Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

En popüler meslek: Youtuberlık

En popüler meslek: Youtuberlık
İçindekiler

  Son yıllarda hayatımıza giren youtuber kelimesi, sosyal medya platformlarından olan YouTube’a içerek üreten kişilere verilen isimdir. Bu iş daha önceleri eğlence için yapılsa da YouTube'un çok fazla aktif kullanıcıya sahip olmasıyla para kazandıran bir mecra haline gelmiştir. Bu nedenle bu uygulamaya içerik atan kişiler bunu bir iş olarak benimsedikleri için yeni bir meslek oluşmuştur. Yeni meslek dalı olarak hayatımıza giren youtuber mesleği, ilk zamanlarda dalgaya alınan bir konu olsa da Youtube’un bu işi yapan kişilerin hayat standartlarını tamamen değiştirip aşırı lüks bir yaşam fırsatı sununca özellikle gençler için popüler bir meslek haline gelmiştir. Bu meslek dalında en önemli nokta takipçi sayısıdır. Amaç ilgi çekici ve özgün içerikler üreterek YouTube izleyicilerinin dikkatini çekmektir. Ancak insanların dikkatini çekecek nitelikte paylaşım yaparak takipçinizi artırabiliriniz. Takipçi alarak abone sayınızı artırıp içeriklerinizin daha çok izlenmesini sağlayabilirsiniz.

  YouTube için nasıl videolar çekilmektedir?

  YouTube, çok geniş ve farklı içerikleri bünyesinde tutan bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu nedenden dolayı youtube merkezinin, videoları kaldıracak nitelikte özellikler taşımayan her video bu mecra üzerinden paylaşılabilir. Oldukça farklı alanlarda içerik oluşturularak video atılan bu uygulama için en çok eğlence kategorisinde videolar atılmaktadır. İnsanların yoğun ve yorucu hayat temposundan dolayı eğlenmeye gülmeye ihtiyacı olduğu şu dönemlerde, YouTube içerikleri ilaç gibi gelmektedir. Bu nedenden dolayı eğlence alanında içerik izleme talebi çok olduğundan YouTube için içerik oluşturan kişiler de en çok bu kategoriye yönelmektedir. Bir çok sayfa farklı bakış açılarıyla takipçilerini ya da onları izleyen kişileri eğlendirerek yüzlerinde tebessüm yaratacak içerikler oluşturmaya çalışmaktadır. Bu içerikler, içeriği üreten kişinin mizah anlayışına göre çok farklı nitelikte olabilir. Buna örnek verilecek olursa takipçisi ve hedef kitlesi çocuk olanların eğlence kategorisi üzerinden yapacağı videonun içeriği ile hedef kitlesi gençlerden oluşan bir sayfanın bu kategori üzerinden yayınlayacağı videonun içeriği tamamen farklı olabilir. İçerikleriniz ne kadar eğlenceli ve konu dahilinde olursa inanların o kadar dikkatini çeker. Dikkat çeken içerikler ise izlenme ile beraber yeni aboneleri sayfanıza kazandırır.

  Nasıl youtuber olabilirim?

  Youtuber olmak için yapmanız gereken ilk şey bir YouTube kanalı açmaktır. YouTube kanalı açmak ise bu süreçte atacağınız en kolay adım olarak bilinmektedir. Çünkü işin zor kısmı içerik üretmeye başlandığı zaman ortaya çıkmaktadır. Kendinize ait bir google hesabı ile YouTube uygulamasına girerek kolaylıkla bir YouTube sayfası açabilirsiniz. Youtuber olmak için google'un hazırladığı bir yardım makalesi bulunmaktadır. Hesabınızı kurmaya başlarken bu makaleden yardım almak çok daha akıllıca olacaktır. Bu makale üzerinden gidecek olursanız akılda kalıcı ve mümkün olduğu takdirde kısa ve öz isimler bulmanız önerilmektedir. İsminizin özgün olması daha dikkat çekerek daha fazla aboneye ulaşmanıza yardım edecektir.

  Youtuber olmak için işin teknik kısımlarını yukarıda söyledik. İçerik üretme konusunda ise kişiler belirledikleri konu üzerinden içerik üretmelidirler. Bu sayede belli bir alanda bir başarı yakalarsanız isminiz bir reklam haline gelebilir. Youtuber olma konusunda diğer en önemli nokta ise abone sayınızdır. Abone sayısının yüksek olması, içeriklerin daha çok izlenmesine ve buna orantılı olarak kanal sahiplerinin daha çok para kazanmasını sağlamaktadır. Bu konuda şunu demek yanlış olmayacaktır ki YouTube için abone sayısı her şeyden çok daha önemlidir. Takipçi alarak abone sayınızı yükseltip izlenmelerinizi artırabilirsiniz. Bu sayede video izlenimi sonucu para kazanı çok daha fazla olacaktır.

  YouTube para kazanmanın şartları

  YouTube başlarda tamamen eğlence odaklı bir sayfa olsa da günümüzde artık yeni meslek dallarının oluşmasına neden olup para kazandıran bir mecra haline gelmiştir. Fakat her çekilen videoya ve her hesaba para aktarımı olması mümkün değil. Yani bu mecra üzerinden para kazanmak isteyenler için bir takım niteliklerin olması gerekmektedir. Bu nitelikler arasında ilk göze çarpan abone sayısıdır. YouTube aracılığı ile oluşturduğunuz içeriklerden para kazanmak istiyorsanız 30 bin ve üzeri abonenizin olması gerekmektedir. Bu kısımdan da anlaşılacağı üzere abone sayısı her noktada oldukça önem arz etmektedir. Yaptığı içerikler sayesinde para kazanmak isteyen kişiler takipçi sayılarını yükseltme konusunda özen göstermelidir.

  YouTube'daki en popüler sayfalar

  YouTube'un en popüler sayfaları makyaj, güzellik ve moda üzerine açılan sayfalardır. Bu tür sayfaların bu kadar popüler ve çok izlenmesini sağlayan şey insanlardaki makyaj ve güzelliğe olan ilgiden kaynaklanmaktadır. Makyaj üzerine açılan sayfaların ana amacı birden fazla makyaj ürünü kullanarak çok farklı makyajlar yapmaktır. Bu yapılan iş malzemeleri kişilere tanıtmak ve onlara bu ürünleri almadan önce deneyimini yapan kişi tarafında ön bilgi vermektir. Bunun yanı sıra bu kanallar makyajınızı daha iyi göstermek amacıyla küçük makyaj tüyoları da vermektedir. Güzellik üzerine açılmış olan YouTube sayfaları ise farklı noktalardan öneriler de bulunmaktadır. Bu konuda göze en çok çarpan ise doğal ürünlerle yapılan maskelerin cilde çok olan yararları üzerine çekilen içeriklerdir.

  Modayı ve kıyafetleri temel alarak içerik üreten sayfaların temel prensibi ise yeni tarzları ya da yeni çıkan trend parçaları farklı farklı kombinleyerek insanlara tarz yaratma konusunda fikir vermektir.

  YouTube hangi nitelikteki videoları yayından kaldırır?

  YouTube'un kanallarda bulunan videoları yayından kaldırması neredeyse her YouTube içerik üretişçisinin en az bir kere başına gelmiş bir durumdur. Yayından kaldırılan videoların akıllara gelen ilk nedeni telif hakkıdır. Telif hakkı nedeniyle oluşturup uygulamaya yüklendiğiniz içerikler bir süre sonra yayından kaldırılabilir. YouTube, politikalarında bu durumu belirtmiştir. Telif hakkı nedeni ile video kaldırılmasında başkalarına ait içerikleri kendi videonuzda kullanmanız neden gösterilmektedir. Başkalarına ait olan şeyler müzik, video, resim ya da poster gibi çok farklı alanlarda karşınıza çıkabilir. Bu nedenden dolayı içerik üreteceğiniz zamana videonuzda, video ya da müzik gibi telife konu olacak içeriklerden sadece kendinize ait olanları kullanmanız gerekmektedir. Eğer sürekli olarak farklı kişilerin oluşturduğu içerikleri videolarınızda kullanırsanız telifler devam eder ve ağdınız üç telif hakkı ihtarı sonucu kanalınızın tamamen kapanmasına neden olabilirsiniz.

  Sosyal medyada iş birlikleri

  Sosyal medya mecraları, son yıllarda hemen hemen herkesin severek kullandığı uygumlalar haline gelmiştir. Teknoloji ve internetin bu kadar gelişerek hayatımızın odak noktası haline gelmesi yeni sosyal ortamlarımızı da tamamen değiştirmiştir. Artık sosyalleştiğimiz, yeni arkadaşlar edindiğimiz yer bu uygulamalar olmuştur. Aktif sosyal medya kullanıcıları, günlerin önemli ölçüsünü bu sitelerde geçirmekte, arkadaşlarıyla etkileşim yaratmaktadırlar. Sosyal medyada bu kadar vakit geçirilmesi, bu uygulamaların yeni dünya düzeninde firmaların rahatlıkla hedef kitlesini belirleyeceği reklam sahası haline getirmiştir.

  Sosyal medya platformlarının reklam konusunda oldukça etkili bir hale gelmesi firmaların sosyal medyada ünlü kişilerle birlikte çalışmaya itmiştir. Bu iş birliklerinin oluşması için hesapların abone sayıları oldukça önemlidir. Ne kadar çok aboneye sahipseniz o kadar çok kişiye hitap edeceğiniz anlamına gelir. Bu durum sebebiyle birçok kişi ve firmayla reklam ve iş birliği yapabilirsiniz.

   

  İlgili İçerikler: Sosyal Medya Takipçi Almak ve Sosyal Medya Paketleri ile Sosyal Medyada Yükselin ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 10 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da paylaşım yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

  Sonraki

  Instagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.