Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları
İçindekiler

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları ile çekilen her fotoğrafı daha profesyonel hale getirmek mümkün. Bu konuda uygulamalardan bahsedeceğiz.

  Fotoğrafçılık, sosyal medyada büyük bir role sahip. Kullanıcılar birbirlerini etkilemek için çektikleri fotoğrafı diğer kullanıcılar ile paylaşıyor. Bazıları bu işi yaptığı aktiviteyi paylaşmak için yapıyor olsa da bazıları muazzam fotoğraflar çekerek bu fotoğrafları güzel bir şekilde düzenledikten sonra sosyal medyada yayınlayarak ortaya güzel bir çalışma çıkarıyor. Her bir çalışma adeta sanat eseri olabiliyor. Normal kullanıcıların da çok profesyonel kameraya sahip olmadan bazı yöntemler ile kaliteli içerikler paylaşması mümkün.

  Adobe Photoshop Express

  Adobe ekibi yaptığı kaliteli projeler ile biliniyor. Son olarak Adobe Photoshop 2021 sürümüne bazı yapay zeka özellikleri ekleyen geliştirici ekibi mobil platforma ücretsiz olarak uygulama sunuyor. Normal bir fotoğraf düzenlemenin yapabileceği birçok şeyi yapan Adobe Photoshop Express, ek olarak kendine has yeteneklere sahip. Bu özellikler ile birlikte fotoğrafları en iyi şekilde düzenlemeyi amaçlayan uygulamada kırpma, renk seçme, renk düzenleme, doygunluk ayarlama ve boyama gibi pek çok araç yer alıyor. Kullanıcılar kolay bir şekilde kullanılan bir arayüze sahip bu uygulamada hızlı bir şekilde düzenleme yapabilir, fotoğrafların kalitesini istediği şekilde daha iyi hale getirebilir.

  Adobe Lightroom

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan Adobe Lightroom pek çok avantaj ile birlikte geliyor. Adobe Photoshop Express ile Adobe Lightroom arasındaki fark kullanıcılar tarafından merak edilen bir detay. Aslına bakılır ise ikisi de bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Aralarındaki fark Photoshop’un daha çok profesyonel bir fotoğraf düzenleme aracı olurken Lightroom uygulamasının toplu bir şekilde fotoğrafları düzenlemeye imkan tanıması ve fotoğrafın bilgilerinin kaydedilmesi sağlanır. Bu uygulama sayesinde sınıflandırma yapmak mümkün olur, toplu fotoğraf düzenleme kolay bir hale gelir.

  Bazı kullanıcılar bu özelliğin neden Photoshop ile birleşmediğini merak ediyor olabilir. Aslında güzel fikir fakat Adobe geliştiricileri Adobe Photoshop’un resim çizme ve fotoğraf düzenleme odaklı çalışması gerektiğini savunurken Adobe Lightroom uygulamasının çoklu fotoğraf düzenleme ve fotoğrafları sınıflandırma konusunda uzmanlaşması gerektiğini düşünüyor. Kaliteli işlere imza atan Adobe, Lightroom uygulamasında da pek çok kullanıcıya umut oluyor.

  Autodesk Pixlr

  Bazı fotoğrafların kalitesi çok iyi olmayabilir veya o fotoğraf için pek çok farklı efekt aranıyor olabilir. Bunun yanı sıra kullanıcılar geniş çaplı özellikler sunan ve kütüphanesi bol olan bir uygulama kullanma arayışında olabiliyor. Bu durumda Autodesk Pixlr kullanıcıları karşılıyor. Uygulama pek çok görsel düzenleme aracı ile ön plana çıkan bir yazılım. Bu zamana kadar kullanan birçok insan uygulamanın çeşitli yönlerini beğendiğini belirtiyor.

  Uygulama içerisinde yazı ekleme, renk düzenleme, parlaklık değiştirme, efekt ekleme, çıkartma yerleştirme ve filtreleme gibi birçok özellik bulunuyor. Bu özellikler uygulamanın boyutunun çok yüksek olmaması için bir kütüphaneye sahip. Kullanıcılar büyük bir kütüphaneye sahip olan bu uygulamadaki içerikleri indirerek fotoğrafı daha da özelleştirebiliyor. Örneğin fotoğraf üzerine yazı yazmak isteyen bir kişi uygulamada yer alan yazı tiplerinden istediğini indirip hemen kullanabiliyor.

  Camera 360

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan Camera 360 kullanıcılara mutluluk veriyor. Bazıları eğlenceli efektlerin yer aldığı, kullanışlı filtrelerin bulunduğu bir uygulama ile Instagram platformunda paylaşım yapmak isteyebilir. Bu durumda Camera 360 oldukça yararlı bir araç. Uygulamanın özelliklerinden bahsetmek gerekirse Camera 360’da çıkartmalar, fotoğraf düzenleme araçları, selfie özellikleri, filtreler ve kolaj sistemi yer alıyor.

  Uygulamanın bir diğer özelliği de fotoğraf üzerine içerik yerleştirme. Örneğin bir dergi kapağına fotoğraf eklemek mümkün. Uygulamada etkili olan özelliklerden birisi de fotoğraftaki bir detayı otomatik olarak düzenlemek. Örneğin gökyüzünü güneşli, yağmurlu veya bulutlu bir atmosfere dönüştürme işlemi uygulanabiliyor. Ayrıca atmosfer ile birlikte çevre de buna uyum sağlıyor.

  Google Snapseed

  Google’ın resmî olarak geliştirdiği bir uygulama olan Snapseed, daha sade ve kaliteli bir uygulama arayanlar için tercih konumunda. Uygulamanın özellikleri arasında fotoğraf iyileştirme, fırçalar, HDR sistemi, filtreler ve ince ayarlar gibi detaylar yer alıyor.

  Uygulamanın avantajlarından birisi fırça ile birlikte fotoğrafın belirli bölgesine rötuş yapma imkanının bulunması. Birçok uygulama fotoğrafın tamamını düzenleme imkanı sunarken Google Snapseed uygulamasında fırça ile fotoğrafın belirli bölgesinde pozlama, doygunluk, parlaklık ve sıcaklık gibi düzenlemeler yapmak mümkün oluyor.

  Google Snapseed uygulamasında beyaz dengesi ayarlama, orijinal kalitede RAW geliştirme, kırpma, döndürme, perspektif aracı ve çerçeve gibi daha birçok özellik yer alıyor.

  Photo Mate R3

  En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında Photo Mate R3 yazılımı da bulunmakta. Bazıları fotoğrafları kaliteyle buluşturan daha verimli uygulamalar arayışına girmiş olabilir. Bu konuda ücret vermeye bile hazır durumda bulunan kullanıcılar dahi var. Photo Mate R3 yaptığı etkili çalışmalar ile birlikte pek çok kullanıcının ilgisini çeken bir uygulama olmayı başardı. Uygulamada yer alan özelliklerin bazıları ücretsiz iken ücretli sürüme geçen kullanıcılar uygulamanın özelliklerinden en iyi şekilde faydalanabiliyor.

  VSCO

  Yaptıkları ile oldukça başarılı bir uygulama olan VSCO, yalnızca fotoğraf alanında güzel çalışmalar yapmaya imkan tanımıyor aynı zamanda video düzenleme konusunda da kullanıcılara pek çok araç vaat ediyor. Hikayeli bir şekilde kolaj yapma özelliğinin yer aldığı uygulama içerisinde topluluk dahi bulunuyor. Kullanıcılar keşfet sekmesinde diğer içerik üreticilerinin yaptığı çalışmaları görebilir, isterse kendi yaptığı çalışmayı da bu alanda paylaşabilir.

  Adobe Photoshop Fix

  Adobe Photoshop Fix en iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Fotoğrafçılığın en önemli yanlarından birisi de çekilen fotoğrafın düzgün bir şekilde çekilip paylaşılması. Bazı fotoğraflar için o bölgeye bir kez gitmiş olunabilir veya çekilen fotoğraf kamera dolayısı ile çok kaliteli görünmeyebilir. Bu durumda Adobe’un bir yazılımı olan Adobe Photoshop Fix en büyük hizmeti kullanıcılarına sürüyor.

  Kaliteli olmayan fotoğrafların iyileştirilmesi için yer alan bu uygulamada fotoğrafın keskinliği, parlaklığı, doygunluğu ve pürüzsüzlüğü gibi pek çok detayı düzenlenerek fotoğraf kalitesi en iyi şekle getiriliyor.

  Uygulamada yer alan özellikler arasında yüze uygun sıvılaştırma, sıvılaştırma, iyileştirme, pürüzsüzleştirme, parlaklık düzenleme, renklendirme, boyama, bulanıklaştırma ve kontrast gibi çeşitli özellikler bulunuyor.

  Google Fotoğraflar

  Google Snapseed uygulamasının yanı sıra Google Fotoğraflar kullananlar için temel özellikler sunan bu uygulama, hem ek bir yazılıma gerek duymadan fotoğraf geliştirmeye imkan tanıyor hem de hızlı bir düzenlemeye olanak sağlıyor. Genel olarak daha sade, daha az özelliklere sahip yani fotoğrafın görünümünü düzenleyecek araçlar kullanmak isteyenler için Google Fotoğraflar doğru bir tercih.

  Uygulamada ışık düzeltme, parlaklık ayarlama, yan döndürme, kırpma, doygunluk, renk düzenleme ve sıcaklık gibi pek çok seçenek bulunmakta. Google Fotoğraflar’a entegre edilen fotoğraf düzenleme aracı, fotoğrafların daha güzel görünmesine imkan tanıyor.

  Bu uygulamanın sunduğu avantajlardan birisi bazı işlemleri otomatik bir şekilde halletmesi. Örneğin bir fotoğrafta ışık oranı yeterli değilse ışığı otomatik olarak düzeltebiliyor, düz olmayan fotoğrafı ise otomatik olarak yan döndürebiliyor. Uygulama bu konuda oldukça başarılı.

   

  İnstagram'da nasıl fotoğraf paylaşılır ? Makalemizide okuyarak tam donanımlı bir sosyal medya içerik editörü olabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 22 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram Kadın Yorum Satın Al

  Sonraki

  İnstagram Butik Hesabı Açtım Satış Yapamıyorum

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.