Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook uygulamasının özellikleri

Facebook uygulamasının özellikleri
İçindekiler

  Facebook uygulamasının özellikleri pek çok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Özellikle daha iyi kullanmak isteyenler tarafından.

  Facebook uygulamasının özellikleri

  Facebook, 2004 yılından bu yana geliştirilen bir sosyal medya. Bu zamana kadar içerisine entegre edilen pek çok özellik, Facebook uygulamasının gelişmesinde önemli bir rol oynadı. Uygulama her yıl yeni güncellemeler alarak yeni özellikler ile daha da gelişti. Örneğin bir zamanlar Facebook oyunları için kullanılan bir Facebook parası eklenmişti. Sonraları bu özellik kaldırılmıştı. Yakın zamanda da Adobe Flash desteğinin sonlanması ile bazı Adobe Flash oyunları Facebook’tan kaldırılmıştı. Bu konuda sizlere Facebook uygulamasının bazı özelliklerinden bahsedeceğiz.

  Kısayollar ile hedefe hızlı ulaşın

  Facebook’ta bir şeyi bulmak bazen zor olabiliyor. Uygulamanın ana sayfasında veya mobilde yer alan kısayollar sekmesi, bir hizmete hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlıyor. Buraya en çok girilen sayfalar veya uygulamalar eklenerek o sayfaya hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle pek çok sayfa ve grubu takip eden kullanıcılar için burası önemli olabiliyor. Kısayollar özelliği ile birlikte buraya sayfa, grup veya oyun eklenebiliyor.

  Marketplace ile mağazada satış yapın

  Bazen kullanıcının elinde bir ürün olabiliyor. Bu ürünü satmak isteyen kullanıcı en uygun platformu bulmak için pek çok siteyi araştırıyor ve bu sitelerde ürün tanıtımını yapıyor. Facebook’ta da bu özelliğin var olduğunu belirtmek gerekiyor. Facebook, Marketplace sistemi ile birlikte kullanıcıların ürün satabilmesini sağlıyor. Bu platformda kullanıcılar kendi ürünlerini satarak uygun fiyata verebiliyor, diğer kullanıcıların almasına vesile olabiliyor.

  Platform yalnızca satış yapmak için değil aynı zamanda ürün almak için de güzel bir alan. Facebook’un alışveriş platformunda yer alan kategoriler sayesinde müşteri istediği kategoriyi seçerek o ürünün bulunup bulunmadığını inceleyebiliyor, isteğe bağlı olarak arama yaparak bir ürünü araştırabiliyor.

  Evden arabaya, ofis malzemelerinden bahçe dekorasyonlarına pek çok satışın yapıldığı bu mağazanın avantajlarından birisi uygun fiyatlı ürünlerin bulunabilmesi ve kullanıcıya en yakın konumdaki ilanların görülmesi. Bu durum kullanıcı ile müşterinin bir araya gelmesini sağlıyor.

  Kendi sayfanızı kurarak hedefi büyütün

  Facebook’un klasik özelliklerinden birisi olan sayfalar ile birlikte internet kullanıcısı bir sayfa kurarak bu sayfayı büyütebilir ve kendi sayfasını hemen yönetmeye başlayabilir. Sayfalar ile ilgili anlatacak çok şey var fakat buraya yazsak her özelliğini konu içerisine sığdıramayız. Facebook uygulamasının özellikleri arasında önemli bir yeri bulunan sayfalar özelliği ile birlikte kullanıcı kurduğu bir sayfada paylaşım yapabilir, iş ilanı verebilir, grup önerisi belirtebilir ve daha birçok özellikten yararlanabilir.

  Birden fazla sayfası olanlar tüm sayfalarını yönetmek konusunda zorlanabiliyor. Facebook’un sağladığı kolaylıklar arasında sayfa yöneticisi yer alıyor. Sayfalar tek bir alanda yer alıyor ve hangi sayfanın ne kadar yeni bildirime ve yeni mesaja sahip olduğu görülüyor. Bu durum bol bol Facebook sayfası yöneten kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlıyor.

  Sayfalar kısmında beğenilen sayfalar, davetler ve keşfet menüsü de yer alıyor. Kullanıcılar ister beğendiği sayfaları görüntüleyebilir ister davetleri inceleyebilir ister yeni sayfalar keşfederek daha farklı alanlara açılabilir. Facebook sayfa beğenisi kullanıcıların sayfalara bakarken önemesiği bir kısımdır.

  Facebook’tan iş bulun

  Facebook uygulamasının özellikleri arasında yer alan iş bulma, bazı kullanıcıların işine yarayabiliyor. Facebook bu konuda da bir özellik geliştirerek iş bulmak isteyenlere hizmet sağlıyor. Bilindiği üzere Facebook uygulaması milyarlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Bu da bu uygulama üzerinde rahat bir şekilde iş bulma imkanının olduğunu gösteriyor.

  Kullanıcının kendi konumuna en yakın iş ilanlarını gösteren Facebook, en iyi iş fırsatlarını sunmaya çalışıyor. İş fırsatları sekmesinde arama yeri, maaş filtresi, iş türü, iş ilanı kategorisi gibi pek çok detay yer alıyor. Ayrıca iş ilanı vermek isteyen firma sahipleri de buradan iş ilanı ekleyerek kendi iş ilanını oluşturabiliyor. İş ilanı uyarıları almak isteyen kullanıcılar abone olarak ara sıra bildirim alabiliyor.

  Facebook Pay ile ödemeleri yönetin

  Facebook Pay, Facebook’ta bir hizmetten yararlanırken ödeme yapmak için kullanılan bir sistem. Örneğin bir Facebook paylaşımı için sponsorlu reklam hizmetinden yararlanmak isteyen bir kullanıcı Facebook Pay üzerinden ödeme yöntemi ekleyerek bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyor. Daha önceleri 3D Secure desteğine sahip olan Facebook Pay günümüzde bu desteğini kaldırmış durumda.

  Facebook Pay özellikleri arasında ödeme geçmişi yer alıyor. Kullanıcı ödeme geçmişine bakarak harcamalarını inceleyebiliyor. Düzenli ödemeler kısmı ise belirli süreler ile düzenli ödemeler yapan kullanıcılar için. Facebook Pay uygulamasında yer alan ödeme yöntemleri kısmı eklenen ödeme yöntemlerini gösteriyor.

  Sponsorlu reklam verin

  Bazı kullanıcılar kendi sayfasını ön plana çıkarmak için sponsorlu reklamdan faydalanabiliyor. Bir paylaşımı sponsor hizmeti ile ön plana çıkarmak o paylaşımın sponsor reklamlar arasında görülmesine olanak tanıyor. Sponsor reklam ile ana sayfada ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar bir ödeme yöntemi ekleyerek öncelikle para ödemesi yapması gerekir. Facebook her ne kadar ödeme yapmadan sponsorlu reklam özelliğine imkan tanısa da bu özellik bu şekilde bazen işlev yapmayabiliyor.

  Hikaye ekleyin ve diğer platformlarda paylaşın

  Hikayeler özelliği daha öncesinde Snapchat platformunda yer alıyordu. Sonrasında Instagram’a eklenen bu özellik, günümüzde Facebook, YouTube, Twitter gibi pek çok platformda yerini almış durumda. Facebook’un hikayeler özelliğinden bahsetmek gerekirse kullanıcılar bir paylaşım yapıyor ve bu paylaşım 24 saat boyunca burada kalıyor. Kullanıcılar eklenen fotoğraf üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabiliyor ve burada yayınlayabiliyor. Facebook’un sağladığı hikayeler özelliği Instagram ve WhatsApp platformuna hikayeyi paylaşma özelliğine de imkan tanıyor. Hikayeler özelliği ile birlikte kısa kısa kesitler paylaşılabiliyor.

  İstatistikleri inceleyin, analiz edin

  Facebook’un kullanıcılar tarafından en çok sevilen özellikleri arasında istatistik yönetimi yer alıyor. Özellikle sayfa yöneticilerinin analiz yapmak için kullandığı istatistikler, bir sayfanın ne kadar büyüdüğünün bir göstergesi olmakta.

  Bir Facebook sayfasının istatistik kısmında genel bakışta pek çok istatistiksel veriler yer alır. Beğeniler sekmesinde sayfanın sayfa beğenmesi durumu gösterilir. Eğer ki genel grafikte artış var ise bu durum sayfanın toplam beğenme sayısının yükseldiği anlamına geliyor. Toplam sayfa beğenmesinin alt kısmında ise günlük sayfa beğenmeleri yer alıyor. Bu da o gün sayfayı kaç kişinin beğendiğini gösteriyor.
  İstatistikler bölümünün erişim sekmesinde ise sayfadaki paylaşımların ne kadar erişim aldığı yer alıyor. Sayfadaki günlük erişime göre hazırlanan bu grafik, sayfanın beğeni, yorum, paylaşım ve bağlantı tıklaması gibi etkileşimlerini belirtiyor.

  Sohbet özelliklerinden yararlanın

  Facebook’ta bulunan sohbet uygulaması Messenger, birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Kullanıcılar Messenger ile birlikte yalnızca sohbet etmiyor, aynı zamanda özelliklerden faydalanarak daha güzel bir sohbet ortamı oluşturabiliyor. Messenger özelliğinde yer alan özelliklerden birisi arkadaşlarla birlikte oyun oynama özelliği. Messenger üzerinden grup kuran kişiler Facebook oyunlarını oynayarak rekabet edebiliyor. Bu eğlenceli bir ortam için güzel bir özellik sunuyor.

  Facebook uygulamasının özellikleri arasında yer alan sohbet özelliğinde sohbet rengini değiştirme özelliği de bulunuyor. İsteyen kullanıcı sohbetin rengini düzenleyerek Facebook’u özelleştirebiliyor ve kendi istediği şekilde gösterebiliyor. Bunu yaparken karşı tarafın renklerinin de değiştiğini belirtmek gerekiyor.

   

  Facebook video izlenme sayesinde potansiyel müşterileriniz markanızı prestijli görebilir.

  Son Güncelleme: 25 Ocak 2021

  Önceki

  YouTube girişim tarihi

  Sonraki

  Tiktok Üzerinden Para Kazanmak

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.