Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagirl / Instaboy Nedir, Nasıl Olunur?

Instagirl / Instaboy Nedir, Nasıl Olunur?
İçindekiler

  Instagram günde 60 milyon görüntü ve 1,6 milyar beğeni paylaşan, 200 milyondan fazla aktif aylık üye ile dünyadaki en popüler sosyal ağ sitelerinden biridir. Bu nedenle de çocuklar için eğlenceli bir uygulama olarak ilk izlenimini hızla geride bıraktı ve bireyler ya da markalar için ciddi bir içerik pazarlama, ağ ve kitle oluşturma aracı haline geldi. Bu popülarite günümüzdeki Instagirl ve Instaboy kavramlarının da doğmasına neden oldu. Peki Instgril ve Instaboy nedir? Instagram'da nasıl fenomen olunur ve Instgril / Instaboy nasıl olunur?

  Popüler olma çalışmalarına başlamadan önce alanınızı seçmeniz gerekir. İlgilendiğiniz ve sürekli olarak hakkında içerik oluşturabileceğiniz bir alan seçmeniz gerekiyor. Kendinizi bir influencer olarak belirleyebilmek için bu alanda bir miktar uzmanlığa sahip olmalısınız.

  Etkileyici olarak, seçtiğiniz ilgi alanındaki içeriği araştırmanız ve yayınlamanız gerekecektir. Bu nedenle, tutkulu olduğunuz ve zamanınızı geçirmekten keyif alacağınız bir şey seçmek önemlidir.

  İster yemek yapmayı ve yeni tarifler denemeyi seviyor olun, ister kendin yap el işleriyle ilgileniyor olun, aradığınızı bulmanız gerekir. Ayrıca 2-3 ilgi alanından oluşan bir kombinasyon da seçebilirsiniz, ancak bunu çok da geniş yapmayın. İşte bazı Instagram kullanma taktikleri.

  Instagirl / Instaboy Nedir?

  Eğer Instagram kullanımı için farklı amaçlarınız varsa ilk olarak Instagirl ve Instaboy kavramlarını net bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Günümüzdeki Instagram üzerinden fenomen olan kişiler için bu kavramlar kullanılmaktadır. Instagirl ya da Instaboy olabilmek için düzenli ve sabırlı bir çalışma gerçekleştirilmelidir. Eğer aklınızda Instagirl / Instaboy nedir sorusunun cevabı için bazı şeyler belirmeye başladıysa, Instgril / Instaboy nasıl olunur aşamasına geçebilirsiniz.

  Instgril / Instaboy Nasıl Olunur?

  Profesyonel Instagram kullanımı ile Instagram’daki kitlenizi artırabilmeniz mümkündür. Bu şekilde de Instagirl ya da Instaboy olmanın kapıları sizlere açılacaktır. İşte uygulayabileceğiniz bazı taktikler:

  1.      Hashtaglerde ile yaratıcı olun

  Instagram hastag fikirleri söz konusu olduğunda, tek kelimenin ötesine, bariz hashtaglere bakmanız gerekir. Hikayenizin bir bölümünü anlatmak için hashtag'ler kullanın. Komik, ironik veya çirkin olun ve bu konuda asla olmayın.

  Instagram, bir gönderiye otuz kadar hashtag eklemenize izin verir, ancak görüntünüzle son derece alakalı olan ilk 12'yi seçmek daha iyidir. Fotoğrafın türünü, kullandığınız cihazı, çekildiği yeri ve düzenlediğiniz uygulamayı etiketlemek, başlamak için idealdir.

  2.      Büyük ölçüde popüler hastaglere katılın

  Her gönderi için, örneğin bir marangoz şirketi için #ahsapyapi gibi konu ile ilgili hashtag'lerin yanı sıra, mümkün olan her yerde trend olan, süper popüler hashtag'lerin bir karışımını kullanın. Onlar doğru insanları bulmak için yardımcı olmaktadır.

  Belirli hashtagler daha spesifik anahtar kelimelere benzer. Ancak #instagood, #tbt hatta düz eski #fun ya da #eglence gibi evrensel hashtag daha fazla kişinin önüne çıkmanıza katkıda bulunur. Her ikisini de Instagram kadar büyük bir sosyal ağda yapmanız önemlidir.

  3.      Kaliteli içerikler paylaşın

  Instgril / Instaboy nasıl olunur sorusunun en basit cevabı harika paylaşımlardır. Harika paylaşımlar içinde fotoğraflarınızın kaliteli olması gerekir. Zor gibi görünebilir, ancak fotoğrafçılık yeteneğiniiz geliştirmekte yararlanabileceğiz bazı basit yollar vardır. Instagram ızgaranızı insanların görmek isteyeceği kaliteli görüntülerle doldurun. Düşünceli bir seçim, tutarlı bir estetiğe yol açar ve bu da çekirdek bir takipçi tabanını çekmeye yardımcı olur.

  Instagram tamamen güzel içeriklerle ilgilidir. Düşük çözünürlükte çekilmiş veya yetersiz aydınlatılmış fotoğraflardan kurtulmayı beklemeyin. % 100 memnun olmadığınız içeriği asla yayınlamayın. Her gönderiyi bütün gün üzerinde çalışmış gibi görünmesini sağlayın.

  Instagram tarafından sağlanan filtreleri kullanmaktan kaçının ve düzenleme araçlarına bağlı kalın: kontrastı artırın, görüntünüzü düzeltin veya biraz "yapı" ekleyin. Güzel, parlak, renkli fotoğraflarla daha fazla instagram beğeni satın alın. Unutmayın ki ışık her harika fotoğrafın anahtarıdır. Ekran "alanını" en üst düzeye çıkarmak ve insanların dikkatini çekmek için dikey resimler yayınlayın.

  4.      Instagram hikaye araçlarını kullanın

  Fark etmediyseniz, insanlar fikirlerini paylaşmayı severler. Bu nedenle Instagram hikayelerindeki soru kartı veya anket kartı gibi araçları kullanmak, hesabınıza ilgi uyandırabilir.

  Soru kartı aracını iki farklı şekilde kullanabilirsiniz: Takipçilerinizden size sorular sormalarını isteyebilir, ardından hikayenize başka bir slayt ekleyerek yanıt verebilirsiniz veya izleyicilerinize bir soru sorup yanıtlarını gönderebilirsiniz.

  Anket kartı, takipçilerinizin soru kartında olduğu gibi bireysel yanıtlarını paylaşma seçeneği sunmasa da insanlar tercihlerinin çoğunluğa nasıl yansıdığını görmek ister. Anketin sonucunu kontrol etmek için de daha sonra profilinize dönebilirler. Instagram’ın sunduğu araçlardan yararlanmak bir noktada Instagram fenomen olma hilesi olarak da düşünülebilir.

  5.      Öne çıkan hikayelerden yararlanın

  Son zamanlarda özellikle ilginç veya ilgi çekici bir hikaye yayınladınız mı? Hikayenizi öne çıkanlara ekleyerek profilinize kalıcı bir yer verin.

  Öne çıkanlar özelliği, projeleriniz gibi farklı şeyleri göstermek için farklı vurgular oluşturabileceğiniz için özellikle en iyi hikayelerinizi belirli kategorilere ayırmak için yararlıdır. Bunlar ayrıca, takipçilerinizin Instagram kullanıcısı olarak kim olduğunuzu daha iyi anlamalarına da yardımcı olur.

  6.      Hedef kitlenizle etkileşim kurun

  Bu muhtemelen Instagram kullanma incelikleri içerisinde odaklanmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Bir takipçi kazandıysanız onlarla etkileşime geçin. Takipçilerinizi hem selamlamak hem de kendinizi tanıtmak adına onlara bir DM gönderebilirsiniz. Hızlı cevaplarla aslında bu sandığınızdan da kolaydır. Henüz hızlı yanıt vermediyseniz, Instagram ayarlarınıza gidin ve bir karşılama mesajı ekleyin. Hızlı yanıt için kararsızsanız şu tarz bir ifade kullanabilirsiniz:

  “Merhaba (isim)! Beni takip ettiğin için teşekkürler. Günün nasıl geçiyor?”          

  Tüm cevaplara yanıt verin ve yoğun bir günden itibaren takipçilerinize ulaşmak için biraz zaman ayırın. Ayrıca, takipçilerinizle sürekli etkileşim halindeyseniz Instagram, içeriğinizi onlara daha fazla göstermeye başlayacaktır. İçeriğiniz iyi ise beğenecek ve yorum yapacaklardır. İyi bir etkileşiminiz olduğunda Instagram, içeriğinizi en iyi gönderiler bölümünde tanıtmaya da başlar.

  Unutmayın ki Instgril / Instaboy nasıl olunur sorusunun yanıtı çok çeşitlidir. Bu sadece mümkün olduğunca çok sayıda yeni takipçi biriktirmekle ilgili değil, aynı zamanda takipçilerinizle güçlü ve uzun süreli ilişkiler kurmakla da ilgilidir.

  Instagram’da Fenomen Olmak İçin Kaçınılması Gereken Hatalar

  Instagram’ı doğru kullanmak kadar yanlış davranışlardan kaçınmak da önem taşır. Takipçi satın almayın, spam yapan biri gibi davranmayın ve başkalarının gönderilerini yeniden paylaşmayın. Kendi tarzınıza ve kişiliğinize sadık kalın. Bu sayede takipçiler de gelecektir. Instagram’da yapmamanız gereken birkaç şey ise şunlardır:

  • Instagram hesabının gizli olması. İnsanlar sizi bulamazlarsa sizi takip de etmezler.
  • Rastgele bir grup hesabı takip etmek.
  • Çok hızlı takip etme ya da beğenme (birkaç dakika içinde 200 gibi). Muhtemelen hesabınız Instagram tarafından kısıtlanacaktır.
  • Her zaman yinelenen içerik yayınlamak.
  • Yorumlara cevap vermemek veya kötü yorumlarda bulunmak.
  • Nitelik yerine niceliğe odaklanmak.

  Instagram ünlü olmak için harika bir platform ve her şey değerli içerik sunmakla ilgili. Takipçilerinizle konuşmaya, yeni takipçilere ve ortak kişilere ulaşmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız o kadar başarılı olursunuz. Başlangıçta bir mücadele gibi görünebilir, ancak 1.000 takipçiye ulaştıktan sonra eğlenmeye başlar ve büyümeniz hızlanmaya başlar. Bu eğlencenin tadını çıkararak fenomen olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

   

  İnstagirl & Instaboy olmak için Sosyal medya paketleri ile yükselin.

   

  Son Güncelleme: 16 Şubat 2021

  Önceki

  TikTok keşfet engeli nedir? Nasıl anlaşılır?

  Sonraki

  Instagram takipçi kasma yöntemleri

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.