de telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi yani tamamen sıfırlanması. Bazı durumlarda telefondaki işletim sistemi kaynaklı bir sorundan dolayı böyle bir durum yaşanmış olabilir. Eğer yine benzer bir sorun ile karşılaşılır ise yeni bir ROM kurmak gerekebilir. Güvenilir bir ROM kurmak veya firmanın sağladığı ROM’ları yüklemek gerekiyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki ROM yüklemek ve ROOT işlemi cihazı garanti dışı bırakıyor. Bunun yanı sıra donanım kaynaklı bir internet sorunu da meydana gelmiş olabilir. Bu konuda yapılması gereken hemen telefonu garantiye göndermek veya telefonu onarmaya başlamak. Bunun dışında uygulanabilecek bir diğer çözüm yolu yeni bir telefon almak.

  Instagram’ın adının ve logosunun hikayesi

  Instagram aslında ilk zamanlarda Instagram olarak anılmıyordu. Geliştiricilerin yaptıkları bir açıklamaya göre 2010 yılında piyasaya sürülen bu uygulamanın amacı check-in olarak piyasaya sürülmekti. Kullanıcılar harita üzerinde işaretleme yaparak o bölge hakkında fikirlerini belirtebilecek, fotoğraf paylaşabiliyor olacaktı. Ayrıca uygulamanın Burbn adı ile çıkması planlanıyordu. Bu şekilde piyasaya sürülmesi beklenen uygulama 2009 yılında çıkan Foursquare ile benzerliğinden dolayı değişikliğe gitti.

  Yaşanan bu durum sonrasında geliştirici ekibi, konsept değişikliğine giderek Instagram’ın medya odaklı bir sosyal medya platformu olmasına karar kıldı. Yani platformda fotoğraf ve video paylaşımı yapılacaktı. Ayrıca şu bilgiyi de vermek istiyoruz. Instagram’da önceden harita üzerinden fotoğrafların çekildiği alanlar gözüküyordu. Bu özellik Foursquare’ye benzerliği ile dikkat çekiyordu. Harita özelliği ilerleyen sürümlerde kaldırıldı.

  Instagram 2010 yılında kuruldu, platformda Temmuz ayında ilk fotoğraf paylaşımı yapıldı. 2012 yılında ise Facebook’a satıldı. O zamanlar milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram’ın günümüzde milyarlarca kullanıcısı yer alıyor. Instagram’ın adı “Instant Camera” ve “Telegram” sözcüklerinin birleşimi olan Instagram olarak belirlendi. Yani hızlı kamera ve telgraf sözcüklerinin birleşimi Instagram uygulamasının adını oluşturdu. Instagram, 2010 yılından günümüze kadar kullanılan ve beğenilen isimler arasında yer alıyor.

  Instagram’ın logosunun tarihi de kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almakta. Instagram’ın ilk logosu 2010 yılında bir fotoğraf makinesi şeklindeydi. Günümüzden bir öncekine göre oldukça farklı bir fotoğraf makinesi görünümünde olan Instagram logosu, sonraları bilinen fotoğraf makinesi görünümünü aldı. 2016 yılında yapılan değişiklik ile birlikte fotoğraf makinesi yerini daha basit bir logoya bıraktı.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik:İnstagram takipçi satın almanın zararları ve faydaları.

  Sonraki İçerik:İnstagram butik hesap açtım satış yapamıyorum.

   

   

   

  Son Güncelleme: 24 Şubat 2021

  Önceki

  Youtube Türk Abone Nasıl Satın Alınır?

  Sonraki

  İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.