Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Facebook Sayfa Birleştirme İşlemleri

Facebook Sayfa Birleştirme İşlemleri
İçindekiler

  Facebook günümüzde en fazla kullanılan platformlar arasında yer almaktadır. Hem sayfalar hem de kişisel hesaplar da oldukça fazla tercih edilmektedir. Facebook sayfalarını açmak ise oldukça basit olduğu için de insanlar sıklıkla sayfa açabilmektedir. Bu durum da bazen gereksiz bir kalabalık oluşturabilmektedir. Bu sayfaların hepsini tek bir sayfada toplamanız da mümkün olabilmektedir. Facebook sayfa birleştirme işlemleri hakkında sizlere bilgiler aktaracağız.


  Facebook Sayfa Birleştirme Nedir?


  Facebook üzerinde sayfalar pek çok farklı amaçlar için açılmaktadır. Kişisel, ticari, yazar ve yeteneklerini sergileme gibi pek çok alan da olmaktadır. Profesyonel görünmenin ilk adımı da iyi bir sayfaya sahip olmaktır. Böylelikle de ne kadar iyi görünürseniz, o kadar fazla da takipçi kazanabilirsiniz. Facebook sayfa birleştirme kısaca bu şekildedir. Sizlere bunun hakkında farklı bilgiler de sunalım.


  Facebook Sayfa Birleştirme Aşamaları Nasıldır?


  2 adet Facebook sayfanız var ve bunları birleştirmek istiyorsunuz. Bunun için de uygulama, bazı koşullar öne sürmektedir. Güvenlik amacı ile bazı konulara dikkat edilmektedir. Facebook sayfa birleştirmeleri yapabilmeniz için;
  -Birleştirmek istediğiniz 2 sayfanın da yöneticisi olmanız gerekmektedir. Unutmayın ki yöneticisi olmadığınız bir sayfada işlem yapmanız da söz konusu değildir.
  - Bu birleştirmek istenilen Facebook sayfalarının da isimlerinin aynı olması gerekmektedir. Sayfa isimlerinin aynı olması durumunda bu birleştirmeye izin verilmektedir.
  Bu 2 madde başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken maddelerden olmaktadır. Bu 2 maddeye de uygun olduğunuzu düşündüğünüz takdirde devam edebilirsiniz.
  1-Bu linke facebook.com/pages/merge/ tıklayınız.
  2- Mükerrer sayfaları birleştir başlığının altında yer almakta olan bir sayfa seç butonlarına tıklayınız. Birleştirmek istediğiniz 2 sayfayı da burada belirtmeniz gerekmektedir. Böylelikle de seçtiğiniz 2 sayfa birleştirilmek adına işleme alınmış olacaktır. Burada da dikkat etmeniz gereken nokta da ilk önce hangi sayfayı ekleyeceğinizdir. Ana sayfa hangisi olsun diyorsanız onu ilk seçmeniz gerekir. Ana sayfa ile birleştirmek istediğiniz diğer sayfayı da 2. kısma seçmeniz gerekmektedir. Burası da oldukça önemli bir nokta olmaktadır. Bu seçme işlemlerini de tamamladıktan sonra sayfaları birleştir diyerek bu işleme devam edebilirsiniz.
  Bu işlemleriniz tamamdır. Artık bu sayfaların ikisini de tek bir sayfa olarak kullanabilirsiniz. Fakat kısa bir hatırlatma da yapmamız gerekmektedir. Eğer ki sayfalarınızı seçtiğiniz zaman “isimler birbirine benzer olduğu için bu sayfalar birleştirilemiyor” şeklinde bir uyarı aldıysanız da yazımızın devamını okuyarak bu sorunlardan da kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yani bunların çözümü vardır ve bunu sorun etmenize de gerek yoktur.
  Unutmamanız gerekir ki 1. seçenek silinmeyecek olan sayfadır. 2. seçenek ise silinecek olan sayfadır. Yani kısacası bu işlemi yaptığınızda 2. sayfada olan bütün bilgiler silinerek, 1. sayfaya aktarılacaktır. Facebook sayfa birleştirme işlemleri esnasında bu hususta önemli bir husustur.


  Facebook Sayfa Birleştirme İşlemlerinde Sorunu Yaşıyorum Nasıl Çözerim?


  Seçtiğiniz 2. sayfadaki bütün bilgilerin silinmesi halinde sorun yaşamamanız için de bir yedeğini almanız tavsiye edilmektedir. Böylelikle de herhangi bir sorun oluşması durumunda sayfalarınız bu durumdan zarar görmemiş olacaktır. Şimdi sayfa birleştirme sorunlarından bahsedelim. Bütün adımları uyguladım ancak sayfa birleşmesi olmadı diyorsanız tek yapmanız gereken de destek ekipleri ile iletişime geçmek olacaktır. Bunlar içinde gerekli butonlar oluşacaktır. Destek ekipler ile iletişime geç butonlarına tıkladıktan sonra da sizlere yardımcı olunması için sayfalarınız hakkında bazı bilgiler de sizlerden istenmektedir. Bunun içinde karşınıza bir form gelecektir. Bu formda da sizlerden bazı bilgiler istenecektir. Bu formu doldurduktan sonra da en aşağıda bu bilgileri okudum ve anladım yazısının yanında bulunan kutucuğa da tik koymanız gerekmektedir.
  Bunun sonrasında da çıkan ekranda birleştirmek istediğiniz Facebook sayfalarını yüklemek için de bir ekran çıkacaktır. Buradan da birleştirmek istediğiniz sayfaları seçmeniz gerekecektir. Bunu seçtikten sonra da gönder diyerek işleme devam edebilirsiniz.
  Bu işlemin ardından da yaşadığınız sorunun ne olduğu Facebook tarafından detaylı bir şekilde incelenecektir. Bunun ardından da sizlere dönüş 7 ile 14 gün içerisinde olacaktır. Sizlere e-posta aracılığıyla gereken bilgiler gönderilecektir.


  Facebook Sayfa Birleştirme İşlemlerinin Başka Bir Alternatif Yolu Var Mıdır?


  Yukarıda sizlere anlattığımız adımlar Facebook sayfa birleştirme işlemleri noktasında yer alan yollardan birisi olmaktadır. Dilerseniz de alternatif olarak bir yol daha olmaktadır. Bunu da kısaca mekanik işlem de denilmektedir. Burada ise devreye Facebook girer. Sizler Facebook destek ekiplerine, 2 sayfayı birleştirmek istediğinizi belirtmeniz gerekir. Bunu da bildirim olarak iletebilirsiniz. Facebook da gereken incelemeleri yaparak bunun sonucunda sayfalarınızı birleştirme işlemlerini gerçekleştirmektedir.
  Fakat bu yöntem ise garanti bir yöntem değildir. İncelemelerin ne zaman yapılacağı ve birleştirmenin ne zaman gerçekleşeceği de belli değildir. Yukarıda sizlere anlattığımız yöntem ise sizleri kısa yoldan çözüme götürecek bir yöntemdir. Ancak karar size kalmıştır bunlar arasından dilediğinizi uygulayabilirsiniz.


  Facebook Sayfa Birleştirme Sayısında Sınır Var Mıdır?


  Facebook sayfa birleştirme işlemleri hakkında yapılması gereken tüm işlemleri sizlere anlattık. Peki bu sayfa birleştirme konusunda belli bir sınır var mıdır? Bu sorunun cevabı da belli bir sınır bulunmamaktadır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta ise engel yememeniz olacaktır. Defalarca sayfa birleştirme işlemi yaptığınız takdirde bu durum uygulama tarafından şüpheli bir durum olarak algılanacaktır. Bu durumda engel yemenize sebebiyet verebilmektedir.
  Bu sebeple de belli bir sınır olmasa da bu işlemleri yaparken sorun yaşamamak için oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.


  Facebook Sayfa Birleştirme İşlemlerini Tamamladım Geri Ayırma Şansım Var Mı?


  Sizlere yukarıda bahsettiğimiz adımları sırayla uyguladınız ve sayfalarınızı birleştirdiniz. Peki bu sayfa birleştirme işlemlerini tamamladıktan sonra tekrardan ayırmak mümkün müdür? Maalesef ki mümkün değildir. Sayfa birleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra bir daha geri dönüş şansı bulunmamaktadır.


  Facebook Sayfa Birleştirme İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?


  Facebook sayfa birleştirme konularında hile gibi bir durum bulunmamaktadır. Unutmamanız gereken nokta ise bu tarz işlemlerin tümünün Facebook tarafından onaylanıyor olmasıdır. Yani sizler Facebook sayfalarınızın ismini değiştirmek istiyorsanız, 2 bağımsız sayfayı birleştirmek istiyorsanız veya Facebook sayfa linklerini değiştirmek istiyorsanız bunun için de herhangi bir hile kullanmanızda mümkün değildir. Bütün talepleri mantıklı sebeplerle açıklayarak Facebook’a gönderdikten sonra da onay alabilirsiniz ve sonrasında da bu işlemleri yapabilirsiniz.
  Facebook sayfa birleştirme işlemleri kaç gün sürmektedir? sorusunun cevabı da sizlerin zaten bir sayfanızın olmasına ya da olmamasına bağlı olmaktadır. Yukarıda da sizlere detaylı bir şekilde anlattığımız üzere eğer ki zaten bir Facebook sayfanız var ise 2. bir sayfa açılmış ise ve sizler bu 2 farklı sayfayı birleştirmek istiyorsanız da bu 2 sayfanın da sahibi olduğunuzu göstermeniz yeterli olacaktır.
  Unutmamanız gerekir ki yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu geri dönüşü olmayan bir işlemdir. Sayfalarınızı birleştirdikten sonra tekrardan ayırmanız kesinlikle söz konusu dahi olamaz. Sizlerde sayfa birleştirme işlemlerinde sizlere bahsettiğimiz detayları göz önünde bulundurarak bu işlemleri tamamlarsanız sizler adına daha olumlu sonuçlar da olacaktır. Facebook sayfa birleştirme işlemleri de bu şekildedir.

  Facebook takipçi , facebook sayfa beğenisi ve izlenme satın almak istiyorsanız facebook takipçi satın al sayfamıza sizleri bekliyoruz.

  Son Güncelleme: 05 Aralık 2020

  Önceki

  youtube izlenme nasıl alınır

  Sonraki

  İnstagram Beğeni Engeli Nedir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.