Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Bayan Takipçi Satın Alma

Bayan Takipçi Satın Alma
İçindekiler

  Bayan takipçi satın alma, sosyal medya hesapların en çok tercih edilen hizmetler arasındadır. Kadın kullanıcıların erkeklere oranla daha fazla etkileşim yapması ve takipten daha az çıkmaları nedeniyle yoğun olarak istenmektedir. Ayrıca butik gibi hesaplar da kadın takipçiler talep etmektedir. Zira bu işletmeler tarafından sunulan ürünler, genelde onlara hitap etmektedir.

  Takipçi arttırmak, sosyal medya platformlarında en çok konuşulan meseleler arasındadır. Bunun temel nedeni, yalnızca her geçen gün yeni kullanıcıların sosyal medyaya giriş yapması değildir. Aynı zamanda teknolojinin de ilerlemesiyle, takipçi yükseltmede yeni seçenekler de ortaya çıkmaktadır.

  Bu minvalde günümüzde iki tür takipçi arttırma görülmektedir. Bunlardan biri doğal arttırma, diğeri de satın almadır. Gerçek kadın takipçi satın al, size daha kısa yoldan, daha kesin çözümler sunmaktadır.

  Doğal Takipçi Nedir?

  Doğal takipçi kavramı, birçok kişi tarafından karıştırılmaktadır. Kelime, hesaplarda yaşanan normal artışı göstermektedir. Kullanıcılar, hesaplarınızı kendi istekleriyle takip etmektedir. Ancak hesabınızı yükseltmek istiyorsanız, dezavantajı yüksek bir seçenektir. Her ne kadar bazı püf noktalar olsa da, bunlar herkes tarafından bilinmektedir.

  Doğal Takipçi Arttırmada Nelere Dikkat Edilebilir?

  Doğal yolda takipçiler, sizlerin hesabını kendi istekleriyle takip etmektedir. Ancak daha fazla kişinin ilgisini çekmek, takip edilme olasılığınızı arttırmaktadır. Bu kapsamda aşağıdaki maddelere dikkat ederseniz, takipçi artış istatistiklerinizde yükseliş görebilirsiniz.

  1. Paylaşımlarınızı kaliteli yapın.
  2. Paylaşımlarınızda özgün olun.
  3. Paylaşımlarınızı belirli düzene göre yapın.
  4. Hashtag kullanımına özen gösterin.
  5. Paylaşımlarınıza zaman ayırın.

  Ancak organik bayan takipçi başta olmak üzere artış sağlamak istiyorsanız, normal artışta kadın ve erkek oranın farklı olacağını unutmamanız gereklidir.

  1.     Paylaşımlarınızı kaliteli yapın

  Takipçi arttırmak istiyorsanız, tüm paylaşımlarınızın kaliteli olması gerekmektedir. Her ne kadar sosyal medya platformlarında kalitesiz paylaşımlar görülse de, unutmamanız gereken birçok hesabın bunlara uyum gösterdiği gerçeğidir.

  Eğer hesabınız yeniyse, kaliteli paylaşımlar takipçi artış hızınızda size yardımcı olacaktır. Bununla beraber tek başına çözüm kaynağı değildir. Zira pek çok kullanıcı tarafından yapılan kaliteli paylaşımlar, hesapların arasında bir rekabeti de ortaya çıkartmaktadır. Eğer bunların arasından sıyrılarak, kendinizi göstermek istiyorsanız, farklı uygulamalara başvurmanız şarttır.

  2.     Paylaşımlarınızda özgün olun

  Özgünlük kavramı çoğu zaman diğer paylaşımlarla aynı olmama, benzerlik bulundurmama olarak düşünülmektedir. Ancak bir kullanıcının sıklıkla aynı gönderilerini tekrarlaması da özgünlüğe aykırıdır. Ancak buradaki ince çizgi, benzer konuları paylaşmanızda engel olmadığıdır. Zira dikkat etmeniz gereken, paylaşımları hangi sıklıkla yaptığınızdır.

  Eğer aynı tür içeriklerin arasın 4-5 farklı içerik koyar ve bunun kombinasyonlarını kullanırsanız, farklı türden içerikler kullanmanız mümkündür. Ancak bu, yeni fikir üretmemeniz gerektiği anlamına gelmemektedir. Zira sürekli aynı şeyleri kullanmak, takipçi arttırma hızınızı ilk önce düşürecek, ardından takipten çıkmaların artmasıyla beraber düşme başlayacaktır.

  3.     Paylaşımlarınızı belirli düzene göre yapın

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük kısmı, gönderilerini düzensiz vaziyette yapmaktadır. Ancak burada birçok yanlış bulunmaktadır. Bunların ilki, sık paylaşım yapılması durumunda hemen kendinizi tekrara başlacağınız ve tüm paylaşım fikirlerinizi tüketeceğinizdir. Böylece takipçiler memnun kalmayacak, takip hızınız azalacaktır.

  İkinci yanlış ise çok seyrek paylaşım yapmaktadır. Bazı sosyal medya hesaplarının, bir strateji olarak paylaşımları arasında çok uzun süreler koyduğu görülmektedir. Nedeni ne olursa olsun, bu tür taktikler hiçbir zaman işe yaramayacaktır. Zira kullanıcılar sizin sonraki paylaşımlarınızı takip etmek zorunda değildir.

  Böylece sizi takipten çıkarak, farklı hesapları takibe alacaklardır. Ancak hatırlamanız gereken hakikat, düzenli paylaşıma önem gösteren birçok hesap olduğudur.

  4.     Hashtag kullanımına özen gösterin

  Hashtag kullanımı, her sosyal medya platformunda önemlidir. Etiketler, bir konu üzerine yapılan paylaşımların, tek başlık halinde birleştirilmesidir. Bu başlıklar, birçok kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Eğer bunları güncel olarak takip edip, paylaşımlarınızda kullanırsanız, takipçi arttırma hızınızı yükseltebilisiniz.

  Ancak ilk bilmeniz gereken, etiketlerin yoğun olarak kullanıldığıdır. Diğeri ise bu başlıklar altında milyonlarca paylaşım olmasıdır. Ne kadar kaliteli ve özgün olursanız olun, bunların arasından çıkmanız neredeyse imkânsızdır. Dolayısıyla pratiğe bakıldığında hashtag kullanımı, aslında takipçi sayınıza gözle görülür bir yardım vermemektedir.

  5.     Paylaşımlarınıza zaman ayırın

  Eğer sosyal medyaya önem göstermezseniz, gerekli vakti ayırmazsanız takipçileriniz bir süre sonra ayrılmaya başlayacaktır. Zira zaman ayırmamak yeterli paylaşım yapamamanıza, kaliteli olmamanıza, paylaşımları önceden editleyememenize neden olacaktır.

  Ancak bu her zaman mümkün değildir. Zira üniversitede görülen derslerin yoğunluğu, ders çalışma gereksinimi, vize ve finaller; çalışıyorsanız iş hayatı; ayrıca hastalık gibi tabii durumlar sizi zaman ayırmaktan uzaklaştıracaktır.

  Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

  Peki, takipçi satın al ne işe yarar? Bu husus, bireysel ve profesyonel hesaplarda farklıdır. Bireysel kullanımlarda, tanınırlık ve fenomenlikte büyük bir katkı göstermektedir.

  Günümüzde birçok kullanıcı, sosyal medya hesaplarında tanınır olmak, fenomenliğe ulaşmak istemektedir. Bunun için bahsedilebilecek pek çok husus vardır. Bir tanesi de takipçilerdir. Takipçileriniz ne kadar yüksekse, tanınırlığınız da o kadar artacaktır. Bunda keşfete düşmenin de etkisi vardır.

  Organik bayan takipçi ayrıca daha fazla etkileşim yapmaktadır. Paylaşım türünüze bağlı olmakla beraber, kadınların beğeni gibi etkileşimleri, erkeklere nazaran daha yüksektir. Bunda kadınların sosyal medyayı daha sık kullanmasının etkisi de vardır.

  Reklam almak için markalara yapılan başvurularda, ne kadar takipçiye sahip olduğunuzun büyük bir önemi vardır. Zira markalar, rastgele reklam vermemektedir. Başvuran kişinin çözüm sunacağından emin olmak için beğenilerinizi, takipçi sayınızı inceleyecektir. Takipçi satın almak, onay almanızda etkili olacaktır.

  Türk bayan takipçi satın al, takipçi listenizi daha düzenli yapmanıza olanak tanıyacaktır. Zira çoğu erkeklerden meydana gelen hesaplar, eğer futbol gibi çoğunlukla erkeklere hitap etmiyorsa şüpheli yaklaşılabilir.

  Profesyonel hesaplarda güvenilir takipçi satın alma ise hesaplarınızı, müşterileriniz için daha güvenli yapacaktır. Zira birçok kullanıcı, ilgili sosyal medya hesabından alışveriş yapıp-yapmama konusuna karar verebilmek için takipçilerini incelemektedir.

  Eğer butik gibi bir hesabınız varsa organik bayan takipçi sayınızın daha çok olması, satışlarınızı etkileyecektir. Zira bu tür hesaplar, futbolun genellikle erkeklere hitap etmesi gibi, kadınlara hitap etmektedir.

  Takipçi Satın Alma Nasıl Yapılır?

  Takipçi satın al, sosyal medya üzerine hizmet veren kuruluşlar tarafından verilmektedir. Günümüzde internette bu konuda çok sayıda seçenek vardır. Ancak gelişigüzel, sorgulama yapmadan hizmet almak, hesaplarınızı tehlikeye atacaktır.

  Bu nedenle siteler detaylı incelenmeli, tatmin olmak için sorular sorulmalıdır. Ayrıca kullanıcı yorumları da incelenmelidir. Sahip olunan alt yapı da güvenilirliği göstermektedir.

  Sektörde uzun yılların tecrübesiyle sizlere Türk takipçi satın al gibi hizmetler veren sitemiz, hesaplarınızı daha ileri noktalara taşımanızda yardımcı olmaktadır. Sağlam ve güvenilir alt yapıyla, sorunsuz ve risksiz işlemler yapılmaktadır. Aynı şekilde hizmetlerinizin hesabınıza tanımlanması da aynı güvenlikle yapılmaktadır.

  Sitemiz, hizmet öncesi ve hizmet sonrası 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim hattı bulundurmaktadır. Sorularınız veya aklınıza takılan hususlar varsa, bizi arayarak yöneltmeniz mümkündür. Sizlere her konuda bilgi vermek, bizim için bir mutluluktur. Eğer hesaplarınızı takipçi ve beğeni gibi yönlerden yükseltmek istiyorsanız, irtiat kurabilirsiniz.

   

  Yada satın almadan önce biraz alt yapı için İnstagram bayan takipçi kasma yazımızı okuyabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 20 Şubat 2021

  Önceki

  TikTok’ta nasıl fenomen olunur?

  Sonraki

  Instagram’dan para kazanmanın yolları (Kolay yöntemler)

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.