Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram 10k Takipçi Hilesi

Instagram 10k Takipçi Hilesi
İçindekiler

  Instagram 10k Takipçi Hilesi

  Instagram 10k takipçi hilesi ile takipçi kazanmak oldukça kolay bir işlem haline gelmiştir. Yaşadığımız teknoloji çağı ile herkesin sosyal medya üzerinde bir hesabı bulunmaktadır. Kişiler hesaplarında gündelik hayatlarından detayları paylaşır ve diğer kullanıcılar ile etkileşime geçerler. Bazı kullanıcılar az takipçilere sahip olmak isterken, bazıları ise binlerce hatta milyonlarca takipçiye sahip olmak ister. Bu nedenle kişiler sıklıkla takipçi satın alma işlemi yaparlar. Takipçi satın alarak bir anda yüzlerce hatta binlerce artan takipçi sayısını görmek mümkündür. Kişiler https://takipcim.com/ üzerinden güvenilir bir şekilde takipçi satın alabilir ve hesaplarındaki takipçi sayısını bir anda arttırabilirler.

  Takipçi satın alma hizmetlerinden en yaygın olanı ise Instagram 10k takipçi hilesi işlemidir. 10k ortalama bir takipçi sayısına tekabül eder, bu nedenle hesaplarda dikkat çekmez. Yavaş yavaş hesabındaki takipçi sayısını arttırmak ve popüler olmak isteyen kişilerin tercih ettiği yöntemlerden birisidir. Takipçi satın alma hizmetleri yalnızca 10k ile sınırlı değildir. Kişiler isterlerse daha az takipçi satın alabileceği gibi daha fazla takipçi de satın alabilirler. Takipçi satın alma işlemi sadece birkaç dakika içerisinde https://takipcim.com/ üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu site üzerinden takipçi satın almak isteyen kullanıcılar herhangi bir şifre vermeden hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Böylelikle güvenilir bir şekilde yüksek takipçili bir hesaba sahip olmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

  Takipçi Nasıl Satın Alınır?

  Instagram takipçi satın alma işlemi pratik bir şekilde gerçekleşebilecek bir hizmettir. Takipçi satın almak isteyen kişilerin öncelikle siteye giriş yapması gerekmektedir. Siteye giriş yapan kullanıcılar https://takipcim.com/ üzerinde yer alan paketleri inceleyebilir ve kendilerine en uygun olanı tercih edebilirler. Her kullanıcının farklı sayıda takipçi sayısına ihtiyacı vardır. Bu nedenle https://takipcim.com/ farklı takipçi sayıları ile hizmet vermektedir. Kişiler sitede incelemelerini gerçekleştirerek kendilerine en uygun paketi seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirler. Takipçi satın alırken kişilerin güvenilir bir site içerisinde yer aldıklarını bilmeleri gerekmektedir. Bunun için öncesinde siteyi kullanmış kişilerin yorumları referans olarak değerlendirilebilir.

  Takipçi nasıl satın alınır sorusunun yanıtı ise oldukça kolaydır. Kullanıcılar satın almak istedikleri takipçi paketini seçebilir ve üzerine tıklayabilirler. Ardından kullanıcılardan bazı bilgilerini girmeleri talep edilir. Bu bilgiler kullanılan Instagram hesabının kullanıcı adıdır. https://takipcim.com/ kesinlikle müşterilerinden herhangi bir şifre talep etmez. Bu sayede kişiler sosyal medya hesaplarının güvende olduğunu bilebilir ve rahat bir şekilde alışveriş yapmaya devam edebilirler. Alışveriş esnasında kişilerin ödeme yöntemini seçmesi ve ödemeyi gerçekleştirmesi gereklidir. Ödemeyi gerçekleştiren kişilerin hesabına takipçi yüklenmeye başlar. Takipçi sayısı sadece birkaç dakika içerisinde satın alınan kadar artar.  Böylelikle güvenilir bir şekilde takipçi satın alma işlemi gerçekleşmiş olur. Takipçi satın alma işlemi 10 dakika içerisinde tamamlanabilen pratik bir hizmettir.

  Beğeni Satın Alma

  Takipçi satın alma hizmeti satın alan kişilerin beğeni satın alma hizmetini de gerçekleştirmesi gereklidir. Bunun asıl sebebi hesabın tamamen güvenilir bir profil çizmesidir. Takipçi satın alma işlemi birkaç dakika içerisinde hesaba yansır ve diğer kullanıcılar da görüntüleyebilir. Ancak gönderilerdeki beğeni sayısı hala aynı kalır. Bu nedenle takipçi sayısı ile beğeni sayıları arasında gözle görülür bir fark meydana gelir. Herhangi bir fenomen eğer yalnızca takipçi satın alır ise gönderilerindeki beğeni sayısı düşük olduğu için dikkat çeker. Bu sebeple reklamlardan elde edilen kazançlar da oldukça az olur. Markalar takipçi sayısının yanı sıra beğeni sayısı yüksek olan hesaplarla çalışmayı tercih ederler.

  Instagram 10k takipçi hilesi yapan markaların da beğeni satın alma hizmetini gerçekleştirmesi gereklidir. Bir marka hesabı daha güvenilir bir profil oluşturmak için takip satın alabilir. Böylelikle profile giren kullanıcılar takipçi sayısının çok olduğunu görerek profildeki ürünleri inceleyebilir. Ancak gönderilerdeki beğeni sayısı ile takipçi sayısı arasında büyük bir fark olur ise kullanıcılar hesaba güven duymayabilirler. Böylelikle potansiyel müşteriler kaybedilebilir. Takipçi satın alan kişilerin, takipçi ile doğru orantılı olarak beğeni de satın alması gereklidir. Beğeni satın alma işlemi de takipçi satın alma işlemi ile aynı olarak yapılır. Bu nedenle kişilerin tercih ettikleri beğeni satın alma paketlerini seçmeleri yeterli olacaktır.

  Gerçek Takipçi Satın Alma

  Instagram 10k takipçi hilesi birçok farklı paket ile gerçekleştirilebilir. Kişiler takipçi satın alırken önlerine bot ya da gerçek takipçi olarak iki seçenek çıkar. Bu seçeneklerden ilki gerçek olmayan hesaplara aittir. Yani bu hesaplar sosyal medyada aktif bir şekilde yer almazlar. Farklı ülkelere ait olabilirler ve diğer kullanıcılar incelediğinde dikkat çekebilirler. Gerçek takipçiler ise tam tersi sosyal medyayı aktif olarak kullanan kullanıcılardan meydana gelir. Gerçek takipçi satın alındığı zaman bir anda kullanıcıların ana sayfasında yer almak mümkündür. Bu durumda takipçilerin hesaba karşı ilgisi de profildeki gönderilerin kalitesine bağlı olur. Eğer takipçiler profili beğenirler ise beğeni yapabilir ve takip etmeye devam edebilirler.

  Bot takipçilerin avantajı herhangi bir şekilde takipten çıkmamalarıdır. Yani bir kullanıcı bot takipçi satın alma işlemi gerçekleştirir ise her zaman takipçi sayısı aynı kalır. Takipçi sayısında azalma görülmez ve kişilerin yeniden takipçi satın alma ihtiyacı olmaz. Ancak gerçek takipçiler bir süre sonra takipten çıkabilirler. Bu nedenle satın alınan gerçek takipçi sayısı yarı yarıya düşünülmelidir. 10k takipçiden yarısı bir müddet sonra hesabı takip etmeyi bırakabilir. Fakat gerçek takipçi ile bot takipçi arasında bir güven farkı mevcuttur. Dışarıdan bir profili inceleyen kullanıcılar gerçek takipçili hesaba daha çok ilgi duyarlar. Bu nedenle gerçek takipçili hesaplar ile ticaret yapmak daha kolay olur.

  Türk Beğeni Satın Alma

  Kullanıcıların satın alabileceği hizmetlerden birisi de Türk beğeni satın alma olarak yer alır. Kullanıcılar takipçi satın aldıktan sonra beğeni satın alma paketlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirler. Bazı durumlarda kullanıcılar direkt olarak takipçi satın almayı reddedebilir ve beğeni satın almayı tercih edebilirler. Ancak bu durumda hesabın çizeceği profile dikkat edilmesi gereklidir. Bir marka hesabı takipçi satın almak yerine beğeni satın almayı tercih eder ise beğeni sayısı takipçi sayısından fazla olmamalıdır. Aksi takdirde hesap güvenilir olmayan bir profil çizer ve markanın satışları üzerinde olumsuz bir etki meydana getirebilir. Bu nedenle beğeni sayısı ile takipçi sayısı orantılı olmalıdır.

  Eğer marka daha önce takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmiş ise gönderilerine özel olarak beğeni satın alabilir. Beğeni satın alma işleminde de Türk kullanıcıların olmasına özen gösterilmesi gereklidir. Bunun asıl sebebi diğer kullanıcıların beğenileri inceleyecek olmasıdır. Eğer bir marka Türkiye sınırları içerisinde hizmet veriyor ise takipçileri de Türk olmalıdır. Bu durumdan kaynaklı olarak gönderileri beğenen kişilerin de Türk olması gereklidir. Türk beğeni satın alma hizmeti ile daha güvenilir bir profil meydana getirilebilir. Kullanıcılar https://takipcim.com/ üzerinden hem takipçi hem de beğeni satın alma işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirler. Birkaç dakika içerisinde tamamlanan bu hizmet ile fenomen bir hesaba sahip olmak oldukça kolaydır.

  Son Güncelleme: 22 Aralık 2021

  Önceki

  Link İle Beğeni Gönderme

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers