Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

Gerçek Kadın Takipçi

%100 Türk
50 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
9,99
Satın Al
%100 Türk
100 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
14,99
Satın Al
%100 Türk
250 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
19,99
Satın Al
%100 Türk
500 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
29,99
Satın Al
İndirimli
1.000 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
59,99
Satın Al
İndirimli
2.000 Organik Kadın Takipçi
 • %100 Türk Kadın Hesaplar
 • 15 Dakika içinde gönderilir
 • Keşfet Etkili
 • Şifre istemez
 • %100 Güvenli Ödeme
 • 7/24 Destek Hizmeti
99,99
Satın Al

Bayan Takipçi Satın Alarak İnstagram Hesabınızı Büyütün

Günümüzde sosyal medyanızdaki imajınız insanların size bakışını büyük ölçüde etkilemektedir. Özellikle Instagram bu noktada her şeydir. Ancak instagram profilinizi büyütmek sanıldığı kadar kolay değildir. Güzel fotoğraflar paylaşmakla veya hashtag kullanmakla sosyal medya hesabınız kolay büyümeyecektir. Elde ettiğiniz kitle artışı minimum düzeylerde kalacaktır. Arzu ettiğiniz büyümeyi yakalamanız ise belki yıllar alacaktır. Ancak profesyonel olarak sosyal medya yönetimi konusunda destek almanız sayfanızı hızlı bir şekilde büyütmenize yardımcı olurken, sizi de oldukça memnun edecektir! Sosyal medya yönetiminde çığır açan firmamız, her türlü sosyal mecraya yönelik beğeni, bayan takipçi satın al seçenekleriyle arzu ettiğiniz kitle artışını yakalamanızı sağlayacak!

Instagram, kullanıcılarının güvenliği açısından algoritmalarını sürekli olarak güncellemektedir. Bu durum Instagram profillerinin aldığı etkileşimleri sürekli olarak etkilemektedir. Özellikle organik ve gerçek olmayan, yani bot hesaplardan takipçi satın almış hesaplar bu güncellemelerin sonunda deyim yerindeyse sistemden elenmektedir. %100 organik bayan instagram takipçi satın alma hizmetimiz ile sizi bu dertten kurtarıyoruz! Kurumsal veya bireysel hesaplarınız için tercih edeceğiniz organik takipçi paketlerimiz sayesinde Instagram'ın algoritma güncellemelerinden etkilenmeden sayfanızı büyütmeye devam edebileceksiniz. Türkiye'nin en güvenilir takipçi satın alma platformu olan web sitemiz üzerinden hesabınızda etkin büyüme sağlayacak paketlerimize göz atabilirsiniz. Sosyal medyanızı yönetirken işinizi şansa bırakmayın, sahte takipçiler ile sayfanızın imajını zedelemeyin.

Garantili ve Etkin Takipçi Paketleri

Kurumsal veya bireysel Instagram hesaplarınızın her türlü ihtiyacına yönelik organik takipçi paketlerimiz mevcuttur. Takipçi paketlerimiz, sayfanızın hedef kitlesine yönelik başarıyı etkin şekilde yakalayabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Gerçek Türk takipçi, gerçek yabancı takipçi, gerçek karışık takipçi, gerçek kadın takipçi gibi seçeneklerimiz ile takipçi sayınızı arttırırken imajınıza uygun takipçi kitlesini yakalayarak keşfete düşme oranınızı arttırabilirsiniz. Hedef kitlenize yönelik doğru bir büyüme sağlamanız, sayfanızın daha sonra doğal olarak büyümesinde etkin olacaktır. Düşmeyen telafili takipçi paketlerimiz sayesinde takipçi sayınızı sabit seviyede tutarak takipçi kaybetmezsiniz. Böylece etkileşimlerinizi korumaya devam edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik uygun fiyatlı takipçi paketlerimize göz atmak için web sitemizi ziyaret edin.

Sayfanıza uygun takipçi paketi satın aldıktan sonra, siparişiniz onaylandığı andan itibaren 7 gün 24 saat takipçi kazanmaya başlarsınız. Satın almış olduğunuz takipçi paketlerinin tamamında takipçilerinizi zamana yaygın bir şekilde yavaş ve doğal etkileşimler ile kazanırsınız. Bu sayede hesabınız Instagram algoritmalarına takılmayacaktır. Ani şekilde, yüksek rakamlarda ve aktif olmayan hesaplardan oluşan takipçi kitleleri kazanan hesapların Instagram algoritmalarına takıldığı unutulmamalıdır. Hesabınız algoritmalara takıldığı taktirde yapmak istediğiniz işlemlerinizin kısıtlanabileceğini, hesabınızın keşfet ve önerilenlere düşmeyeceğini unutmamalısınız. Bu durum uzun vadede büyümenize engel olacaktır. Markamızdan satın alacağınız takipçilerin tamamı organik ve efektif takipçilerdir. Takipçileri yavaş ve doğal olarak kazandığınız için algoritmalara takılmadan büyümeye devam edip, başka kullanıcılardan alacağınız etkileşim sayısını arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetiminde Her İhtiyaca Yönelik Etkili Çözümler

Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en güvenilir takipçi kazandırma sitesi olmaktan gurur duyuyoruz! Sektörel tecrübemiz sayesinde farklı sosyal medya mecralarının değişen algoritmalarına yönelik etkin çözümlerimizle sayfanızdaki büyümeyi kalıcı hale getiriyoruz. TikTok, Twitch, Twitter, Facebook, YouTube ve Instagram gibi çok sayıdaki platformun kendi dinamiklerine özel etkileşim paketlerimiz mevcuttur. Beğeni satın alma, takipçi kazanma, izlenme sayılarını arttırma gibi çok sayıda hizmetimizin tamamında aktif ve organik hesaplardan destek almaktayız. Paketlerimizin çoğunda 1 ay telafi garantisi bulunmaktadır. Takipçi kaybettiğinizde yeni takipçi satın almaya ihtiyaç duymadan, organik takipçiler ile kaybınız telafi edilmektedir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında kredi kartı, havale ve EFT bulunmaktadır. Dilerseniz kredi kartına taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizin tamamı PayTR güvencesi ile sağlanmaktadır. Ödeme işleminizin ardından mail ve SMS yolu ile bilgilendirme sağlanmaktadır. Dilerseniz web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat siparişinizi takip edebilirsiniz. Satın alacağınız hiçbir pakette sizden hesabınızın şifre bilgisi istenmemektedir! Hesabınız hakkında istenilen tek bilgi kullanıcı adınızdır. 256 Bit-SSL koruma altyapısı ve PayTR güvencesi ile güvenli instagram takipçi satın alma hizmetimizin keyfini sürün! Çok sayıda takipçi kazanmaya yönelik paketlerimizdeki indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile en uygun fiyatlı ve en kaliteli çözümleri sizlerle buluşturuyoruz! Daha fazla bilgi için paketlerimize göz atmayı unutmayın.

Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten 15 dakika sonra paketiniz aktif hale getirilmektedir. Tüm paketlerimizde olduğu gibi instagram gerçek kadın takipçi satın al paketimizde de bütün hesaplar organik ve aktif hesaplardır. Bu hesaplar normalde de var olan ve etkileşim sağlayan hesaplar olduğu için profilinizin sadece takipçi kısmında değil, etkileşim sağlayan diğer kısımlarında da büyüme gözlemlenmektedir. Bir problem yaşamanız halinde destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Instagram çekilişlerine katılım, canlı yayın izleme paketleri, hikâye izleme paketleri, aylık otomatik beğeni gibi diğer hizmetlerimizden de faydalanarak kapsamlı ve hızlı büyüme sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin en güvenilir takipçi sitesiyiz! Basındaki imajımıza, kurumsal vizyonumuza ve hakkımızdaki iyi yorumlara web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz!

Sık Sorulan Sorular

Instagram hesaplarınızdaki takipçileriniz, sizin takipçilerinize benzer profillere önerilmenize sebep olmaktadır. Zaten organik olmayan takipçi satın almanın dezavantajı buradan kaynaklanmaktadır. %100 organik instagram kadın takipçi paketlerimiz size aktif bir kadın takipçi kitlesi sağlamaktadır. Özellikle kadınlara yönelik paylaşım ve işler yapan bireysel veya kurumsal hesaplar, elde ettikleri aktif kadın takipçiler üzerinden daha fazla kadına ulaşarak kitlesini büyütebilmektedir.

Takipçilerinizin tamamı gerçek ve aktif hesaplar olacağı için düşme gözlemlenmesi mümkündür. Ancak devrim niteliğindeki telafi sistemimiz sayesinde hesabınız bu takipçi kaybından etkilenmemektedir. Takipçi düşüşü gözlemlendiği anda telafi olarak başka bir aktif hesaptan takipçi kazanırsınız. Üstelik bu durumun sonucunda farklı hesaplarla etkileşim oranınız da artmaktadır.

Hayır, edilmez! Takipçilerinizin tamamı organik ve aktif hesaplar yoluyla sağlanmaktadır. Robot takip hizmetlerinin aksine profilinizi ziyaret eden kullanıcılar takipçiler kısmında ölü hesaplar değil, gerçek hesaplar görmektedir. Üstelik takipçileriniz hesabınıza yavaş ve doğal etkileşimlerle sağlandığı için takipçi satın aldığınız Instagram algoritmaları tarafından bile anlaşılmamaktadır.

Instagram gerçek kadın takipçi satın alma hizmetimiz için hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır. Hedef kitlesinde ağırlıklı olarak kadın hesap görmek isteyen herkes bu paketlerimizi kullanabilmektedir. Profilinde ağırlıklı olarak erkek hesap bulunmasından rahatsız olan kullanıcılar, hedef kitlesini dengeleyebilmek amacıyla da kadın takipçi satın alma hizmetinden faydalanabilmektedir. Kurumsal olarak kadınlara yönelik üretim ve satış yapan profiller gerçek kadın takipçi paketleriyle hızlı bir büyüme ve kazanç sağlayabilirler.

Tüm paketlerimizde kredi kartı, havale ve EFT seçenekleri bulunmaktadır. Kredi kartıyla ödeme yaptığınızda taksit imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Ödeme sistemimiz PayTR güvencesiyle oluşturulmuştur ve 256 Bit SSL koruma altyapısına sahiptir. Ödemenin ardından mail ve SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden sipariş takibi sağlayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek korumalı ödeme sistemimiz sayesinde Türkiye'nin 1 numaralı ve en çok tercih edilen takipçi kazandırma sitesiyiz!
Yorum Yap
Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
Case
subscibe
İstanbul’dan bir kişi
100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Aydından’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

İstanbuldan’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Ankara’dan bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

Ortaca’dan bir kişi
250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Payas’dan bir kişi
500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 4 Dakika önce.

Ordu’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 11 Dakika önce.

Edirne’den bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Çanakkale’den bir kişi
10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 1 Dakika önce.

İzmir’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 3 Dakika önce.

Denizli’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Bursa’dan bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Artvin’den bir kişi
10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Hakkari’den bir kişi
1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 2 Dakika önce.

Aydın’dan bir kişi
5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

İzmit’den bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 15 Dakika önce.

Kars’dan bir kişi
5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 10 Dakika önce.

Kocaeli’den bir kişi
1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 5 Dakika önce.

Fethiye’den bir kişi
2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

Yaklaşık 12 Dakika önce.

Antalya’dan bir kişi
2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

Yaklaşık 9 Dakika önce.