Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook'ta nasıl reklam verilir?

Facebook'ta nasıl reklam verilir?
İçindekiler

  Facebook’ta nasıl reklam verilir? Bu konuda siz değerli okurlarımız için sosyal medya ağı Facebook’ta nasıl reklam verildiğinden bahsedeceğiz.

  Facebook’ta reklam vermek isteyen pek çok kullanıcı bulunmakta. Bu kullanıcıların Facebook’ta reklam vermek istemelerinin sebebi daha çok ön plana çıkmak, daha fazla kitleye ulaşmak. Facebook’ta reklam vermeden önce bilmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu konuda hem bu detaylardan bahsedeceğiz hem de Facebook’a nasıl sponsor olunacağını anlatacağız. Haydi, lafı çok uzatmadan konumuza giriş yapalım.

  Sosyal medya hizmeti vs. Facebook reklam hizmeti

  Facebook’ta nasıl reklam verilir?” sorusuna geçmeden önce Facebook takipçi, Facebook beğeni veya Facebook izlenme gibi hizmetlerin Facebook reklam hizmetine göre nasıl farklar içerdiğini bilmek gerekiyor. Bu iki özellik arasında karşılaştıracağımız ilk konu elde edilen kitle olmakta. Facebook’ta reklam verirken eğer 5-10 liralık oldukça düşük bir bütçe ile binlerce kişiye ulaşan bir reklam veriliyor ise bu durum reklamın boşuna yapıldığı anlamına gelebilir. Çünkü reklam bu kadar düşük bir bütçe ile istenilen hedefe ulaşamayabiliyor. Bu zamana kadar yapılan pek çok deneyde düşük bütçeli reklamların çok başarılı olmadığı gözlemlendi. Yani kitle elde etmek oldukça zor. Facebook video izlenme, beğeni ve takipçi gibi hizmetler ise yalnızca yeni kitle elde etmekle kalmıyor aynı zamanda keşfet gibi alanlarda da öne çıkmayı sağlıyor. Bu sayede kısa sürede popüler olmak mümkün hale geliyor.

  Bu sefer bütçe olarak karşılaştırma yapmak istiyoruz. Sosyal medya hizmetlerinden yararlanmak, Facebook’a sponsor olmaktan daha mantıklı görülüyor. Çünkü sosyal medya hizmetleri uygun fiyata yani çok para harcamadan hemen kitle kazandırmayı hedeflerken Facebook’ta reklam vermek gönderinin diğer kullanıcılara sponsorlu bir şekilde görünmesini sağlıyor. Bu durum düşük bütçeli sponsorluklarda pek işe yaramazken oldukça yüklü miktarda para harcamak gerekiyor. Bundan dolayı sosyal medya hizmetleri daha kârlı bir iş olmakta.

  Özet geçmek gerekirse sosyal medya hizmetleri, hem kitle açısından hem de bütçe açısından oldukça avantajlı taraf gibi gözüküyor. Bu konuda karar kullanıcının. İster ikisini dener tarafını seçer ister en beğendiği hizmeti tercih edebilir.

  Facebook’ta nasıl reklam verilir?

  Facebook’ta reklam vermek isteyen bir kullanıcı öncelikle sayfaya girip reklam olarak kullanılacak olan gönderiyi seçmeli veya paylaşmaya başlamalı. Paylaşım işleminden sonra gönderinin üzerine gelerek gönderinin sağ alt kısmında yer alan “Gönderiyi Öne Çıkar” butonuna basmalı. Bu buton, bir gönderinin reklam amaçlı kullanılmasını sağlıyor.

  Gönderiyi öne çıkarma ekranında pek çok işlem yer alıyor. Sırayla gideceğiz. Öncelikle hedef kitlenin belirlenmesi gerekiyor. Hedef kitle her ne kadar belirlense de düşük bütçeyle popüler olmak oldukça zor. Hedef kitle sekmesinde hedef kitle detayları bulunuyor. Kullanıcılar buradan ülke seçimi yapabilir, yaş sınırını belirleyebilir ve erkeklere veya kadınlara yönelik bir hedef kitleyi belirleyebilir. Hedef kitle seçenekleri arasında sayfayı beğenen kişiler ve sayfayı beğenen kişilerin arkadaşları gibi seçenekler de yer alıyor. Bu sayede ek ayar yapmadan bu seçeneklerden de faydalanmak mümkün oluyor.

  Facebook sayfasında bir gönderi için reklam oluştururken bu menüde hedef kısmına da dikkat etmek gerekiyor. Hedef kısmı otomatik bir şekilde yer alabilir. Kullanıcı isterse diğer hedef seçeneklerini tercih edebiliyor. Bu seçeneklerden birisi daha fazla etkileşim alma adınayken diğeri daha fazla mesaj almak için bir etkileşim tercihi. Kullanıcılar kendilerine en uygun tercihi yapabilir.

  Sponsorlu gönderi hazırlarken bu ekranda yer alan bir diğer özellik düğme olmakta. Bir kullanıcı sponsorlu reklam ile karşılaştığında bir buton ile karşılaşır. Bu butonun ne olacağını kullanıcı belirleyebiliyor. Bu buton seçeneklerinden birisi WhatsApp mesajı diğeri mesaj gönderme olarak bulunurken isteyen kullanıcılar düğmeyi tamamen kaldırabiliyor. Düğme özelliğinin alt kısmında yer alan karşılama mesajı, yeni kullanıcıları karşılamak için önemli bir detay olabiliyor.

  Facebook’ta yer alan bir diğer özellik ise yakın zamanda gelen özel reklam kategorisi olmakta. Bazı kullanıcılar vatandaşların haklarıyla ilgili, ekonominin durumuyla alakalı veya insanların sosyal haklarıyla ilgili reklamlar paylaşabilir. Bu tür siyasi reklamlar için özel bir işlem gerekiyor. Yani Facebook’ta siyasi reklam paylaşmak doğrudan yapılmayan bir işlem.

  Facebook’ta nasıl reklam verilir?” konumuzda gönderiyi öne çıkarma ekranında yer alan mesajlaşma uygulamaları sekmesinde Messenger ve WhatsApp yer alıyor. Sayfa sahibi ister Messenger ister WhatsApp uygulamasını seçerek kullanıcıları bu tarafa yönlendirebiliyor. Bu tamamen sayfanın isteğine bağlı bir durum. Eğer Messenger seçilirse reklamı gören kullanıcılar mesajlaşma butonuna tıkladığında Messenger’a yönlendirilirken WhatsApp olduğunda WhatsApp uygulamasına yönlendirme işlemi gerçekleşecek.

  Sayfada reklam verirken alt kısımda yer alan bir diğer sekme süre olmakta. Süre kısmı bir reklamın kaç gün boyunca gösterileceğini belirtir. Kullanıcılar süreyi istediği gibi ayarlayarak reklamın süresini uzatabilir veya kısaltabilir. Şunu belirtmekte fayda var ki reklam süresinin uzaması veya kısalması bütçeyi etkilemiyor. Yalnızca reklamın günlük tahmini gösteriminin düşmesi veya yükselmesi sağlanıyor. Gün sayısı sabit bir bütçe ile artar ise günlük görüntülenme düşerken gün sayısı azalınca günlük görüntülenme yükseliyor.

  Sürenin altında bütçe yer almakta. Kullanıcı bu alandan bütçeyi istediği gibi arttırabiliyor ve düşürebiliyor. Bütçe arttıkça reklamın görüntülenme sayısı da yükselir. Yani daha fazla kişiye erişim mümkün hale gelir. Reklam verenler bütçe çubuğunu sürükleyerek istediği bütçeyi ayarlayabiliyor.

  En alt sekmede birden fazla ayar yer almakta. Bunlardan birisi reklam alanları olmakta. Kullanıcılar reklamın nerede gözükeceğini belirleyebilir. Kullanıcılar ister Facebook ister Messenger ister Instagram’ı seçerek reklamları bu alanda gösterebilir. Reklam alanlarının altında Facebook pikseli yer almakta. Bu özellik istatistiksel veriler ve raporlar sunan bir araç. En alt kısımda ödeme yöntemi ve bakiye bulunmakta. Eğer bakiye yoksa ve reklam bu şekilde paylaşılır ise görüntülenme almayabilir. Bundan dolayı bakiye eklemek ve sonrasında gönderiyi öne çıkarmak gerekiyor. Kullanıcılar para ekleme işlemi yaparak ve ödeme yöntemini belirleyerek hesabına para ekleyebiliyor, reklam vermeye başlayabiliyor.

  Facebook’ta reklam vermenin avantajları

  Facebook’ta nasıl reklam verilir?” sorusunu öğrenen kullanıcılar reklam vermenin nasıl avantajlarının olduğunu da merak edebiliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi sosyal medya hizmetleri Facebook’a sponsor olmaktan yani Facebook’a reklam vermekten daha avantajlı olabiliyor. Tabii bu kullanıcının kararı. Kullanıcı hangisini istiyorsa onu tercih edebilir ve kendine en doğru gelen hizmeti kullanabilir.

  Facebook’ta reklam vermek daha fazla kitleye erişme imkanı sunuyor. Verilen reklam gönderinin daha fazla ziyaretçiye erişmesini sağlarken aynı zamanda beğeni, yorum ve görüntülenme gibi etkileşim oranlarının da yükselmesinde etkili olabilir. Bu durum verilen reklamın estetikliğine ve görünüşüne bağlı bir durum.

  Facebook’a sponsor olmanın sağladığı avantajlardan birisi de hedef kitleye ulaşma imkanının olmasından dolayı daha net kitle elde etmek. Özellikle yüksek bütçeli reklamlar verenler bu kitlelere daha kolay ulaşır, daha fazla etkileşim almaya başlayabilir. Kullanıcıların bu konuda yapması gereken tek işlem reklamı hazırlarken ayarlardaki seçimleri özenle yapması, en doğru bütçeyi girmesi.

  Son Güncelleme: 15 Mart 2021

  Önceki

  Motive edici girişimci sözleri

  Sonraki

  İnstagramda birden fazla hesap açma

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers